Günlük Burç Yorumları - 29/07/2016

  • 29 Temmuz 2016 04:00
  • 1285
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 29/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, görmek, denemek, algılamak, bilmek için doğduğumuzu kulağımıza fısıldayan bir ses gibidir.  Merak ederiz, sorarız, araştırırız  öğrenmek istersiniz.  Hem kendiniz konuşur hem başkalarını konuşturur dinler ve gözlemlersiniz. Çevrenizdekileri yargılamadan hayatın güzelliklerle dolu olduğunu düşünerek bu saati değerlendirebiliriz.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, yolculuk, eğitim hayatı, iş girişimleri, uzak veya yakın çevre ilişkilerinde yaşanabilecek zorlukları işaret etse de, bütün bunlar hedefinize ne kadar bağlı ve ne kadar donanımlı biri olduğunuzu anlamanızı, kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

Saat 16:45  Ay-Neptün arasındaki zorlu görünüm, başkalarıyla koordine halinde yapacağınız işlerle ilgili mevzularda dikkatli olmayı gerektiricidir.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, birileri dinler veya dinlemez, siz düşüncelerinizi gerekirse sert bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bundan da hiç çekinmezsiniz. Size göre, haklı olduğunuz kesindir. Aslında maskesiz, en doğal halinizle davranıyorsunuzdur. Fakat bazılarının işine gelmeyebilir. Burada önemli olan, hakikaten haklı mısınız yoksa menfaatleriniz söz konusu olunca mı, böyle davranıyorsunuz? Bunu kendi içinizde bir gözden geçiriniz lütfen.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, aileniz, sevdikleriniz ve yaklaşan bayram dolayısıyla yapılması muhtemel alışverişlerin işaretçisidir.  Aile üyeleriniz ve sevdiğiniz dostlarınız için ufak tefek harcamalarda bulunabilirsiniz.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, finansal ilişkileriniz, ortaklaşa paylaşımlar, iş veya eşin mali durumu, uzun vadeli yatırımlar, kredi konularında çok dikkatli bir hesaplamada bulunmadan karar vermenin yanlış olacağını işaret ediyor. Elinizdeki parayı riske atmadan, bir borç almadan, iyice araştırmadan önce düşünmelisiniz.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü, iç dünyanızda sıkıntı yaratan bazı konularda kendi isteklerinizi dile getirmeye veya öne çıkarak derdinizi anlatmaya çalışsanız da, büyükleriniz veya başka kişiler sizi anlamakta zorluk çekebilirler. Bunun nedeni iletişimsel konulardaki enerjinizin düşüklüğüdür. Söyleyeceklerinizi başka bir güne ertelemek faydalıdır.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, çevrenizde kabul edilir, alkışlanır, takdir edilir biri olmak sizin için çok önemli hale gelir. Dışarıdan pek görünmese de, genelde insanlarla olan ilişkinizde veya özel hayatınızda mutlaka el üstünde tutulmak size güven verir. Eğer buna uymayan kişiler olursa araya hemen mesafe koyarsınız.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, hareketlilik, konuşma, dinleme, yenilikte bulunma ve hız kazandırıcıdır. Buna alışık olduğunuzu biliyorum. Herkesi ilgiyle izleyebilir, çabucak öğrenebilir, şirinlikler yaparak dikkat çekebilir, eğer hoşunuza gitmeyen bir şey olursa somurtabilirsiniz. Belki bazıları için fazla konuşkan biri olarak görülebilirsiniz. Ancak size kızmak bu saatlerde pek  mümkün değildir. El üstünde tutulursunuz.

Saat 16:45 Ay-Neptün görünümü, bazı konularda kafanızı karıştırabilir. İşlerinizi yaparken dağılmamaya dikkat ediniz.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, ilişkinizi veya ilişki, iş ortaklığı gibi meselelerin biraz yorucu, hayli zorlayıcı, hatta anlaşmazlıklara davetiye çıkartıcı yönü olduğunu işaret ediyor. Görmezden gelemeyeceğimiz, üstünü kapatamayacağımız problemleri çözümlemek için, yapılması gereken ciddiyetle duruma bakmak olmalıdır. Uzun vadeli düşünmeliyiz. Evet iletişimdeki farklılık, beklentilerin ayrı oluşu can sıkıyor. Gerçekten gideceğimiz yolu, vermemiz gereken kararı iyi tespit etmek için bugünlerde bilinçli olmak zorundayız.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, kimsenin nazını niyazını çekecek halimiz yok. İyimser düşünmeye, canlanmaya, hayatı güzel yanlarıyla yaşamaya açıksınız. Fakat birileri kalkıp da, canınızı sıkarsa, ters konuşmaya kalkışırsa buna kayıtsız kalmazsınız.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, arkanızdan dönen dolapları, insanların karmaşık kişiliklerini veya yüzünüze dost görünen arkadan türlü oyunlar çeviren kişileri öğrenmek istersiniz. Hassas düşünürsünüz.  Dışa karşı belli etmeseniz de, bazılarınız için parasal sorunları bir hayli dert edersiniz.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda veya günlük hayatınızda belli bir zorlanmaya, daha fazla çalışmaya, bazı kişilerle anlaşmakta zorlanmaya neden olabileceğini işaret ediyor. Madem işaret bu, o zaman bize düşen, fiziksel ve ruhsal sağlığımızı önemsemek, gereksiz meseleleri büyütmeden, dengeli hareket etmek olmalıdır.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü, otorite konumunda bulunan bazı kişilere derdinizi anlatmakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Hatta bu kişilerle işbirliğinde bulunmanız güç olabilir. Sakin olmakta fayda var.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, keyfimiz yerine gelsin isteyeceğiz. Kimseyle tartışmak, bozuşmak gibi bir niyetimiz yok. Elimizde olan koşullara göre, kendimizi mutlu etmek isteyebiliriz. Sevdiklerimizle birlikte olmak hoşumuza gidebilir. Eğer hoşumuza gitmeyen bir durumla karşılaşırsak, kimsenin canımızı sıkmasına izin vermeyiz.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, sizler açısından gayet hoş bir etkidir. Yakın arkadaşlar, sıkı dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hobilerinizle uğraşabilir,  hayatı güzel ve eğlenceli yanlarıyla ele alabilirsiniz. Bu görünüm sizi motive edicidir.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, aşk hayatınız, çocuk meseleleri, sosyal yaşantınız, yatırımlarınız, borsa ve spekülatif konularında belli bir dirençle karşılaşabileceğini işaret etmektedir. Ancak bunu, engellenmişlik gibi düşünmek yerine, durumunuzu daha ciddiyetle gözden geçirmek yönünde bir fırsat olarak görmeniz daha yararlı olur. Sorumluluklarımızı göz ardı etmeyeceğiz.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü, kendinizi  ön planda tutmak ve rutin gidişata bir son vermek, yaşamın anlamını yeniden yüreğinizde hissetmek konusunda biraz tedirginlik yaratabilir.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü,  ev içinde veya aile arasında yaşanabilecek tartışmalara yol açabilir. Ne kadar iyimser düşünmeye çalışsanız da, bir arada olduğunuz kişiler agresif tavırlarıyla canınızı sıkabilir. Fikirsel anlaşmazlıklara dikkat etmek, sakin olmak, inatlaşmalardan kaçınmak lazım.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü,  bir çok meselenin iç yüzünü öğrenmeniz kolaydır. Çünkü algılama gücünüz gayet yüksektir. Ancak sizi rahatsız eden asıl mesele, başarılı ve mutlu olmanızı  çekemeyen insanların arkanızdan çevirdiği işlerdir. Bu insanları ne de yanlış tanımışım diye düşünebilirsiniz.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, ailemiz, evimiz, alım-satım ve yenileme işleri, yerleşim yerimizle ilgili konularda yaşanması muhtemel zorlukları işaret ediyor. Fikirsel farklılıklar iletişimde sorunlara yol açarken, bize hayli sorumluluk yüklüyor. Ancak bunların da akıllıca gözden geçirilme zamanıdır. Kendiniz dışında birilerine yardımcı olmak, çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmek, istediğiniz gibi serbestçe hareket edememek sizi biraz yoracak. Ancak gerçekten bir şeylerin sağlam olması için, bizim de üstümüze düşeni yapmamız gerekiyor. Sabırlı olalım.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü, maddi konulardaki sıkıntılarınızı veya beklediğiniz desteği, otorite konumunda kişilerle görüşmenizin önünde oluşacak engeldir. Kimi zaman gergin tepkiler göstermeniz mümkündür. Fakat sakin olmakta fayda vardır.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde,  kendimizi birçok  haklı görebiliriz. Bu biraz da, moralimizi yüksek tutmak, bize karşı yanlış davranılmasının önüne geçebilmek içindir. Yaşadığımız deneyimler, iyi niyetimizin çoğu zaman kullanılmasına neden olduğu için bunu yapmak zorunda kalabiliriz. Dışa karşı taviz vermeyiz. Belli bir konuda odaklanarak, meseleleri çözmekten yanayız.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, sizi motive edici ve güne güzel bir şekilde başlamanızı  sağlayıcıdır. Hiçbir düşünceye körü körüne bağlanıp kalmazsınız. Seyahate çıkma veya yeniliklerde bulunmak istersiniz. Entelektüel bakış açınız, hayatı farklı şekilde ele alışınız, duygularınızdan daha fazla mantığınızın sesini dinlerseniz rahat edersiniz.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, çevremizde bulunan kişiler, yakınlarımız, dış dünya ile olan her türlü girişim, kısa-uzun seyirli geziler, eğitim, iş gibi konularda karşımıza çıkabilecek zorlukları işaret ediyor. Bizi anlamakta, biz de birilerini anlamakta zorlanabiliriz. Mecburen sorumluluk yüklenebiliriz. Bütün bunlar doğaldır. Sabırlı olmamız gerekiyor.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü gün içinde özellikle kişisel gelişimimiz, psikolojik sağlığımız anlamında bizi rahatlatacak ve sakıntılarımızı azaltacak aktivitelere önem vermemiz gerektiğini işaret ediyor.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, coşkulu tarzda konuşuruz. Düşüncelerimiz belli konular üzerinde odaklanır. Arkadaşlarımızla sohbet etmek, fikirlerimizi paylaşmaktan yanayız. Dışa karşı iletişimde bir sorun yok. Ancak ne zaman değerlerimize biri yanlışlıkla laf etse veya önemsediğimiz bir mesele hafife alınsa, tepki gösterebiliriz. Parasal konularda da durum buna benzer şekilde gelişebilir.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler Saat 08:17 Ay-Güneş görünüm etkisi altında, para ve paranın sağlayacağı güzellikleri düşünürsünüz. Eğer bu yönde sıkıntılarınız varsa, nasıl bir çıkış yolu bulmanız gerektiği üzerinde düşünebilirsiniz. Geçmiş, gelecek ve çevre etkileriyle hesaplaşmak sadece bugünü değil, yarınlarınızı garanti altına almak fikri sizi cezbecidir. Ve asıl istediğiniz de zaten budur.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, maddi konularda hiçbir şeyin hafife alınmadan, ciddiyetle gözden geçirilmesinin önemini vurguluyor. Taşıma suyu ile değirmen dönmez sözünü unutmayalım. Geleni tutalım, idaremizi bilelim ki, birilerine eğilmek zorunda kalmayalım. Maddi ve manevi değerlerimizin kıymetini bilelim. Tercihlerimizi yapmadan önce, sonuçlarını hesap edelim.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünümünde, elden geldiğince  sakin olmak, çevremizle çatışmamak, partnerimizle aramızdaki sorunları büyütmemek ve olabildiğince kendinizi korumak için geriye çekmek.  Yani birileriyle karşı karşıya gelmek yerine, soğukkanlı davranmak bazı kişilere iyi bir cevap olabilir.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, otoriter tavırlarımız, esnek düşünememek, özellikle toplumla aramızda belli bir gerginlik oluşturabilir. Bize göre olan doğrular, başkalarına göre yanlış algılanabilir. Eğer bir önemli girişim veya görüşme söz konusu olursa, mutlaka tüm doneleri iyice analiz etmeden karar vermeyiniz.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar Saat 08:17 Ay-Güneş görünüm etkisi altında, ilişkide  biz diyebilmek için her iki tarafın da istekli olması gerekir. İletişim her anlamda  değerlenir. Fikirlerinizi bağımsız bir şekilde dile getirebilir, onaylanmasını beklersiniz.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, hayatın olgunlaşma yönündeki dersinin ilişki ve kişisel anlamdaki geleceğinizle ilgili konulardaki etkisini vurguluyor. Sizin öncelikle ne istediğinizi, ne hedeflediğinizi, amacınızın ne olduğunu bilmeniz ve buna göre kararlarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Şu sıralarda hem kendinizle hem hayatla, hem ilişkinizle ilgili konularda test ediliyorsunuz. Akışta kalın ancak gerçekçi olun.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünüm etkisi altında, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, olanlara Dur demek istersiniz. Karşı düşüncede olan kişilere fikirlerinizi ifade etmeye çalışsanız da, yapmak istediklerinizi tam anlamıyla yerine getirmeniz mümkün olmayabilir. Bazı kişiler sanki bilerek canınızı sıkıyor gibidirler.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, iyimsersiniz, bir hayli heveslisiniz ve her konuda söyleyecek bir sözünüz var. Etrafınızda dönen entrikaları, oyunları, yanlışları ve düşmanlıkları kabul edemediğiniz için, tepki gösterebilirsiniz. Fakat iki düşünüp bir konuşmalıyız. Çünkü hiç kimse hatasını, yanlışını görmekten yana olmayabilir.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar Saat 08:17 Ay-Güneş görünüm etkisi altında, sağlığınızla ilgili konular üzerinde çok fazla durursunuz. İş hayatınız veya duygusal bir takım sorunları kafanıza takabilirsiniz. Olumsuz düşünmeyelim lütfen.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, ilişki ve iş konularında yaptığımız içsel sorgulamaların işaretçisidir. Rutin hayatın gerekleri, sorumlulukları yorucu olabilir. Birilerine anlayış göstermek, çok çalışmak, çaba sarfetmek durumunda kalabiliriz. Gizli bir takım meseleleri sürekli aleyhimize gelişecekmiş gibi düşünmek yanlıştır. Toplumdan kendinizi soyutlamak, inzivaya çekilmek ve bir şeylere, kadere küsmek de aynı derecede yanlış olur. Sakin, dikkatli, bilinçli ve gayet akıllı şekilde kendimize bakmalı ve özen göstermeliyiz. Şifa teknikleri, meditasyon, olumlamalar, maneviyat, zikir ve dualar rahatlatıcı ve endişelerden uzaklaştırıcıdır.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü, bu saatte kendinizi biraz yorgun hissetmenize neden olabilir.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, bir şeyler bizi sanki içten içe dürtüyor, sinirlendiriyor gibidir. Sınırlarımıza bir şey dayanmaya görsün, anında tepkimizi koyarız. Aslında bir çoğunda haklıyızdır. Toplumsal hayattaki insanların çıkar odaklı hareketleri canımızı sıkar. Doğal olarak kendi değerlerimizi korumak isteriz. Sözlerimiz  çoğu zaman keskinleşir.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, başkalarının düşüncelerini öğrenmek, hissettiklerini bilmek, ve özellikle sizinle aynı görüşü paylaşan kişilerle bir araya gelmek arzunuzu işaret eder. Bu görünüm dış dünya ile bağlantı kurabilmenizde, farklı görüşlerinizi insanlara sunabilmenizde, yardımcıdır.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, ilerisi adına düşünmek ve sorumluluklarımızın farkında olarak aşk hayatımızı ve toplumsal ilişkilerimizi gözden geçirmemiz lazım. Plan ve projelerimizin alt yapısını sağlamlaştırmamız, seçeneklerimizi artı ve eksi yönleri hesaba katarak ele almamız faydalıdır. Hayalci olmamak lazım. Farkındalık önemli. Sorunlar, engeller, bazı kişilerle görüş farklılıkları yaşanabilir. Bu durumlarda dinlemeyi bilmek, konuştuğumuza dikkat etmek gerekir.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü, aşkta ve parasal konularda tabii ki dikkatli olmamızı gerektiriyor. Bu enerji bize, yüreğinin götürdüğü yere git dercesine ışık yakıyor, maddi dünyanın tasası, zorluğu, karmaşası yerine, hayatın keyifli eğlenceli yanlarına bizi çağırıyor. Sorumluluklar mı? Ah onlar nasıl da yoruyor bizi değil mi? Ayarlamayı iyi yaparsak her işi hallederiz hiç kafanıza takmayın dostlarım.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, abartılı sözlerden, konuşmalardan hoşlanmayız. Tamam belki bazı hallerde hoş olabilir  ancak bizi özellikle ilişkilerde bu tür iletişim rahatsız ediyor. İnsanların birbirlerine karşı toleranslı davranmadığını görüyoruz. Kısıtlanmaktan, baskılardan, aidiyet duygusuyla bizi kıskaç altına alabilecek insanlardan uzak durabiliriz. İkili ilişkilerde özellikle bugün dikkatli olmakta yarar var.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-29,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, Saat 08:17 Ay-Güneş görünüm etkisi altındayken, sizi rahatsız eden bir şey varsa sesinizi çıkararak, ben bunu böyle istemiyorum, çünkü böyle olduğunda mutlu değilim diyebilirsiniz. Önemli olan sizin iç huzurunuz. Hele kafanızı karıştıran kişileri sırf onlar mutlu olsun diye dinlemek zorunda değilsiniz.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, iş-ev arasındaki dengenin özellikle çok dikkatli yapılması gerekiyor. Sorumluluklarımız hem kendimize hem ailemize karşı önem taşıyor. Maddi anlamda iyi bir hesaplamadan, artı ve eksileriyle ölçüp tartmadan kararlar vermemek lazım.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünüm etkisi atında, yanlışlar karşısında lafınızı sözünüzü esirgememenizi sağlar. Madem durum böyle, en azından içimdekileri söyleyip rahatlayayım diye düşünürsünüz. Bu bir yerde olumlu gibi durabilir.  Ancak yine de köprüleri yıkmadan bunu yapmak akıllıca olur.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, gönlümüze, ruhumuza, aklımıza hitap eden kişilerle temas içinde olmak isteyeceğiz. Bunun dışında kalan kişilerin moralimizi bozmasına izin vermeyeceğiz. Gerektiğinde fikirlerimizi, inandıklarımızı baskın şekilde ifade edebiliriz. Çünkü sınırlarımızın aşılmasına tahammülümüz yok. Hatta bazı kişiler, bizdeki değişikliğin farkına varabilir, şaşırabilirler.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell