Günlük Burç Yorumları - 08/07/2016

  • 08 Temmuz 2016 04:00
  • 1060
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 08/07/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Koçlar Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, ailenizi  ve onlarla kurduğunuz ilişkiyi, evinizle birebir alakalı olan duygularınızı, geleceğinizi ilgilendiren konular üzerinde güçlü olma, güven içinde yaşama arzunuzu işaret eder. Ayrıca iş yaşamı ve toplumsal hayattaki görevlerinizin de bilincinde hareket etmeniz gerektiğini hatırlatır. Siz, aklı başında, ne yapması gerektiğinin farkında olarak hayatınızı düzenlemelisiniz. Dışarıdaki sorumluluklar ev yaşamınızı, evinizle alakalı konular dışarıyı etkilememeli, hepsinin yerini çizgisini iyi belirlemelisiniz.

Saat 01:41  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, işlerimizi düzenlememiz, titiz bir şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Sağlığımızla ilgili konuları da vurguluyor.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü, aile kurma arzumuzu, huzur ve güvenceye kavuşma isteğimizi, sevdiklerimizle mutlu bir yuvada yaşama ihtiyacımızı simgeliyor. Karşılıksız sevmek ve sevilmek istiyoruz. Gerçeklerden kaçmadan, sorunlarımızı çözmekten yanayız. Bu görünüm geçmişte yaşanılanları unutmak istediğimizi işaret ediyor.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, kendimizi güvende hissetmemizi sağlayacak işlere yönelmenin, mevcut durumumuzu iyi analiz ederek, verimli ve sağlıklı olana yönelmemizi sağlayan bir kuvvettir.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Boğalar Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, çevrenizle olan her türlü alışverişte, yakınlarınızla olan bağlantınızda, eğitim, yerleşim ve gündelik hayatınızda değerlerinize sıkı sıkıya bağlısınızdır.  Ancak burada dikkat edilecek nokta bu bağlılığın,  gelişiminizin önüne duvar örmemesidir. Çünkü yaşamak sadece kendi kabuğumuz içinde saklanmak değildir.  Bilgilenerek, dışa açılarak, hayatın farkına varmamız  lazımdır. Böylece hem içeride hem de dışarıda keşiflerde bulunarak büyürüz.

Saat 01:41  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, sizi ilgilendiren meseleler üzerinde titiz düşünmeniz, detayları fazlasıyla önemsemeniz anlamına gelir. İlişkinin ciddiyeti veya iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü, kardeşlerimiz ve yakın çevremiz, yaşadığımız ortam ve bilgilenme anlamındaki hassasiyetimizin işaretçisidir. Kişi hedefine varmak, hayatta en çok istediğine kavuşmak, huzurlu ve mutlu yaşamaktan yanadır. Hiçbir şey yapmadan beklemek niyetinde değildir. Ancak bastığı yeri bilmek taraflısı olduğu için, dikkat etmesi gerektiğinin farkındadır.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, güven dolu bir yaşam sürmek arzumuzu ve bu doğrultuda düşünmemizi sağlayan bir kuvvettir. Hayatımızı iyi analiz ederiz ve neye ihtiyaç duyduğumuzu tespit ederiz ve buna göre çevremizle ilişki kurarız. Bu ilişki gayet olumludur.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümü, maddi ve manevi anlamda başkalarıyla aramızdaki sorunları, alışverişleri, ilişkileri gözden geçiririz. Bizi rahatsız eden konuları nasıl çözüme kavuşturmak gerektiğini bilinçli şekilde ele almamızda yarar vardır.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili İkizler Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, maddi ve manevi değerlerinize, güvencenize, geleceğinize fazlasıyla önem verebilirsiniz. Yeteneklerinizi öne çıkararak parasal açıdan kendinizi garanti altına alma isteğiniz fazlasıyla yüksek. Ancak burada dikkat edilecek nokta, ilişkide bulunduğunuz partnerinize- iş ortaklığı yaptığınız kişiler veyahut da taahhüt altına girdiğiniz işlere dikkat etmenizdir. Sakin ve gayet bilinçli bir şekilde paraya bakış açınızı ve çıkarlarınızı iyice gözden geçiriniz.

Saat 01:41  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titizlenirsiniz. Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız gerekebilir.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü, birikimlerimizi çoğaltma, kazanarak güven içinde yaşama, maddi açıdan gelir sağlayıcı alanlara yönelme arzumuzun göstergesidir. Bunun yolu, meslek seçimimizi doğru şekilde yapmaktan geçiyor. Gerçekçi düşünmek zorundayız. İşimize gücümüze sahip çıkmamız, elimizden geleni yapmamız lazım.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, geleceğimizi güvence altına almak amaçlı düşünmemizi ve buna göre paramızı dikkatle kullanmamızı, kazanç elde etmek için yapılacakları tespit etmemizi sağlayan bir kuvvettir.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümü, bir çok meseleyi endişeli bazen de fazlasıyla eleştirel tarzda ele almanıza, bütünden ziyade detayları önemsemenize neden olabilir. Ev içinde sorumlulukların eşit şekilde paylaşılması gerekir.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yengeçler Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, kendinizi garanti altına almak, güven içinde yaşamak ve huzur dolu bir hayat sürmek istersiniz. Eviniz, aileniz önemlidir.  Ancak ilişki konularında karşınıza çıkan partnerler baskıcı tutumda  veya hakimiyetini kabul ettirmeye çalışan kişiler olabilir. Fazla tutkulu hatta kıskanç yapıda olmaları sizi rahatsız edebilir. Doğal olarak sağlıklı bir ilişki yaşanması pek mümkün olmaz. Burada yapılması gereken seçimlerinize dikkat etmek veya mevcut beraberliğinizi gözden geçirmektir.

Saat 01:41  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, çevrenizde gelişen her durumu ayrıntılarıyla ele almanız, titizlenmeniz, detayları önemsemeniz demektir. Çünkü içiniz rahat etmez. Bir aksaklık çıkmaması için elinizden geleni yaparsınız. Bütün bunlar sizi bir hayli yorabilir.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü, kendimiz, ilişkimiz, hayatımızla ilgili konularda çaba sarfetmemiz gerektiğini gösteriyor. Yaşadıklarınız veya içinde bulunduğunuz durum nedeniyle kendinizi kurban gibi görmeyiniz. Her deneyimin insana kattığı bir olgunluk mutlaka vardır. Bunu da unutmayalım.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, çevrenizle güçlü ve güven dolu bir ilişki kurmanızı ve bundan zevk almanızı sağlayan bir kuvvettir. Yanında kendinizi iyi hissettiğiniz insanlara çekilirsiniz. Onlarla bağlantı kurduğunuzda mutlu olursunuz. Çevrenizi dinlersiniz ve onların da sizi can kulağıyla dinlemesini sağlarsınız.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümü, yakınlarımızla alakalı meseleleri gözden geçirirken yapıcı tarzda hareket etmenin önemli olacağını işaret ediyor. Çünkü bir yandan kendi fikirlerimizi önemseyeceğiz, diğer taraftan başkalarıyla aramızdaki görüş ayrılıklarına karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Aslanlar Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi, iç dünyanızdaki hassasiyet, verimli düşünmenize ve çalışmanıza mani olabilir. Ailevi, duygusal meseleler yüzünden kendinizi kıskaç altına hissedebilirsiniz. Oysaki böyle durumlarda tartışmak yerine, buna neden olan şartları bilinçli bir şekilde ele almakta yarar vardır. Mecbur olmadığınız şeylere evet demeyiniz. Gereksiz yüklerin altına girip sonra da şikayetçi olmanız yanlıştır. Kendinize dikkat ediniz. Yormayınız ve yaşamınızı daha düzgün bir şekilde geçirmeye özen gösteriniz.

Saat 01:41  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, maddi ve manevi tüm değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü, ilişkiniz, alışkanlıklarınız, sevmek ve sevilmek ihtiyacınızın yükselişidir. Aynı zamanda çıkarlarınızı korumanız ve gözetmeniz gerektiğini de işaret eder. Kimse için kendinizi kurban durumuna düşürmeyin. Aynı şekilde siz de, kimsenin sizi kurtarmasını beklemeyiniz.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, güvende olmak için, iç sesinize kulak vermenin işaretçisidir. Sahip olduğunuz güzelliklerin farkına varırsınız. Maddi ve manevi anlamda rahata ermek için yapılacakları tespit edersiniz. Hem duygularınızı hem mantığınızı kullanarak zihninizi rahatlatırsınız.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, toplumsal konular, güvenlik, işlerimiz ve de bakım, onarım gibi giderlerimizin bütçemize uygun şekilde düzenlenmesinde fayda var. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle aramızdaki iletişimi, duygusal meseleleri olgunlukla ele almamızda yarar görüyorum.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Başaklar Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef ve ideallerinizi gerçekleştirme anlamında fazlasıyla hassassınız. Elinizdekileri korumak ve alıştığınız şekilde hareket etmek yanlısı olabilirsiniz. Ancak bu bakış açısı bir yanıyla olumlu gibi dursa da, diğer taraftan sizi bağlayıcıdır. Tabii ki buna dikkat etmek gerekir. Aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yavaş ancak güçlü bir dönüşümü işaret etmektedir. Dünyaya annelik yaparken, ilişkide  bu tutumdan vazgeçmelisiniz. Aşkı aşk gibi yaşamaya, kendinden emin partnerlere yönelmeye, ilişkilerde bu denli taviz vermemeye özen gösteriniz. Yoksa hayatın lezzetini çıkarmanız zor olur.

Saat 01:41  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, sorun yaratan noktaların tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz konuların araştırılması, detayların farkında olunması yönünde önem taşıyor. Her işinizde mantığınızın sesini dinleyerek ve iyice gözlemde bulunarak doğru şekilde ilerleyebilirsiniz.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü seçimlerimiz kaderimizdir sözünü hatırlatıyor. Duyarlı düşünen, sevilmek, huzur bulmak, güvenmek isteyen kişi bugüne dek yaptığı ilişki seçimlerini gözden geçirerek, artık akıllıca kararlar vermelidir. Ne kurban durumuna düşürmeli kendini ne de bir başkasının kendisini üzmesine izin vermemelidir.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, sizinle aynı fikirde, aynı yolda, aynı duyguda olan kişilerle karşılaşmanızı sağlayan bir kuvvettir. Güven içinde yaşamanın, dostlarla veya ailenizle bir araya gelmenin gücünü zihninizde hissedersiniz. Rahatlarsınız.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümü, bizi desteklemeyen, aynı görüşte olmadığı için baskı altına alabilecek kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz. Olayları değerlendirirken, detaylı düşünebiliriz. Çünkü ileride sorun yaşamak istemeyiz.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Teraziler  Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, mesleki konularda bugün bir hayli duyarlısınız. Bir yandan sorumluluk yükleyerek, gelenekçi ve teslimiyetçi bir bakış açısıyla sizi kıskaç altına almaya çalışan dünya, diğer yandan ev hayatı, aileniz ve duygusal meselelerdeki baskılar. Bu iki farklı olgunun arasında hayatını kurgulamaya çalışan ve gönlünce  hareket etmek isteyen siz. Tabii ki sıkılıyorsunuz. İşte bu anlamda, neler yapabilirim diye düşünmekte yarar var. Mutlaka yeteneklerinizi değerlendiriniz.

Saat 01:41  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, her detayı önemsemenizi sağlar. Gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü mesleki,  ailevi ve özel hayatınızla ilgili konulardaki hassasiyeti yükselticidir. Kişi güven içinde yaşamak ve artık doğru anlamda bir karar vererek yaşamını düzenlemelidir. İşte bu görünüm iyi bir planlama ve yaratıcı bir şekilde düşünülmesi halinde doğru yönde karar vermenizi sağlayıcıdır.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, sorumluluk duymanın, size kendinizi iyi hissettirecek işlerle uğraşmanın işaretçisidir. Hassasiyetin çoğu, bazen önümüzde bir duvar oluşturmamızı ve çevremizle bağ kurmaktan uzaklaşmamızı sağlar. Oysaki bu görünüm, önce kendinle barış, sonra hayatla diyor. Duygularınla mantığını dengede tutarsan, korku ve endişelerinden kurtulursun diyerek bizi toparlıyor, rahatlatıyor.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümünde, şartlar bizi olgun hareket etmeye, çevremizle aramızdaki sınırın farkına varmaya çağırıyor. Fiziksel anlamda sağlığımıza özen göstereceğiz.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Akrepler Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan yarınlarınızı garanti altına almak için çaba sarfetmelisiniz. Diğer yandan  önünüzde açılan yolun farkında olarak çaba sarfetmelisiniz. Siz isteseniz de istemeseniz de, büyüyorsunuz. Kabuğunuzdan çıkıp, dünyaya karışıyorsunuz.  Yeni gelişmelere, değişimlere kayıtsız olamayız.

Saat 01:41 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişi,  planlarımızın ve işlerimizin bu saat sonrası bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesini gerektiriyor. Toplumsal konularda etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü hem sevdiklerinizle bir arada olmanın hem de moralinizin yerine gelmesinde etkili olacak güzel gelişmelerin işaretçisidir. Aşk konusunda artık eski hataları tekrarlanmamalı, sizi üzebilecek ilişkilerden uzak durmalısınız.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, dostlarımızla kurulan güçlü bağın işaretçisidir. Kafamıza uyan ve yanında kendimizi iyi hissettiğimiz kişilerle bir araya geliriz. Duygularımız ve mantığımızla hayatı dengeli ve ahenkli şekilde kucaklarız. Zihnimiz rahatlar.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümü, arkadaşlarımıza maddi ve manevi anlamda yardımcı olmaya çalışmanın, bu yöndeki sorumlulukların işaretçisidir. Parasal anlamda kimseye sıkıntımızı dile getirmeyiz. Kendi görüşlerimizi hislerimizi başkalarıyla paylaşırken, onların aksi yöndeki fikirlerini anlamaya çalışmak kolay olmayabilir.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Yaylar Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlığı,  kazanç anlamında yavaş ancak bir hayli önemli değişimleri işaret ediyor. Güven içinde yaşamak için tabii ki işinizi bilmeniz lazım. Zaten bu nedenle son yıllarda kendinizi garanti altına almak için mücadele vermektesiniz.  Para konusunda eskisi gibi düşünmeniz artık pek mümkün değil. İşte bu nedenle çaba sarfediyor, mücadele veriyorsunuz. Ancak kazandığınızı da tutmayı ve yeteneklerinizi belli bir alanda geliştirmeyi, kullanmayı bilmelisiniz.

Saat 01:41  Ay-Başak burcu seyir etkinliği, çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde titizlikle durulmasını gerektirecek. İş ortamında planlama dışı oluşabilecek durumlara karşı tedbirli olmamızda yarar görüyorum.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü ilişki konularında gizliliğin, duygularınızı belli etmekten çekinmenin işaretçisidir. Siz, huzur bulacağınız, sizi kurban durumuna düşürmeyecek bir beraberlik ve yuvanın özlemi içindesiniz. Kendinizi kurtarmak ve sizi esir eden, yaralayan her şeyden uzak durmak niyetindesiniz.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, parasal anlamda yapılacak hesaplamaları, düzenlemeleri işaret ediyor. Bu ister işimizden veya başkalarından gelsin fark etmiyor. Biz ne alacağımız var, ne vereceğiz gibi konular üzerinde düşüneceğiz.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümü, olayları gereğinden fazla endişeli hatta bazen sanki her şey üstümüze geliyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Etrafımızda olan bitene bilinçli bir şekilde bakmakta, sakin yaklaşmakta zorlanırız. Her şeyin ardında yatan bir başka neden ararız. Bu bakış açısı, bu görünümün doğasında vardır. Ancak bizim de durumları ele alırken bilinçli düşünmeye çalışmamız gerekiyor.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Oğlaklar Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlığında, kime ne insanlık yaptıysak karşılığını almak istiyoruz.  Bu hem ilişki hem de ailevi konularda etkili. Kime nasıl davranıyorsanız o kişilerin de size karşı aynı hassasiyette olmasını bekliyorsunuz. Bir yandan da gözlemde bulunarak, ne kadar güvende olduğunuzu tespit edebilirsiniz. Eskisi gibi kimseye tahammül etmek niyetinde değilsiniz.

Saat 01:41  Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, hijyeninize, etrafınızda olan bitene, insanlara, durumları titizlikle ele alacağız. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak durumundayız.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü partnerinizin ilişkisi ve durumuyla ilgili bir hayli hassas olduğunu gösteriyor. Sevgiliniz belki de evli biri veyahut sizden uzakta yaşayan bir insan veyahut beraberliğinizde şu sıralar bir sorun yaşanıyor olabilir. Siz de aynı şekilde nasıl bir karar verecek diye merak ediyorsunuz.  İşte bu görünüm, onun ilişkisi hakkında bir hayli düşünceli olduğunu gösteriyor.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, bize karşı olduğunu düşündüğümüz kişilerle mantıklı şekilde bağlantı kurmamızı sağlıyor. Bir yanımız sevilmeye ihtiyaç duyuyor diğer yanımız akıllı ve kafamızda soru işaretleri uyandırmayacak kişilere yöneliyor. Bizim isteğimiz gerçekten güven duymak ve zihnen rahatlamaktır.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Kovalar Saat 01:27 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan kendi arzularınız, diğer yandan sorumluluklarınız arasında kalırsınız.  Hassasiyet özellikle ailevi ve duygusal meselelerde bir hayli yoğundur.  Geri planda ruhunuzu güçlendirici, kendinizle buluşmanızda yardımcı psikolojik telkinler, tedaviler, ritüeller gayet iyi gelebilir. Böylece psikolojik ve ruhsal yönden rahatlayabilirsiniz.

Saat 01:41  Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, işiniz, ortaklaşa mali konular ve genel olarak ilişkide, akıllıca hareket etmek istediğiniz halde, sıkıntılı bir durumda rest çekmenize neden olabilir. Benim tavsiyem, çatışmak yerine beklemede kalarak gözlemde bulunmanızdır. Bu olayların büyümesini engellediği gibi, onarılmayacak yaralar açılmasının da önüne geçer. Mantığınızın sesini dinlemekte yarar görüyorum.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü, hassas olduğunuz konular üzerinde bir hayli düşündüğünüzü gösteriyor. Kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak bir işe ve paraya ihtiyacınız var. Bu görünüm, duygusallığı bir yana bırakıp mücadele ederek hayatınızı garanti altına almanız gerektiğini işaret ediyor.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü sağlıklı verimli olana yönelmenin, kafa karıştırıcı olandan uzak durmanın önemini işaret ediyor. Bir şey eğer sizi yoruyorsa, üzüyor ve tedirgin ediyorsa hala sürdürmenin bize faydası olmayacaktır. Bu görünüm, her şeyde bu bakış açısıyla hareket et ki, huzur bulasın diyor.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizi görüş farklılığımıza göre ele almaya neden olur. Bizim baktığımızda bir insanda önem verdiğimiz kriterler, belki de çevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hoşgörüyle karşılamak kolay değildir. Zaten bu görünüm, çevrenin üzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-07-08,zaman_tipi:Gunluk}

Sevgili Balıklar, Saat 01:27 Güneş-Pluto  karşıtlık etkisi altında, yaşamı güzelleştirmek, kendinizi korumak, ailenizi dış dünyanın baskısından uzak tutmak amacında olduğunuzu gösteriyor. Değişimler yavaş yavaş sizi güçlendirecek kıvama gelecektir. Zamanı iyi kullanarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Eğer sizi durduran duygusal veya farklı bir sorununuz varsa, bunu ancak kendinize güven duyarak çözümleyeceğinizi biliniz.

Saat 01:41  Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde,  partneriniz, iş ortağınız veya diğer kişilerle olan iletişiminize önem vermeniz gerektiğini işaret ediyor. Bağlanmak, huzur bulmak, mutluluğu yakalamak, anlaşılmak istersiniz. Bu hassasiyetiniz nedeniyle en ufak bir problemi dahi, gözünüzde büyütebilirsiniz.

Saat 10:48 Venüs-Chiron olumlu görünümü değerli bulduğunuz her ne varsa, ihtiyacınız olan ne ise, onu elde etmek için canla başla mücadele etmenizde size yardımcı oluyor. Sizi hiç kimsenin kurtarmasına ihtiyacınız yok. Siz güzellikleri can-ı yürekten dileyiniz. Gerçekleşeceğine inanınız.

Saat 12:05 Merkür-Jüpiter görünümü, zihnen bizi rahatlatan ve ilişkilerimizde duygusallık kadar mantığın da önemini vurgulayan bir işarettir. Kişi aşkta sevecenlik bekler, ciddiyete dönüşmesini arzular. Aklını ve gönlünü güvende hissettirecek kişiye yönelir. İlişkisinde samimiyet, dürüstlük ve geleceğe dönük bir şeyler arar ve karşındakini iyi analiz eder.

Saat 22:00 Ay-Satürn görünüm etkisinde, hoşgörülü davranmak kolay değildir. Eleştirilere gelemeyiz. Ancak problemleri olgunlukla çözmek zorundayız.

Gönlümüzün huzur bulacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell