HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Hiçbir kişi, kurum, kuruluş ve oluşumla doğrudan, dolaylı ya da rastlantısal bir ilişkisi bulunmayan tarafsız, hür, özgür, gerçekten size haber, bağımsız internet gazetesi.

SİZEHABER; kurucu, yazar Şükrü Bolat, çalışmaları sonucunda Türkiye ve ingiltere'deki gazeteci ve yazarların katılımı ile 8 Mart 2014 tarihinde yayın hayatına başladı. 2016 yılında, alınan yönetim kurulu desteği ile www.sizehaber.com kar amacı taşımayan bir yayıncılık anlayışı ile çalışmalarına, Metropol Media London LTD bünyesinde devam etme kararı aldı.

Bağımsız gazetecilikte alışılagelmiş habercilik sisteminin dışına çıkarak bir fark yaratmaya çalışan SİZEHABER, yayına başladıktan kısa bir süre sonra, haber alt yapısını ve gücünü arttırmak için Türkiye'deki ve diğer ülkelerdeki basın yayın kuruluşları ile görüşmelere başlamış ve kuruluşlarla haber kullanım ve paylaşım ortaklığı antlaşmaları imzalamıştır.

sizehaber-logo-1 SİZEHABER; hiçbir görüş ve inancı haberciliğin önüne koymayan, insanları, inançları, görüşleri dışlamayan yayın politikası, haberciliği ve söyleşileri ile bütün kesimlerin güvendiği bir mecra olarak öne çıkmayı hedeflemektedir.

SİZEHABER, bağımsız gazeteciliğin kurumlaşması yolunda, merkezi bulunduğu İngiltere'de ve Türkiye'de gerçekleştirmeye çalıştığı projeye katkılarından dolayı, tüm katılımcı kurum ve kuruluşlara, gazeteci, yazar, teknik, tasarım, reklam, iletişim çalışmalarına ve hepsinden önemlisi, yola çıktığımız süreçte, bizi, yalnız bırakmayan değerli okuyucularımıza teşekkür eder.

 

İmtiyaz Sahibi / Grantee/Sıte Owner
Metropol Media London LTD

Genel Yayın Yönetmeni /Editor-in-chief 
Şükrü Bolat

 Adres/Adredress
Metropol Media London LTD
2-10 Baron Street, Islington, London N1 9LL - GB

info@sizehaber.com

 

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell