Günlük Burç Yorumları - 09/07/2016

  • 09 Temmuz 2016 04:00
  • 968
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 09/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar Saat 00:10 Ay-Neptün karşıtlığı meydana gelecek. Duygusal anlamda  kafamız karışabilir. Sizi hiç kimse  takdir etmese de, bazı şeyleri canı gönülden yapmamız gerekebilir.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda, karmaşık ne varsa çözmek, düzenlemek isteriz. Gelişim adına atılması gereken adımların farkında olmak lazımdır. Çalışacağız, mücadele edeceğiz ve kendimizi yetersiz görmeyeceğiz.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü, yolunuzu belirlemeniz ve bu yolda ilerlemeniz için olanaklar sunuyor. Derinlikli bir analizde bulunursak, kariyer ve toplumsal yaşantımızı, sağlığımızı, iş gücümüzü, verimliliğimizi arttırabiliriz.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde, ailemiz veya işimizle alakalı meseleleri gözden geçireceğiz. Kararlarımızı vermeden önce güvencemizi ön plana alacağız. İnandıklarımızı savunacağız, koruma altına alacağız. Birilerinin bizi eleştirmesine, şunu şöyle yap demesine izin vermeden, biz bildiğimiz şekilde yapmayı tercih edeceğiz.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşum etkisi, öğle saatlerini planlı, dikkatli bir şekilde düzenlememizi sağlıyor.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü,  ailemizin hayatımızdaki öneminin farkında olarak  iletişimde bulunacağız. Sahiplendiğimiz, bize ait olan güzellikleri koruma altına alacağız.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümü, sizin kriterlerinize uymayan durumları fazlaca irdelemenize neden olabilir. Şu şöyle olmalıydı, bu kişi böyle davranmalıydı diye düşünebiliriz. Titizleniriz veya birileri bize yönetmeye kalktığında buna izin vermeyiz.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar Saat 00:10 Ay-Neptün karşıtlığı, aşkta ve hayatın genelinde sizin için  güven olgusu önemli hale geliyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu gayet olumlu. Aşkta seçicilik, çocuklarla alakalı konularda sorumluluk duygusu, yaşamı kucaklamada bilinçli tercihlerde bulunmak ve gelişimden yana olmak konusunda yardımcıdır.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü, kendiniz için en doğru yolu tercih etmenizde, derinlikli düşünerek güçlü yanlarınızı ifade etmenizde yardımcıdır. Her şeyi yeniden inceleyeceğiz ve üstte yazdığım noktalara da dikkat ederek mevcut durumumuzu iyileştirecek düzenlemeleri yapabileceğiz. Bakmak, görmek ve farkında olmak çok önemli.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde, yakın çevremizle olan ilişkimizde hem koruyucu tarzda düşüneceğiz hem de titiz bir şekilde analizde bulunacağız. Değerli bulduğumuz ne varsa onu muhafaza etmekten yana olabiliriz. Sağlığımız, çocuklarımız, aşk veya işimizle ilgili konular üzerinde dikkatlice duracağız.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumunda, detaylı düşünürüz.  Anne ve baba Boğalar çocuklarıyla yakından ilgilenirler. Çocuklarla alakalı konuları önemsersiniz. Aşk hayatınızla alakalı konularda titiz ve gözlemci davranırsınız. Sağlıklı büyüme ve gelişmeyi her anlamda önemli bulursunuz.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü, sözlerimiz umut verici hale geliyor. Neyin ne olduğunun farkında olarak konuşacağız. Endişeler yerine, sevgiyle zihnimizi arındıracağız.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümü, özellikle ikili ilişkilerde titiz düşünmemizi sağlıyor. Karşı tarafın baskın hallerinden hoşlanmayız. Bu durum, diğer insanlarla olan bağlantımızda da ortaya çıkar. Birileri bizi aşmaya, istemediğimiz şekilde davranmaya çalıştığında, belli etmeyiz belki ama, zaman zaman gerginleşebiliriz. Sorun çıkar mı? Hayır. Sadece biraz sıkılırız.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler Saat 00:10 Ay-Neptün karşıtlığı,   kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor.  Ayrıntılar bir hayli dikkatinizi çeker, işlerinizi halletme istersiniz. Fakat sıkıntıya da gelemezsiniz.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, mevcut aile ilişkileri, bir yuvanın kurulması veya mevcut sorunlar varsa bunların ortaklaşa çözülmesi anlamında önemlidir. Artık geçmiş değil geleceğe bakılmalıdır. Ne yaşadıysa yaşanmıştır. Önemli olan bundan sonrasıdır.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü, ev, aile, miras, nafaka, ortaklaşa paylaşımlar, ilişkinin durumu hakkında mutlaka derinlemesine düşünmek lazım. Bu inceleme yapılmadan, birbirinize eleştirel tavır, ön yargılarınızla yaklaşarak bir yere varamayız.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde, evimizin ihtiyaçlarını karşılarken ekonomik düşünmeye çalışabiliriz. Ev kiralamak-satın almak gibi konularda bütçemize göre hareket etmemizde yarar var. Tadilat-bakım-onarım düşünüyorsak, konusunda uzman kişilere başvurmamız tabii ki faydalı olur. Tatile gitmeyi veya sezonluk bir yerde dinlenmeyi istiyorsak bir araştıralım. Tatilde olanlar, parasal anlamda dikkatlice hareket etmemiz yerinde olur.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu, işimiz ve ihtiyaçlarımızın karşılanması önemlidir. Planlı şekilde hareket edilmelidir.  Düzenlemek, onarmak, işlerlik kazandırmak için hem kendimiz hem ailemizle alakalı konular üzerine eğiliriz.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü,  parasal konular üzerinde yuvamızın ve kendimizin ihtiyaçları üzerine düşüneceğiz. Geleceğimizi garanti altına alma, sevdiğimiz kişi ve kişilerle iletişimde bulunma ihtiyacımız yükselecek.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümü, bulunduğumuz ortamdaki düzensizlik, bize uymayan durumlar tepkisel davranmamıza yol açabilir. Kurallar, dayatmalardan hoşlanmayız. Kendi istediğimiz gibi hareket etmeyi, karar vermeyi tercih ederiz.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler Saat 00:10 Ay-Neptün karşıtlığında hayatı güzel yanlarıyla ele almak isteyeceğiz. Ancak bir sorun varsa, tabii ki gerçekçi olmamızda yarar var.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, gelişime odaklı düşünmenin, çaresizlik duygusunu yenmekle mümkün olacağını hatırlatıyor.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü,  ilişkinizde iletişimin önyargılı ve eleştirel olmaması gerektiğini, ortaklaşa kararlar vermenin önemini vurguluyor.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde, etrafımızdaki kişileri iyice gözlem altına alırız. Değerlerimizi savunuruz. Yanlış bir şeyler gördüğümüzde bunları kendi kriterlerimiz doğrultusunda bazen eleştirebiliriz. Bu çok doğaldır. Ailemize düşkün oluruz. Etrafımızdaki insanlarla elden geldiğince anlaşmaya çalışırız. Yakınlarımıza yardımcı olmaya çalışırız.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu, çevremizi düzenleme, gerekli ve gereksizleri ayıklama anlamında olumludur. İstediğimiz şekilde hareket edebiliriz. Eğer aklımıza bir şey takılmışsa, onu hızlıca hallederiz. Okuruz, bilgileniriz, öğreniriz. Sevdiklerimize yardımcı oluruz.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü, hem zihnimizi rahatlatacak hem sözlerimizin olumlu yönde dışa yansımasını sağlayacak.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümü gayet olumludur. Hem çevrenizle olan bağlantılarda hem de aşk hayatınızla ilgili konularda arzu ettiğiniz şekilde davranmanızı sağlar. Kimi zaman titiz, hassas çoğu zaman sevdiklerinize düşkün ve derinlikli düşünmeniz, başkaları tarafından hoş karşılanır.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar Saat 00:10 Ay-Neptün karşıtlığında, bütçe dışı harcamalar veya evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi durumlar görülebilir. Aldığınız ile verdiğinize dikkat ediniz.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bütçemizi geleceğimizi geniş manada ve ilerisi adına düşünerek gözden geçirmenin önemini işaret ediyor. Bugünün yarını  var sözünü unutmayalım.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü, mevcut işinizden elde edilen kazancın yeterli olup olmadığını sorgulamanız ve derinlikli olarak incelemeniz gerektiğini vurguluyor. Eğer yetersizse, neler yapabilirsiniz veya gayet yerinde ise, ne gibi yatırımlara yönelmelisiniz, bunlar üzerinde durulmalıdır.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde, sizin için önem taşıyan her ne varsa onu korumanız altına alırsınız. Aileniz, sevgiliniz, evladınız, işiniz, gücünüz ve geçmişiniz tümüyle önemlidir. Sakince dinlenmeyi, kendinizle temasta kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu arada maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Kafanıza uyan, sizinle aynı yönde düşünen kişilerle konuşmaktan zevk alırsınız.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu, paramızı en gerekli ihtiyaçlarımız için kullanmamız, ihtiyaçlarımızı almamız yönünde olumludur. Uzun vadeli ve işlerliği olan ürünlere yöneliriz. Emeğin hakkını biliriz. Hesaplarız, bütçemize uygun hareket ederiz.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü, zihnimizde her ne kadar bazı meseleler yoruyor olsa da, iç huzurun biraz da kişinin bakış açısıyla ilintili olduğunu görüyoruz.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümünde hayatı biraz doğal akışına göre yaşamak lazım. Bir şeyleri sürekli irdelemek, kafamıza takmak bizi yorabilir. Meseleleri didiklemekten vazgeçelim. Bizi mutlu edecek, aktif hale getirecek olana yönelelim.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar Saat 00:10 Neptün karşıtlığı,  huzur bulmak, güzel sözler söylemek, endişelerimizden kurtulmak arzumuzu işaret ediyor. Gönlümüz huzur bulmak ve  problemleri geride bırakmak isteyecektir. Buna fazlasıyla ihtiyacımız var.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, kafanızı karıştıran meseleleri, ancak ve ancak gelişimi önemseyerek çözebileceğinizi işaret ediyor. Aşırı duyarlılık yerine, çözümcü olmak, pes etmek yerine mücadele etmek. İşte bunlar sizin gelişim yolunuzdaki rehberinizdir.

Saat 08:27  Ay-Pluto görünümü, gücünüzü kanıtlama, başarılı olmadaki tutkunuzun işaretçisidir. Bu tutku sayesinde daha hırsla, yılmadan, pes etmeden yolunuzu belirleyebilirsiniz.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde,  güvendiğiniz insanlara, ortamlara çekilirsiniz. Durumları inceleyip belli bir yargıda bulunabilirsiniz. Genelde her şeyin düzgün olmasını istersiniz. Arkadaşlık, ilişki, iş hayatı ve ailevi konular üzerinde hem geçmişi hem de bugünü karşılaştırırsınız. Tespitlerde bulunurken duyarlılık yüksektir. Ancak gereken yerde mantığınızı da gayet iyi kullanırsınız.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu, iyi bir seçimde bulunmanızı sağlar ve analiz gücünüzü yükselticidir. Sağlıklı olanı, olmayandan gayet iyi ayırt edersiniz. Size güven veren, soru işaretleri uyandırmayan kişilerle olmaktan hoşlanırsınız.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü, kişinin hedefine varma özlemi ve değer verdiği olguları kucaklama iyi niyetliliğidir. Gerginlik azalır, hayatın kendi içindeki işleyişine olan itimat yükselir.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümünde, çevrenizle olan bağlantınız güçlü hale geliyor. Ne yapmak istiyorsanız arzu ettiğiniz şekilde yerine getirebilirsiniz. Kısa geziler, dostlarla bir araya gelmek veya kendinize göre bir planlamada bulunmak mümkündür.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  Saat 00:10 Ay-Neptünle karşı karşıya geliyor. Bu durum hassas düşünmenize neden olabilir. Ne fazla iyi niyet ne de abartılı bir hassasiyet içinde durumunuzu ele almayınız.  Çünkü  bir ufak sorun olsa, bunu gözünüzde büyütebilirsiniz. Sonra da yanlış mı düşündüm acaba deyip geri adım atmaya kalkışırsınız. Böyle çelişkiler hissederseniz, çok önemli bir karar vermeye kalkışmayınız.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sizi endişelendiren sorunların esiri olmak yerine, çözüm yolları aramanın fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlatıcı olacağını işaret ediyor.

Saat 08:27  Ay-Pluto görünümü, sorun yaratıcı olan her ne varsa onu devre dışı bırakarak, asıl yapılması gereken işlere ağırlık vermektir. Derinlikli düşündüğünüzde siz de göreceksiniz ki, edindiğimiz tecrübeler yararlı işlere yönlendiğimizde bize zaman kazandırır.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde, toplumsal hayatın gereği olan sorumluluklar, ailevi ilişkiler, üzerinde hassasiyetle durduğumuz ilkeler bizim için gayet kıymetli. Ancak bir o kadar da yorucu. Çünkü inandığımız değerlerin, başkaları için önemi olmayabilir. Hatta hafife alabilirler. Böyle durumlarda onları içten içe eleştirebiliriz. Fakat dışa yansıtıp gönül kırmamaya çalışırız.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu, iç dünyanızda birçok meseleyi analiz etmenizi sağlayıcıdır. Mantıklı olmaya çalışırsınız. Ancak, bazı gelişmeler, ister istemez duyarlı düşünmenize neden olabilir. Hoşunuza gitmeyen durumları kendi içinizde eleştirebilirsiniz.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü, bizi rahatsız eden, inceden inceye yoran her ne varsa onu bilinçli bir şekilde gözden geçireceğiz. İç dünyamızı ve zihnimizi rahatlatacak olana yöneleceğiz. Bu olumlu düşünme, egzersiz, müzik, sevdiklerimizle konuşmak olabilir.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümü, iç dünyamızda bir şeyleri kafamıza takabileceğimizi gösteriyor. Titizlenebiliriz. Kendimize göre yorumlayabiliriz. Bunun yerine, biraz rahat olmak, her şeyi bu kadar irdelememek gerekiyor.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler Saat 00:10 Neptün ile karşı karşıya gelen Ay, aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bir alanda söz sahibi olmak, bildiğimiz konulara, işlere yönelerek gelişimi merkez almak yönünde olumlu bir etkidir. Bu amaçla bazı kişilerle görüşmede bulunabilir, bir araya gelerek plan ve projemizden söz edebiliriz.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünüm etkisi gayet olumludur. Herhangi bir konuda  derinlikli analiz yapmanızı, gücünüzü kanıtlamak adına istekli olduğunuzu gösteriyor.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde, sevdiğimiz, güvendiğimiz, yanlarında rahat olduğumuz insanlarla temasta kalırız. Bir yabancıya, bilmediğimiz bir ortama kolayca uyum sağlamayız. Kimseyi kırmayız. Anlamaya çalışırız, dinleriz. Fakat ne olursa olsun ılımlı, nazik ve sevgi dolu davranılmasını bekleriz.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu, dostlarımıza destek olmamız, başkalarının ihtiyaçlarına ve toplumsal olaylara karşı duyarlılık göstermemiz yönünde önemlidir. Bir işin veya bir planlanmanın yürürlüğe konmasını sağlar. Gerçekçi oluruz. Sevdiklerimizden, çevremizden yardım görürüz.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü, dünyayı dar kalıplar içinde değil, işleyişindeki mükemmellik olgusu çerçevesinde ele almanın işaretçisidir.  Belki zorluklar yaşıyorsunuz ve ilişkilerinizde arzu etmediğiniz durumlar söz konusu. Ancak bu görünüm sayesinde zihniniz çok daha geniş açıdan hayatı ele alarak, evrensel düzendeki işleyişin farkında olarak durumları değerlendirecektir.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümü, neyi isteyip istemediğimizin farkında olduğumuzun göstergesidir. Bu enerji, hem başkaları üzerinde etkili olmamızı hem de kararlarımızı net olarak vermemizi sağlar.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar Saat 00:10 Ay-Neptün karşıtlığında, ters giden şeylerle uğraşmak sizi rahatsız eder. Detaylar, sorumluluklar sizi yorar.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu,  iyi bir analiz ve işlerimize odaklanarak gelişim yönünde ivmemiz yükselebilir. Burada önemli olan işimizin gereklerini bilmek ona göre hayatımızı yönlendirerek başarıya ulaşmaktır.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü,  derinlikli ele almamız gereken konunun, işimiz olduğunu vurguluyor. Çünkü parasal açıdan güçlü olmanın yolu budur.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde, güven olgusunun hayatımızdaki yeri ve önemi konusunda düşünmemizi sağlar. Bu para mıdır, aşk mıdır, iş midir? Kişiden kişiye değişebilir. Ancak hem iş hem de insanlarla olan her türlü temasımızda biraz eleştirel davranabiliriz. Normalde önemsemediğimiz ufak detaylar bile gözümüze çarpabilir. Kolay kolay inanmayız.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu  zorlanmaktan hoşlanmadığımızı gösteriyor. Biz gönlümüzce hareket etmek istiyoruz.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü,  finansal konulardan hayata bakış açınıza  kadar geniş bir alanda muhasebede bulunmanın işaretçisidir. Şuraya şu verilecek, buradan bu gelebilir şeklinde bir analizde bulunabilirsiniz.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümü, kontrol edilmek, kritik edilmekten hoşlanmadığımızı gösteriyor. Kendimize göre hareket etmek istiyoruz ve buna izin verilmediğinde içerleyebiliriz. İş ve duygusal yaşamımızda gerginlikten uzak durmakta yarar var.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar Saat 00:10 Ay-Neptün karşıtlığında, dinlenme arzunuz  yüksektir. Sözleriniz gayet mantıklıdır ve şefkat duygunuz ön plandadır. Ancak tavırlarınız, size nasıl yaklaşıldığına bağlı olarak değişebilir.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bilginizi yararlı işlerde kullanarak, sıkı çalışarak size güzel kapılar açabilir.

Saat 08:27  Ay-Pluto görünüm etkisi, gücünüzün farkına varmanızı, bu gücü başarılı şekilde neticelendirecek işlere yönelmenizi, bu konularda derinlemesine analiz yapacağınızı işaret ediyor.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde, sadece bizi anlayabilecek bir eşe, sevgiliye ihtiyacımız olduğunu düşünürüz. Duygularımızı, inandığımız değerleri saygıyla karşılamasını bekleriz. Farklı düşünebilir, yeter ki bam telime basmasın diye içimizden geçiririz. Bu görünüm, bir problem yaşatmaz. Ancak bizim için kutsal olan değerler gözümüzde büyür. Bunun hafife alınmasını istemeyiz.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu, enerji düzenli, sağlıklı, verimli olana yönelmemizi sağlayan bir kuvvettir. Dış dünyadaki gelişmeleri titizlikle gözlem altına alırız. O nedenle detayları önemseriz. Yararlı bilgileri, gerçek olan haberleri takip ederiz.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü, ilişki meselelerinde geçmişte yaşananlar, hissettiğimiz duygular, karşımıza çıkan insanlar ve aşkı ele alış biçimimiz ön planda olacak. Belki affedeceğiz birilerini ve yaşananların tesadüf olmadığını düşüneceğiz. Bize öğrettiği ne çok şey olduğunu düşüneceğiz.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümü, fikirlerinizin kabul gördüğünü ve sosyal hayatta gücünüzün bir hayli etkili olduğunu gösteriyor. İnsanlar sizin bakış açınız ve kendinize olan hakimiyetinizden bir hayli etkilenebilirler.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar Saat 00:10 Ay-Neptün karşıtlığında, bilinçli davranan, aklı başında düşünmeye çalışan kişiler huzur bulurlar. Yoksa uğraş dur. Kimseyi değiştiremeyiz.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, geleceğin hayali değil, bilhassa gerçekçi şekilde iyi tahlil yapılarak kurulabileceğini söylüyor. Buna göre hareket etmek ve duruma bakmak lazım.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü, bizi test edicidir. Duygularımızı derinlikli olarak ele alabilirsek, daha önce farkına varmadığımız çıkış yolları bulunabilir. Bir şeyleri içinize atmayınız. Tam tersine kendinizle yüzleşip, bu yanlış veya bu doğru diyerek sizi rahatsız eden konuları devre dışı bırakabilirsiniz.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde dışa karşı mesafeli davranabiliriz. Ancak bu tümüyle kendi başımıza kalmak isteği değildir. Sadece inandığımız, üzerinde hassasiyetle durduğumuz değerlerimizi muhafaza altına alırız. Gerektiğinde tabii ki insanlara yardımcı oluruz. Fakat ruhumuzu dinlendirmek, huzur bulmak, endişelerden uzak durmak arzumuz daha ön plandadır.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu, her türlü konuda titizlikle hareket etmenin, işlerimizi düzenlemenin, sağlıklı, verimli ve gerekli olana yönelmenin işaretçisidir. Bazı durumlara, insanlara karşı eleştirel tarzda yaklaşabiliriz. Daha iyisi neden olmuyor, neden bazı şeyler istediğim gibi gelişmiyor diye içimizden geçirebiliriz, düzelmesini isteriz.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü, zihnimizi rahatlatıcı olana yöneleceğiz. Her şeyin kendi içinde bir öğretisi olduğunu düşünelim ve  kendimizi gereksiz konularla yormayalım.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümü, hesabi düşünmemize neden olabilir. Çıkarlarımızı bilhassa öne alabiliriz. Bunun nedeni, insanların bizi etkilemesine izin vermeme isteğimizden kaynaklanır. Ödün vermekten, birilerine uymaktan hoşlanmayız.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-09,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, Saat 00:10, Ay-Neptün karşıtlığı meydana geliyor. İlişkinizi gözlem altına almanızı  ve eğer bir problem varsa bunları mutlaka çözüme kavuşturma arzumuzun işaretçisi oluyor. Bir yandan eleştiririz, diğer taraftan vazgeçemediğimizi düşünürüz. Genel olarak hayata tutunmaya, gayretle bir şeylerin üstesinden gelmeye  ve de huzura kavuşmayı da dileriz.

Saat 07:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişkinin ilerisi adına gelişimi için, her iki kişinin de üstüne düşeni yapması gerekliliğidir. Ilımlı yaklaşımlar, şu anki duruma odaklanarak çözüm bulmak gayet doğrudur.

Saat 08:27  Ay-Pluto görünümü olumludur. Sizin beraberliğinizi bilinçli şekilde derinlemesine ele almanızı sağlar. Aynı şekilde eşiniz veya partneriniz de buna gönüllü olabilir.

Saat 11:06 Ay-Güneş görünümünde sevdiklerimize olan düşkünlüğümüz yükseliyor. Bir sorunumuz olsa dahi, eğer karşımızdaki kişi bizim için kıymetliyse ona laf söyletmeyiz.  Sevilme isteğimiz bir hayli yüksek. Partnerimizin bu hassasiyetlerimize dikkat etmesi gerekecek.

Saat 12:30 Ay-Jüpiter kavuşumu, düzgün, seviyeli, sağlıklı ilişkilere verdiğimiz önemin göstergesidir. Bu enerji, yeni bir iş ortaklığı veya yeni bir ilişkinin işaretçisi olabilir. Bugün biriyle buluşabiliriz. Titizlikle gözlemleriz. Eğer ilişkimiz varsa, partnerimizin bizimle ilgilenmesi, önemsemesi hoşumuza gider.

Saat 17:18 Ay-Merkür görünümü,  düşüncelerimiz ve sözlerimiz birbirini onayladığı için, ikili ilişkilerde neyin doğru neyin yanlış olduğunu tespit etmemiz ve ona göre durumları ele almamız kolaylaşacak.

Saat 23:08 Ay-Mars görünümü, ilişkide hem ortak bir amaç  hem de görüş birliği olmalı diye düşüneceğiz. Bu yoksa eğer, partnerimiz veya diğer insanların baskı uygulaması veya neyi nasıl yapmamız gerektiğini dayatmaları hoşumuza gitmez. Gereken yerde tavrımızı belli ederiz. Kendimizden eminiz.

Cumartesi gününüzün arzu ettiğiniz şekilde geçmesi dileğimle,

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell