Günlük Burç Yorumları - 22/07/2016

  • 22 Temmuz 2016 04:00
  • 1108
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 22/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar Saat 01:54 itibariyle Ay-Uranüs olumlu görünümüyle Cuma  günümüz başlıyor.  Gayet hızlı bir şekilde hareket ederek hem bireysel hem de grup aktivitelerinde başarılı olmanızda yardımcınızdır. Özgür olduğunuzda, size karışılmadığında rahat edersiniz.

Saat 04:56-11:35 saatleri arasında Ay-Kova burcunda boşlukta ilerleyecek. Sosyal ilişkiler ve hedeflerinizle ilgili konularda tam olarak yönünüzü tespit etmekte ve günlük aktivitelerinizi yerine getirmekte zorlanabiliriz. Bildiğiniz gibi boşluk zamanlarında herhangi bir start vermiyoruz, rutin akışa ayak uydurmaya devam ediyoruz. Hayati bir karar almamak lazım. Arkadaşlarınızla, yakın tanıdıklarınızla bir araya gelerek sohbet edebilirsiniz. Önceden tertiplenmiş, kararı verilmiş organize işlerinizde sorun çıkmaz. Fakat yeni bir organizasyon için bugün karar vermeyiniz. Kendinizi özgür hissetmeniz zorlaşabilir. Daha önceden kesinleştirilmiş işlerinize adım atmanızda sorun yoktur. Gecikmeler olabilir.  

Saat 11:35 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ayın ılımlı ve sezgilerinizi yükseltici enerji desteğiyle bir çok soru cevap bulabilir. Arınmak ve geçmişe ait her türlü olumsuzluktan kurtulma arzunuz gayet yoğundur.

22 Temmuz-22 Ağustos tarihleri arasında Güneş-Aslan burcunda seyrini sürdürecek. Bu süreç genel olarak aşk hayatınızla ilgili konularda canlanma heveslilik ve aktif olma sürecidir. Yaşam enerjiniz yükselir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz mümkündür. Bütün bunlara ek olarak güven duygunuz da bilhassa ön plandadır. Yetenekli olduğumuz alanlarda söz sahibi olmak, kendinizi göstermek kolaylaşır. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla yakından ilgilenme zamanıdır. Kısaca her yıl bu zamanlarda Güneş Aslan burcunda ilerlediğinde moralinizin yükseldiğini, bir şeyler yapmak arzunuzun arttığını, benzetme yerindeyse şarj olduğunuzu hissedersiniz. Bu süreç, aşk hayatınızla ilgili konularda olumlu gelişmelere, zevkli paylaşımlara işarettir.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar Saat 01:54 Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünümle güne adım atacağız. Bir yandan yenilikçiyiz diğer taraftan bir şeyler  istediğimiz gibi gitmiyorsa gerginiz.

Saat 04:56-11:35 arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Dikkatli ve temkinli hareket etmek gerekiyor. Ilımlı düşünmek, olgun bir şekilde çevrenizdeki insanlarla irtibat kurmanız faydalıdır. Yeni bir karar almamak veya karar alma sürecinde olduğunuz konularda tekrar gözden geçirmelerde bulunmak, otorite konumundaki kişilerle ılımlı ilişkileri sürdürmeye devam etmek, boşluktaki saatler arasında dikkat edilmesi gereken konuların başında yer almakta. Yine bu etki altında, iş başvurularında bulunmak sakıncalı olup, araştırmalarınızı sürdürmek yerindedir. Önceden tespit edilmiş toplantı veya görüşmelerde bulunmanın sakıncası yoktur.

Saat 11:35 itibariyle Ay-Balık burcu seyir etkinliği, hoşgörü ve barış, güzellik ve dostluk kavramlarını ön plana getiricidir. Gönlümüz, huzur ve güzellikleri yaşamaktan yanadır.

22 Temmuz-22 Ağustos tarihleri arasındaki Güneş-Aslan burcu seyrini genel olarak incelediğimizde ailemiz, yuvamız, geleceğimiz, yerleşim yerimiz, güven ve istikrar olgularının gayet kıymetli hale geldiği zamanlardır. Ev içinde, otoritemizi kabul ettirmek isteyebiliriz. Ancak bunun ölçüsünü bilmemiz gerekir. Bu süreçte, Ev ve ailevi konularda kendi isteklerimize önem vereceğiz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler Saat 01:54 itibariyle etkili Ay-Uranüs görünüm etkisinde günü karşılıyoruz. Bu enerji, her insanla gayet rahatlıkla iletişimde ve bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Yenilikçi fikirlerinizle adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Saat 04:56-11:35 arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Seyahatlerinizde güvenli firmaları tercih ediniz. Yer ayırtma işlerinizde her şeyi tam anlamıyla iyice kontrol ediniz veya acelesi yoksa yarını tercih ediniz. Daha önceden yer ayırttıysanız, son durum nedir, gidilecek yerle alakalı bir sorun var mı diye kontrolünüzü yapınız. Yargı, yasalarla alakalı sorunlarınızda gecikme veya beklenmeyen durumlar oluşması mümkündür. Böyle durumlarda moralinizi bozmamaya çalışınız ve durumları bir kez daha tetkik ediniz. Ticari konularda işlerinizi tekrar gözden geçiriniz herhangi bir sakıncalı durum var mı, bunları tespit ediniz. Yabancılarla olan her türlü görüş alışverişinde, iletişim ve haberleşme mevzularında oluşabilecek gecikmeleri göz önüne alarak düzenlemelerde bulununuz.

Saat 11:35 Ay-Balık burcu seyri, rehavet yaratabilir. Bunu  göz önüne alarak hareket edelim. İş hayatınızdan ailevi konulara kadar her bir noktayı gözlemlemeye çalışın. Endişeli olmayın ama mutlaka gerçekçi düşünün.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Aslan geçiş dönemi her yıl bu zamanlara rastlar ve sizler için yolculuklar, eğlenceli aktiviteler, hayatın güzel yanlarının keyfine varma, yeni tanışmalar, farklı bir şeyler yapmak arzusuyla dolu olduğunuz bir süreçtir. Dönemin yansımaları, tabii ki önemli görünümler incelenerek net şekilde anlaşılır.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler Saat 01:54 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, Cuma gününe adım atıyoruz. Saat 11:35 boşluk bitene dek,  parasal konularda hesabımızı bilelim. Eğer bir  kredi çekmek  veya birinden borç almak zorundaysanız, lütfen geri ödeme şartlarını iyi düşünün.

Saat 04:56-11:35 arasında Ay-Kova burcunun son derecelerinde boşlukta ilerleyecek. Gerek ilişkiniz ve gerekse ortaklarınızla olan her türlü paylaşımınızda herhangi bir yön belirlemekte zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle aranızdaki sorunları ele alarak çözüme kavuşturmak mümkün olmayabilir. Yine bu saat diliminde parasal alışverişlerde gecikme ve olabilecek tersliklerde,   güvenliğinizi düşünmeniz, gücünüzü aşan sözler vermemeye çalışmanız lazımdır. Kredi başvuruları açısından zorlu olabilecek bugünkü etkiler altında, herhangi bir girişimin sonucunu alabilmek zor olabilir. Gecikmelerin çoğunluğunda,  bürokratik engeller, teknolojik aksaklıklar, organize olmakta zorluklar  fazlasıyla ön planda olabilir.

Saat 11:35 itibariyle Ay-Balık burcu ilerleyişinde, sevdiklerimizi kucaklamak, şöyle sıkıntılarımızı arkamızda bırakmak isteriz. Hayatı hem olumlu yanlarıyla hem de bu enerjinin moral desteğiyle hoş bir şekilde ele alabiliriz.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında Güneş-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu dönem genel olarak parasal konularda kendimizi güçlü hissetmek ve ifade etmek arzumuzun işaretçisidir. Paranın alım gücümüz üzerindeki tesirini farkına vardığımız için hem kazanmaya dönük hem de ihtiyaçlarımızı elde etmek yönünde hareket ederiz. Eğer yeteri kadar kazanıyorsak mutlu oluruz. Tam tersine kazancımız yetersizse sıkılırız. Harcamaların bilhassa yoğun olduğu bu süreçte yüksek harcamalardan kaçınalım.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar Saat 01:54 itibariyle Ay-Uranüs görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. İkili ilişkilerde tarafların birbirlerinin görüşlerine değer vermesi olumludur.

Saat 04:56-11:35 saatleri arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Özellikle ilişkinizi ilgilendiren konularda birbirinize karşı anlayışlı olmanızda fayda vardır. Acil kararlar almamak gerekir. Sorunlarınız varsa bunları daha başka bir zamanda çözmek yararlıdır. Bu saat diliminde yeni bir sözleşmeye, kontrata imza atmak, ani bir karar vererek taahhüt altına girmek gayet sakıncalıdır. Rekabet gerektiren konularda kontrol dışı bazı durumlar sonuç almanızı güçleştirebilir. Genelde bu zaman dilimi içinde, rahatlamak ve enerji toplamaya çalışmak, durumları inceleme altına alarak, eksiklerinizi tamamlamak çok daha akıllıca olabilir. Yasal davalarınızda süre uzayabilir veya taraflar olarak anlaşmaya varılması güçleşebilir. Mümkünse ertelenmesi için avukatınızla görüşmeniz sağlıklı olabilir.

Saat 11:35 itibariyle etkili olacak Ay-Balık burcu, elimizde olmadan hassas düşünebiliriz. Siz nasıl bakarsanız hayata, hayat size onu sunacaktır. O zaman gelin, yaşamın ne kadar değerli bir armağan olduğu bir kez daha hatırlayalım.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında Güneş burcunuzda ilerleyecek ve sizler için yeni bir yaşa girmenin işaretçisi olacak. Kendinizi gayet güçlü bir şekilde dış dünyada ifade edebilmeniz, gösterebilmeniz mümkün. Yaşamsal konularda kararlar alındığı, ilişkilerin gözden geçirildiği, girişim anlamında yapılması gerekenlerin saptandığı bu dönemde özgüveniniz bir hayli yüksektir. Hayat enerjiniz kuvvetlidir. Kararlısınızdır. Kafanıza koyduğunuz bir şeyi ne olursa olsun yapabileceğinizi düşünürsünüz. Neşeli, canlı, gayet aktif bir şekilde paylaşımlarda bulunursunuz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar Saat 01:54 Ay-Uranüs arasında görünümü,  bilgilenmenin ve yenilikçi düşünmenin göstergesidir.

Saat 04:56-11:35 arasında boşlukta ilerleyecek Ay, toplumla birebir olan etkileşim veya sağlıkla alakalı konularda tedbirli olmayı gerektirir.  Eksiklerinizi tamamlamadan, gerekli kişilerle bağlantı kurmadan yapacağınız her türlü girişimde sorunlarla karşılaşılması doğaldır. Tabi ki rutin işleri yerine getirmenizde,  bir sakınca yoktur. Fakat ilk adım niteliği taşıyan her konuda beklemede kalmak yararlıdır. Sezgisel gücün oldukça yükseleceği bu saat diliminde öncelikle yüreğinizin sesine kulak vermeniz faydalıdır. Çünkü o ses size gerekli olan doğru yönü gösterebilir.

Saat 11:35 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ay ilişkilerde empatinin önemini vurguluyor. Birbirinizi anlamak, dinlemek ve algılamak son derece önemli olacak.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında Aslan burcunda ilerleyecek Güneş döneminde enerjimiz bir miktar düşebilir. Otoritemizi kabul ettirmemiz, kendimizi ifade edebilmemiz, dış dünyada etkin bir şekilde rol oynamamız için bizim de dikkat etmemiz gereken hususlar vardır. Öncelikle her şeyi kafamıza takmamak, en ufak bir olayda aşırı gururlu davranmamak, her şeyin mükemmel olmasını beklememek gerekir. Çünkü bu davranışlar, önce sağlığımızı etkiler ve ardından bütün enerjimizi alır götürür. Dinlenmeye, moralinizi güçlü tutmaya, kendimize zaman ayırmaya, fiziksel ve ruhsal anlamda güçlenmenizi sağlayacak aktivitelere yönelmeye çalışırsanız, süreci daha olumlu şekilde geçirirsiniz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  Saat 01:54 Ay-Uranüs görünümü,  toplumla ilişkimizde, çocuğunuzla ilgili meselelerde ve aşkta özgürce kararlarınızı vermenizi sağlar. Ancak partnerinizin bakış açısı sizden farklı olabilir.

Saat 04:56-11:35 arasında etkili olacak Ay-boşluk hali, kendinizi aşk konusunda kimi zaman dünyadan soyutlanmış gibi hissetmeniz mümkündür. Özel haklarınız olmasını istediğiniz halde, karşınızdaki kişinin çelişkili halleri sizi çileden çıkarabilir. Kendinizi kimi anlarda başkaldırmaya hazır hissetseniz de,  böyle bir tavrın, bir işe yaraması mümkün değildir. Sakin olmak, olayları kendi akışı içinde değerlendirmek çok daha olumludur. İç gözlemde bulunmak vaktidir. Kişiye muhteşem bir sezgi gücü kazandıracağından, aslında canınızı sıkan konularda şöyle bir yüreğinizin sesini dinlemek size iyi gelebilir.

Saat 11:35 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ay, gerilimi önleyicidir. Sanatsal, mistik çalışmalar, ruhsal konularda bir hayli olumludur. İnsanlara destek veririz, empatide bulunuruz. Karşımızdaki kişiyi anlamaya çalışırız.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında Güneş Aslan burcunda seyredecek. Bu dönemi, sosyal faaliyetlerin yoğunlaşması, kendimize zaman ayırma, hoşlandığımız aktivitelerde bulunma, paylaşımcı olma, öne çıkma, keyiflenme süreci olarak tanımlayabiliriz. Kişiliğimizi güçlü bir şekilde ifade ederek bulunduğumuz ortamlarda ilgi uyandırabiliriz. Bizim için, kendimizi göstermek gayet önemli olduğu için, ilgi uyandırmaktan zevk alırız. Aşk, yaratıcı faaliyetler, yeni ortamlar, arkadaşlıklar bu dönemde bir hayli öne çıkar. Gösterişten hoşlanırız. Bize ait olanı sergileriz. Elde etmekten hoşlanırız.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler Saat 01:54 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, istediğimiz gibi hareket etmek, özgür karar vermekten yana olacağız.

Saat 04:56-11:35 arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Bu zaman süresince mevcut düzene  ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Kişiyi ikilemde bırakan bu etki, kimi zaman yalnızlık kimi zamansa tam tersine çoğullaşmak ihtiyacı duymanıza neden olabilir. Size göre bu dünyada, doğrularla-yanlışlar arasında sanki pek ayrım yok gibidir. Ne kadar  iyi bir insan olsanız da, eğer karşınızdaki kişinin kendiyle sorunu varsa, sizi yine yanlış anlaması mümkün gibidir. Kimi anlarda kendinize,  ne kadar mutlu olduğunuzu ve nelere ihtiyacınız olduğunu sorabilirsiniz.  Gelecek ve geçmiş arasında kalmaya neden olan bu etki altında her şeyi mantıklı bir şekilde ele almak en doğrusudur.

Saat 11:35 Ay-Balık burcunun hoş etkileri altında,  sevgi, şefkat ve ruhsallığın ön plana gelmesi  açısından gayet etkilidir. Sizin gibi tutku yönü güçlü, cinselliği yüksek ve dönüşümde bulunma kabiliyeti ile donatılmış kişiler aşk son derece önemlidir. Balık burcunda ilerleyecek Ay, her zaman olduğu gibi, bizi bir anne şefkatiyle sarıp sarmalar.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında Güneş-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu süreci genel olarak ele alırsak, gerek toplum içinde ve gerekse iş hayatımızda kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmek son derece önemlidir. Eğer amacımız sesimizi duyurmaksa, o zaman sorumluluk almaya, bunları başarılı bir şekilde yerine getirmeye çalışmalıyız. Tabii ki dış dünya bazen kurtlar sofrası gibidir. Eğer siz zayıf davranırsanız veya aşırı gururlu tepkilerde bulunursanız ilerlemek kolay olmaz. Burada en önemli husus ne istediğinizi bilmek ve karşınıza çıkabilecek zorluklardan yılmamaktır.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar Saat 01:54 Ay-Uranüs görünümü,  aktif bağlantıların, yazışmaların, yenilikçi düşünmenin göstergesidir. Fikirlerimizi başkalarıyla paylaşmak isteriz.

Saat 04:56-11:35 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Kısa seyirli yolculuklar, şehir içi trafikte, işlerinizi halletmeniz zor olabilir. İletişim ve haberleşme konularında aksaklıklar, bazı insanlarla bir araya gelmede gecikme yaşanabilir.  Sanki bugün etrafınızdaki herkes, gerilimli, soğuk ve mesafeli gibidir. Bu durum yakın dostlarınızla temasta bulunmanız veya iş güçten fırsat bulursanız şöyle bir hava almak için dışarıya çıkmanızla biraz olsun azabilir. Yedek bir iş planı yapmanız faydalıdır. Böylece gecikmelerde işleriniz yarım kalmaz. Bilgisayarınızdaki önemli bilgilerinizi depolamanız, ajandanızı kontrol etmeniz ve planlarınızı bundan sonra çok güvenseniz bile kimseyle paylaşmamanız yararlıdır.

Saat 11:35 Ay-Balık burcu geçiş etkinliğinde, ailemiz, evimiz, sevdiklerimizin ilgisi bizim için son derece kıymetli olacak. Ev veya işimize göre, mistik çalışmalar, hayallerin yazıya dökülmesi, ruhsal anlamda bizi kuvvetlendiren ritüellerle uğraşabiliriz.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında Güneş-Aslan burcunda seyrini sürdürecek. Bu süreç, eğitimden iş ve aşk hayatımıza kadar geniş bir alanda kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Bu arzu çerçevesinde hareket ederiz ve ilişkilerimizde bunu kıstas alırız. Ne olursa olsun, önde olmak isteriz ve dikkatleri üzerimizde toplamaktan hoşlanırız. Yolculuklar, tanışmalar, kültürel ve sanatsal konular ilgimizi çeker. Yaratıcı düşünürüz. Ancak bu dönemde fazla baskın olmak, gururlu tepkilerde bulunmamak, çevremizde bulunan kişiler tarafından mutlaka onaylanmamız, el üstünde tutulmamız gerektiğini de düşünmemek lazımdır. Her şey kararında olursa, otorite kurulmaya kalkışılmazsa süreci lezzetli bir şekilde geçirebiliriz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar Saat 01:54 Ay-Uranüs görünümü,  hangi konuda olursa olsun kısıtlanmaktan hoşlanmayız.  Güvenilir olanı tabii ki tercih ederiz. Ancak yeni bir şeyler yapmak arzumuz da yoğundur.

Saat 04:56-11:35 arasında Ay-Kova burcunda boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, plansız harcamalardan kaçınılmalıdır. Elinizdekini korumaya özen göstermelisiniz. Rutin ödemelerinizi veya hayati gereksinimlerinizi karşılamanızda  sakınca yoktur. Ancak plansız programsız hareket etmek, yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Yine bu etki altında, organize olunarak, herhangi bir konuda maddi ve manevi yönde hareket etmekte zorlanmanız mümkündür. Maddi açıdan kendinizi tam anlamıyla rahat ve özgür hissetmeniz zorlaşabilir. Her kuruşu saklama veya tam tersine bol para harcama isteği duymanız mümkündür. Bu saatlerde sezgilerinize güvenmek ve iç sesinize kulak vermek rahatlatıcıdır.

Saat 11:35 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde başımız dinlemekten yanayız ve  huzursuzluğundan uzak durmak niyetindeyiz.

22 Temmuz saat 12:30 - 22 Ağustos saat 19:38 tarihleri arasında Aslan burcunda seyrini sürdürecek Güneş dönemini genel anlamıyla ele aldığımızda, finansal iş ortaklıkları, gelir sağlayan destekler yönünde olumlu buluyorum. Ancak dikkat edilmesi gereken yönleri de var. Dediğim dedik tarzda hareket etmemek, ilişkide esnek davranmayı da bilmek lazım. Finansal konularda kazanç ve kayıp şeklinde değerlendirme yapmak, yatırımlar yönünde faydalıdır. Şuradan şu gelir veya şöyle bir yatırımda bulunulursa bana getirisi ne olur diye bir bakmak lazım.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar Saat 01:54 itibariyle Ay-Uranüs  görünümü, sosyal medya üzerinden veya bulunduğunuz ortamda ilgiyi üzerinize çekecek tarzda konuşmanızı, fikirlerinizi iletmenizde yardımcı olur.

Saat 04:56-11:35 arasında Ay-boşluktadır. Bu süre içinde, kendinizi dış dünyada ifade edebilmekte, duygularınızı dışarıya aksettirmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Sanki tüm dünyayı kafanızın üzerinde taşıyor gibisinizdir. Yapılacak onca şey, bazen bir  insanın tek sözüne kalmış gibidir,  kimi zamansa olağanüstü bir çabayı gerektirmektedir. Sanatçılar için bu saatler arasında şarkı, şiir veya edebi yolla kendilerini ifade etmeleri gayet mümkündür. Hisler oldukça derindir ve derin olduğu kadar da, tarafsızlığa açıktır. Bu etki, her şeyin elle tutulur gözle görülür ve ispat edilir olduğuna inanan kişilerde zorlayıcı değildir. Çünkü onlar, gerçekleşmeyen veya terslik çıkan konularda bunların sebebini mantıkla açıklamaya çalışabilirler.

Saat 11:35 Ay-Balık burcu seyri, ruhsal çalışmalar ve bu alandaki yeteneklerimizi değerlendirme anlamında faydalıdır. Ancak paramızın hesabını iyi yapalım.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında karşıt burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek Güneş dönemi, ilişki meselelerine bakış açınızın son derece önemli olacağını gösteriyor. Anlaşmaya razı isek, beraberlikteki sorunlarımızı dengeli ve ılımlı davranarak çözümleyebiliriz. Ancak tam tersine her iki her iki taraf da baskın olmaya, aşırı gururlu tepkilerde bulunmaya çalışırsa sorunlar daha fazla büyüyebilir. Bekar Kovalar için bu dönem, karşı cinsle olan irtibatın yoğun olacağını gösteriyor. Fazlasıyla kendine güvenen ve duruşuyla, kişisel özellikleriyle bunu hissettirmeye çalışan bir kişiyle karşılaşabiliriz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-22,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, Saat 01:54 Ay-Uranüs görünüm etkisinde Cuma gününe adım atıyoruz. Başkalarından ne kadar farklı bir kişi olduğunuzu göstermek istersiniz. Fakat etrafınızdaki dedikodulara karşı dikkatli olunuz. Kiminle konuşacağınızı iyi biliniz.

Saat 04:56-11:35 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu saat diliminde, biraz zorlanırız. Problemlere çözüm bulmak için iç sesiniz rehberdir. Ancak size göre,  sanki yolunuzu kapatan bir şeyler vardır. Bu hissedişlerin tümü veya bir tanesi görülme ihtimali yüksektir. Peki elimiz kolumuz bağlı mıdır? Hayır. Sadece biraz daha dikkatli gözlemde bulunmaya ihtiyaç var. O zaman telaş etmemize veya büyük bir sorun varmış gibi düşünmemize neden yoktur.

Saat 11:35  itibariyle burcunuz üzerinde seyredecek Ay, hayal gücü verici, ruhsal çalışmaları teşvik edici, merhamet ve şefkati büyütücü, içsel bütünlüğümüzü sağlayıcıdır.

22 Temmuz- 22 Ağustos tarihleri arasında Güneş-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu dönem genel açıdan, çalışma hayatımızla ilgili uğraşıların, aktivitelerin, kendimizi güçlü bir şekilde ifade edebilmek adına işimize gücümüze sarılmanın işaretçisidir. Böyle bir enerji altında hem sağlığımıza özen göstereceğiz hem kazanç elde etmek adına gayretli bir şekilde çalışacağız. Ancak bu süreçte tatmin olmamız kolay değildir. Bizi takdir etmediklerinde, aferin demediklerinde, sırtımızı sıvazlamadıklarında gurur yapmayalım. Biz düzgün bir şekilde çalışmamızı sürdürelim. İşimize bakalım. Bilakis ne kadar güçlü bir insan olduğumuzu, işimize sahip çıktığımızı görsünler.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell