Günlük Burç Yorumları - 18/07/2016

  • 18 Temmuz 2016 04:00
  • 1642
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 18/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar yeni haftamız  Ay-Oğlak buru geçiş etkinliğindedir.  Bu seyir, ne yaptığımızı, ne istediğimizi  çok iyi bilmemiz gerektiğini gösteriyor. Üstümüzdeki sorumlulukların baskısı kendini sürekli hissettirse de, yine de düşünmeden konuşmamamız yerinde olur. Parasal konulardan toplumsal yaşamınıza kadar güvence ve sağlamlık arzunuz bugün ön planda. Kişi hayatını garanti altına alacak şekilde yaşaması gerektiğinin gayet iyi farkında. Bilinçli düşünürseniz günü olumlu şekilde geçirmeniz mümkündür.

Saat 20:36 Ay-Neptün görünümü, sevgi olgusunun önemini hatırlatıcıdır.  Tüm kirlilikleri ve sahtelikleri ortadan kaldıran bu duygu, hayatın içindeki zorlukları, insafsızlıkları, kavgaları, maddi hırsları bir yana koyarak kucaklaşmamızı sağlıyor. Üstümüzdeki ağırlığı hafifleten, dinlendirici, sakinleştirici bir enerji diyebiliriz.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar, Ay-Oğlak burcu seyir etkinliğinde geçecek haftanın bu ilk gününde, düzenlenmesi gereken işlerinize öncelik vermeniz faydalı olur. Bu seyir,  bir mesele üzerinde düşünürken, güvenilirlik, dürüstlük olgularına önem vermemizi sağlayacak. Nasılsa halledilir diye düşünmeyeceğiz. Mutlaka düzgün ve tutarlı olmasına özen göstereceğiz. Sorumluluklarının farkında, tutarlı ve sağlam olana yönelen sizler için bu enerji gayet olumlu. Elinizdekilerin kıymetini bildiğiniz için, hem sorumluluklarınızla başa çıkabilir hem de elinizi attığınız her işi düzgün bir şekilde bitirebilirsiniz.

Saat 20:36 Ay-Neptün olumlu görünümü, olumlu, huzur verici olan duygulara, düşüncelere işarettir. Hem vizyonunuzu geliştirme hem de olumlu anlamda deneyimler yaşamanızı sağlayıcıdır. Dostluklarınız konusunda gerçekçi olunuz. Kimlerle nasıl bir sosyal ilişki yaşıyorsunuz bunlara dikkat ediniz. Kısa vadeli düşler yerine uzun soluklu bir gelecek için yaratıcı düşününüz.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler yeni haftanın ilk gününü,  Ay-Oğlak burcu geçişiyle karşılıyoruz. Parasal konular, ilişki meseleleri üzerinde duracağız.  Bu enerji sizleri yorsa da, başa çıkabilecek kadar zeki bir burç mensubusunuz. Ortamı gerecek konuşmalar yapmaktan kaçınınız. Yerli yerine oturmayan durumlarla karşılaşırsanız bunları karamsar bir şekilde ele almayınız. İster sevgilimiz olsun ister başka biri olsun, hiç kimse bizim gibi düşünmeyebilir. Kişi bu enerji altında, bazen kendini dış dünyadan uzaklaştırır bazen de ortama uyar. Ancak sizler, pes etmeyecek kadar akıllı ve bir çıkış yolu bulacak kadar mantıklı kişilersiniz.

Saat 20:36 Ay-Neptün olumlu görünümü, bir yandan ciddi şekilde ilişkinizi, mali durumunuzu, diğer yandan iş hayatınızla ilgili konuları şöyle bir gözden geçirebilirsiniz. Ancak her iki konuda da, ne karamsar olalım ne de gerçekleri göz ardı edelim. Hangi alanda ilerlemek istiyorsanız bu konuda eksikleriniz var mı, bu yola çıktığınızda engellerle karşılaşsanız bile hiç etkilenmeden ilerlemeye devam edebilir misiniz? Bu soruyu kendinize mutlaka sorun. Boş ümitlerin, düşlerin peşinden koşmamanız gerektiğini söylüyor.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler Saat 21:39 itibariyle Ay-Oğlak burcunda ilerleyecek. Eşinizle yakından ilgilenme, işinizle alakalı konulara ağırlık verme anlamında önemlidir. İlişkide kendinizi baskı altına alınmış gibi hissedebilirsiniz. Eğer sorunlarımız varsa bunları mutlaka çözmek istersiniz. Ancak karşı tarafın buyurgan tavrı,  rahatsız edici olabilir. Burada önemli olan, İlişkinin içinde kendinizi nasıl hissettiğinizdir. Şu sıralar bir sorun varsa bunun ardındaki nedenler üzerinde düşünebilirsiniz. Sağlam bir beraberlik ise, güven duygusuyla hareket etmeniz kolaydır. Eğer yalnızsanız, bir miktar karamsar düşünmeniz mümkündür. İşlerinizi, sorumlu ve disiplinli şekilde halletmenizde fayda vardır.

Saat 20:36 Ay-Neptün olumlu görünümü, sezgilerinizin güçlenmesini ve güçlenen bu sezgilerin başkalarına rehberlik amaçlı kullanılması anlamına gelebilir. Maddi dünyanın sıkıcı baskılarından manevi dünyanın tatlı huzur duygusunu yaşamaya davet edebilir. Kişi bu enerjinin etkisi altındayken gördüklerinden ziyade görmek istediği şekilde bir dünyada yaşamayı arzulayabilir. Tabii ki bu durum eğer sakıncalı bir yola sapmasına neden olacaksa dikkatli olmakta fayda vardır.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar yeni haftamız Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Hayatın üstümüzdeki baskısından biraz sıkılabiliriz. Sürekli güven verici olanı, ileriye dönük olanı tercih etmek zorunda kalmanın bizi yorduğunu düşünürüz. İşlerimizi düzgün yapmamız, planlanan şekilde bitirmemiz gerekir. Bu enerji, özel sorunların baskınlığını işaret eder. Ben bu hali, yaşamınızla ilgili konularda benzetme yerindeyse kırışmış olanların düzeltilmesine benzetiyorum. Pürüzsüz bir yaşam için, şimdi her bir durumun mantıklı bir şekilde ele alınması gerekiyor. Her şeyin altından tek başınıza kalkıp kendinizi yormayınız.

Saat 20:36 Ay-Neptün görünümü,  merak ettiğiniz durumları, rüya veya farklı bir yolla hissetmenizi sağlayabilir. Ancak parasal konularda, kime ne verdiğinizi ve kimden ne aldığınızı iyi biliniz. Çıkarlarınız konusunda akıllıca hareket etmek en doğrusudur.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde haftanın ilk gününe adım atıyoruz. Aşk hayatımızı ciddiyetle ele alacağız. Gözden geçirmelerde bulunacağız. Parasal konular üzerinde düşüneceğiz. Ailemizle alakalı konularda özen göstereceğiz. Belli bir mesafe duygusu ile hareket edeceğiz. Bir şeyler canımızı sıksa dahi, bunu kendi içimizde halletmek isteyeceğiz. Bu enerji nedeniyle, hayatın zevkli yanlarına bile ciddiyetle yanaşabiliriz. Bizi gerçekten güvende olduğumuza ikna edebilecek bir kişiyle aşk yaşamanın ne kadar özel olacağını  düşünebiliriz. Bu saat sonrası işlerimizi düzgün bir şekilde yapmamız gerekebilir. Kendimizi güçlü biri olarak göstermemiz gayet kolaydır.

Saat 20:36 Ay-Neptün olumlu görünümünde,  bir yandan ciddi düşünürsünüz diğer yandan rahatlatıcı sözler duymak istersiniz. Ciddi veya kısa süreli ilişki olsun fark etmez, bu etki altında, hem iç sezgilerimiz hem mantığımız bize rehberlik edicidir.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler sorumluluklarımızı hatırlatıcı Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde yeni haftamızın ilk gününe adım atıyoruz. Verilecek kararların yine  dikkatli ele alınması şarttır. Sağlığımızla ilgili de etkili olan bu enerji altında yediklerimize dikkat edelim. Özellikle midemizi yoran besinleri tercih etmeyelim. Ev alma, kiralama, satma gibi konular üzerinde durulabilir. Yatırım düşünüyorsanız, mutlaka piyasanın durumu gözden geçirilmelidir. Bu süre içinde, ciddi düşünürüz. Tespitlerde bulunabiliriz. İlgiye ve sevgiye ihtiyacımız vardır. Fakat bunu dile getirmekten kaçınabiliriz. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.

Saat 20:36 Ay-Neptün olumlu görünümü, huzurunuzu kaçıracak, canınızı sıkacak ne varsa ondan uzak durarak, ruhunuzu dinlendirmeniz gerektiğini gösteriyor. Tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi işlerde destekçinizdir. Duygular epeyce ciddidir. Hayal kırıklığı yaşadığımız olaylar bizi derinden etkilediği için kendi yaralarımızı kendimiz tedavi etmeye çalışırız.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler,  Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde yeni haftamızı karşılıyoruz.  Çevremizle ilişkimizde ciddiyiz. Düşüncelerimizi, ancak bizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak isteyeceğiz. Kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. İç huzurumuz ve duygusal anlamdaki rahatlığımız, günün gelişmelere göre değişecektir. Çelişkili davranmayacağız. Fakat dış etkenler üzerimizde baskı kurarsa veya bir takım insanlar arzu etmediğimiz şekilde davranırsa keyfimiz kaçabilir. İşlerimizi planlama, başarılı bir şekilde halletme yönünde bu enerji kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacaktır.

Saat 20:36 Ay-Neptün olumlu görünümü, iç sesinizi dinlemenizi, rahatlatıcı olana yönelmenizde yarar var. Bu enerji,  aşk hayatınızla ilgili konularda mantıklı düşünmeyi sağladığı gibi diğer yanıyla aşka kapımızı aralık tutmamız anlamına da gelir. Mistik konular ilginizi çekebilir, duygularınızı yazıya dökebilirsiniz ayrıca tasarım çalışmalarında bulunabilirsiniz.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar, Ay-Oğlak burcu seyir etkinliğinde yeni haftamızı karşılayacağız. Bu geçiş,  Sorumlulukların ister istemez üzerinde etkili olduğunu gösteriyor. Güvence hem maddi hem de manevi anlamda son derece kıymetlenebilir. Kafanızın içinde hala tam olarak yerine oturmamış meseleler düşündürücü olabilir. Kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. Kazanç getirici işlere ciddiyetle eğileceğiz. Para konusunda şu aralar sıkıntınız varsa, çözüm bulmaya çalışabiliriz. Ancak yüksek faizli bir borç altına girmeyelim. Sorumlulukların ister istemez üzerimizde etkili olacaktır. Ay-Oğlak geçişlerinde bu gayet normaldir. Kafanızın içinde hala tam olarak yerine oturmamış meseleler düşündürücü olabilir.

Saat 20:36 Ay-Neptün olumlu görünümü, ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratmak arzunuzu yükseltir. Ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratmak arzunuzu pekiştirir. Özellikle yatırım konusunda kişi kendi kafasının içinde belli şeyler tasarlayabilir. Ancak bunu yaparken lütfen gerçekçi düşününüz.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar burcunuz üzerinde ilerleyen Ay etkisinde haftayı karşılıyoruz. Eğer yeni bir karar verme aşamasında iseniz, ne kadar doğru olur, ilerisi adına yarar getirir mi, beni zorlar mı diye bir bakalım. Temeli sağlam olsun ki, sonradan bizi uğraştırmasın diye düşünmeliyiz.  Halledilmesi gereken zorunlu işlerinizi bitirmeniz, düzgün bir şekilde yerine getirmeniz mümkündür. Mali konular üzerinde kazanç-kayıp anlamında değerlendirmeler gündemimizde yer alabilir. Sağlamlaştırma, düzenleme, işler hale getirme anlamında yararlıdır.

Saat 20:36 Ay-Neptün olumlu görünümü, moralinizi yükseltici ve ruhunuzu okşayıcıdır. Şefkat duygunuz ve empatinizle insanların sevgisini kazanırsınız. Kısa süreli bir tesir olmasına rağmen sizler için şifalandırıcı ve rahatlatıcıdır.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar haftanın ilk gününü,  Ay-Oğlak geçişiyle karşılıyoruz. Kendinizi garanti altına almaktan yanasınız. Fakat karamsar düşünmek yerine, meseleleri sakince ele alınız. Bu soğukkanlılık, çözüm bulmanızda yardımcı olacaktır. Ay-Oğlak geçişlerinde, iç derinliklerimizde, kendimize duyduğumuz saygıyı ve güveni ayakta tutmalıyız. Bazı şeyler umduğumuz gibi gitmiyor diye olumsuz tarafından bakamayız. Önemli olan, sizi hangi mesele zorluyorsa bunun ardındaki nedenleri ve yapılması gerekenleri tespit etmektir. Yapıcı düşünmek, çözüme açık olmak,  problemleri  aşabilmenin ilk adımıdır.

Saat 20:36 Ay-Neptün olumlu görünümü, duyguları bir miktar ciddileştirir. Biraz geriye çekildiğimizi hissederiz. İnsanlar, ortamlar, yaklaşımlar bize itici gelir. Ancak çok değer verdiğimiz, bizim için kıymetli olan bir şeyler veya birileri varsa, onlarla bağlantı kurarız.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-18,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, haftanın ilk gününü, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde karşılıyoruz. Çevrenize yaklaşım tarzınız ciddiyet ve mesafe içerecektir. Ancak gücünüz yerinde olacaktır. İşlerinizi gayet disiplinli bir şekilde yapabilirsiniz. Yanlış bir karar vermemek için dikkatli olursunuz. Etrafımızdaki kişilerin güvenilir ve olgun yaklaşımlarından hoşlanırsınız. Biraz üzerimizde baskı söz konusu olabilir. Aman, en güzeli olsun, aman bir eksik kalmasın diye titizlenebiliriz.

Saat 20:36 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayal dünyanızı renklendirici ve sezgilerinizi güçlendiricidir. Şifalandırıcıdır. Ayrıca bir yandan ciddi düşünmenizi diğer yandan hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek çaba sarf etmenizi sağlar.

Yeni haftanın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell