Günlük Burç Yorumları - 10/07/2016

  • 10 Temmuz 2016 04:00
  • 1226
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 10/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar saat 06:27-11:32 arasında  Ay-Boşluk etkisindeyiz.  Kafanız karıştığında, bir şeye sinirlendiğinizde veya birileri sizi anlamamakta ısrar ettiğinde, elden geldiğince soğukkanlı olalım. Çünkü panik ve stres insanı zorlayabilir. Ay boşluk etkisi altında, kişisel bakım,  hijyene dikkat etme, çanta ve dolabınızı düzenlenme, mesajlarınızı gözden geçirmek gibi aktiviteler için gayet olumludur.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, işimiz, ailemiz, yuvamızla ilgili konularda artı ve eksileri iyice tartarak, güvencemizi ön planda tutacağız. Bizim için neyin gerekli ve neyin gereksiz olduğunu bilinçli şekilde tespit edeceğiz.

Saat 11:32 Ay-Terazi burcu geçişi, partnerimiz, ailemiz veya çevremizde bulunan kişilerle olan ilişkimizde uzlaşının önemini işaret ediyor. Bu pek işimize gelmeyebilir. Bildiğimiz gibi hareket etmek isteyebiliriz. Ancak başkalarının sesine kulak vermemiz, anlaşmaya çalışmamız yararlı olabilir. En azından huzursuz olmak istemiyorsak. Burada şu husus çok önemli. Bize karşı çıkan kişi veya kişilerin hayatımızdaki önemi nedir? Eğer partnerimizi seviyorsak, onu kaybetmek istemiyorsak tabii dikkat etmeliyiz. Ailemizden birisiyse, evde huzursuz olmamak için anlaşma yoluna gidebiliriz. Fakat çok samimi olmadığımız hatta hiç tanımadığımız birileri canımızı sıkıyorsa tabii ki kendimizi korumalıyız.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar saat 06:27-11:32 arasında  Ay-Boşluk etkisindeyiz.  Aşkta, arkadaşlıkta, iş hayatında, anneniz veya kadınlarla olan ilişkinizde dikkatli olmamız gerekebilir. Size şefkat ve ilgi gösterilmediğinde huzursuz olmak yerine, içinize yönelerek durumları gözlemlemek faydalıdır. Titiz düşünmek, her şeyi yerli yerinde olsun diye stres altına girmemek lazım.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, çevremizle olan bağlantımızda güven olgusu bir hayli kıymetli olduğu için, fikrimiz ne ise,  o şekilde dışa yansıtacağız. Bunu yaparken kötü bir niyetimiz yok. Olduğumuz gibiyiz. Aşk, gelecek, çocuklarımız ve hayatımız garanti altında olsun istiyoruz. Şartlarımızı iyileştirmekten yanayız.

Saat 11:32 itibariyle Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu enerji, insanlarla olan ilişkilerinizin hem fiziki hem de ruhsal anlamdaki önemini işaret ediyor. Dengenizi bozabilecek her şeyden uzak durmak isteyeceksiniz. Çünkü kafanızın karışmasını, moralinizin bozulmasını istemiyorsunuz.  Elinizden geldiğince herkesin ortak bir noktada buluşacağı şekilde düşünebilirsiniz. Sözgelimi bir problem varsa, bunu deşelemek ve üzerine gidip içinden çıkılmaz bir hale getirmek yerine, hemen halledip huzur bulmaktan yana olabilirsiniz.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler saat 06:27-11:32 arasındaki Ay-Boşluk süresince, her şey umduğumuz gibi gitsin isteriz. İşler biraz karışsa hemen panik oluruz. Dikkatimizden kaçan, unuttuğumuz veya aklımıza gelmeyen şeyler, bize engel olduğunda sıkılabiliriz. Burnumuz aksa, sanki dermansız bir derde yakalanmışız gibi gelir. İllaki her şey düzgün gitsin diye stres altına girmek yerine, yapabildiğimizi halletsek, kendimizi yormamış oluruz.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünüm etkisinde, bizim için paranın satın alma gücü bir kez daha önemini vurguluyor.  Evimiz, ailemiz ve geleceğimizin güvence altına alınması için uğraşıyoruz. Bugünün yarını olduğunu biliyoruz. Belki de ondan bu kadar ince hesaplar içindeyiz ve bir o kadar hassasız.

Saat 11:32 Ay-Terazi burcunda seyrine başlıyor. Günün geri kalanı, aşk hayatınızla ilgili konularda veya genel anlamıyla insan ilişkilerinde mantık, uzlaşıya açıklık, çözüm ve denge unsurlarını ön planda tutabilirsiniz. Huzursuzluktan hoşlanmazsınız. Sizin bakış açınıza göre aklın yolu birdir. Eğer bir problem varsa bunun mutlaka bir çözüm yolu vardır diye düşünürsünüz.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler saat 06:27-11:32 arasındaki Ay-Boşluk süresince, hangi konuda olursa olsun, incelemeden,  detayları gözden geçirmeden, üzerinde düşünmeden yeni bir adım atmayalım. Ay Başak burcunda boşlukta ilerlediği için, insanları, durumları, olan ve biteni endişeyle izleyebiliriz.  Çevremizdeki insanlara, sabır göstermekte zorlanabiliriz.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, çevremizdeki her insanı güven olgusu çerçevesinde gözden geçirmemizi sağlıyor. Huzur, emniyet, aile, çocuklar ve yaşadığımız ortam kıymetli. Sabah uyandığımızda sevdiklerimizin yanımızda olması ve bizim de huzurla güne uyanmamız için üstümüze düşenleri yapmaktan yanayız. Hassasız ancak gayet bilinçli şekilde şartlarımızı gözden geçirmekteyiz.

Saat 11:32 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Aile içinde ve duygusal anlamda üzerinde hassasiyetle durduğunuz en önemli olgu: Uzlaşmak. Hani derler ya, kol kırılır yen içinde kalır diye. Bir problem olsa dahi, bunun kavgayla halledilmesinden yana değilsiniz. Özellikle yuvanızı, sizi veya ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde güzellik ve konfor gibi huzur ve güvenlik de fazlasıyla önemsediğiniz noktalar olacaktır.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar saat 06:27-11:32 arasında  Ay-Boşluk etkisindeyiz.  Parayla birebir alakalı işlerimizi, hesaplamalarımızı bu zaman dilimi içinde dikkatlice yapmakta yarar görüyorum. Alacağımızı, vereceğimizi bilelim. Sağlık giderleri, kişisel bakım, temizlik ve düzenlemeler için bir miktar para harcayabiliriz. Boşluk süresince, kafamız biraz karışabilir, belli kişilerle veya durumlarla bağlantı kurmakta zorlanabiliriz. Bu nedenle gerginlik duyabiliriz. Birbirimize anlayışlı olmamızda yarar var.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, maddi ve manevi anlamda güvencemizi önemsediğimizi gösteriyor. Yarınlarımız hakkında kafamızda olumsuz tek bir soru bile uyansa rahatsız oluruz. Bunun için kazancımıza, durumumuza bilinçli şekilde bakacağız.

Saat 11:32 Ay-Terazi burcu etkinliği altında, çevremizdeki insanlarla ilişki kurma arzumuz da yoğunlaşıyor. Dengeli bir şekilde iletişimde bulunmak isteyeceğiz. Ne karşımızdaki kişi ne de biz, üstünlük yarışında değiliz. Nazik bir şekilde konuşmak, fikirlerimizi paylaşmak niyetinde olacağız.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar saat 06:27-11:32 arasında boşlukta ilerleyecek Ay, etrafımızdaki gelişmeleri fazlaca incelemeye yol açabilir. Gözümüze bir şey hoş gelmiyorsa eleştirebiliriz. Açık sözlü ve dürüst davrandığımızı düşünürüz. Oysaki bir başkası için bu tartışma konusu olabilir. İstemeden de olsa gerginlik yaşanabilir. Tabii ki boşluk etkisi hepimiz için geçerli. O nedenle birbirimize karşı nazik ve anlayışlı olmakta yarar görüyorum. Eğer gün içinde yeni bir aktivite, planlama veya programın içinde yer almak zorunda kalırsanız lütfen etrafınızdaki insanlara, duruma ve gelişmelere dikkat ediniz.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, hayatımızı garanti altına alacak planlarımız, projelerimiz üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Kişisel olarak artı ve eksileriyle şartlarımızı gözden geçirip neler yapılması gerektiğini tespit edebiliriz.

Saat 11:32 Ay-Terazi burcu geçişiyle, değerlerimizi fazlasıyla önemseyeceğiz. Bu para veya ilişki anlamında olabilir. Eğer bir problem varsa mutlaka çözmek isteyeceğiz. Sevdiklerimize jest yapmak, onları mutlu etmek hoşumuza gidebilir. Ayrıca gereksinimlerimiz için alışverişe çıkabiliriz. Aile veya arkadaş çevremizle bir araya gelebiliriz. Çevremizde huzur, güvenlik ve uzlaşı arayışımız yoğunlaşacak.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  saat 06:27-11:32 arasında  Ay-Boşluk etkisindeyiz.  Çevremizdeki insanlara, yaşanması muhtemel tersliklere, yanlış anlaşılma veya gecikmelere karşı tedbirli olmakta yarar var.  Hani bazen elimizden geleni yaparız fakat  istediğimiz sonucu alamayınca, endişeye kapılır hatta öfkeleniriz. Ancak daha sonra anlarız ki, olmaması daha iyiymiş. Ben boşluk süreçlerini bir mola gibi görüyorum. İnsanın içe yönelerek düşünmesi, gözden geçirmelerde bulunması anlamında gayet olumludur.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, güvencesi olan bir iş, içinde huzur duyacağımız bir ortam ve kafamızda soru işaretleri uyandırmayan insanlarla bir arada olmak istiyoruz. Biz neye ihtiyacımız olduğunu gayet iyi biliyoruz. Sadece bazen gelişen olaylar bizi yoruyor. Kendi kendimizi bu görünüm sayesinde olumlu yönde motive edebiliriz.

Saat 11:32 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, nezaket ve uyumluluk arzunuzu işaret ediyor. Çevrenizle iletişimde bulunmak, bağlantıda kalmak, hoş bir gün geçirmek arzumuz yoğun. Kişiliğiniz, fiziksel görünümünüzle etrafınızdaki insanların dikkatini çekebilirsiniz. Huzurunuz kaçsın istemediğiniz için, genel olarak pozitif düşünebilen, ortamı germeyen kişilerle bir arada olmayı tercih edebilirsiniz.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler saat 06:27-11:32 arasında  her burcun farklı konu ve alanlarında etkili olacak boşluk süresince, ılımlı davranmakta yarar var. Etrafımıza karşı  belli bir mesafe koyabilir, samimi davranmayabiliriz. Önemli ve acil işlerimizi halletmek için bazı kişilerden yardım almamız, destek görmemiz zor olabilir. İnsanlar sizden fazla beklentili olabilirler. Benim tavsiyem bu talepleri yerine getirmek için gücünüzü zorlamayınız. Rutin işlerinize öncelik tanıyınız.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, planlarımızı gözden geçirmemizi ve güven duyduğumuz insanlara, işlere, projelere yönelmemizi sağlıyor. Birlikte yürüyeceğimiz ve güç birliğinde bulunacağımız kişilerle karşılaşabiliriz. Bu bizi umutlandırabilir.

Saat 11:32 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu geçiş,  başkalarıyla olan her türlü ilişkimizin mercek altına alınmasını sağlıyor. Biz neler bekliyoruz, ne gibi sıkıntılarımız var ve şu andaki mevcut durumdan hoşnut muyuz? Bütün bunları önemseyeceğiz.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar saat 06:27-11:32 arasında  Ay-Boşluk etkisindeyiz.  Eleştiride bulunan, yaptığınız işi beğenmeyen kişilerle karşılaşmanız veya sizin de aynı şekilde davranmanız mümkündür. Ne de olsa boşluk etkisi her burç için farklı alanlarda etkili. Bize düşen elden geldiğince dikkatli olmaya çalışmak, anlayış göstermek. Boşluk saatleri içinde insanın kafası bir hayli karışır. Doğru-yanlış, gerekli-gereksiz arasındaki ayrımı yapmak zor olabilir.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, alacakların tahsilatı veya başkalarından beklediğimiz desteklerin işaretçisidir. Bunların halledilmesi durumunda rahatlayacağız. Bu görünüm, birkaç gün içinde finansal ve işle ilgili konularda yaşanacak gelişmeleri  vurgulayıcıdır.

Saat 11:32 itibariyle Terazi burcunda ilerleyen Ay, sosyal ilişkilerin önemini işaret eden bu enerji, hem çevremizle olan temasımızı güçlendirecek hem de nezaket ve uyum içinde hareket etmemizi sağlayacak. Arkadaşlarımızla bir araya gelmek, sosyal aktivitelere önem vermek, ailemizle ilgilenmek, partnerimizle günü birlikte geçirmek için gayet uygun bir gün. Eğer bazı problemlerimiz varsa, bunları da halledebilmemiz mümkündür.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar saat 06:27-11:32 arasında  Ay-Boşluk etkisindeyiz. Günü kendimizce planlarken, gecikmeler olabileceğini  mutlaka göz önüne alalım. Yolculuk kararı vermeyelim. Hijyenimize özen gösterelim. İnsanlarla bağlantı kurmakta, derdimizi anlatmakta zorlanıyorsak, üstelemeyelim.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, özel veya iş anlamında beklediğimiz  ve görmek istediğimiz gelişmeleri işaretliyor. Biz elimizden geleni yapıyoruz ve dış dünyadan da bunların karşılığını bekliyoruz. Bu görünüm, bu anlamda olumlu gelişmeleri vurguluyor.

Saat 11:32 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Ay-Terazi burcu geçişinde, ilişkilerin hayatımızdaki önemi belirgin şekilde artıyor. Nezaketi, uyumu ve huzuru biz de istiyoruz. Ancak bunun sağlanması tek taraflı olmamalı diye düşüneceğiz. Karşımızdaki insanın da, bizim değerlerimize, prensiplerimize saygı göstermesi halinde herkesle anlaşabiliriz. Bir de şu var ki, sorumluluklarımız yeteri kadar ağırken, kimsenin nazını niyazını çekmek istemeyeceğiz.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar saat 06:27-11:32 arasında  Ay-Boşluk etkisindeyiz.  Değişimde bulunmak, hayati kararlar vermek, incelemeden olur demek yanlıştır. Bunun yerine, rutin işlerimize yönelelim ve karşımıza çıkabilecek aksiliklerin bilincinde olalım. Meditasyon, nefes kontrolü, içe yönelme, ibadet, zikirle uğraşmak bu süre içinde rahatlatıcı olduğu gibi, bizi gereksiz saplantı, kuşku, endişe, kıskançlıklardan uzak tutabilir. Bu yönüyle gayet faydalıdır.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, dengemizi hem zihin hem beden olarak sağlayıcı aktivitelere önem vermemizi sağlıyor. Kısa bir gezi, dostlarla sohbet etmek hem içsel çatışmaları önler hem de stresi uzaklaştırır. Bu görünüm kendimizi toparlamamızda, işlerimizi planlamamızda ve kendimizi iyi hissetmemizde yardımcıdır.

Saat 11:32 Ay-Terazi burcu seyir etkinliği altında, etrafımızdaki dünyayı adil bir bakış açısıyla değerlendirmekten yanayız. Uyum, denge, huzur ve güzelliklerle çevrili bir yaşam arzuluyoruz. Sosyal ilişkilerde farklı görüşlere karşı tahammülüyüz ancak değerlerimize saygı duyulmasını da bekliyoruz. Her şey karşılıklı olmalı, herkes dinlenmeli, görüşleri alınmalı ve ortak bir noktada buluşulmalı diye düşüneceğiz.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-10,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, saat 06:27-11:32 arasında  Ay-Boşluk etkisindeyiz. Özellikle ilişkide taraflar olarak birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Bazılarınız fazla anlayışlı davranırken, kimileri olayları büyütebilir. Oysaki sakin olunmalı, içinden çıkamadığımız meseleleri en azından bugün çözmeye kalkışmamalıyız. İçe yönelmekte yarar görüyorum. Arınmak için, meditasyon, yoga, ibadet, zikir çalışmaları, resim, müzik, kitap okumak rahatlatıcı olabilir.  Partnerinizin dengesiz tavırları, çıkışları veya tümüyle ilgisiz yaklaşımları gün boyu canınızı sıkabilir.

Saat 08:41 Güneş-Jüpiter görünümü, sevgi-anlayış-duygudaşlığı sağlayan ve ilişkilerimizi sağlıklı, verimli hale getiren bir enerjidir. Güven olgusu, artı ve eksileriyle beraberliğin gözden geçirilmesi bu görünüm sayesinde verimli şekilde yapılır.

Saat 11:32 Ay-Terazi burcu geçişinde, herkesin yararına olacak şekilde hareket ediyoruz. Fakat böyle hareket etmenin bize faydası olur mu diye de içimizden geçirebiliriz. Bir yandan ortama ayak uydurmak diğer yandan çıkarlarımızı düşünmek ve dengeli hareket etmek tabii ki kolay değil. Ancak bizim bu enerji altında istediğimiz en önemli şey, güven içinde olmak ve huzursuzluktan uzak durmak.

Pazar günümüzün huzur ve güvenlik içinde geçmesi dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell