Günlük Burç Yorumları - 31/07/2016

  • 31 Temmuz 2016 04:00
  • 1890
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 31/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar Pazar gününe,  saat 00:09 Ay-Yengeç burcu seyriyle uyanıyoruz. İç dünyamızın derinliklerinde güvence arzumuz gayet yüksek. Bize kendimizi iyi hissettiren insanlarla bir arada olmak isteyeceğiz. Huzur arayacağız. Ailemizi, sevdiklerimizi, değerlerimizi korumaktan yana olacağız. Bastığımız yerin güvenliği, nefes aldığımız ortamın eminliği bizim için gayet önemli olacak.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü, şu anda elinizde bulunanları gayet iyi koruyabilecek, kollayabilecek gücü yüreğinizde hissedebilirsiniz. Mütevazı yaklaşımlar gösterebileceğiniz günlük aktivitenizde, sahip olduklarınız kadar olmayı düşündüğünüz her şeyle alakalı, olumlu değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.  Amacınızın gayet iyi farkında olduğunuz için, o amaca giden yolda ne yapılması gerektiğini de sağlıklı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü, gerçeklerin can acıtıcı hatta huzursuz kılıcı olan yönleri yerine, kendimizi teskin edebileceğimiz bir dünyaya olan özlemimizi işaret eder.

 

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar Pazar günümüz saat 00:09 Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, hayatın her alanında güvenlik içinde yaşama arzumuzu belirginleştirir. Değerlerinize, geleneklerinize ve sevdiklerinize sıkı sıkıya sarılırsınız. Sahip olduklarınızı kolunuzun koltuğunuzun altına alırsınız. Ülkeniz, sizin insanlarınız, çevreniz, sevdikleriniz, mali gücünüz gayet kıymetlidir. Huzur ararsınız, bulunduğunuz alanı korursunuz.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü, farklı yönlerinizi, fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade edebilmeniz, herhangi bir konu üzerinde dikkatli bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmanız için gayet olumlu bir görünümdür.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü sayesinde  yakınlarınız ve  arkadaşlarınızla  olan irtibatınız olumlu yöndedir. Hoşgörülü düşünürsünüz.

 

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler saat 00:09 itibariyle  Ay-Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Pazar gününün etkili olan bu enerjisi, parasal konularda uzun vadeli düşünmenizi sağlar. Çevrenizle ilişkinizi, içinde bulunduğunuz durumu güven çerçevesi içinde gözden geçirirsiniz. Gözlemlerde bulunursunuz. Bazen insanlar sizin hakkınızda önyargılı düşünürler. Oysaki bir dinleseler, belki de bir çok problemlerini, sizin önerinizle kolaylıkla halledebilirler. Ancak işlerine gelmez. Bu kadar zeki olmanızı çekemiyor olabilirler. Ne dersiniz? Ben güne, uykunuzu alarak, ailenizle, sevdiklerinizle beraber olacak şekilde geçirmenizden yanayım.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü, özellikle deneyim sahibi büyükler, alanında söz sahibi olan kişiler veya bilhassa sizin varmak istediğiniz yere çok önceden ulaşmış insanlardan öğrenebileceğiniz çok şey olabilir. Bu kişileri dikkatle dinlemeniz, başarısız sonuçlanabilecek zorlu deneyimlerden sizi koruyabilir.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, en azından yakın çevrenizde bulunan kişiler tarafından sahiplenmenizi destekleyicidir.

 

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler Pazar günümüz saat 00:09 itibariyle  burcunuzda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Değerlerimizi sahipleneceğiz.  Sevdiklerimizi gözümüzün önünde olsun isteyeceğiz. Huzur, güvence, hayatın her alanında önemsediğimiz olgular olacak. Sizden yana olan bu güçlü enerji, içgüdüsel bir şekilde kendinizi ön planda tutmanızı, ilgi odağı olmanızı,  başkalarıyla güçlü bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır.  İçinizden geldiği gibi kendinizi ifade etmenizi sağlar.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü, dikkatli ve sevgi dolu bir iletişimi tercih ettiğinizin işaretçisidir.  Karşınızdaki kişi kim olursa olsun, onu dinlemeye, anlamaya çalışırsınız.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü, sevdiklerinize verdiğiniz önem gözle görülecek kadar etkilidir, sahip olduğunuz değerlere hiç kimsenin söz söylemesine izin vermezsiniz. Onların güvende olduğunu bilmek gurunuzu okşayabilir. Etrafınızdaki insanları yatıştırabilir, birbirleriyle daha iyi anlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz, saat 00:09  Ay-Yengeç burcu geçişiyle başlıyoruz. Güven duygusu hayatın her alanında önemli hale geliyor. Ruhsal ve fiziksel anlamda huzur arayacağız. Emin olmak isteyeceğiz. Yarınımız nelere gebe, bugün uyandığımızda bizi hangi zorluk bekliyor diye endişelenmek istemiyoruz.  Bugün Ay ışığı, koruyucu ve kollayıcı bir şekilde şifalandırdığı için, endişelerimizden kurtulmamız kolay olacaktır. Ailemizle ilişkimizden ülkemizle ilgili konulara kadar geniş bir alanda her türlü gelişmeyi önemseyeceğiz.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünüm etkisi altında, hangi konuda olursa olsun,  işi yokuşa sürmek, dik tavırlı olmak yanlıştır.  Maddi konular üzerinde hassas fakat bir hayli titiz şekilde durabilirsiniz.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü, duygularınızı dışa karşı  gizlemenizi,  kol kırılır yen içinde kalır misali düşünmenizi sağlar. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, zor günlerinizde yanınızda olan kişileri, yıllarca mücadele ederek oluşturduğunuz değerlerinizi bu enerjinin etkisi altında, korumaya çalışırsınız.

 

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar Pazar gününe, saat 00:09 Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde merhaba diyeceğiz.  Uzun vadeli olana yönelten bu enerji,  hedeflerimiz anlamında güven tazelememizi sağlıyor. Kimi zaman geçmişe bizi götürebilir bazen de şu andaki durumu kararlı bir şekilde gözden geçirmemizi sağlayabilir. Şartlar bizi ne kadar zorlasa da, biz kendimizde eminsek önümüzdeki engellerin tek tek aşılacağından şüphemiz olmaz. Tabii ki güven çok önemli. Sizler de bu enerji sayesinde kimlere güvenip güvenemeyeceğinizi şöyle bir düşünürseniz belki de seçimlerinizi ona göre yaparsınız ve tedirgin olmazsınız.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü, yeni başlayan bir ilişki içindeyseniz, kendinizden gayet emin bir şekilde  karşınızdaki kişiye onu ne kadar beğendiğinizi açıkça belli edebilirsiniz. Hem sevdiklerinizi hem de kişisel anlamda yapmak istediklerinizi akıllıca gözden geçirebilirsiniz. Sezgileriniz ve aklınız hizmetinizdedir. Doğru olan her ne ise onu tespit edebilirsiniz.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü, sezgileriniz sayesinde iyi niyetli olmayan bakışları, hareketleri, insanları gayet net tespit etmenizi sağlar.  Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilmenizde yardımcıdır.

 

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler saat 00:09  Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde Pazar gününe uyanıyoruz. Huzurlu bir ortam, güven duymak, etrafınızdaki insanların tutumları sizin için çok önemli. Ortamı geren, gereksiz yere olayları tırmandıran kişilere karşı mesafe koyabilirsiniz. Bugünkü enerjiler aileniz, eviniz ve duygusal yaşamınızla alakalı her konuda kendinizi güvende hissetme arzunuzu göstermektedir. Hayatta kalabilmek ve cesaretle ileriye gidebilmek için düzgün bir aile yaşamına, sahiplenilme ve korunmaya özel önem verebilirsiniz. Kendinizi dış dünyada güçlü  bir şekilde ifade edebilme isteğiniz bugün son derece yüksektir.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünüm etkisinde,  başkalarına  sorunlarında yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Kişisel anlamda ise, geçmişe takılı kalmadan, geleceğinizi ilgilendiren meselelere öncelik tanımanız yerinde olur.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü, aile hayatınız, çocuklar, güvenceniz, parasal konular üzerinde daha fazla durabiliriz.

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler Pazar günümüz, saat 00:09 Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde  başlıyor. Derinliklerimizle temasımız yoğun, çevremizde gelişen durumlara oldukça duyarlıyız bugün. İnancımızı dimdik ayakta tutmamız gerektiğinin farkındayız. Güvenli ve huzur verici olana yöneliyoruz. Ancak sevgi ile yol alabileceğimizin gayet iyi farkındayız. Merak ettiğimiz konularda kitaplar, dergiler karıştırabilir, müzik sayesinde ruhumuzu dinlendirebiliriz.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü, aile, iş, para, aşk gibi meselelerde geleceğinizi düşünerek kararlar vermenizde yardımcıdır.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü, emek sarfedilmeden, zaman harcanmadan hiçbir güzelliğin kıymetinin bilinmeyeceğinin farkındasınızdır. Sahip olduğunuz her şeyi  koruma altına alabilirsiniz.

 

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar, Ay-Yengeç burcu geçişi saat 00:09 itibariyle başlayacak. Pazar günü boyunca bu enerjinin etkisi altındayız. Ailemiz veya karşılaştığımız insanlarla olan bağlantımızda duyarlılık bir hayli ön planda olacak. Sevdiklerimizi korumak ve kollamak isteyeceğiz.  Hayatın doğal döngüsü içindeki yanlış veya doğruların, varlık ve yokluğun, sevginin, bir arada yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu hissedeceğiz.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü, sizi tedirgin eden meseleleri, durumun sorumlusu olan kişilerle  karşılıklı olarak konuşarak halletmekte yarar var.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü, sevdiğiniz her şeyi sakınıp kollamanızı sağlar.  Geçmişi şöyle bir düşünürsünüz.

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar Pazar günümüz saat 00:09 Ay-Yengeç geçişiyle başlıyor.  Bizi hem eskiyle buluşturuyor hem sevgi hislerimizin yükselmesini sağlıyor hem de ilişki anlamında güven duygumuzun altını, güçlü bir şekilde işaretliyor. Doğaldır ki bugün bize karşı çıkılmasını değil, gerçekten bizi anlayabilecek birilerinin desteğine ihtiyacımız var. Belki de bu nedenle çevremizdeki kişilere, eşimize bu isteğimizi duruşumuzla, tavırlarımızla ifade etmeye çalışabiliriz.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü olumludur. Hem detaylı düşünmenizi hem de değerlerinizi gözetmenizi sağlar. Akıllıca durumları ele alırsınız. Güvencenizi önemsersiniz. Duygularınızı, bilinçli bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünümü, idealleriniz çerçevesinde hareket etmeniz kolaylaşır. Moraliniz yükselir, duygusal anlamda rahatlarsınız.

 

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar saat 00:09  Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde Pazar gününe adım atıyoruz. Bu enerji kendinizle olan içsel temasınızı  güçlendiriyor. Bazen duygularınızı, çevrenizden gizleyebilirsiniz. Çok hassas ve oldukça alıngan bir haliniz vardır. Bütün bunların nedeni, içinizdeki bazı hesaplaşmaların bitmemiş olmasıdır. İnsanlar sizin ne kadar yürekli ve ne kadar cömert biri olduğunuzu görmüyor gibidirler. İşte bu sizi çok üzmektedir.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü, bir çok mesele üzerinde durmamıza neden olur. Ancak biz kendimize güvenmek ve bir takım insanları kafamıza takmamamız gerekiyor. Yoksa kurcalar dururuz.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünüm etkisi, her zaman olduğu gibi sizi  rahatlatıyor. Farklı bir dünyanın içine çekerek ruhunuzu okşuyor.

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-31,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar Pazar günümüz saat 00:09 Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, içimizdeki çocuğu, güzel duygularımızı, bize haz veren ne varsa her şeyi gönlümüzün içinde baş köşeye oturtuyor. Çocuklarımızla, ailemizle, sevdiklerimizle ilgilenmekten yanayız. Kardeşimizle, kardeş gibi gördüğümüz arkadaşlarımızla dertleşmek, sohbet etmek yüreğimizdekileri paylaşmak bugün bizi hem rahatlatabilir hem de kendimizi güvende hissetmemizi sağlayabilir. Aşk hayatımızla ilgili konularda da olumlu bir tesirdir.

Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü, her meseleyi titizlikle ele almamızı sağlar. Duygularımız da, aklımız da birbiriyle uyumludur. Neyin doğru neyin bizim için yararlı olduğunu tespit edebiliriz. Özellikle ailevi, ilişki ve iş meselelerinde bu ön plandadır.

Saat 19:51 Ay-Neptün görünüm etkisi altında,  sezgileriniz ışığınız, olumlu düşünceleriniz rehberinizdir. Sizi kötülüklerden koruyan, yaratıcı düşünmenizi sağlayan bu görünüm rahatlatıcı ve sakinleştiricidir.

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell