Günlük Burç Yorumları - 27/07/2016

  • 27 Temmuz 2016 04:00
  • 1222
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 27/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar saat 02:00 itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, parasal konular üzerinde yoğunlaşmanın simgesidir. Sağlam adımlar atabilmek adına dikkat sarfetmek ve hayatınızı garanti altına alabilecek şekilde hareket etmek gerekiyor.  Uygulanabilir, kalıcı olana yönelmeli, ancak ihtiraslı olunmamalıdır.  Yetenekli olduğunuz alanları tespit etmeniz yönünde etkili olan bu görünüm, güven duygunuzu ayakta tutabilen kişilerin, her zorluğun altından kalkabileceğini belirtmektedir.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  iletişimi teşvik edici, aktivitelerde bulunma yönünde destekleyici, çocuklar, eş ve dost, çevrenizdeki insanlarla irtibatta bulunmanızı sağlayıcıdır. Ancak ani çıkışlar, gereksiz konuşmalardan, dedikodulardan kaçınmak gerekir. Aşk hayatınızla ilgili sürprizler yaşanabilir. Hemen umutlanmamak, şöyle bir dibini araştırmakta yarar vardır.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar saat 02:00 itibariyle  burcunuz üzerinde oluşacak Sondördün, sizi fiziksel açıdan çekici kılan, yeteneklerinizi belirlemenizde yardımcı olan bir görünümdür.  Size düşen bu oluşumun  gücüyle yapmayı düşündüklerinize  odaklanmanızdır. Kendinize güven duyarsanız, altından kalkamayacağınız hiçbir mesele  kalmaz. Geleceğinizi ilgilendiren konuları,  hem maddi hem de manevi anlamda gözden geçirebilirsiniz. Zaten bu etki altında, insanlar sizinle konuşurken ne kadar sağlam biri olduğunuzu fark ederler. Çünkü gözlerinizin içindeki pırıltı onları etkileyicidir  ve size hayır demeleri pek mümkün değildir. Ancak ansızın aklınıza gelen bir fikir geldiğinde, akıllıca düşünmekte yarar var.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  ailevi, parasal konular üzerinde aktif olma arzunuzun işaretçisi olduğu gibi, iç dünyanızdaki her duygunun farkına varmanızda yardımcıdır. Kişi bu etkiler altında hayata ve  geleceğine  dair güven duymak ister. Hızlı değişimlerden yanadır.  Enerji yüksektir. Harekete geçmek isteyen birey, engellere tahammül edemez.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler saat 02:00  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, olan biteni gözden geçirmenizi sağlayıcıdır. Adımlarınız yavaşlayabilir ve güvence ihtiyacınız  bir hayli yükselebilir. Hangi konuda olursa olsun stratejinizi belirleyiniz. Enine boyuna düşünülerek bir sonra atacağınız adım hesaplanabilir. Özellikle güvenlik düşüncenizin altında yatan en önemli olgu özel hayatınız ve parasal durumunuzdur. Bu iki konuda güçlü hale gelebilmek, duygusal açıdan tatmin olabilmek için eksikler, engeller, aşılabilecekler saptanmaya çalışılır. Bütün bunlar yapılırken ruhunuz oldukça sakindir. Kendi içinizde ikilemler olsa dahi, bu enerji dengenizi kurabilmenizde yardımcıdır.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü hoş bir yansıma ve harekete geçirici aktif bir enerjidir. Girişimlerde bulunmak isteğiniz yoğundur. Kısa yolculuklar, farklı kişilerle sohbet ve bağlantılar ilginizi çekebilir. Bildiklerinizi göstermek, onaylanmaktan hoşlanırsınız. Bu görünüm altında hoş sürprizlere açıksınızdır. Hele heyecanlandırıcı bir gelişme olursa, bir de arzu ettiğiniz gibi bir şeyse, değmeyin keyfinize.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler saat 02:00 itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında, hayatın olumlu veya olumsuz halleri sizi ne şaşırtır ne de üzebilir. Çünkü kendi içinizde dengeler yerine oturmuştur. Duygusal yönden kendinizle barışık, elinizdekilerle yol alabilecek kadar güvenli bir duruşunuz vardır. Sanki bugün huzur ve sukuneti aramak için doğmuş gibisinizdir. Olabildiğince sakin ve ılımlı bir şekilde hedeflerinizi gözden geçirebilir, umutlarınızı yüreğinizde taze tutmaya çalışabilirsiniz. Maddi kazanç elde edebilmek adına yapılacakları, kurulması gereken irtibatları, ilişkide bulunmanız gereken insanları kafanızın içinde tasarlamaya çalışabilirsiniz.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs görünümü, parasal konularda ani karar vermekten kaçınmak gerektiğini gösteriyor. Bu enerji, hızlandırıcı, hırslandırıcıdır. Olur olmaz şeylere para harcamamak lazımdır. Ayrıca ilerisini düşünmemizde yarar var. Hem iş hem maddi anlamda kuvvetli olmak gerektiğini biliniz. Bu görünüm, hayatın yavaş akmasına tahammül edemeyeceğinizi işaret ediyor.  Bir an önce geçmiş kapanmalı, yeni bir hayat başlamalı diye düşünebilirsiniz.  Ancak dediğim gibi, yenilik anlamında bir şey söz konusu ise, incelemekte yarar görüyorum.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar saat 02:00  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün  etkisi altında, sizi doyuma ulaştıracak, geleceğinizi garanti altına alacak maddi ve manevi açıdan rahata ermenizi sağlayacak meseleler üzerinde bir hayli  yoğunlaşırsınız.  Özellikle işsiz olanlar, iş yerinde sorun yaşayanlar, yeni bir hayata adım atmayı düşünenler, ilişkisini gözden geçirenler gerçekçi bir şekilde durumlarını ele alırlar. Ruhunuz her şeyin en güzelini, en kıymetlisini ve en uzun ömürlüsünü ister. İşte bunları  elde edebilmek için sabırlı olmak, zamanı iyi kollamak, risk almamakta yarar vardır.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü heyecanlandırıcı ve aktif hareket etmeye yönelticidir. Uzak yere seyahatler, değişik yerler görme isteğiniz yoğundur. Değişim sizi heyecanlandırır. Farklı insanlar tanımak, görmek, keşfetmekten zevk alırsınız. Bu görünüm, bir girişimin, bir yeniliğin işaretçisidir. İletişim gücünüzü yükseltir ve yaratıcı biçimde düşünmenizi sağlar. Hızlı öğrenme ve  uygulamak ön plandadır.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar saat 02:00 itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında kimseye taviz vermek istemezsiniz.  Sağlam adımlarla ilerlemek ve risk almadan yaşamak sizi mutlu ettiği için, durumunuzu şöyle bir gözden geçirerek eksiklerinizi saptayabilirsiniz. Bir yandan güzelliklerinin tadına varmak diğer yandan uzun ömürlü olacak şekilde hayatınızı kurgulamak istersiniz. Eğer bir değişimde bulunacaksam, sonunda pişman olmamalıyım diye düşünürsünüz.  Size göre atılacak adımın, ilerisi adına mutlaka bir getirisi olmalıdır.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü farklı konular üzerinde bilgi sahibi olmak, hislerinizi ifade etmek, kendinizi anlatmak yönünde etkilidir. Her an yepyeni bir şeylerin etrafınızda gelişeceğini, zamanın size karşı değil, sizden yana olacağını düşünerek rahatlayınız.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  saat 02:00 itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, mali ve duygusal konular üzerinde  iyileştirmede bulunmak,  kendinizi güvende hissetmek adına önem taşıyor. Miras, hukuki alacaklar, kredi, nafaka gibi konuların bir an önce çözüme kavuşmasını isteyeceğiz.  Eğer hedefinize uygun şekilde ilerlemiyorsanız, ilişkinizde sorunlar varsa veya altından kalkamadığınız bir takım problemler yaşıyorsanız bu saatlerde  biraz huzursuz olabiliriz. Ne yöne gidiyorum ve aslında gitmek istediğim yön nedir? Diyerek şöyle bir durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,   kendinizi arzu ettiğiniz şekilde yönlendirmenizde, özgürce ortaya koyabilmenizde destek verir. Hızlandırıcı, öğrenmeyi teşvik edici, harekete geçiricidir. Bazı kişilerin  veya direkt olarak partnerinizin tavırları, sözleri bir hayli etkileyicidir. Değişimlerin işaretçisi gibi durabilir.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler saat 02:00  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, güvenli bir ilişki, her konuda sizi destekleyecek bir partner arayışının simgesidir.  Evli veya uzun süredir beraberliği olanlar eşlerinin sadık olmasını beklerler.  Çatışmalardan uzak,  el ele karar vermek sizin için çok kıymetlidir.  Çünkü her alanda güce ihtiyacınız vardır. Bu güç ancak,  değerlerine sahip çıkan, sizi gerçekten sevebilecek, yeri geldiğinde her şeyinizi emanet edebileceğiniz, dışa karşı sizi koruyabilecek bir kişiyle mümkündür. Bu etki altında ben bir karar almanızdan yana değilim. Gözden geçirmelerinde bulunulmasında  fayda görüyorum.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  kimsenin sözüne, kararlarına  ve sizin hakkınızda ne düşündüğüne aldırmadan yolunuzu çizebilme gücü verir.  Merkür-Aslan burcunda seyrettiği için şu aralar hepimiz aklımıza güveniyoruz. Ancak ben derim ki, iş hayatınız veya ilişkiniz söz konusu ise, iyice düşünmeden kararlar vermeyiniz.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar saat 02:00  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında, iş ve güvenlik, sağlık ve geleceğinizle ilgili konular ön plandadır. Zorunlu ihtiyaçlarınız haricinde para harcamak istemeyebilirsiniz. Hatta normal zamanlarda iki kuruşunuz olsa birini paylaşmaya hazırken, sondördün etkisi altında dikkatli olmaya çalışırsınız.  Güvence olgusu sizin için  öylesine kıymetlidir ki, yaptığınız her işin mutlaka bedelinin ödenmesini istersiniz. Hayatınızda hiçbir aksiliğe tahammülünüz yoktur. Bu kadar çalışmama rağmen ne kazanıyorum, başkaları ne kazanıyor, nasıl bir ortamda görev alıyorum, başıma bir şey gelse sosyal güvencem ne durumda, bu iş bana bir gelecek sağlar mı, uzun ömürlü mü? diyerek tespitlerde  bulunabilirsiniz.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  gerek partneriniz gerekse diğer insanlarla olan paylaşımlarda dinlemenin, anlamanın karşılıklı görüş alışverişinin son derece önemli olduğunu gösteriyor. Tabii ki, fikirlerinizi, hayata bakış açınız ve yaşam prensipleriniz doğrultusunda açıklayacaksınız. Aynı şekilde karşınızdaki kişi de bunu yapacaktır.  Fakat tahammülsüz olmak, aceleci kararlar vermek, tanımadan etmeden bir yargıda bulunmamak lazımdır. Eğer henüz  yeni tanıştıysanız, öncelikle yaşam biçimini, aşka bakış açısını mutlaka iyi anlayınız. Ondan sonra kararınızı verirsiniz.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar saat 02:00  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında yarınlarımızdan emin olmak isteriz . Güvenilir kişilerle temasta bulunmak,  sağlam adımlar atarak hayatımızı kurmaktan yanayız. Aşk hayatımızı, ortaklık ilişkimizi, eşimizin mali durumunu, partnerimizle aramızda olanları, çocuklarımızla ilgili meseleleri gözden geçirebiliriz. Borç-Alacak konuları  üzerinde durabiliriz. Parasal  sorunumuz varsa, bunu nasıl giderebileceğimiz yönünde düşünürüz. Destek bekleriz. Ancak bu desteğin bize pahalıyla mal olmasını hiç istemeyiz.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü çıkarlarınızı gözetme, ilişkilerde iki yönlü düşünme, hatta bazen abartılı bir şekilde gücünüzü ortaya koymanızı sağlar. Özveride bulunup, karşılığını görmediğiniz insanlarla aranıza belli bir mesafe koyarken, gerçekten inandığınız güvendiğiniz kişilerle samimi olabilirsiniz. Amacınız, hayatınızı garanti altına almak, kimsenin kulu kölesi olmamaktır.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar saat 02:00  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, yuvanız alanı içinde ve ilişkinizle alakalı konularda sizin için  güven unsuru fazlasıyla öne çıkabilir. Bu güvenin sağlanması halinde ancak mutlu olursunuz. Eğer eviniz yaşama alanı olarak rahatsız koşullarda ise veyahut yeni taşınmışsanız düzeninizi bir an önce oturtmak istersiniz. İlişkinizde eğer problemler varsa bunların çözülmesi için neler yapılması gerektiğini gözden geçirebilirsiniz. Kiracı iseniz ev sahibinizle, ev sahibi iseniz kiracınızla ilgili konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ev satın almak, iş ortaklığında bulunmak, evlenmek, boşanmak gibi meselelerin akıllıca gözden geçirilmesinde yarar vardır. Bütün bunları aceleye getirmeden, yarınlarınızı düşünerek ele alınız.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs görünümü, ikili ilişkilerde baskın kimlikte olan partner veya durumları kendi bakış açısına göre değerlendiren insanlara karşı tetikte olmak gerekir. Dinliyormuş gibi yaparak onların  egosunu şişirmek yerine,  karşı çıktığınız hususları söylemekte  yarar var. İlişkide en önemli husus  görüş alışverişinde bulunmak ve kafaca anlaşmak olmalıdır.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-27,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, saat 02:00  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında en önemli nokta güven olgusudur. Dürüst ve sağlıklı paylaşımlarda bulunmak, başkalarının sizin hakkınızda iyi bir fikir sahibi olmaları için kendinize güçlü bir şekilde ifade etmek arzunuz önemlidir. Parasal getirileri olan işlere, girişimlere önem verirsiniz.  Çevre ve iş değişimlerinde mutlaka geleceğe dönük düşünülmelidir. Gelip geçici, nasılsa sonra hallederim şeklinde hareket edilmemelidir.

Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  gerek çalışma hayatımız gerekse parasal konularda aklı başında düşünmemiz gerektiğini gösteriyor. Bir söz vardır. -Sağlam temelli bir yapı inşa edemezsen, içinde güvenle oturman zordur. O zaman biz de, hem yeniliklere açık olacağız, hem girişken davranacağız hem de uzun ömürlü olmasına dikkat edeceğiz.

Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell