BİA Haber Atölyeleri Anketine Davet

  • 20 Mart 2018 12:46
  • 426
  • 0 Yorum
BİA Haber Atölyeleri Anketine Davet

Haberin Kürtçesi için tıklayın

bianet, haber atölyelerinin içeriğini ve planlamasını okurlarının desteğiyle belirliyor. 

KONDA Araştırma ve Danışmanlık şirketinin desteğiyle hazırlanan anket, BİA haber atölyelerinin geliştirilmesine ve bianet okurlarının ilgi, beklentilerine dönük bir çalışma. Çalışmanın sonuçları gazeteciler, iletişim fakültesi öğrencileri, akademisyenler ve hak örgütlerinden katılımcılarla düzenlenecek olan BİA atölye çalışmalarının içeriklerini oluştururken bizlere yol gösterecek.

IPS İletişim Vakfı/bianet 2000’den beri düzenlediği habercilik seminer ve atölyelerini haber merkezi binasında yer alan yeni ofisinde sürdürecek. 

Yerel medya atölyeleri ile başlayan bianet seminerleri iletişim fakültesi öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen Okuldan Haber Odasına (OHO) programı ile devam etti.

2007-2017 yılları arasında gerçekleştirilen OHO programlarını temel alacak olan habercilik  atölyelerinin içerikleri hak odaklı haberciliği yeni medya ile buluşturacak modüllerle birlikte Türkiye'de siyaset, yargı, sivil toplum ve toplumsal cinsiyetten, edebiyat, bilim, sanat ve felsefeye kadar birçok alanı kapsayacak.

Anketin doldurulması yaklaşık 15 dakika sürüyor. Anketimizi herhangi bir yazılım, tarayıcı veya cihaz tipi fark etmeksizin her platformda doldurabilirsiniz. Anket linkine ulaşımda veya başka herhangi bir teknik sıkıntı yaşadığınızda bize aşağıdaki e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Anket çalışması dahilinde elde edilen bilgiler tamamen gizli tutulacak. Bu yüzden, samimi fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

BIA HABER ATÖLYELERİ ANKETİ İÇİN TIKLAYIN

İletişim: [email protected]

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell