Günlük Burç Yorumları - 17/07/2016

  • 17 Temmuz 2016 04:00
  • 977
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 17/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşumu Aslan burcunda gerçekleşecek. İfade gücünüzle aşkta, çocuklarınızla ilişkinizde ve kendinizi iyi hissetmenizde bu enerji sizi aydınlatıyor.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların olmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorar, düşündürür. Ancak siz üstünüze düşen bir şey varsa, insanlara gönülden yardımcı olursunuz.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, ailenizin güvenliği ve finansal meselelerin üzerinde düşünülmesi ve uygun bir planlamada bulunulması yönünde etkilidir. Taşınmak, ev satın almak, yatırım gibi konuların da ele alınmasında önem taşımaktadır.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünümü,  ailenizi ilgilendiren konular üzerindeki güçlü koruma özelliğinizin işaretidir. Onları kollarınız ve kanatlarınızın arasına alma gereği duyabilirsiniz. Böylece kendinizi özel biri olarak hissedersiniz. Bu görünüm, ailesinde hasta veya sıkıntıda olan Koçların hassasiyetinin simgesi olduğu gibi, yaptığınız fedakarlıkların kıymetinin bilinmesini istediğinizi de göstermektedir.

Saat 11:57-22:33arasında Ay-Yay burcunun son derecelerinde boşlukta kalacak. Bu zaman diliminde, kendi  görüşleriniz doğrultusunda hareket ederken, abartılı davranmamakta fayda var.  Yaşamınızla alakalı her türlü meselede dikkatli olmanız,  ani kararlar vermemeniz lazımdır. Yapılması gereken, hoşgörülü, ılımlı, olgun tavırlar içinde hareket etmek,  yenilik olarak düşündüğünüz konuları lütfen bir daha gözden geçiriniz.

Saat 22:33 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyen Ay, ne istediğimizi çok iyi bilmemiz gerektiğini gösteriyor. Sorumlulukların üzerimizdeki  baskısı kendini hissettirse de, bunları es geçemeyiz.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar saat 00:59 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Venüs kavuşumu, ailemiz, yaşadığımız ülke ve evimizle ilgili güvenlik, huzur gibi olguların önemini vurguluyor. Eğer size uymayan veya sizin bakış açınızla örtüşmeyen gelişmeler varsa,  bunları dile getirerek kabulünü beklersiniz.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, doğru bilgiye verilen önemin göstergesidir. Her durumu dikkatli bir şekilde analiz edersiniz. İşi şansa bırakmazsınız. Ciddi ve tutarlı olana yönelirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda da durum budur. Her şey düzgün olsun, verimli gelişsin diye elinizden geleni yaparsınız.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, çevrenizde bulunan kişilerle, yakın gördüklerinizle fikirlerinizi, planlarınızı paylaşmanın işaretçisidir. Kendinizden ödün vermezsiniz.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünümü, gerçek manada bir arkadaşa (bu hayat arkadaşı da olabilir) duyduğunuz ihtiyacın göstergesidir. Konuşabileceğiniz, derdinizi paylaşabileceğiniz, güven duyabileceğiniz bu arkadaşla tanışmak size iyi gelebilir. Burada sizin için önemli olan, yaşamsal hedeflerinize varabilmek için dış dünyanın sizi olumlu manada desteklemesidir. İşte bu desteği bir arkadaş, yaren diyebileceğimiz bir dost veya bir sevgili yapabilir. Böylece içsel korkularınızı ve yalnızlığınızı gidermiş olabilirsiniz. Kimi Boğalar uzun zamandır görüşmedikleri bir dostla yan yana gelebilir, sorunlarını giderebilirler.

Saat 12:03-5 Şubat saat 02:44 arası Ay-boşluk etkisi altında geçecek. Bu zaman dilimi, yaşamınızı yakından ilgilendiren değişiklikler ve herhangi bir konuda yapılacak sonlandırma veya başlangıç anlamındaki eylemlerinizi askıya almanız, ani kararlardan uzak durmanız son derece önemlidir. Üzerinde düşünmeden bir karar vermemeli, bir daha incelemeliyiz.

Saat 22:33 Ay-Oğlak burcu geçişiyle özgüvenli haliniz, size artılar kazandırabilir. Gerçeklerin çizdiği yoldan giderek, düş kırıklığı veya sıkıntı yaşadığınız her olayı güce dönüştürebilirsiniz.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşumu, kimseden çekinmeden fikirlerimizi ve duygularımızı açıklamada bize kuvvet sunuyor.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça hesabi şekilde meseleleri ele almanızı sağlıyor. Güvenlik, sağlamlık, istikrar ilkeleri çerçevesinde düşünmektesiniz. Paranızı nereye yatırdığınız, kimlerle iş yaptığınız, ailenizin durumu, geleceğinizle ilgili konularda bir hayli titiz düşünebilirsiniz.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, parasal ve sağlığımızla ilgili konularda güçlü olma arzumuzu yükseltiyor. Her ne olursa olsun bu iki alanda işlerin yoluna girmesi halinde, bir çok sıkıntımızın geride kalacağını çok iyi biliyoruz.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünümü gerek parasal ve gerekse mesleki konularda hırsınızın yükselmesi ve sorumluluklarınızın artmasıdır. Ayrıca dışarıdan gelebilecek eleştirilere karşı hassas olduğunuzun göstergesidir. Elinizden geldiğince hata yapmamaya özen gösterebilirsiniz.  Bu hassasiyetin olumsuz yönde ele alınmaması gerekir.  Çünkü bazen, daha başarılı olabilmek için, eksiklerimizi, yanlışlarımızı görmemiz son derece faydalıdır. Kaldı ki bu enerji,  sizin hem kendiniz hem de yaşamınızla ilgili konular üzerinde hata yapmaktan kaçındığınızın göstergesidir.

Saat 11:57-22:33arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.  Bu süre içinde  ilişkinizle ilgili her türlü mevzuda dengeli davranmak, paylaşımdan yana olmak,  ortaklık bilinci içinde sorunları çözmeye çalışmak gayet mantıklıdır.

Saat 22:33 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyen Ay, her şeyi fazlaca ciddiye almanız gerekebilir. Ancak bu  karamsarlık şeklinde olmamalıdır.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşumu, parasal konularda güçlü olma arzumuzun yükselişini işaret eden bu görünüm, duygularımızı ifade etmede, isteklerimizi dile getirerek kabul ettirmede bize güç veriyor.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, partnerinizin iyi niyetini, cömertliğini hissetmek istediğinizi gösteriyor. Sözlerine, tavırlarına bir hayli dikkat ediyorsunuz. Çünkü yanılmak, üzülmek istemiyorsunuz. Bu görünüm, bu anlamda sizi rahatlatıcı gelişmeleri işaret ediyor.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, aşk hayatımızdan çocuklarımızla ilgili konulara kadar geniş bir alanda arzularımızı yükseltiyor. Sahip olduğumuz her şeyi önemsiyoruz. Güven içinde yaşamak en büyük isteğimiz. Bu bakış açısıyla hayatı ele alacağız.

Saat 08:42 Güneş-Chiron olumlu görünümü, ilerlemek ve en yüksek noktaya çıkabilmek için öncelikle kendinize bir yol ve yöntem belirlemek gereği duyabilirsiniz. İçinizdeki ses, bir şekilde zirveye tırmanmanızı ve kendinizi ispat etmenizi söylüyor gibidir. Bazılarınız bu enerji altında, kısa süreli bir seyahate çıkabilir,  kimileriniz bugüne dek bir türlü gerçekleştirme olanağı bulamadığınız bir arzunuzu yerine getirebilirsiniz. Bu etki altında iletişim ve haberleşme ön plandadır. Yardımseverlik duygunuz yükselir. Sizinle aynı din, dil veya kültür yapısına sahip insanlarla bir araya gelerek bir aktivitede buluşabilirsiniz.

Saat 11:57-22:33arasında Yay burcunda boşlukta kalacak Ay, evcil hayvanlarınız ve kişisel sağlığınızla ilgili konularda düşünmeden verilecek kararlardan uzak durmamız anlamına gelmektedir.

Saat 22:33 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyen Ay etkisinde, geleceğe dair planlarımızı yaparız. Burada  önemli olan güvence olgusudur. Bunu merkez alırız.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşumu burcunuz üzerinde gerçekleşiyor ve size kuvvet sunuyor. İsteklerinizi, fikirlerinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, ortaya koyabilirsiniz. Hatta bir hayli cesur ve coşkulu davranırsınız.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, sağlığınız başta olmak üzere, mali konular üzerinde dikkatlice durmanın işaretçisidir. Titizlikle planlarınızı yaparsınız. Hesabınızı bilirsiniz ve bütçenize uygun şekilde hareket edersiniz.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, sizi rahatsız eden veya sıkıştıran meseleleri bir an önce halletmek istersiniz. Ülkeniz, aileniz, eviniz ve tüm değerleriniz için önemlidir. Bu konularda eğer sorunlarınız varsa, bunların sona ermesi yolunda adım atarsınız.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünüm etkisinde, cinsel yaşamınızı ilgilendiren konularda ve bazı meseleler üzerinde gizli saklı hareket etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunlar ruhunuzu okşayıcı olmalı ve sizi rahatlatmalıdır. Duygusal sorunlarınıza, bağımlılıklarınıza veya yorgunluklarınıza iyi gelecek yöntemler üzerinde epeyce düşünebilirsiniz. Romantik ve değerlerine düşkün bir partner, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Siz başkalarından gelecek desteğe şu aralar fazlaca ihtiyaç duymaktasınız. Ruhunuzu tüm kirliliklerden, olumsuzluklardan arındırma arzusu içindesiniz. Bunu yapabildiğinizde fazlasıyla rahatlayacağınızın farkındasınız.

Saat 11:57-22:33arasında Ay-Yay burcunda boşlukta ilerleyecektir. İlişkilerde ve ilk  buluşmalarda yanıltıcı bir etki yaratabilir. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan veya  olayları anlamadan dinlemeden, sözler vermeye kalkmak yanlıştır.

Saat 22:33 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, fizyolojik ve psikolojik hastalıkları tetikleyebilir veya daha önceden şikayetçi olduğunuz bir rahatsızlık tekrar kendini hissettirebilir.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşum etkisinde bir çok meseleyi gözden geçirirsiniz. Bu saatlerde belki fazla konuşmazsınız veya düşüncelerinizi dışa yansıtmazsınız. Bunun nedeni, uygun bir zamanı kollamanızdır.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, attığımız adımın, verdiğimiz kararın doğruluğundan emin olmamızı sağlıyor. Her ayrıntıyı önemsiyoruz. Amacımız hakikaten verimli, sağlıklı, başarılı olacağımız işlere yönelmek. Aşkta da bu yüzden daha dikkatliyiz. Gözlem gücümüz yüksek ve ne istediğimizi gayet iyi belirleyecek gücümüz var.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, bu saatlerde cesaretiniz, özgüveniniz bir hayli yükselir. Güvenliğiniz, çıkarlarınız, aileniz ve değer verdiğiniz her şeyi önemsersiniz. Duyarlısınızdır. Ancak gerektiğinde harekete geçmeyi de bilirsiniz.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünümü,  iş ortaklığı-özel ilişkiniz veya  yaşamınızı ilgilendiren konularda zayıflık göstermeyecek, güçlü ve iletişimci bir partnere ve duruma göre bir iş ortağına duyduğunuz ihtiyacın göstergesidir. Ancak bu ortak öyle biri olmalıdır ki, sizi yarı yolda bırakmamalı, vefalı davranmalıdır. Kafanızın içinde tek bir hedef vardır ve siz  o yöne doğru odaklanırsınız. Amacınız kendiliğinden size uzanacak doğru bir elin varlığıdır. Belki bazılarınız yanlış bir ilişki veya iş ortağı nedeniyle kendinizi zor durumda hissediyor olabilirsiniz. İşte bugünkü görünüm, bu konularda daha akıllıca düşünmenin, doğru seçimler yapabilmenin önemini bir kez daha anlamanızı sağlar. Böylece bundan sonra acı çekmemiş olursunuz.

Saat 11:57-22:33arasında etkili Ay-boşluk süresince,  ilişkilerde sinirli ve huysuz tepkilerde bulunmaya çalışmak yanlış olduğu gibi, görüşleriniz konusunda baskıcı bir tutum izlemek de aynı şekilde sakıncalıdır.

Saat 22:33 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, gayet ciddi bir şekilde her durumu gözden geçirmenizi sağlar.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşumu, yakın arkadaşlarınızla sohbet etmenin, düşüncelerinizi dile getirmenin coşkulu ifadesidir. Kendinizden emin bir şekilde konuşursunuz.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, bazı durumlar zorlayıcı olsa bile, her şeyin düzeleceğine dair inancımızı koruyoruz. Kafamızı bulandıran, gönlümüzü sıkıştıran meseleler var. Fakat bunları biraz da olumlu bir niyetle ele alabilecek gücümüz bu saatte yükseliyor.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, iş hayatınızdan finansal konulara kadar her alanda kendinizi güvende ve güçlü hissetmek arzunuzun işaretçisidir. Planlarınızı gözden geçirirsiniz ve uygulamak istersiniz. Eğer bazı engeller varsa, bunları halletmenin yollarını ararsınız.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünümü,  hem sağlığınız konusunda hassas hem de iş hayatınızla ilgili meselelerde birkaç gün süreyle, fazla duyarlı davranabilirsiniz. İnsanlara elinizden geldiğince destek gösterdiğiniz halde bazılarının sizi anlamakta inat ettiklerini düşünürsünüz. Bazılarınız bu etki altında,  sizi fiziksel ve ruhsal olarak etkileyen iş veya özel yaşam şeklinizi gözden geçirerek, biraz daha kendinize dikkat etmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Şöyle etrafınıza baktığınızda herkesin sadece kendini düşündüğünü ve sizin ihtiyacınız olduğunda hiç kimsenin yanınızda olmadığını anladığınızda gerginleşebilirsiniz. Hatta bu konuda sinirli sinirli konuşabilirsiniz.

Saat 11:57-22:33arasında Yay burcunda boşlukta ilerleyecek Ay,  başta haberleşme olmak üzere, basın, yayıncılık faaliyetleri, bilgisayar ağı, eğitim hizmetleri alanlarındaki işlerinizde aksamalar yaratabilir. Tedbirli olmakta fayda vardır.

Saat 22:33 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyen Ay etkisinde  ihtiyaçlarımıza öncelik tanırız.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşumu, yaşadığınız toplumu, insanlarla ilişkinizi, mevcut durumunuzu gözden geçirmenin ve kendi bakış açınıza göre fikirlerinizi ifade etmenin işaretçisidir. Birilerine uyar veya uymaz. Ancak siz bunları dile getirmekten kaçınmazsınız.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, sorumluluklarımızı hafife almadan, işlerimizi düzgün bir şekilde yerli yerine koyabiliriz. Bu saatlerde gücümüz yükseliyor. Dostlarımızdan destek göreceğiz.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, planlarınız doğrultusunda hareket etmenizi, eylemde bulunmanızı sağlayan bir kuvvettir. Değerlerinizi dışa karşı korursunuz. Çıkarlarınıza uymayan bir durum söz konusu olursa mücadele edersiniz.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünümü,  aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde tatmin olmak ve kalıcı bir aşk yaşamak istersiniz. Geçmişin tüm tuhaflıklarını geride bırakarak gerçekten hak ettiğiniz bir yaşamın hayalini kurabilirsiniz. Kimileri bir çocuğu olsun ister, bazıları aşkla alakalı bildiği tüm kötü tecrübeleri unutmayı diler, bir kısmınız ise kendini olabildiğince güçlü ifade etmeyi. İstekler böyle bir görünüm altında öylesine güçlüdür ki, kaybetmeyi göze almanız mümkün değildir. Aşk, kanınızda delice akmalı, istekler açıkça belirtilmeli ve mutlaka yerine gelmelidir. Dayanmaya sabrınız yoktur.

Saat 11:57-22:33 arasında Yay burcunda boşlukta ilerleyecek Ay, ilişkinize dikkat etmenin,  riskli kararlar almamanın işaretçisidir.  Mali durumunuz, alım-satım işleri için benim sizlere tavsiyem, durumunuzu mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz, temkinli olmanızdır.

Saat 22:33 Ay-Oğlak burcu geçiş etkisi altındayız. Yakın çevrenizle aranızdaki her türlü iletişimde  size kuvvet olabilir.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşumu, sizi coşkulandırıcı, ateşli bir şekilde fikirlerinizi ifade etmenizi sağlayıcıdır. İçinizden geldiği gibi hareket edersiniz ve kimseden çekinmezsiniz.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve iş hayatımızla ilgili konularda titiz düşünmemizi sağlarken,  hiçbir şeyin hafife alınmaması gerektiğini vurguluyor. Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsak, attığımız adımlara dikkat etmeliyiz.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, güvencenizi maddi-manevi anlamda sağlama arzunuzu işaret ediyor. Her türlü ilişkinizde menfaatlerinizi gözetirsiniz.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünümü,  bizi çocukluğumuza kadar götürüyor. Ailemiz, eski arkadaşlarımız, sevgilimiz, eşimiz dostumuz gözümüzün önünden tek tek geçiyor. Sonra şimdiyi düşünüyoruz. Eski ile aradaki farkı hüzünle karışık tespit etmeye çalışıyoruz. Değişenler var, aynı kalanlar da. Ancak şu var ki bu enerji, kendimizi huzur bulduğumuz yerde mutlu olacağımızı bize fısıldıyor. Bir çoğumuz nice zorluklarla bugünlere geldik. Bir kısmımız hala dikiş tutturabilmiş değiliz. Fakat evimiz sığındığımız bir liman gibi. Annemiz, babamız, kısaca ailemiz ve oturduğumuz yerle alakalı konular üzerinde düşünme gereği duyuyoruz. Bu enerji bizi böylesine hassaslaştırıyor ve geçmişi hatırlatarak hafiften hüzünlendiriyor. Destek bulmak, maddi-manevi anlamda güçlenmek istiyoruz.

Saat 11:57-22:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kişiliğinizin dışa yansıyan yönleri ve yaşama ilişkin kişisel bakış açınız konularında kendi içinizde değerlendirmelerde bulunmanız gayet faydalıdır.

Saat 22:33 itibariyle Oğlak burcunda  ilerleyecek Ay, satın alma işleriniz, ödemeleriniz, vergilerinizle alakalı konuların sağlam bir şekilde halledilmesini sağlar.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşumu duygularınızı, zihninizi tek bir mesele üzerinde yoğunlaştırmanın ve buna göre konuşmanın, düşünmenin işaretçisidir. Kimsenin sizi etkilemesine izin vermezsiniz.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, bize kuvvet veren, umutlanmamızı sağlayan, olumlu hislerle hayatı kucaklamamıza vesile olan bir etki. Her işimizde bize kolaylık getiriyor. İyi niyetimizin karşılığı olan güzellikleri bize sunuyor.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, özel hayatınızda ve toplumsal ilişkilerinizde güven olgusunu ve güçlü olma arzunuzu büyütüyor. Gerçekten inanmak, hayatı hissetmek istiyorsunuz. Dışarıdaki gelişmeleri izleyebilir, kendinize göre yorumlayabilirsiniz.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünümü,  bir yandan yakın çevrenizde bulunan kişilerle(kardeş-komşu-yakın akraba) ilişkileriniz  ve iletişiminizi güçlü kılmaya çalışırsınız, diğer yandan partnerinizin üzerinizdeki etkisini gözden geçirirsiniz. Hiç kimseyle problem yaşamak istemezsiniz. Elden geldiğince bir terapist gibi onları dinlemeye çalışırsınız. Ancak şu bir gerçek ki asıl ihtiyacınız dinlenilmektir. Birilerine derdinizi anlattığınızda, fikirlerinizi paylaştığınızda, planlarınızdan söz ettiğinizde o kişinin derdinize derman olmasını beklersiniz. Ailenizin varlığı, hassasiyetle üzerinde durduğunuz bir konudur. Geçmişi bırakıp yola devam etmek arzunuz bu etki altında oldukça önem taşır.

Saat 11:57-22:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte hayallerinizi gerçekleştirmek ve yeni kararlar alarak kendinizi dış  dünyada göstermek istersiniz. Oysaki  çok iyi düşünmeniz gerekir.  Ne yapmak istediğinizi, sizin için gerçekten önemli olanı mantıklı bir şekilde saptamanız halinde, riskleri  en aza indirmiş olursunuz.

Saat 22:33  itibariyle Ay burcunuzda ilerlemeye başladığında sağlığınızla yakından ilgilenebilirsiniz. Sağlamlaştırma, düzenleme, işler hale getirme, pratik bir şekilde uygulama anlamında bu saat sonrası yararlıdır.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşumu, size çekicilik kazandırıyor. Karşı cins üzerinde bir hayli etkili olursunuz. Muhalif görüşte olan kişileri saf dışı bırakabilirsiniz.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, bizi  ilgilendiren meseleleri ciddiyetle ele almamızı sağlıyor. Aslında bazı şeyler kafamızı karıştırıyor. Nasıl yapmalı, halletmeli diye düşünürken aşırı titizlenebiliriz.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünüm etkisinde, sağlıklı ve güvenli olan her şeyi önemsediğinizi işaret ediyor. Güçlü olma arzunuz özellikle mesleki, ailevi konularda öne çıkıyor. Planlarınızı uygulayabileceğiniz bir alanda çalışmayı, yaşamayı tercih etmektesiniz.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünümü,  mal mülk ve parayla alakalı konular üzerinde durmamızı sağlıyor. Paranızı nasıl bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bazılarınız, finansal açıdan zor durumda olabilir. Bu kişiler iş değişimde bulunarak daha rahat imkanlarda yaşamak isteyebilirler. Bu niyetle önümüzdeki günlerde  görüşmeler yapabilirsiniz. Kimileriniz yanlış bir iş dolayısıyla parasızlık çekebilir. Bu enerjiyi olumlu yönde kullanmak için yapılması gereken, geçmişe artık bir sünger çekerek yeniye hevesli bir ruh haliyle başlamaktır. Ancak duygusal düşünmeniz nedeniyle bunu başarmakta zorluk çekebilirsiniz.

Saat 11:57-22:33arası Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Bu süre içinde,   planlarınızı dış dünyaya sunma konusunda zorluklar yaşanabileceğini gösterse de, sakin olmanız halinde bu zorlukları güce dönüştürmeniz mümkündür.

Saat 22:33  itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, ailemiz, iş hayatımızla alakalı her türlü meselenin ciddiyetle ele alınmasını sağlar.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-17,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, saat 00:59 Merkür-Venüs kavuşumu, fikirlerinizi ve duygularınızı bulunduğunuz ortam ve şartlara göre ayarlayarak dile getirmenin önemini vurguluyor. Bazen istemediğimiz bir yerde veya durumda olabiliriz. Ancak çözüm için ne gerekiyor diye düşünmemizde yarar var.

Saat 02:22 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça planlı bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor. Özellikle ilişki ve iş ortaklıklarında bir hayli titiz düşünebiliriz. İlerisi adına garanti bekleriz. Duygularımız mesafelidir. Sözler değil, icraat bizim için kıymetlidir.

Saat 06:45 Güneş-Mars görünümü, kişisel planlarınızı uygulamanızı ve isteklerinize göre hareket etmenizi sağlayan özel bir kuvvettir. Bu kuvvetle aşkta, çocuklarınızla ilgili konularda ve hayatın genelinde doğru bir yol ve yöntem belirlersiniz.

Saat 08:42 Güneş-Chiron görünümü,  aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve genel olarak yaşamınızla ilgili konularda kendinizi gayet hoş hissedebilirsiniz. Sanatla uğraşan kişiler, eskiye yeni bir soluk getirerek bunu eserlerinde kullanabilirler. Ailevi veya geçmişte yaşanan bazı sorunları, ilişkileri şimdiki bakış açınızla gözden geçirebilirsiniz. Bu yansıma eskiye ait bir ilişkinin kendini hissettirmesi veya eski bir alışkanlığın üzerinizdeki izlerinin hatırlanması anlamına da gelir. Haksızlıklara karşın inancınızı güçlü tutmaya çalışabilirsiniz. Duyarlı  ancak bir o kadar kendinizden emin bir şekilde günü değerlendirebilirsiniz.

Saat 11:57-22:33 arası Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bir konu üzerinde net bir görüşe sahip olmanız zor olduğu gibi, kimi zaman huzursuz, haddinden fazla abartılı davranmanız da mümkündür. Siz kendi bildiklerinizin doğru olduğunu düşünürken, başkaları bunun tam tersini iddia edebilirler.

Saat 22:33  itibariyle etkili Oğlak burcu seyri, aklı başında düşünülmesini sağlıyor. İçinde yer aldığımız ortam bizi yönlendiriyor. İstesek de yanlış bir karar vermemek için dikkatli oluyoruz.

Pazar gününüzün umduğunuz şekilde geçmesi dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell