Günlük Burç Yorumları - 25/07/2016

  • 25 Temmuz 2016 04:00
  • 1187
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 25/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü,  eğitim, ticari, uzmanlık ve gelişim yolunda size kararlılık ve odaklanma gücü verir. Böylece, daha gayretli olursunuz. Kendi gücünüzün farkına vararak, bu güçle yapacaklarınızı hayata geçirmek için odaklanırsınız.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, mesleki konularda veya toplumsal ilişkilerde size mücadele gücü verir. Ancak burada önemli olan kendinizle ve kimseyle kavga etmemenizdir. Sizin bir amacınız varsa, bu amaç için enerjinizi kullanınız. Gereksiz şeylere sinirlenmeyiniz.

Saat 19:49  Ay-Venüs olumlu görünümü, sağlığınız, fiziksel çekiciliğiniz anlamında gayet olumludur. Karşı cins üzerinde etkili olmanızı sağlayan bu enerji, takıldığınız noktalarda düzenlemelerde bulunmanıza, partnerinizle bütünlük sağlamanıza, ilişkiniz yoksa yeni birisiyle tanışmanıza yardımcıdır. Görüşlerinizin ardına gizlenmeden uzağı görebilmenizi destekleyicidir.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü, finansal veya duygusal ilişkilerde geçmiş tecrübeleri gözden geçirmenin yararını işaret ediyor. Başkalarının görüşleri, davranışları hakkında önyargılı düşünmeyiniz. Sonuçta herkes aynı olmak zorunda değil. Birileri size destek vermiyor, onaylamıyorsa kendinize güvenerek ayaklarınızın üzerinde durmayı bilmelisiniz. Böylece gücünüzün farkına varırsınız.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, neleri arzu ettiğinizi, neler yapmak istediğinizi belirlemeniz halinde, isteklerinizi elde edebileceğinizi vurguluyor.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu görünümü bulunduğunuz duruma geniş bir açıdan bakmanız halinde bir çıkış yolu bulmanızı, rahatlamanızı  sağlar.  Burada yapmanız maneviyat yönünüzü ön planda tutmak olmalıdır. Yani inancınıza sarılmak gayet faydalı olabilir.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerinizde duygularınızı belli bir kontrol altına almanızı sağlar. Bu sayede bilinçli şekilde hareket edebilir, doğru bir karar verebilirsiniz. Birbirinizin hayata bakışını, yaşam felsefesini, düşüncelerini, ilişkide merkez aldığı noktaları sormaya, anlamaya, onu tanımaya çalışırsınız. Bunlar gayet faydalıdır.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, bu saatlerde gücünüzü kabul ettirmekten yana olduğunuzu görüyoruz. Ancak bunun ayarını bilelim ki, ilişki ve finansal konularda düşünmeden karar vermemiş olalım.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu görünümü aşk hayatınızı yakından ilgilendiren konularda, duygularınızı özgürce yaşamak ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek ihtiyacınız yükselebilir. Etrafınızdaki dünya ile olan her türlü temasınızda sizi güçlü kılar. Karşınızdaki kişi veya kişileri etkilemek için fazla çaba harcamazsınız. Çünkü sizi, diğerlerinden üstün kılan özellikleriniz kolaylıkla fark edilir.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü, iş konularında akılcı düşünmenin, daha önce verilmiş kararları veya şu anki şartları yeniden gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Eğer hedefiniz büyükse o zaman yükselmek için sabırlı ve bilinçli olunuz. Zorluklar tabii ki olur. Ancak kişi kendinden ve yapacaklarından eminse bunlar kolaylıkla aşılabilir.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, gerek mesleki ve gerekse özel ilişkinizle alakalı konularda tepkisel davranışlardan kaçınmak lazım. Gözden geçirmeden, üzerinde düşünmeden söylenen sözler gerginliğe neden olabilir. Oysaki açık, net, ılımlı şekilde duygularımızı ifade edebilsek, sıkıntılarımızı dile getirebilsek hiçbir sorun çıkmaz.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, iş hayatınız ve finansal anlamdaki ilişkilerinizi ve durumunuzu gözden geçirirsiniz. Bazı kişilerle aranızdaki anlaşmazlıkları gidermek adına bu gayet faydalıdır.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatların karşınıza çıkacağını, sizin de tecrübeleriniz doğrultusunda başarılı girişimlerde bulunacağınızı gösteriyor. Yeni bir aşk, yeni fakat eskisinden çok daha etkili bir ilişki yaşanabilir. Duygular daha tutarlı, seçkinlik daha fazla ön plandadır. Bu beraberlik öyle altın tepsiyle gelmez. Emek sarf edersiniz. Mücadele edersiniz. Ancak tadı bambaşkadır.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, bu saatte başlanan işler için kendinize zaman tanımalı, sabırlı olmalısınız. Bilgi ve tecrübenize güveniniz. Ancak şartlara göre hareket etmeyi ihmal etmeyiniz.

Saat 18:43 Ay-Venüs olumlu görünümü ilk karşılaşmalarda, buluşmalarda sizi çekici kılabilir. Sizin için hangi değerler önemliyse bunları savunmanızı, gerekirse mücadele vererek isteklerinizi kabul ettirmenizi destekleyicidir. Düşünceleriniz son derece doğrudur. Eğer ilişkinizle ilgili konularda ikilem içindeyseniz, bu görünüm çözüm bulmanızda yardımcı olabilir.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü, borç-alacak meseleleri, cinsel hayatınız, partnerinizin mali durumu ailenizle ilgili meselelere ciddi şekilde odaklanmanızı sağlıyor. İster istemez bunlarla ilgili bir problem varsa, akılcı ve gerçekçi şekilde ele almalısınız. Başkaları zorluk çıkartıyorsa, tek başınıza sıkıntılarınızı aşmanın yolunu bulmak lazım.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, aşkta tutkuların etkin olmasını sağlıyor. Problemli bir ilişkiniz varsa, kopmak yerine birbirinize daha fazla çekildiğinizi hissedersiniz. Bu durumda cinsellik bir hayli etkilidir. Kızarsınız, sıkılırsınız ancak vazgeçmeniz zordur. Ben derim ki, bu ilişkiden ne kadar eminsiniz? Kendinizi iyi tanıyorsanız, yaşadığınız ilişkinin adını net olarak koyabilirsiniz. Hem öyle hem böyle duygular bu ilişkide gerginliğe neden olabilir.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu etkisi altında,  kimsenin  sizi dinlemeye pek niyeti yoktur. Eğer sorun partnerinizle alakalı ise şunu biliniz ki bugün kafası oldukça karışıktır ve açıkçası ne dediğini kendi de bilmiyor olabilir. Siz de gergin olursanız doğal olarak anlaşmak zaten kolay olmaz.  O nedenle lütfen onunla bir kez daha sakin ve mantıklı bir şekilde konuşmaya çalışın. Önerilerde bulunun ancak üstüne gitmeyin.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü fikirlerinizi birbirinize karşı ifade ederek, ortak bir zeminde buluşmanızı sağlayabilir. Sizler en başından beri anlaşamayan bir çiftseniz, eğer bu beraberliği sürdürmek istiyorsanız birbirinizin görüşlerine saygı duyarak, kontrol kurmaya çalışmadan fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Bu çözüm yolu bulmanızda faydalı bir yaklaşımdır.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, anlaşmazlıkları körükleyicidir. Birbirinize karşı güç ve baskı uygulamaya kalkışabilir, bu yönde kararlı olabilirsiniz. Bir daha düşününüz.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisinde, ilişkinizle ilgili konularda siz haklısınızdır. Fakat karşınızdaki kişi sizi pek ciddiye almıyor gibidir.   Böyle bir durum oluştuğunda benim size tavsiyem, sakin ve kendinizden emin ancak olgun bir şekilde ağırlığınızı koymaya çalışmanızdır. Baktınız ki ikna olmamakta ısrarlı. Tekrar bu meseleleri konuşacağınızı söyleyerek konuyu kapatmanızdır.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü, işlerinizi iyi kontrol ederek başarılı bir şekilde yerine getirmenizi ve bu sayede maddi açıdan rahatlamanız mümkün olur. Eğer iş sorunlarınız varsa bunların düzelmesi mümkün değilse, uzun zamandır devam ediyor, sizi yoruyorsa, yeni bir iş bulmadan ayrılmayınız. Yarım kalan işlerinize, projelerinize ağırlık veriniz. Bu anlamda ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerektiğini hatırlatıyor.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, iş konularında ve çevrenizle olan ilişkinizde mutlaka ılımlı hareket etmek gerektiğini işaret ediyor. İş girişimlerinde şartlara, alacağınız ücrete, nasıl bir konumda olacağınıza en başından dikkat ediniz.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu görünümü mutluluğu  hak etmiş biri olarak neden ilişkide hep olgun davranmak  zorunda kaldığınızı düşünürsünüz.  Ancak düşüncelerinizi gergin bir şekilde ifade etmek yerine belli bir ılımlılıkta izah etmeye çalışmanız size çok şey kazandırabilir. Yani hangi konuda sesinizi yükselteceğinizi hangisinde durup bekleyeceğinizi iyi bilmelisiniz. İşte o zaman kazanan taraf siz olursunuz.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü, ciddi ve tutarlı, duygularınızı kontrol ederek istediğinizi elde etmeniz anlamına gelir. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarınızla ilgili önemli kararlar vermek mümkündür. Hayatın eğlenceli ve aktif yanlarının tadına varabilirsiniz. Kimseye ihtiyaç duymadan ne yapacağınızı bilerek ilerlersiniz.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, arzu ettiğiniz güzellikleri satın almak, elde etmek amaçlı girişimlerin, düzenlemelerin göstergesidir. Gücünüzün yükseldiğini hissedersiniz. Karar verdiğiniz yoldan geri dönmezsiniz.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu görünümü gayet olumludur. Sizi cazip kılar. Çekici yönlerinizle etrafınızdaki insanları etkilemenizde ışık olur. Yeni biriyle tanışmanız mümkündür. Bu saatlerde keyfiniz yerindedir. Kendinizi istediğiniz gibi özgürce ifade edebilirsiniz. Eğlenceli, keyifli aktivitelerde bulunabilir, akşam saatlerini keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü, gizli saklı meselelerin aile içinde görüşülmesi veya bunların açığa çıkması sonucu gerginliğe neden olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ölçülü, sakin ve dikkatlice durumu gözden geçirmek lazım. Çünkü farkında olmadan yanlış tepkilerde bulunabilir, sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Eğer ev içinde bir sorun varsa, bunu ancak birbirinize anlayışlı olarak çözebilirsiniz.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, sizi ilgilendiren geçmişe ait bir konuda duygularınızı biraz sertçe ifade etmenize neden olabilir. Sizi baskı altına alabilecek hiçbir şeyden hoşlanmazsınız.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisi altında,  siz kendi değerlerinize sahip çıkarken, dışarıdaki insanların anlayışsız tutumları karşısında sakin kalmak zor olabilir. Bu yüzden kimi zaman bu halinize siz bile şaşırabilirsiniz.  Ancak ben akşam saatlerinin bir çok Oğlak burcu mensubu için hoş etkiler altında geçeceğini söyleyebilirim. Tutkulu bir şekilde duygularınızı ifade edebilirsiniz. Bir şeyler canınızı sıksa da, keyfinizi bozmasına izin vermezsiniz.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü, hem yakın çevrenizden hem de yaşça deneyimli kişilerden gelebilecek destekleri, toplumsal alanda güçlü kişilerle bağlantınızı, hedeflerinizi gerçekleştirme sabır ve kararlılığınızın işaretçisidir. Gayet güçlüsünüz ve kendinizden eminsiniz.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, içinizde var olan ancak bir türlü cesaret edemediğiniz işlerde size kuvvet verir. Ayrıca, işlerinizi başarılı bir şekilde ortaya koyabilmeniz için mücadelenizde yardımcıdır.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu görünümü ilişkinizi güçlendirici, birbirinizi çekici bulmanızı sağlayıcıdır. Partnerinizle aranızda sıcak ve keyifli bir bağ kurabilirsiniz. Birlikte hoş bir akşam geçirebilirsiniz. Bazı Kovalar için, bu enerji yeni bir ilişki anlamına gelebilir. Sosyal, aktif, hareketli bir akşam geçireceğinizi söylemek mümkündür.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-25,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü, kazanç sağlayan işlere yönelerek, sabırlı bir şekilde yol almanız halinde, hem iş hayatınız hem de finansal konularda başarılı olabilirsiniz. Burada önemli olan, ne yaptığınızı bilmek, zorlukları bir atlama taşı gibi görmekten geçiyor. Geçmişteki tecrübeleri unutmayalım tabii ki. Elimize geçeni veya karşımıza çıkan bir fırsatı bilinçli şekilde değerlendirelim.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, maddi ve manevi alanda gücünüzü kanıtlama arzunuzu işaret ediyor. Ancak gerektiğinde insanlarla ılımlı diyalog ve ilişkide bulununuz. Bu davranış biçimi size destek olmalarını sağlar. Böylece gerekli adımı daha kolay atabilirsiniz. Tam tersine sert tavırlar, illa ben haklıyım tarzı yaklaşımlar hoş olmayabilir.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu görünümünde,  içinizdeki sesin sizi  iteklediğini,  hadi başarabilirsin,  denemelisin,  kaybetmekten korkma dediğini duyar gibi olursunuz.  Bir şekilde önünüze  maddiyatla ilgili konular gelir. Kafanızın içinde hesaplamalar yapabilir, artıları eksileriyle durumu gözden geçirirsiniz. Bu gayet yararlı olur.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell