Günlük Burç Yorumları - 30/07/2016

  • 30 Temmuz 2016 02:00
  • 1279
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 30/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar 30 Temmuz saat 21:18 - 30 Ağustos saat 16:04 tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda düz ilerleyecek ve 30 Ağustos tarihinde  gerileyecek. Biz bu yorumda önümüzdeki bu bir aylık süreci ele alacağız. Bu düz seyir boyunca, eğer bir yerde veya bir konuda  sorun varsa, bu sorunu düzeltmek gerekiyor. İster istemez zaten böyle durumlar karşımıza çıkar. Bu güzel, şu iyi görünüyor demek yerine, işliyor mu, verimli çalışıyor mu diye bakmamızda yarar var.

İşlerimizi günlük merkezde pratik şekilde halletmek önemlidir. Ne ilginçtir ki hem detaylara önem vermemiz hem de düzgün şekilde çalışması için elimizi çabuk tutmamız gerekecek. Çabukluk konusunda siz zaten bir numarasınız. Fakat aceleyle hareket edip, bir çuval inciri de berbat edemeyiz. Hesaplarımızı dikkatli yapacağız, yazdıklarımızı, konuştuklarımıza dikkat edeceğiz. Bütün bu noktalara düz seyirde önem verirsek, 30 Ağustos tarihinde başlayacak geri harekette zorlanmamış oluruz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek. 30 Ağustos tarihi itibariyle gerileyecek. Ben bu yorumda düz seyrin etkilerinden söz edeceğiz. Bu bir aylık süreç, aşkta her ayrıntının dikkate alındığı, bütünden ziyade detayların önemsendiği zamandır.  Hayatı saat modunda yaşamaya benzer.

Şurada şu saatte, burada bu şekilde olmalı, neden şunlar aksıyor tarzında düşünmek, aşkın tadını biraz bozsa da, ayrıntılar ister istemez önemsenir. İster düz seyir, ister geri hareket olsun Merkür-Başak burcunda ilerlerken, aşkta seçici düşünürüz. Bütünün güzelliğinden ziyade, detayları önemseriz. İlişkimiz güzel gidiyor diye konuşsak da, eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa pek rahat etmeyiz. Bunun mutlaka düzeltilmesi gerektiğini düşünürüz. Çocuklarımız, işimiz, aşkımız mercek altında diyebiliriz. Bunları yapalım ki, 30 Ağustos tarihinde geri hareket başladığında zorlanmayalım.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda düz seyrini sürdürecek. 30 Ağustos tarihi itibariyle gerileyecek. Biz bu yorumda, bu bir aylık süreçteki etkileri gözden geçireceğiz. Ailemizle ilgili konularda bir takım meselelerin fazlasıyla incelendiği zaman dilimindeyiz.

Bazen gereğinden fazla bizi yorması mümkün. İkizler hemen çözmek, bu denli vakit kaybetmemek istemez. Ancak şimdi bir nedenle,  -Dur bakalım, bak şurada bir problem var, şunun halledilmesi lazım diyen sesler duyabiliriz. İlgilenmek zorundayız. Kiralama, satın alma, satma gibi, emlak yatırım veya işlerimizde hesabı iyi yapmak gerekiyor. Kısaca ister bu düz seyir, ister geri hareket olsun aslında bu geçişte her şey ince elenip sık dokunacak. Çünkü yaş tahtaya ayak basmayacağız. Böylece 30 Ağustos sonraki geri harekette zorlanmayacağız.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda düz ilerleyecek Merkür, 30 Ağustos tarihinde gerileyecek. Biz bu yorumda, bu bir aylık süreçteki etkileri gözden geçireceğiz. Bu dönemde, etrafımızda bulunan kişiler ve günlük konuşmalarımız, işlerimizde ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor.

Problemlerin büyütülme zamanı değil. Bilakis çözüme kavuşturulması vaktidir. İş amaçlı görüşme, eğitim hayatında metodik düşünme, bütünden ziyade, detaylara bakma, doğru mu yanlış mı diye mercek altına alma ve bu yönde düşünme vaktindeyiz. İş hayatımız, projelerimizi bu bir aylık süreçte dikkatle ele alalım ki, geri hareket başladığında zorlanmayalım. Açıkça söylemek gerekirse, gözümüz açık olsun.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda düz ilerleyecek Merkür, 30 Ağustos tarihinde gerileyecek. Biz bu yorumda, bu bir aylık süreçteki etkileri gözden geçireceğiz. Her ne olursa olsun, düz seyir döneminde olsak da, maddi konularda öyle çok açılmak, döküp saçmak zamanı değildir.

Oturup hesabımızı iyi yapacağız. Nereye ne veriyoruz, hangi ürüne para yatırıyoruz. Bunları mutlaka ele alacağız. Harcamaların bir muhasebeci gibi denetlenmesi zamanıdır. Aslanlar cömerttir ve çoğunlukla da sevdiği bir şeye, önem verdikleri kişilere harcama yaparken hesap kitap tutma halleri yoktur. Ancak tutacağız. Bunu yapalım ki, 30 Ağustos sonrası zorlanmayalım. Görünen o ki, ister düz ister gerileme hareketi olsun, kararlarımızı vermeden önce iyice analiz etmemizde yarar var.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar 30 Temmuz- 30 Ağustos arasında tarihinde yöneticiniz Merkür, burcunuzda seyahatine başlıyor ve 30 Ağustos tarihinde gerileyecek. Biz bugün,  gerileme hareketinin başlayacağı döneme kadar ki etkileri gözden geçireceğiz. Önümüzdeki bu bir aylık süreç, sizlerin düşünme, algılama, planlama yönünde en aktif zamanınızdır.

Konuşurken, bir iş üzerinde incelemede bulunurken, bir adım atarken her bir ayrıntıyı gerçekçi bir şekilde gözden geçirme vaktinizdir. Bunu iyi yapalım ki, geri hareket başladığında rahat edelim. Sizler bu geçişin en etkin kişileri olarak, etrafınızdaki kişilere örnek olabilecek kişisiniz. İnsanlar size danışabilir, yaptığınız işi beğenerek bunu nasıl düşündüğünüzü sorabilirler. Emin olduğunuz, tamamlanmış, üzerinde düşünülmüş işleriniz varsa onları halledebilirsiniz. Kişisel anlamda hangi konuda olursa olsun, doğru bir karar verebilecek ve uygulayabilecek güce sahipsiniz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  30 Temmuz - 30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Merkür süresince, endişeli düşünmeyiniz. Hayatta her şeyin denetleyemeyiz veya her şey mükemmel olmak zorunda değil. Doğrular gibi yanlışlar da olabilir. Önemli olan, gerekli-gereksiz olanı birbirinden ayırmaktır.

Nerede bir aksaklık varsa, bunu çözebilmek için, ne kendinize ne de başkalarına karşı eleştirel davranmamalıyız. Eğer bir proje üzerinde çalışıyorsak, onun ayrıntılı çalışmalarını bitirebiliriz. Bir planımız varsa, bunun üzerinde düşünebiliriz. Ruhsal anlamda zihnimizi rahatlatacak aktivitelere yönelebiliriz. Yazılarımızı yazabilir, bir işi öğrenmeye çalışabiliriz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, hedeflerimiz detaylı düşünmemizi sağlar. Aslında böyle düşünmek zaman zaman işin içinden çıkmakta zorluklar yaratsa da, sonuçta başarılı bir karar vermede, ayrıntıların farkına varmada sizi destekleyicidir.

İş arkadaşlıkları, proje amaçlı bir araya gelişler, ekibin kurulması ve hangi insanlarla çalışılacağı gibi konular, genelde gündemde olduğu için, birileri size veya siz birilerine haber göndererek, teklif yollayarak bu işle ilgili ayrıntıları gözden geçirebilirsiniz. Sosyal hayat bu zamanda öyle eğlenceden ziyade, iş amaçlı düşünülecek şekilde ele alınır.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda ilerleyecek. İş hayatımızla ilgili planlarımız, görüşme veya düzenlenecek işlerimiz, halledilmesi gereken incelemeler gündem maddemizde yer almaya başlıyor. İş bulmak yönünde detaylı bir analiz sürecidir bu. Bakarız, nasıl bir iş düşünüyoruz, nasıl şartlar arıyoruz tümüyle gözden geçiririz. Geçirmemiz de gerekir zaten.

Sigorta işlemleri, gerek işe girişlerde gerekse eleman alımlarında önemsenir. İşin ustası olup olmadığınıza bakılır. Öyle her önünüze gelen işi kabul etmemeli, tüm ayrıntılarını gözden geçirmelisiniz. Bu süreç, yeni bir planlamanın ön çalışmaları için kıymetlidir. Şimdi Merkür geçişiyle de, detaylara bakacağız. İş problemlerimizi çözebilmek, işlerimizi düzgün şekilde yapabilmek için titiz çalışacağız.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçişle beraber hem bilgilenme hem de bildiklerimizin işe yarar olmasına dikkat etme sürecimiz başlıyor. Bu iş ve özel ilişkilerimizde de bu yönde gelişebilir. Öylesine konuşmamak için, konuşacağımız konu hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırız.

Çevremizdeki insanlar da, bizim neyi ne kadar öğrendiğimizi, bildiğimizi test ederler. Çünkü bu geçiş hepimiz için gerekli ile gereksizlerin ayrılma vaktidir. O zaman doğru bilgi ile bir işe yaramayan, boş sözlerin etrafta dolaştığı zaman değildir. Bizim de buna fazlasıyla önem verdiğimiz süreçtir. Eğitimden, iş hayatına, farklı bir yere yerleşim, araştırma ve keşifler için, bütünden ziyade, detaylara önem verilerek analizde bulunma vaktidir.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda düz seyirle ilerleyecek ve 30 Ağustos tarihinde gerileyecek. Ben bu yorumda düz seyir hakkında sizi bilgilendireceğim. Bu dönemde, detaylara bilhassa önem vereceğiz. Özellikle finansal konularla ilgili titizlenme zamanıdır. Nasıl bir yatırım düşünüyoruz, ne gibi ödemelerimiz var, kimlerle aramızda bir bölüşüm söz konusu ve durumumuz nedir, buna bir bakacağız.

Gelir-gider dengemizi bir muhasebeci gibi hesaplamamız, kendi müfettişimiz gibi vergilerimizi ihmal etmememiz, parasal ilişkilerimizi kontrol etmemiz gerekiyor. Piyasanın durumu çok önemli. Eğer bir alım-satım işimiz varsa, bunu hafife almadan, akıllıca yönetmek lazım.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-30,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda düz seyirle ilerleyecek ve ardından gerileyecek. Biz bu yorumda düz seyrin etkilerinden söz edeceğiz. Bu bir aylık dönem, ilişkide iletişimin, ayrıntıların önemini bir hayli vurgulanıyor. Sizden farklı düşünen bir partnerle veya karşınıza çıkacak kişilerle anlaşmakta zorlanmalar olabilir. Ancak bu zorluk, ilişkinin özündeki niyete bağlı olarak gelişecektir.

İyi niyet, sevgi, saygı varsa, her şey çözüme kavuşur bir şekilde. Ancak problem varsa, bir de rutin olarak devam ediyorsa, bu geçişle beraber sözler endişe yaratıcıdır. Detaylı ve eleştirel düşünmek, sürekli kusur bulmak beraberliği zorlar. Tam tersine problemi tespit etmek, bunu çözmek için atılmış olumlu bir adım olacaktır.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell