Günlük Burç Yorumları - 21/07/2016

  • 21 Temmuz 2016 02:00
  • 1484
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 21/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar Saat 00:34 Ay-Satürn görünümü, sizin hem arkadaşlarınızla olan paylaşımınız hem de hayatı gözlem gücünüzün yüksek olduğunu gösteriyor. Yaşadığınız toplumun ihtiyaçlarını, eksiklerinin farkında olarak, bunların daha düzgün hale gelmesini isteyebilirsiniz. Baskılara boyun eğmezsiniz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı hem kişisel hem de toplumsal ilişkilerin önemini vurguluyor. Arkadaşlarımızın bizi takdir etmesini, sevgilimizin bizi yüceltmesini istiyoruz. Toplumla birebir ilişkilerde demokratik davranırken, aşk hayatımızla ilgili meselelerde hükümran tavırlar gösterebiliriz.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlığında, bir arkadaşınızla, varsa çocuğunuzla veya partnerinizle aranızdaki iletişime  dikkat edilmelidir. Siz içinizden geldiği gibi konuşursunuz. Fakat bu yanlış anlaşılmalara neden olabilir veya ummadığınız şekilde gelişen durumlar, hızlıca karar vermenizi gerektirebilir.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar Saat 00:34 Ay-Satürn görünümü, iş hayatında hiç kimseye ihtiyacınız yokmuş gibi bir tavır içinde olabilirsiniz. Çünkü sizi hafife almalarından hoşlanmazsınız. Ancak maddi ve manevi anlamda ilişkiniz olan kişilerle bağınızı güçlü tutmak zorunda olduğunuzu bilmelisiniz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı iş hayatınızla ilgili konularda demokratik davranmanın önemini işaret ediyor. İlişkilerinizde herkesin yararına olacak şekilde düşünürseniz hiçbir sorun çıkmayacaktır. Ancak sevgi çerçevesinde hareket edilmezse, ev içinde huzursuzluk yaşanması mümkündür.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, ailenizle ve büyüklerinizle aranızdaki konuşmalar bir hayli etkilidir. Özellikle sevgilinizle, kardeşinizle, arkadaşınızla önemli konular üzerinde fikir alışverişinde bulunursunuz. Gerçek anlamıyla sizi anlayacak insanlara ihtiyaç duyarsınız.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler Saat 00:34 Ay-Satürn görünümü, insanları tanımak, yolculuklar yapmak, farklı güzellikler keşfetmek arzumuzun yoğun olduğunu gösteriyor. Bir ilişkide denetlenmeye, zorlanmaya gelemiyoruz. Önce kafama hitap etmeli, dünya görüşünü bilmeliyim diye düşünürsünüz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı yakın veya uzak çevremizle alakalı ilişkilerimizde yaşanması muhtemel gelişmelerin işaretçisidir. Bir yandan dost canlısı ve paylaşımcı hareket ederiz. Diğer yandan ilgi uyandırmayı, beğenilmeyi, takdir edilmeyi bekleriz. Yolculuk, üyelik işlemleri, faaliyetlerde bulunmak adına bir araya gelme şeklinde gelişmeler yaşanabilir.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, iletişimsel konularda istenmeyen bazı konuşmalar veya ummadığınız halde yanlış yönde gelişen hususlar sizi rahatsız edebilir. Ancak böyle bir durumda zekice manevralarda bulunarak durumu kurtarabilir, lehinize çevirebilirsiniz.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

 

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler Saat 00:34 Ay-Satürn görünümünde, kendinizi tam anlamıyla özgür hissetmiyorsunuz. Başkalarının da sizi anlamadığını, anlamasının dahi mümkün olmadığını düşünebilirsiniz. Bu durum sizi yoruyor ve üzüyor. Ancak kimseyi değiştiremeyeceğinizi de biliyorsunuz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı çıkarlarımızı zora sokabilecek ve ilişkilerimizi bozabilecek durumları işaret etmektedir. Bu durumda anlayış göstermemiz mümkün olmayabilir. Hem biz hem de başkaları arasında soğukluk yaşanabilir. Elden geldiğince bilinçli olalım.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında iyice düşünmeden, mali ve ruhsal durumunuzu gözden geçirmeden ani kararlar almamanızda yarar var. Özellikle hukuksal boyutta veya ilişki anlamındaki durumları bilinçli bir açıdan gözden geçirmeden harekete geçmeyiniz.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar Saat 00:34 Ay-Satürn görünümü, ilişkinizle ilgili konularda partnerin mesafeli tutumu veya kendine dönük halleri sizi bazen yoruyor. Sizin istediğiniz sıcaklık ve yakınlık arzusu. Bunu bulamadığınızda kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı bir yandan partnerimizle ortak hareket etmeye çalışırken, diğer yandan ilişkide tüm kontrolü elimizde tutmaktan yana olduğumuzu gösteriyor. Bu durum aranızda tatlı-sert tarzda itişmelere neden olabilir. Ancak akıllıca bir düzenlemede bulunulursa, ılımlı hareket edilirse problemler çözülür.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşılık etkisi altında, partnerinizle aranızdaki konuşmalar sürpriz bir şekilde gelişebilir. Siz açıkça düşüncelerinizi ifade edersiniz o da aynı şekilde kendi bakış açısıyla hareket edeceğini söyleyebilir.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar Saat 00:34 Ay-Satürn görünümü, bir çok meselenin, mecburiyetlerin, iş hayatının veya başka nedenlerin özgürlüğünüzü kısıtladığını düşünebilirsiniz. Asıl isteğiniz, huzurlu bir yaşam ve eviniz içinde paylaşımın düzgün olması. Fakat bu tek taraflı halledilecek bir şey değil. Birlikte yaşadığınız insanların da buna katkısı gerekecek.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı belirsizliklerin, haksızlıkların, bencil düşünen kişilerin yarattığı baskıların sizi bir hayli rahatsız ettiğini gösteriyor. Siz ayrımcılığa karşısınız. İnsan ilişkilerinde haklı ile haksızın, doğru ile yanlışın belirlenmesini istiyorsunuz. İster iş ister günlük yaşamınızda prensipleriniz doğrultusunda hareket etmekten yanasınız. Böyle davranmayan kişiler yüzünden bir hayli sıkılabilirsiniz.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlığı düşünmek dahi istemediğiniz ancak bir şekilde zorlandığınız meselelerin sizi yorması anlamındadır. Hiç kimseyle hiçbir şey konuşmak istemezsiniz. Kendi dünyanıza çekilerek düşünmeyi tercih edebilirsiniz.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  Saat 00:34 Ay-Satürn görünümü, ancak çok sevdiğiniz, kafanızın yattığı kişilerle irtibatta bulunmak istediğinizi gösteriyor. Çocuğunuz varsa onunla, sevgilinizle, yakın bir arkadaşınızla duygularınızı paylaşırsınız. Siz, sıkboğaz edilmekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün elden geldiğince hoşgörülü olmaya çalışacaksınız. Grup faaliyetleri, bilgi paylaşımları, bir şeyleri öğrenmek amaçlı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı ilişkide bulunmak, bu amaçla haberleşmek, insanlarla tanışmak, bir araya gelmek arzunuzu işaret ediyor. Siz grup faaliyetlerinde ön sıralarda yer alabilecek bir kişisiniz. Yaratıcı tarzda ve tarafsız bir şekilde ilişki kurduğunuz için birçok kişi tarafından beğenilirsiniz.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, fikirlerinizi özgürce ve farklı, yaratıcı biçimde ortaya koymanızı sağlar. Bazen farkında bile olmadan, öyle kararlar verirsiniz ki, kendine şaşarsınız. Bir rüzgar sanki sizi peşine takmış götürüyor gibidir. Ancak ben derim ki, nereye gittiğinize bir bakınız, ona göre hareket ediniz.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler Saat 00:34 Ay-Satürn görünüm etkisi altında, parasal konularda hesabınızı biliyorsunuz. Ancak yine de tam anlamıyla güvendeyim diyemiyorsunuz. Çünkü dünyanın hali belli olmuyor. İnsan hakikaten garanti altında olmak istiyor. Şöyle bir düşündüğünüzde sizi içten içe rahatsız eden meseleler var. Hiçbir yere tam olarak ait olmadığınızı bile düşünebilirsiniz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı her Akrep için aynı olamaz. Kimileri işi gereği ailesinden uzakta yaşadığı için sıkıntı çekiyordur. Bazıları yuvasında aradığı huzuru ve mutluluğu bulamadığı için bunalıyordur. Bir kısmı türlü nedenler yüzünden kendini psikolojik olarak rahatsız hissediyordur. Hangisi olursa olsun, bu etki altında aykırı düşünmek, hareket etmek mümkündür. Daha fazla huzursuz olmamak için, hepimizin sakin olması gerekiyor.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, güvenceniz, iş hayatınız, aileniz ve büyüklerinizle bazı konular üzerinde konuşabilirsiniz. Yeni kararlar verebilir, bunların onaylanmasını beklersiniz.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar Saat 00:34 Ay-Satürn görünümü, yakın çevrenizde bulunan kişilerle ilişkinizi dostane şekilde yürütmeye çalışacaksınız. Ancak bu yine de mesafe bırakmayacaksınız anlamına gelmiyor. Gerektiğinde bireyliğinizi korursunuz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı ilişkideki paylaşım ilkesinin bozulmasına sebep olabilir. Siz yaşadığınız beraberliğin niteliğini herkesten daha iyi bilirsiniz. O zaman tekrar durumları bir gözden geçiriniz. Sadece partnerinizle alakalı değil, çevreniz ve toplumla alakalı konularda da, isyankar tavırlar içinde olmayınız. Meseleleri mantıklı bir şekilde ele alınız.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, farklı bir çevre arayışı, farklı yerler görme ihtiyacı sizin için artık elzem olmuştur. Bir yolculuğa çıkabilir, biraz olsun rutin hayatınızdan uzak durmak isteyebilirsiniz.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar Saat 00:34 Ay-Satürn görünümü, maddi konularda insanları kendi yararı adına kullanan kişilerden hoşlanmıyorsunuz. Sizin en sevmediğiniz davranış biçimi budur. Dürüstlüğü seviyorsunuz. Bazen hiç kimseyle konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çünkü güvenilecek insan fazla yok diye içinizden geçirebilirsiniz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı çıkarlarımıza, görüşlerimize, bildiklerimize ters düşen kişilere karşı kızgın davranabiliriz veyahut onları yok sayabiliriz. Ben böyle düşünüyorum, işinize gelirse diyerek kestirip atabiliriz. Eğer böyle davranmak zarar görmemize yol açacaksa tabii ki dikkatli olmamızda yarar var.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, parasal konular ve aşk hayatınızı birebir ilgilendiren konular üzerinde daha dikkatli olmanız gerekir. Bazen garip bir yalnızlığın üzerinize çöktüğünü düşünürsünüz. Kendi kendinize durumunuzu kurgularsınız. Eskiye dönmenin, o yanlışları bir daha yaşamanın iyi olmayacağını bilirsiniz. Ancak yeniye yer açamadığınız için, eskiyi ister istemez hatırlarsınız.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar Saat 00:34 Ay-Satürn görünümü, mesafeli ancak dostane, kendinizde ödün vermeden ilerlemek ve insanlarla temasta bulunmaktan yanasınız. İşiniz veya hedefiniz ne ise, ona göre paylaşımda bulunmak taraflısı olacaksınız. Ne fazla sıcak ne de çok soğuk. Gerektiği kadar iyidir diye düşünüyorsunuz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı tabii ki ilişki anlamında karşı tarafın görüşlerini almamız yönünde bir uyarıdır. Ancak bu uyarının partneriniz tarafından da kabul edilmesi gerekir. Biz anlayış gösterirken o, kendi dediğim doğru diyerek inatlaşırsa, bu duruma katlanmamız pek mümkün değildir. Bu yüzden de aramızda istenmeyen zıtlaşmalar meydana gelebilir.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlığı, ısrarcı olmanın, bencil düşünmenin, illa ben haklıyım diyerek konuşmanın, birlikteliğinizde gereksiz polemiklere neden olacağını unutmayalım. Özellikle karşı tarafın sizin üzerinizdeki etkisi bir hayli fazla. Onun kendinden bu denli emin oluşu hoş gibi dursa da, bugün sizin de onun üzerinizdeki etkiniz gayet olumlu.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-21,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, Saat 00:34 Ay-Satürn görünümü, bazı kişilerle aranızdaki sorunların düzelebileceğine, onların gerçekten iyi niyetli olduklarına inanmıyorsunuz. Bazen iyi niyetinizin gereksiz olduğunun artık farkındasınız. Benden uzak olsun, insansa başımın tacı olsun diye düşüneceksiniz.

Saat 01:26 Ay-Venüs karşıtlığı toplumsal haklarımız, dostluk ve özel ilişkilerimiz anlamında benzetme yerindeyse aslan kesildiğimizi gösteriyor. Kimsenin kimse üzerinde baskın olmasını istemiyoruz. Belki çok ortalarda görünmüyoruz diye düşünebilirler. Ancak biz nerde nasıl davranmamız gerektiğinin farkındayız. Susuyorsak bunun bir sebebi var.

Saat 06:58 Ay-Merkür karşıtlığı, halledilmesi gereken meselelerin görüşülmesinde aklınızı iyi kullanmanız gerektiğini gösteriyor. Her şeyi etraflıca ele alalım. Kimle konuşuyorsak iyi dinleyelim ki, zarar etmeyelim.

Aklımız başımızda her meseleyi gözden geçirmemiz dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell