Günlük Burç Yorumları - 28/07/2016

  • 28 Temmuz 2016 04:00
  • 1256
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 28/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü seçkin bir yaşam sürme arzumuzu belirleyicidir. Eğer paramız varsa, güvendeysek, hayata daha fazla sarılırız, sevildiğimizi hissederiz. Bizi mutlu hissettirecek olan ne varsa ona sahip olmak isteriz.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatımız ve finansal konularda işlerimizi düzgün, verimli ve sağlıklı şekilde yerli yerine koymamızda sabah saatleri itibariyle etkilidir.

Saat 12:34 Ay- Chiron şifalı görünümü güç, huzur ve güven aşılayıcıdır. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında kıymetli bulduğunuz güzelliklere sahip olmak, zayıflıklarınızı yenmek istersiniz.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, parasal konularda sağlamlık ve güvenilirlik çerçevesinde düşünmenin, buna göre hareket etmenin önemini vurguluyor.

Saat 18:13-21:17 arasında boşlukta ilerleyecek Ay etkisinde,  güvendiğiniz insanlarla bir arada olmak size huzur ve emniyet duygusu verir. Çünkü itimat duygusu öndedir. Birine güvenmek ve onun bizi yanıltma ihtimalini olup olmadığını etraflıca düşünürüz.  Herhangi bir problemle karşılaştığınızda bunu mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz faydalı olur. Tepki göstermek zamanı değildir. Bilakis aklı başında hareket ederek huzuru yakalayabiliriz.

Saat 21:17 itibariyle etkili olacak, Ay-İkizler burcu geçişi sizi  hareketli ve meraklı  kılmakta. İlginizi çeken  konularda bilgilenebilir, çabucak bitirmeniz gereken işleriniz varsa bu olumlu enerjiden destek alarak halledebilirsiniz. Düşüncelerinizi içinizden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinizde mutlu olursunuz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü ailenizi, evinizi ve huzurunuzu fazlasıyla önemsediğinizi, eğer canınızı sıkacak bir şey olursa buna asla müsaade etmeyeceğinizi gösteriyor.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, aşk hayatınızda samimiyet, iyi niyet, seçicilik, estetik, seçicilik, sorumluluk duygusunu yükseltir. Her şeyin güzel olacağına dair umudunuz yükselir.

Saat 12:34 Ay- Chiron olumlu görünümü, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Hangi ortamda bulunursanız bulunun, hem kendiniz hem de ailenizin geleceği adına düşünür ve iyilikleri gönülden yaparsınız.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, evimiz, ailemiz, kişisel anlamdaki ihtiyaçlarımızı hatırlatıyor. Bunların mutlak halledilmesi gerekliliği bizi düşündürüyor.

Saat 18:13-21:17 arasında  Ay boşlukta olacaktır. Sizi gerilim altına alabilecek hangi durumla karşılaşırsanız karşılaşın temkinli olmanın faydasının büyük olduğunu söylemeliyim.  Bu zaman diliminde neler yapabilirsiniz? Sizi rahatlatabilecek kişilerle konuşabilirsiniz.  Müzik dinleyebilir,  kitap okuyabilir, resim yapabilir,  hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Amaç rahatlamak, sakin bir akşam geçirmek olduğuna göre siz de kendinizce bir şeyler bulabilirsiniz. Üzüntü, stres yok, huzur ve dinlenmek var.

Saat 21:17  itibariyle etkili Ay-İkizler burcunda seyri, yenilik arzumuzu yükseltir.  İhtiyaçlarınızı elde etmenizi sağlayacak her türlü düşünceye, öneriye açık olmamızı sağlıyor. Fikirlerimizi  insanlara ifade ederek, bilgimizi göstermeye çalışarak maddi ve manevi anlamda güçlenmek isteriz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, sizin korumaya çalıştığınız ve asla kaybetmek istemediğiniz bir takım değerleri, bazı kişilerin sırf egoları nedeniyle görmezden gelmelerine sebep olabilir. Bu  durum sizi rahatsız eder.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, mutlu bir aile yaşantısı, güçlü olmak, huzurlu bir hayat, seçkinlik, kalite olgularının bizim için ne kadar önemli olduğunu işaret eder. Her şeyin düzgün, verimli, sağlıklı olmasını isteriz. Bedensel ve duygusal anlamda iç huzurumuzu hiçbir şeye değişmeyiz.

Saat 12:34 Ay- Chiron görünümü, ailenizle olan ilişkinizi ve toplumsal hayatınızdaki yerinizi göz önüne alarak hareket etmenizi destekliyor. Kimseye belli etmesiniz de, siz paranın birçok zayıflıkları örtücü etkisinin farkındasınız. Onun içindir ki, artık aza kanaat etmek yerine, büyük oynamak istiyorsunuz. Tabii ki, bunun için en doğru kararı vermekten yanasınız.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, iç huzurumuzu önemsememiz ve zihnimizi olumsuz düşüncelerden arındırmamız gerekiyor. Bunun yolu, kendimizle ve dünya ile barışık olmaktan geçiyor.

Saat 18:13-21:17 arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında, aileniz ve evinizle alakalı konular üzerinde dikkatli bir şekilde düşünmekte, hareket etmekte yarar var. Eğer seyahate çıkacaksanız bavulunuzu düzenlemek, güzel bir planlamada bulunmak, kişisel bakımınızla ilgilenmek, çiçeklerinizi sulamak, evinizi düzenlemek gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Saat 21:17 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde gayet akıllıca düşünürsünüz. İletişimde başarılı olursunuz. Başkalarıyla iyi geçinmeniz gerektiğini bilirsiniz. Ancak fikirlerinizi söylemekten de geri durmazsınız.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü toplum içinde huzur ve güvenliğinizi bir hayli önemsemenizi sağlar. Çünkü  bir problem oluştuğunda, bunun tüm hayatınızı etkileyeceğini düşünürsünüz.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle olan sıkı bağımızın, yardımcı olmanın, düzenleme, bedensel ve duygusal anlamda gelişimi gözetmenin işaretçisi. En yakınımızda bulunan kişiden, toplumsal ilişkilere kadar geniş alanda güven ve istikrarın peşindeyiz.

Saat 12:34 Ay- Chiron görünümü, hem kendinize hem de başka insanlarla huzur dolu etkileşimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Hayata dair olumlu dileklerde bulunabilirsiniz. Birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmeye özen göstereceğiniz bugün, sizin arzunuz herkesin yararına olacak şekilde düşünmesi ve hareket edilmesidir.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, proje ve planlarımızı hem kazanç hem de güvenilirlik çerçevesinde gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Soru işaretleri ve belirsizlik içeren bir şeyin içinde yer almamalıyız.

Saat 18:13-21:17 arasında Ay boşlukta olacaktır. Bu zaman dilimi içinde romantik bir kutlama, huzurlu bir aile ortamı, sevdiğinizle baş başa olmak veya aranızda sorun varsa ondan haber almak sizi fazlasıyla keyiflendirir. Herhangi bir konuda yeni bir karar almak bildiğiniz gibi boşlukta sakıncalıdır. Ruhunuzu dinlendiren uğraşılar güzel bir akşam geçirmeniz için faydalıdır.

Saat 21:17 Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde yeni bir şeyler yapmak, planlarımızı gözden  geçirmek, dinlenmek, her duyduğunuza inanmamak, araştırmak iyi olur.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü bazı kişilerle ilişki kurmanın, bu ilişkiyi sürdürmenin ne kadar zor olduğunu düşünürsünüz. Herkesin keseri kendine yontmaya çalıştığını, kimsenin kimseyi düşünmediğini bildiğiniz için sıkılabilirsiniz.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, Parasal girdilerin işaretçisidir veya bu konudaki girişim ve görüşmeleri de simgeler. Bu görüşmelerdeki şartlara iyi bakalım. Bütçemizin dengeli olmasına dikkat edelim.

Saat 12:34 Ay- Chiron şifalı görünümü, özel hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünmenizi sağlıyor. Eğer hayat, umduğunuz gibi geçmiyorsa, hala bir şeyleri kafanızın içinde tam olarak oturtamıyorsak bu biraz da bizim ürkekliğimizden kaynaklanabilir. O zaman ciddi anlamda kendimizi gözden geçirelim.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, iş hayatımız veya toplumsal yaşantımızda birilerinin bizden farklı düşünmesine tahammül etmeyeceğimizi işaret ediyor. Biz huzur, güven ve kendimizi ifade etmekten yanayız.

Saat 18:13-21:17 arasında Ay boşlukta olacaktır. İnsanları oldukları gibi kabul etmekte yarar var.  Algılama gücünüzün her zamankinden daha fazla olduğu bu etki altında, dağıldığınız konularda, kafanızın içindekileri toparlamak kolay olabilir. Mümkünse akşam saatlerini dinlenerek geçirmekte fayda vardır.

Saat 21:17 itibariyle  Ay-İkizler burcunda seyrine başlıyor. Bu geçiş etkinliğinde, ilişkimizle alakalı konular üzerinde konuşmamız ve isteklerimizi dile getirmek sorunları halletmek isteriz.  Renkli ve sıra dışı fikirlerimiz dikkat uyandırmamızı sağlayabilir.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, ne olursa olsun ilişkilerde güvenilirlik ilkesini gözetirsiniz. Ancak bazı kişilerin, hiç de göründükleri olmayışı sizi rahatsız eder.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, içimizde yaşama sevinci uyandırıyor. Düzen, sağlamlık, mükemmellik arayışındayız. Verimli ve sağlıklı olana yöneliyoruz. Hayata inancımız, huzurumuzla alakalı. Kimsenin huzurumuzu kaçırmasına fırsat vermeyiz.

Saat 12:34 Ay- Chiron destekleyici görünüm etkisinde, yaşınızdan olgun tavırlarınızla dikkat çekersiniz. Kendinizin farkına varmanız ve neler yapmanız gerektiğini bilerek eylemlerde bulunmanız kolay olabilir. Görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle dinlediklerini fark edebilirsiniz.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, düşündüğümüz bir planı gerçekleştirmekte zorlanmanın işaretçisidir. Bu durum zihnimizi yorabilir. Sakin olalım ve bir daha duruma bakalım.

Saat 18:13-21:17 boşlukta olacak Ay etkisinde,  bulunduğunuz ortamın şartlarına göre hareket etmenizde fayda var.  Yeni tanışacağınız insanlar konusunda  dikkatli olmanız, hemen güvenmemeniz, kim olursa olsun hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Karşınıza çıkabilecek fırsatları hemen değerlendirmek, daha sonra problemlere neden olabilir.

Saat 21:17 itibariyle etkili olacak Ay-İkizler geçişi, yenilikte bulunmak,   yeteneklerimizi hayata geçirebilmeniz, değişik yollarla sonuca varabilmeniz anlamında sizleri  destekleyicidir. Ancak acele etmeden incelemek yararı olur.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, bazı kişilerin sırf kendi çıkarlarını düşündüklerini ancak ihtiyaç duyulduğunda ortadan kaybolduklarını bildiğiniz için, herkese güvenmezsiniz.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, kredi, miras, bölüşümler, başkalarıyla alakalı iş ve ilişkilerimizde gözümüzü dört açmanın, bilinçli hareket etmenin önemini vurguluyor.

Saat 12:34 Ay- Chiron olumlu görünümü, sizi yakından ilgilendiren, uzun süredir aklınızı meşgul eden konular üzerinde moralinizi yükselticidir. Hedefiniz büyük bunu biliyoruz. Yorulmamak için gücünüzü en iyi şekilde toplamalısınız. Kaçış göstermeden ve asla bıkmadan hedefleriniz yönünde düşününüz. Eğer bir yola adım atacaksanız, yeni bir yaşam kurmak istiyorsanız, tutarlı olmak şarttır. Bunları en ince ayrıntısına kadar hesaplayınız. Sonrası kendiliğinden gelecektir. Karmaşık yolları değil, güvenli olanları tercih etmeyi sakın unutmayınız.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, maddi açıdan güven içinde yaşama arzumuzu işaret ediyor. Tüm zihnimiz ve duygularımız bu konuya odaklı çalışıyor.

Saat 18:13-21:17  arasında Ay boşlukta olacağından, yenilik anlamında verilecek bir karar yanlış olabilir. O nedenle uzak durmak lazımdır. Yolculuk, yerleşim, değişim anlamındaki planlarınızı tekrar gözden geçiriniz.  Eksiklerin giderilmesi anlamında faydalı olabilir.

Saat 21:17 itibariyle Ay-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu sayede, istediklerimizi  elde etmek arzumuz  fazlasıyla ön planda olacaktır. Bize kimsenin, hiç bir olayın engel çıkartmasını istemeyiz. İletişim gücümüz yükselir. Bizi dinlemelerini isteriz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, partnerinizin  inatla bir şeyleri size kabul ettirmesine neden olabilir. Bir çoğu kabul edilir şeyler değildir. Bu tavırlarından hiç hoşlanmazsınız.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, gerçek anlamda mutluluk ve tatmin duygusunun güvenle eşdeğer olduğunu vurguluyor. Biz karşımızdakine inanıyorsak bu ilişkinin geleceğinden şüphe duymayız.

Saat 12:34 Ay- Chiron olumlu yansıması, ilişkinizle alakalı problemlerin düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi anlamında şifalıdır. Zaten Ay-Boğa burcu boşluk saatlerinde huzur ve güvenlik olguları son derece önemlidir. Eğer problem varsa ortaklaşa çözümlenmelidir. İlişkiniz yoksa kendinize şöyle bir dışarıdan bakmanız faydalı olur. Güvenliğiniz, maddi konular, çevre değişimi, iş girişimleri yine ön planda olacak.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, iş ve toplumsal ilişkilerimizde birileriyle anlaşmakta zorlanabiliriz. Kendimize uymayan bir şeye tepki gösterebiliriz.

Saat 18:13-21:17  arasında Ay boşlukta kalacaktır.  Amacınız içsel olarak huzur ve güvenlik hissetmek olduğundan, problemleri kulak arkası yapmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü mücadele etmeniz halinde bir çıkış yolu bulamayacağını hissedersiniz. Zaten boşluktaki Ay etkisi  altında bir şeyleri yoluna koymak,  hele bu duygusal bir mesele ise  oldukça zordur. Parasal konularda ise dikkatli olmakta fayda vardır.

Saat 21:17 Ay-İkizler geçiş etkinliğinde, değişiklik, yenilik hevesimiz yükselir. Sıkıntıya gelemeyiz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, kazanç anlamındaki işlere yönelmenizi sağlar. Ancak bunun için bazı noktaların aydınlığa kavuşması gerekir. Ayrıca ilişkide bulunduğunuz insanların ne kadar güvenilir olduklarını bilmeniz gerekir.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, işlerimizi düzenlemek, kolayca üstesinden gelmek, duygusal ve fiziksel anlamda bize iyi gelecek aktivitelere yönelmek, daha verimli çalışmamızı, kendimizi iyi hissetmemizi sağlayabilir.

Saat 12:34 Ay- Chiron olumlu görünümü huzur, emniyet ve güven olgularını baş tacımız yapıyor. Mantığınızı daha fazla ön planda tutarak, şikayetçi olduğunuz konular üzerinde düşünebilirsiniz ve güvencenizi önemseyebilirsiniz.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, huzur ve güvene duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Bir şeyler bizi etki altına aldığında, yorduğunda, işler umduğumuz gibi gitmediğinde tepki gösteririz.

Saat 18:13-21:17 arasında Ay boşlukta olacaktır. Sosyal ve özel ilişkilerinizde fevri davranışlardan uzak durmakta fayda vardır. Benim tavsiyem sorunlarınızı en azından bu saatler arasında ılımlı bir şekilde çözmeye çalışmanızdır.

Saat 21:17 Ay-İkizler burcu geçişi, bizi  özgür kılan, harekete geçiren, düşüncelerimizi dışa ifade etmemizi sağlayan  enerjidir. Sözlerimiz dinlensin, fikirlerimiz kabul edilsin isteriz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, şöyle borç harç olmadan yaşamak isteğinizi vurgulayıcıdır. Ayrıca tek başınıza değil, size dışarıdan destek verecek bir insana duyduğunuz gereksinimi işaret eder.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, umudumuzu yükseltir. Derleme, düzenleme yönünde olumludur. Derli toplu, güven uyandıran ilişkileri tercih ederiz. Analiz gücümüz yüksektir. Sağlam olanla olmayanı birbirinden ayırt ederiz.

Saat 12:34 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, huzur ve sağlamlığın aşk hayatımızdan ilişkilere hatta parasal konulara kadar geniş bir alanda etkili olmasını sağlıyor. Tüm zihnimizi, duygularımızı buna göre yönlendiriyoruz.

Saat 18:13-21:17 arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında ilişkinizle ilgili konularda sorumluluklar, ortak olarak halledilmesi gereken işlerde birbirinize destek çıkmanız gerekir. Parasal konularda alacaklar verecekler tanzim edilebilir.  İlk kez buluşacak olanlar boşluk bitiş günü ve saatine randevunuzu veriniz.  İlişki problemleri böyle zamanlarda çözümlenmez. Ancak aksayan noktalar tespit edilebilir.

Saat 21:17 itibariyle etkili Ay-İkizler burcu seyri, aktif düşünmemizi sağlıyor. Bildiklerimizi ifade etmek ve kabul ettirmek isteyeceğiz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü ilişkinizde hem huzuru hem de tutkuyu hissetme ihtiyacınızı simgeler. Farklı bir şeyler yaşamak isteğiniz bir hayli yoğundur.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, mirasın paylaşımı, kredi konuları, evimiz, ofisimiz veya ailemizi ilgilendiren konularda karar vermeden önce, dikkatli hesaplamalarda bulunmanın önemini vurguluyor.

Saat 12:34 Ay- Chiron olumlu görünümü,  yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların gündeme gelmesini sağlayıcıdır. Hayata bakış açımız çok önemli. Bazen en sevdiğimiz şeylerden vazgeçebiliyoruz. Kimi zaman da tutunuyoruz bir şeylere. Burada önemli olan bizim kendimize verdiğimiz değer. Çünkü biz yoksak, hiçbir sorunun bir anlamı kalmıyor.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, evimiz-ailemiz-partnerimiz-iş ortağımızla ilgili konular zihnimizi bir hayli kurcalıyor. Huzur arıyoruz ve güvenceden yanayız. Bunlar yoksa eğer, pek ılımlı düşünmeyiz.

Saat 18:13-21:17 Ay boşluktadır.  Yenilik anlamındaki uygulamalardan kaçınmak, ani kararlardan uzak durmak,  mantıklı bir şekilde düşünmek gerekir. Öfkeli olduğunuz konularda, iç sesinizi dinlemeniz halinde, farklı çıkış noktaları bulmanız kolay olduğu gibi, rahatlamanız da mümkündür. Bu zaman diliminde egonuz ön planda olduğu için, kendinizi haklı görebilirsiniz.

Saat 21:17 itibariyle etkili olacak Ay-İkizler burcu seyrinde yenilik hevesiniz, düşüncelerinizi ifade etme arzunuz ön plandadır. Kimseden çekinmeyiz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-28,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, çevrenizdeki bazı kişilerle anlaşmazlığa neden olabilir. Düşünceleri size uymayanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, eşimizle, sevdiklerimizle anlaşmak adına gönüllü olduğumuzun göstergesidir. Sağlam düşünürüz ve ilişkimizde iletişimi, karşılıklı dayanışmayı, sorunları çözmeyi önemseriz.

Saat 12:34 Ay-Chiron huzur ve güven verici görünümü, duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. İletişim anlamında en iyi kontak kuracağınız alan, yakın çevre ilişkileridir. Hiç kimsenin huzuru kaçırması mümkün olmaz.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, çevremizdeki insanların bize huzur ve güven vermesini istiyoruz. Bu bizi hem fiziksel hem de zihinsel anlamda gerginlikten kurtarabilir. Tam tersi bir durum içindeysek, tepkili davranabilir, konuşabiliriz.

Saat 18:13-21:17 arasında Ay boşlukta olacaktır. Parasal konularda doğaldır ki dikkatli olmak gerekiyor. İhtiyaçların giderilmesi maksadıyla yapılacak harcamaları denetim altına almak gayet yararlıdır. Yani eldekinin korunması ve risk alınmaması şarttır. Hayatınızı garanti altına alma ihtiyacınız yoğundur.

Saat 21:17 Ay-İkizler burcu geçişinde, farklı yönlerimizi  ortaya koymak, iletişimde bulunmak, kendimizi ifade etmek isteriz. Bunu en yoğun şekilde evimiz alanı içinde gerçekleştiririz. Yazarız, haberleşiriz, konuşuruz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell