Günlük Burç Yorumları - 11/07/2016

  • 11 Temmuz 2016 04:00
  • 1064
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 11/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, özel, ailevi, evimizin ihtiyaçlarıyla alakalı konularda harekete geçmek ve bunları halletmek amaçlı işlerimizi işaret ediyor.  Kredi çekilmesi, borç alımı veya ödemelerle ilgileneceğiz.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizde karşılıklı nezaketin, biz olmanın, ortak görüş alışverişinde bulunmanın işaretçisidir. Bu durum tabii ki rahatlatıcı ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlayıcıdır.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, bir yandan ailemiz, evimizle alakalı konularda hassas düşünürüz ancak diğer yandan özgür olmak istersiniz. Bu mücadelenin özünde yatan en önemli duygu, burcunuzda ilerlemekte olan Uranüsün değişimde bulunmanızı söyleyen coşkulu sesidir. Bunu bastırmak, yeniliklere açık bir Koç için mümkün değildir. Yükselen özgürlüğün aile birliği veya mesleki şartlar nedeniyle baskı altına alınışı zorlayıcıdır.  Birçoğunuz için eskiye veda edip yeniye yer açmak arzunuzun yarattığı sabırsızlıktır. Hangisi olursa olsun burada dikkat edilmesi gereken husus, yapmayı düşündüğünüz eylemin ne kadar gerekli ve doğru olduğunun ayrıca zamana uygunluğunun tespit edilmesidir.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, aileniz veya kendinizle alakalı soruları, sizi zorlayan durumları, ihtiyaçlarınızı ve sıkıntılarınızı çözümleme arzunuzu gösterir. Bu bir sağlık problemi, duygusal bir mesele, gelecekle alakalı konuları içerebilir. Ancak kendinizi asla ihmal etmemeniz gerekir. Çünkü size, siz lazımsınız. Bu denli hassas düşünmek, sürekli aynı meseleler üzerinde kendinizi yormak, birilerine anlayış gösterip kendinizi ihmal etmek yanlıştır.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, ilişkimizle alakalı konulardaki mücadelemizi gösteriyor. Hayat bu iki konuda da üzerimizde baskı uyguluyor ve biz bu baskılarla baş edebilmek için sabırlı olmak zorundayız.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar saat 05:00 Merkür-Mars görünüm etkisi, bayramın tatilinin ardından parasal işlerimizle ilgilenmenin işaretçisidir. Ayrıca iş ortaklığı ve ilişkimizle alakalı konular üzerinde duracağız. Ailemiz, evimiz, kardeşlerimizle ilgileneceğiz.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla hakça paylaşımda bulunmanın, ne veriyorsak en azından karşılığını bir parça görmenin, moral duygumuz üzerindeki önemini vurgulamaktadır. İsteriz ki, insanlar gerçekten iyi niyetli ve samimi olsunlar. Çünkü böyle olmadığında ne işten ne hayattan zevk almak pek mümkün değildir.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, iki konuda sizi zorlayabilir.  Bunlardan birincisi iç dünyanızda her türlü baskıdan uzak kalma arzunuz, ikincisi dönüşümde bulunarak kendinizi güçlü bir şekilde dünyaya yansıtmanız. Bir yandan sahip olduğunuz değerleri savunup, onların bir tekine bile zarar gelmesini istemezsiniz. Diğer taraftan sanki bütün bağlarınızdan kurtulmak, kaçmak istiyor gibisinizdir. Yani siz bile kendi kendinizi anlamakta zorluk çekebilirsiniz.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, hem korkularınızdan kurtulmanız hem de hedefinize bilinçli bir şekilde odaklanmanızda yardımcınızdır.  Problemli insanları sizden uzak tutar. Güven duygunuzu yükselterek, şifa bulmanızı sağlar. Kiminle irtibatta bulunmanız kimden uzak durmanız gerektiği yönünde uyarıcıdır.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, gücünüzü başka alanlarda gösterebilmeyi deneyin. Gayretli ve kararlı olun. Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsanız yeniliklere kendinizi kapatmayın. Güçlü insanlarla bir araya gelmeye çalışın. Azimli olmak ve ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

 

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, sağlığımız, evimiz, kişisel ihtiyaçlarımızın karşılanması amaçlı işlerin göstergesidir. Bütçemize uygun şekilde bunları düzenleyebiliriz.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünümü, duygularımızı nazik biçimde dışa yansıtmamızı sağlarken, ikili ilişkilerde ciddiyetin etkili olmasını sağlayan bir enerjidir. Sadece aşk değil, sorumlulukla hareket ederek, beraberliğimize önem veririz.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, hedefinizi gerçekleştirme ve sorunlarınızı tamamıyla ortadan kaldırma isteğiniz ön plandadır. Tabii ki bu isteğin yarattığı baskı parasal meseleleri gündeminizin başköşesine oturtur. Para varsa amaçlar gerçekleşebilecek, yine para varsa sorunlar ortadan kalkacaktır. Durum böyle olunca kişi ister istemez atak ve cesur davranması gerektiğini düşünür. Ancak işin içine duygular karışırsa ve bu duygular mantığınızla çelişirse ne yönde atım atmanız gerektiğini bilmeniz zorlaşabilir.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, kariyer hayatınız ve parasal konular üzerinde şu aralar hassasiyet içinde olduğunuzu gösterir. Hem dış dünyadan gelen uyarılara açıksınızdır hem de kendi içinizde sorgulamalarda bulunursunuz. Çoğunlukla size uymayan kişilerle veya durumlarla çevrili olduğunuzu, bu nedenle çok fazla geciktiğinizi düşünürsünüz. Bütün bu hissedişler sizi içten içe rahatsız edebilir. Başarılı olmadığını düşünen veya gelirinin düşüklüğünden şikayet eden birey, aslında kendi kendisini daha fazla engellemiş olur. Burada yapılması gereken, kişinin kendini yetersiz hissetmek yerine, neler yapabileceğine dair bilinçli bir şekilde düşünmesidir. Oysaki sürekli bir şeylerden endişe etmek ve devamlı çaresiz olduğunu düşünmek insana zarar verir.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, parasal ve ilişki meselelerinde sabırlı olmamız gerektiğini gösteriyor. Çünkü bir yandan huzuru arzularken, birileri veya bazı durumlar üzerimizde baskın olabilir.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

 

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, işlerimizi yakından ve derinlikli şekilde takip etmemizi sağlıyor. Aşk hayatımız, çocuklarımız, ailemizle ilgili konular üzerinde duracağız. Güvencemizi önemseyeceğiz, hesabımızı bileceğiz.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünüm etkisiyle huzuru en çok hissetmek istediğimiz alan evimizdir. Ailemizle olan paylaşım, sevgi birçok sıkıntının üstesinden gelinmesinde yardımcıdır.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, bir yandan özgürce hareket etmek isterken, diğer taraftan ilişki hayatınızdaki baskıların, sorunların üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz. Merkür burcunuzda ilerlediği için geçmişi hatırlar bazen de duygularınızla mantığınızın çelişmesi sonucu  içe kapanabilirsiniz. Peki ne yapılmalıdır? Politik davranmayı bilmek iyi olur.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, rahatlatıcı bir etkidir. İnsan böyle bir etki altında moral toplamak, yüklerinden kurtulmak, kendine gelmek ister. Bu yolculukların işaretçisidir. Baskı altında kalmak istemeyen birey, değişiklik arzu eder. Farklı olan her şey ilginizi çeker. Tercihlerinizi bu bakış açısıyla yapmanızda yardımcı olur. Biraz olsun rutinden uzaklaşmak, kendinize gelmek iyi olacaktır. Değişik felsefeler, öğretiler, keşifler bir hayli dikkatinizi çeker. Ben bu enerjinin, sizi hem yönden tedavi edici, rahatlatıcı olacağını düşünüyorum.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, ilişkiniz  ve aile hayatınızla alakalı konularda farklı görüşte olan kişilere tahammül etmeniz gerekebilir. Hayat şartları sizi güçlü olmaya zorluyor. Siz de her tarafı idare edeyim derken bir hayli yorulabilirsiniz.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

 

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, özel veya ailevi konular üzerinde derinlikli bir analizde bulunmamızı sağlıyor. Hesabımızı yapacağız ve kendimizi zorlamadan bunları yoluna koyacağız. Kimsenin duymasını istemediğimiz meseleleri de, nasıl halledebiliriz bunlar üzerinde düşüneceğiz.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünümü, güzel ve nazik yaklaşımların gerek aşkta gerekse yaşamın tüm alanlarında bizi rahatlatıcı ve kendimizi özel hissetmemizi sağlayıcıdır.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, yenilikte bulunma ve özgür bir şekilde hareket etmek istersiniz. Ancak baskı altında kalabilirsiniz.  –Kimsenin beni yönetmesine izin vermeyeyim diye düşünürsünüz.  Ancak üzerinizdeki baskı bir hayli yoğundur.  İnsanlara, olaylara, hatta en yakınlarınıza bile uyumlu davranmakta zorlanırsınız.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, geçmişi ardında bırakmak isteyen bireyin arzuları gayet güçlüdür. Sizin akıl verene değil, size destek olana ihtiyacınız var. İnsan bazen kendi kendini engelleyebilir bazen de yaralarını sarabilir. İşte siz bu görünümle, bütün yüklerinizden arınmak için harekete geçersiniz. Bugüne dek ben herkese derman oldum. Artık kendi başımın çaresine bakarak ilerlemekten yanayım diyebilirsiniz. Eğer bunu yapmanıza bir engel varsa onu devre dışı bırakmaya çalışırsınız. Paranızın, zamanınızın tümünü artık kendinize ayırmaktan yanasınızdır. Başka türlü şifa bulmayacağınızı bilirsiniz.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, çalışma hayatınız, sağlığınız veya günlük hayattaki mücadelenin işaretçisidir. Sorumluluklarınız artabilir.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

 

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, işlerimizi yakından ve derinlikli bir şekilde takibini yapmamızı sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda güvence sizin için önemli olduğundan hiçbir şeyi şansa bırakmazsınız.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünümü, ailemizin desteğini veya onlara olan yardımımızı maddi ve manevi anlamda güçlendiricidir. Birbirimize karşı sorumluluklarımız olduğunu biliriz ve elimizden geleni katkıyı sunabiliriz.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, parasal konulardaki istikrarsız durum hedefinize varmanın önünde engel oluşturduğu için bu görünüm bizi biraz rahatsız edebilir. Hatta çevrenizle olan irtibatınızda yeni bir adım atmak isteğiniz olduğunu ancak bunu gerçekleştirme aşamasında kendinize pek güvenemediğinizden söz edebilirsiniz.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, hedefini kafasının içinde kurgulayan bireyin, ilişki nedeniyle zaman kaybetmekten hoşlanmadığını gösterir. Bazı kişilerin etkisi altında kalmadan kararınızı vermeniz yerinde olur. Eğer karşınıza gerçekten uygun biri çıkarsa, hayatın yükünü birlikte bölüşmeye hazırsınızdır. Ancak asıl arzunuz tümüyle güvende olmaktır.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, mali konularda dengeli bir bütçenin düzenlenmesi pek kolay olmayabilir. Gelir getirici işlere, ilerisi adına güçlenmenizi sağlayacak ilişkilere ihtiyacınız var. Bütün bunları yerli yerine koymak için mücadele edebilirsiniz.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

 

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, finansal ve iş hayatınızla alakalı konular üzerinde derinlikli düşünmenin ve takibini yapmanın işaretçisidir. Görüşmelerde kendinizi gayet iyi ifade edersiniz. Amacınıza uygun ve menfaatlerinizi gözeterek karar verirsiniz.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünümü, bizim doğamızda olan nezaketi, sevgiyi, asaleti tüm insanlara sunmak istediğimizi işaret eder. Gerçekten yaraya derman olan, cana can olan insanlarla aramız bu enerji sayesinde güçlenir, köklenir.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, gerek mesleki, gerek ailevi ve gerekse ilişki meseleleri baş planda yer almakta ve bu meseleler birbiriyle zincirleme bağlı  olduğu için bunları birbirinden ayırarak düşünmek kolay olmaz. Bu görünüm, iş hayatınız ve ilişkinizle alakalı konularda zorlayıcıdır.  Ne yönde ilerlemek, hangi yoldan sonuca varmak,  kimle nasıl bağlantı kurmak lazım bunları tespit etmekte zorlanabilirsiniz. Bir yanda istikrarsız bir ilişki, diğer tarafta iç dünyanızda eviniz sınırları içinde yürütülmesi mümkün olmayan düzen ve bunların ortasında mutlak başarılı olması gereken bir insan. Ne yapılmalıdır? Öncelikle ilişkinizden başlamak üzere her konuda bilinçli düşünmekte yarar var.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, değişim olgusunu hayatınızda daha fazla belirginleştiricidir. Kişi  hem mesleki yönden eskiyle alakalı meseleleri halletmek ister  hem de bedensel ve ruhsal açıdan güçlenmek niyetindedir. Burada sağlık konusu çok önemli hale gelir. Sizi rahatsız eden meseleler direkt olarak etki edicidir. Bunlar düzeltilmeden verimli olmak zorlaşmaktadır. Bu görünüm size bu yönde bir uyarıcıdır. Kendini düşün ve içine atmak yerine hangi konularda sıkılıyorsan bunları hayatında bir düzene kavuştur demektedir.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, bir yanıyla güçlenmek adına verilen mücadeleleri, diğer yanıyla ilişkilerimizde bizi zorlayan şartları işaret ediyor. Nazik ve uyumluyuz. Ancak doyuyor muyuz, huzurlu muyuz bu çok önemli. Bizi tatmin etmeyen şartlarla mücadele etmekten yorgunuz.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

 

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

 

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, yeteneklerinizi dışa karşı gayet güçlü bir şekilde ifade etmenizi, amacınıza uygun hareket etmenizi sağlayan bir kuvvettir. Düşüncelerinizle eylemleriniz birbiriyle çelişmez. İş-eğitim-seyahat-finansal konularda görüşmelerde bulunabilirsiniz.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünümü, mali anlamda kendi ayaklarımızın üzerinde durmak isteğimizi işaret ediyor. Güçlü olmaktan yanayız. Birilerine bağlı, onların himayesi altında yaşamaktan yana değiliz.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, iş yaşamınızdaki istikrarsızlık arzu ettiğiniz yenilikleri uygulamada zorluklar oluşturduğu için üzerinizde bir baskı yaratabilir. Şartları iyice gözden geçirmek gerekiyor.  

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, hassas değerlendirmelerde bulunduğunuzu gösterir. Kimseden etkilenmeden öncelikle karar vermenizde yarar var. Size, kendinizi iyi hissettirecek sözlere ve desteğe ihtiyaç duymanız normaldir. Ancak bu nasihatler aşk hayatınızla ilgili meselelerde yanlış tespitlerde bulunmanıza yol açacaksa tabii ki uzak durmakta yarar var. Merkür Yengeç burcunda kişinin güvenliğini önemsediğini gösterir. Chiron Balık burcunda aşk konusunda bir kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuzun işaretidir. Sizin kendi dünyanızda yarattığınız düşlerinize giren birinin, gerçekle alakası olmayabilir. O zaman yapılması gereken önce gerçeğin farkında olmaktır. Biraz çaba gösterdiğinizde, şöyle bir sakince durumunuzu ele aldığınızda en doğru kararı vereceğinizi söyleyebilirim. Bazen problemlerimizin çaresi kendi içinde saklıdır.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, güçlenmek adına verilen mücadelenin göstergesidir. Ancak  bir yandan  mücadele ederken, diğer taraftan elde olmayan durumlarla karşılaşmak bizi yoruyor. Çabalıyoruz ancak çabamızın meyvelerini alabilmek kolay olmuyor. Bir takım tuhaflıklar, sağlık veya diğer etkenlerle boğuşmak zorunda kalıyoruz.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, alacaklarımızı tahsil etmek veya borçlarımızı halletmek amaçlı işlerin göstergesidir. Bayram tatilinin ardından haftaya adım atarken, mali konular üzerinde duracağız.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünümü, nazik gönlümüz, dostane yaklaşımımız, çevremizle olan samimiyetimiz üstümüzdeki tüm ağırlıkların hafiflemesine, hayatı daha rahat bir şekilde ele almamıza işarettir.  

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümünde, parasal durumu gözden geçirmek lazım. Eğer siz gerçekten ilerlemek istiyorsanız lütfen ve lütfen ustalığınızı, bilgi ve deneyimlerinizi uygun alanlarda kullanmaktan asla vazgeçmeyin.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü  kişinin değerleri konusundaki hassasiyetin yükselişidir. Ancak olumlu bir tarafı da vardır. Sorunlar kulak arkası edilmez ve kişi mutlaka bir şeyler yapması gerektiğinin farkındadır. Ev-aile-duygusal konular üzerinde kendince çıkış yolları arar. Ayrıca kendisiyle bağlantılı olan kişileri de uyararak harekete geçirebilir. Borçlarından kurtulmak, evinde huzur bulmak, güven içinde yaşamak  isteğiyle doludur.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, parasal ve iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde verilen mücadelenin göstergesi. Bir yandan da ilişkilerimize dikkat etmemiz gerekiyor. Bütün bunlar bizi bir hayli yormakta. Hem kazanmak istiyoruz hem başarılı olmak zorundayız.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, iş takibi, önemli  görüşmeler, planlama, ailemiz ve evimizle ilgili işlerin göstergesidir. Amacımıza uygun şekilde hareket edeceğiz. İhtiyaçlarımızı karşılayacağız. Çıkarımızı göz önüne alarak hareket edeceğiz.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünümü, işimizdeki yoğunluğun işaretçisi. Her işin sakin ve gözümüzde büyütülmeden planlanmasında yarar vardır.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, bilinçli düşünmeniz ve olayları fazla dramatize etmeden gerçekçi bir şekilde ele almanız  gerektiğini hatırlatıcıdır. Bu meselelerin ilki, aile yaşamınız, ikincisi ilişkiniz ve sonuncusu sizsiniz. Evet siz kendi kendinize eziyet ettiğiniz sürece bir çıkış yolu bulmanız oldukça zor.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, birileriyle aramızdaki her türlü teması iki yönlü değerlendirmemize yol açar. Güven arzusu o denli üzerimizde hakimdir ki, en ufak bir pürüz dahi gözümüzde büyür. Kendimizi kurtarma çabamız açıkça bellidir. İnandıklarımızı savunmak zorunda kalmak istemeyiz. Ayrıca ihanetten korkarız. Çünkü yanılmak demek, tekrar geriye dönüp uğraşmak anlamına geldiği için, bazen hem kendimize hem de hayata kızarız.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, güçlü olmak ve verdiğimiz mücadeleden başarılı çıkabilmek niyetindeyiz. Bir yandan kişisel anlamda doyuma ulaşmak istiyoruz diğer yandan üzerimizdeki baskılardan kurtulmak. Dış etkenler çoğu zaman bizi, başkalarıyla iyi geçinmek zorunda bırakıyor. Bu da yoruyor tabii ki.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

 

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, bayram tatilinin ardından iş yoğunluğumuzu işaret ediyor. Ayrıca finansal işlerimizi halledeceğiz. Sağlığımızı önemseyeceğiz. Günü iyi bir şekilde planlarsak kendimizi yormadan bitirmiş oluruz.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünümü, insanlara gösterdiğiniz nezaketin, paylaşımcı gönül halinizin size güzel bir şekilde geri dönüşünün işaretçisidir. Sizin takdir edilmenizi ve başkaları tarafından değerli bulunmanızı sağlar.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, iş ilişkileriniz, zorunlu olduğunuz yaşamsal görevleriniz, bir durumu, bir olayı değerlendirme biçiminiz, sağlığınız, sıkıntılarınızı ifade etme biçiminiz, iş yapma becerikliliğiniz konularında kimi zaman geçmişte yaşananlar, bazen de içinizde biriktirdikleriniz nedeniyle baskı altında kalabilirsiniz.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, kazandığınız parayı uygun alanlarda değerlendirmek istersiniz. Bazılarınız böyle bir etki altında, başkalarına şifa sunarak onlara yardımcı olabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili meselelere öncelik verebilirsiniz. Sizi hiç zevk vermeyen zaman alan uğraşılar yerine, gerçekten kazandırıcı olanı tercih edebilirsiniz. Maddi konular üzerinde hassasiyetle durabilirsiniz. Çünkü güven içinde yaşamak istersiniz. Ancak parasal meselelerin kendinizi zayıf düşürmesine izin vermeyiniz. Özellikle maddi açıdan zor durumda olanlar, işinize duyguları karıştırmayınız. Bu sizin verimli çalışmanızın önüne engel koyabilir.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, kimsenin duymasını istemediğiniz bazı meseleler üzerinde değerlendirmede bulunabilirsiniz. Ancak bütün bunlar sizi bir hayli yorabilir. İdare etmek zorunda kaldığımız ilişkiler veya meseleler gücümüzü azaltabilir. Aslında amacımız yolumuzda ilerlemek ve kendimizi kanıtlamaktır. Fakat başkalarına uymak canımızı sıkabilir. Sesimizi de çıkaramayız. Ya sabır çekeriz.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

 

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-11,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, saat 05:00 Merkür-Mars görünümü, duygularımızı, isteklerimizi en kolay şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Aşk hayatı, çocuklar, tatil, ailemiz, evimiz değer verdiğimiz her konuda güne olumlu hislerle adım atıyoruz. Finansal işlerimizi sabah saatlerinde halledebiliriz.

Saat 08:44 Ay-Satürn görünüm etkisinde iken, insanların size karşı hangi konuda olursa olsun nazik şekilde yaklaşmasını beklersiniz. Bu samimiyetin sizi her anlamda güçlendireceğini bilirsiniz.

Saat 10:29 Merkür-Uranüs görünümü, maddi ve manevi konulardaki isteklerimizi, geleceğe dönük hayallerimiz, umutlarımızı öne çıkarıyor.  Değişime, toptan yenilenmeye, geleceği sevinçle karşılamaya bir hayli istekliyiz. Merkürün Yengeç burcunda ilerlediği için son günlerde, sizi siz yapan her şeyi, değerlerinizi, zarar gelmesin diye korumaktasınız.   O zaman bugün hem gerçekçi düşünelim hem de geçmişin gölgeleri altında sinip kalmadan yeni bir sayfa açmaya niyetlenelim.

Saat 19:33 Merkür-Chiron görünümü, özellikle aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde üzerinde hassasiyetin işaretçisidir. Kişi, bir yandan geçmişin gölgelerinden sıyrılmak için çaba sarfeder diğer yandan kendi yaralarını tedavi etmek ister. Besleyici, büyütücü, farkındalık geliştirmesinde yardımcı olan bir aşkın kapısını çalmasını arzular. Bu görünüm aslında tedavi edicidir. En azından derinliklerinizde olan biteni daha iyi algılamanızda yardımcıdır.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, başkalarıyla olan her türlü ilişkiniz, maddi meseleler, cinsel yaşamınız sizin için mutlaka dengeye kavuşturulması gerektiğini hatırlatır.

Not: Temmuz aylık ve haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/kadintv/kategoriler/Astroloji

 

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde değerlendirmemiz dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell