Günlük Burç Yorumları - 16/07/2016

  • 16 Temmuz 2016 02:00
  • 1165
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 16/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, olayları derinlemesine analiz ederiz. Ancak birilerine güven duymak kolay değildir. Söylenen sözler, karşılaşılan insanlarla aranızda belli bir mesafe bırakmayı tercih edebilirsiniz.

Saat 12:14 itibariyle çevrenizdeki insanları, yaşadığınız ortamı, dünyada olup bitenleri görmek, bilmek, duymak isteyeceğiz. Bunu sağlayan Ay-Yay burcu geçişinde, okumak, bilgi sahibi olmak, araştırmak birçoğumuz için ön planda olacaktır.  Her görüşten insanla bağlantı kurabileceğiz. İnancımız ve kendimize olan güvenimiz gayet yüksek olacak.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünümü,  isteklerimizi baskın bir şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Ancak bu durum, başkalarıyla aramızda sözel anlamda sıkıntı yaratabilir. Bu saatlerde dikkat etmekte yarar var.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, ister cinsel hayatınızla ilgili olsun ister maddi konularda olsun, arzu ve tutkularınızın yükselmesini sağlar. Kişi ilişkisinde baskındır ve  arzularını doyurmaya yönelik hareket eder. Hiç kimsenin değil, sizin ne istediğinizdir önemli olan. Böyle düşünmeyenlere tahammülünüz yoktur.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sevdikleriniz ve sevmedikleriniz konusunda keskin görüşleriniz vardır. Eğer iyi niyetli olmadığını düşündüğünüz kişiler varsa onlara karşı tedbirli davranabilir hatta gerekirse lafınızı pek esirgemezsiniz. Ancak tabii ki bunun dozunu iyi ayarlamak lazım.

Saat 12:14 itibariyle hayatı farklı bir açıdan ele almamızı sağlayan Ay-Yay burcu seyri,  zorluklarına rağmen, yaşamak denilen olgunun ne kadar kıymetli olduğunu düşüneceğiz. Finansal ve duygusal konularda tabii ki tedbirli davranmakta fayda var. İyi niyetliliğin veya abartılı düşünerek karar vermenin doğru olmadığını bilelim.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünümü,  çevremizdeki bazı kişilerin çıkarcı düşünceleri, sürekli keseri kendilerine yontar tarzda konuşmaları canımızı sıkabilir. Biz de buna müsaade etmeyiz. Gerekeni söylemekten kaçınmayız.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, ilişkide yanlış anlama ve baskınlık  kurma tarzında  kısa süreli bir keyifsizlik yaratabilir. Hassas veya gergin, isteklerinin kabulünde inatçı davranan partnerinizle aranızda büyük bir sorun yaşamamak için lütfen sakin olunuz.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Pek kimseye belli etmeseniz de, iş hayatınız, sağlık ve özel meseleler üzerinde tedirginlik duyabiliriz. Aslında siz insanlarla aranıza mesafe koymaktan yana değilsiniz. Ancak bazı kişilerin kendini bilmez halleri, boş konuşmaları, kıskançlıkları canınızı sıkmaktadır. Fakat kendinizi dizginlemeniz gerektiğini biliniz.

Saat 12:14 itibariyle hayatın zevkli ve keyif veren güzelliklerinin tadına varmak, cesaretle her problemin üstesinden gelebilmek, inandığınız ne varsa üzerine gitmek isteyeceğiniz Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. İlişkisi olmayanlar yeni bir aşkın heyecanına kapılmaktan zevk alırken, ilişkisinde sorun olanlar partnerin nazından niyazından hiç mi hiç hoşlanmazlar.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünümü,  çevremizdeki bazı kişilerin çıkarcı düşünceleri, sürekli keseri kendilerine yontar tarzda konuşmaları canımızı sıkabilir. Biz de buna müsaade etmeyiz. Gerekeni söylemekten kaçınmayız.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, çevresel ilişkilerde biraz da ortam şartlarına göre hareket etmenin, ona göre bu saatleri değerlendirmenin önemli olacağını gösteriyor. Hani bazı durumları değiştirmek mümkün değildir veya bazı insanları anlamak zordur. Ama üzerine gitsek moralimiz bozulur ya. İşte bu görünüm de, bunları bilerek sakin olmaya çalışmanın yararlı olacağını göstermektedir.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ailenizi, sevdiklerinizi her ne pahasına olursa olsun korumak istersiniz. Sanki her an ters bir şey olacakmış gibi evham yaparsınız. Ancak bu saatler arasında lütfen sakin olunuz.

Saat 12:14 itibariyle dışa karşı, kendinizi rahat biri gibi göstermeye çalışsanız da, iş veya özel hayatınızla ilgili konular sizin için gayet önemli hale gelir. Ay-Yay burcu seyri etkisi altında, ikiyüzlü insanlardan uzak durmaya çalışmakta yarar var. Bir de önünüzü görmeden kararlar vermeyiniz.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünümü, parasal konularda baskın tarzda konuşmamıza neden olur. İhtiyaçlarımızı, arzularımızı bir hayli önemseriz. İsteklerimizi elde etmekten başka bir şey düşünmeyiz.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, hayatın tüm keyifli, güzel ve olumlu yanlarına kavuşmak ve maddi yönden de güçlenmek isteyen bireyin hassasiyetini işaret eder. Arzular yüreğimizin içinde büyür. Ne olursa olsun, kazanmak, yükselmek isteriz. Geri adım atmayız ve neyi hedefliyorsak onu elde etmek için mücadele veririz.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu kısa sürede, sevgi ve güven dolu sıcacık bir  yuvaya olan ihtiyacınız içinizde büyür. Aile içinde gerginlik, huzursuzluktan özellikle uzak durmak isteyebilirsiniz. Kimsenin kimse üzerinde kontrol kurmayacağı, herkesin kendi fikrini serbestçe söylediği bir ortamda bulunma arzunuz yoğundur.

Saat 12:14 itibariyle moralinizi yükseltecek Ay-Yay burcu geçişi, hayatın güzelliklerini hissetmenizde,  kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde sizi destekleyicidir. Sıradanlaşmak bir Aslan için oldukça keyifsiz bir durumdur. İşte Yay burcundaki Ay, sizin gibi pırıltılı kişiler için harika bir enerjidir.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünümü,  fikirlerimizi baskın bir şekilde dile getiririz. Kimsenin bize eleştirmesine, hayır demesine izin vermeyiz. Bu durum çevremizdeki insanlarla aramızda iletişim anlamında sorun yaratabilir. Ilımlı olmakta yarar var.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, her türlü ilişkide kendi kararlarınız, arzularınız yönünde hareket etme isteğiniz yoğundur. Haklı olduğunuzu ve değerinizin mutlak bilinmesi gerektiğini düşünürsünüz. Taviz vermeye de pek yanaşmazsınız.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatlerde, çevrenizdeki bazı kişilerin aslında pek de güvenilmeyecek insanlar olduklarını düşünebilirsiniz. Belli bir mesafe koyarak onları gözlem altına alabilirsiniz.

Saat 12:14 itibariyle bedenen ve zihnen sizi yorabilecek hiçbir şeye müsaade etmeyeceğiniz Ay-Yay burcu seyri günün geri kalanında etkili olacak. Bu enerji altında genel olarak ailevi ve duygusal konularda sorunlarla uğraşmak istemeyiz. Detaylarla uğraşmadan, sıkıntıya düşmeden günümüzü geçirmek ve işlerimizi yapmaktan yana olacağız.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünüm etkisi altında, düşüncelerimizi dile getirmekte zorlanmamıza neden olabilir. Bu durum zihinsel anlamda üzerimizde baskı yaratır. İnsanlarla anlaşmamız pek kolay olmaz.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, ruhumuzun derinliklerinde olan biteni hiç kimseden, hiçbir olaydan çekinmeden haykırmak isteyebiliriz. Sevmek, tutkuyla birleşmek, aşkı doyasıya hissetmek arzusuyla yanıp tutuşuruz.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Paranın  insanlar üzerindeki tesirinin ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Kimileri bu gücün altında ezilmekte, bazıları ise dilediğince yaşamaktadır. Evet, sizin için de kaliteli bir yaşam için bu para önemli bir güçtür. Ancak hiçbir zaman insani duyguların önüne geçmemiştir. Bu saatlerde hem dostluk hem para hem de değer verdiğiniz olgular üzerinde bir değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Saat 12:14 itibariyle Yay burcunda ilerleyen Ay, kimle beraber olursanız olun veya hangi işle uğraşırsanız uğraşın, farklı konulara yönelme arzumuzu yükseltecektir. Düşüncelerinizi coşkulu bir ifade tarzı ve ilgiyi üzerinize çekecek şekilde dile getirebilirsiniz. Bu enerji, girişimde bulunma cesareti aşılayıcıdır.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünümü, bizim için değerli olan konular üzerinde fikirlerimizi baskın bir şekilde dile getirmek isteriz. Başkaları ne düşündüğünü önemsemeyiz.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, para konusunda kim ne derse desin ve hakkımızda ne düşünürse düşünsün oldukça ihtiraslıyız. Hatta hiç olmadığımız kadar. Çünkü bunun bize kazandıracağı iktidarı,  parıltıyı istiyoruz. İşte bu görünüm, bu arzunun yükselişini işaret ediyor.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde geçmiş gözlerinizin önünden bir film gibi şeridi gibi geçer. Bazen garip bir yalnızlık duygusu üzerinizde hakim olabilir. Hayat sanki bir tiyatro sahnesine benzemektedir. Oyuncular bellidir ancak senaryonun sonunu kestirmek oldukça güçtür. Acı bir gülümseme kimi zaman dudaklarınızda belirir. Artık ne olursa olsun, hiçbir konuda özellikle ilişki mevzularında karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan iyi niyetli düşünmeyeceğinize dair kendinize söz verebilirsiniz.

Saat 12:14 itibariyle gün boyu etkili olacak Ay-Yay burcu geçişi, parasal anlamda güce susamışlığın işaretidir. Düşündüğünüz bir yenilik veya istediğiniz bir şeye sahip olmak sizin için son derece önemlidir. Bazen düşünmeden para harcayabilirsiniz.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünümü, bize ne yapmamız gerektiğini söyleyen kişilerle aramızda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Üzerimizde baskı yaratılmasından hoşlanmayız.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, bazı kişilerin sizi  yönetmeye, kendi isteklerini dayatmaya çalışmaları anlamına gelse de, siz buna pek müsaade etmezsiniz. Ay, burcunuzda ilerlediği için, sizi güçlendirmiştir. Bu nedenle başarılı olmaları mümkün değildir.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre, bir içe yönelişin işaretçisidir. Ancak olumsuz karşılanmamalıdır. Bilakis ruhsal yönümüzü güçlendirici ve bizi arındırıcıdır.

Saat 12:14 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyen Ay, iki gün boyunca sizleri aydınlatıyor. Özgür yanlarınız göz önünde olacaktır. Kişiliğinizin en olumlu yanlarını rahatlıkla sergileyerek, çevrenizdeki insanlar üzerinde etkili olabilirsiniz.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünümü,  yüreğimizin içindeki sıkıntılarımız, fiziki ve zihinsel anlamda bizi zorlayabilir. Bazılarını dile getiririz ancak çoğu zaman üstü örtük konuşuruz.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, ilişkimizle alakalı problemler üzerinde durmamıza neden olur. Bir yandan umursamıyormuş gibiyiz diğer yandan taviz vermemek için inatlaşabiliriz.  Ancak ben derim ki, sakin olun. Duruma iyice bir bakın.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde  aşırı uçlarda düşünürüz. Sözlerimiz keskindir. Tutkularımız bizi yönlendirir. Hayatımıza kalıcı bir şekil verme dürtümüz  yoğunlaşır.

Saat 12:14 itibariyle gün boyu etkili olacak, Ay-Yay burcu geçişi, her zorluğun üstesinden gelebilecek inanç ve iyimserliğin işaretçisidir. Geçici çözümler yerine yarınlarınızı garanti altına alabilecek işler üzerinde düşünürsünüz.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünüm etkisi altında, hem çıkarlarımızı düşüneceğiz hem de başkalarının bize nasıl yanaştıklarını önemseyeceğiz. İyi niyete karşılık iyi niyet, kötü niyetle yaklaşanlara göz yummayacağız.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünüm etkisinde,  kendinizi diğer günlere göre daha hırslı, başarıya aç, dürtüsel hareket etmeye meyilli hissetmeniz mümkündür. İster istemez kontrolü elde tutabilmek amacıyla kişiliğinizin en güçlü yanlarınız, sizi başkalarından farklı kılan özelliklerinizi cesurca sergileyebilirsiniz.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte olumsuz durumların üzerine bir sünger çekerek ilerleyiniz. Güzellikler düşünelim dostlarım ve hayattan umudumuzu hiçbir zaman kesmeyelim.

Saat 12:14 itibariyle gerek iş gerek sosyal ilişkileriniz ve gerekse hedefleriniz konusunda sizleri heveslendirici Ay-Yay burcu geçişi iki gün boyunca etkili olacak. Birçok konuyla ilgilenmek, yenilikte bulunmak, kendinizi önde görmek arzunuz bir hayli yoğun olacaktır.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünümü,  iş veya ilişkimiz üzerinde bir hayli düşünmemize neden olacak. Ancak kendi başımıza karar vermemiz ve uygulamak bu saatte pek mümkün değil. O nedenle sakin olmamız lazım.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, başarıya olan açlığımızın simgesidir. Ayrıca, yeteneklerimizi, farklılıklarımızı toplumsal arenada sergileyerek kendimizi en güçlü şekilde ifade edebilme dürtümüzün de işaretidir.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-15,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, saat 01:22-12:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sezgilerimiz oldukça güçlüdür. Etrafımızdaki insanlara şöyle bir bakarız. Ancak dikkatli bir şekilde iletişimde bulunmak lazımdır. İçinizdekileri dışarı yansıtırken temkinli olmakta yarar vardır. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali durumlar oluşabilir. Haksızlıklara tahammül gücünüz düşüktür.

Saat 12:14 itibariyle fikirlerinizi cesaretli bir şekilde öne sürebileceğiniz Ay-Yay burcu geçişinde,  iş ortamında veya ilişkilerde canınızı sıkan bir şey olursa bunları dile getiriniz ve gerekirse itiraz ediniz.

Saat 18:42 Ay-Merkür görünümü,  düşüncelerimiz sürekli aynı konu üzerinde odaklanmasını sağlıyor.

Saat 20:46 Ay-Venüs görünümü, insanları mıknatıs gibi kendi yönümüze çevirebiliriz. Kendimize ait olan her şeyi tutkuyla sarıp sarmalarız.  İşimizde, her türlü uğraşımızda kendimizi ispat yoluna gidebiliriz. Ben buradayım diyerek, varlığımızı kabul ettirebiliriz.

Merkezimizde, menzilimizde her dem sevgi olsun. Güzelliklerde buluşmamız dileğimle,

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell