Günlük Burç Yorumları - 18/05/2016

  • 18 Mayıs 2016 04:45
  • 953
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 18/05/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar saat 01:34 Ay-Satürn ilişkimizdeki görüş farklılıklarına rağmen ortak bir karar verme yönünde olumludur. Ciddiyetle düşünürüz, sorumluluk alırız ve ilişkimizi güçlendirmek için elimizden geleni yaparız.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, mücadele, güçlü olma, gücümüzü kabul ettirme arzusu etkili oluyor. Hayat üzerimizde baskı uyguluyor ve biz bu baskılarla baş edebilmek için sabırlı olmakta zorlanıyoruz.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. İkili ilişkiler, rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımları, onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Bu süre içinde ortaklaşa hareket etmek veya aranızdaki dengeyi düzgün şekilde sağlamakta yarar vardır.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar saat 01:34  Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizde uyum, denge, uzlaşı, anlaşma gibi olumlu duyguların akışını işaret ettiği gibi, bazı durumlarda çıkarlarımızı düşünmenin de göstergesidir.  Mali konularda borçlarımızı temizlemek, iyi bir işe sahip olmak, kimseye borçlu kalmadan yaşamak arzumuz yükselir.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, gücünüzü gereksiz konular üzerinde değil, bilhassa başarılı olmak istediğiniz  alanlarda gösterebilmeniz adına önem taşıyor. Gayretli ve kararlı olun. Eğer gerçekten ilerlemek istiyorsanız dışa karşı  kendinizi kapatmayın. Azimli olmak ve ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Başkalarına anlayışlı davranmamızı, dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlarla karşılaşabiliriz. Böyle hallerde ne kendinizden çok şey vererek üzülmeli ne de sorunları görmezden gelerek üstünü kapatmalıyız.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler saat 01:34  Ay-Satürn görünüm etkisinde, uzun vadeli ve ciddi  bir ilişkiye önem veririz. Eğer karşımıza birisi çıkarsa, bu kriter doğrultusunda kişiyi gözden geçiririz.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, parasal ve ilişki meselelerinde sabırlı olmamız gerektiğini gösteriyor. Çünkü bir yandan huzuru arzularken, birileri veya bazı durumlar üzerimizde baskın olabilir.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte yaşadığınız ilişkinin sizde hangi duyguları, hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek kimi ilişkilerde zordur. Ancak bu ilişki sizin için önem arzediyorsa bunu yapabilmek daha kolaydır. Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler saat 01:34  Ay-Satürn görünümü,  sağlıklı, verimli bir yaşam sürmek, stresten, baskıdan, anlaşmazlıklardan uzak durmak arzumuzu işaret ediyor. Kimi emekli olmak, bazıları kendi işini kurmak, ev içinde faal olmak ister. Burada önemli olan, ciddiyetle sağlığımızla ilgilenmek, canlanmak ve üstümüzdeki ağırlıktan, baskıdan kurtulmak amaçlı düşünmektir.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, ilişkiniz  ve aile hayatınızla alakalı konularda farklı görüşte olan kişilere tahammül etmeniz gerekebilir. Hayat şartları sizi güçlü olmaya zorluyor. Siz de her tarafı idare edeyim derken bir hayli yorulabilirsiniz.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, huzurlu ve sağlam bir düzen kurabilmeniz için öncelikle sorumluluklarınızın farkında olmanız gerektiğini işaret ediyor. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. Alıştığınız düzenden koparak kendinize yeni bir düzen kurmak ve bunu başarılı bir şekilde sürdürmeniz gerektiğinin farkındasınızdır.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar saat 01:34 Ay-Satürn görünümü, ciddi düşünce, fikir ve kararlarımızı uygulamak adına bize kuvvet, sabır ve dayanıklılık verir. Kendimizi geliştirmemiz, eksiklerimizi tamamlamamız, bilgilenmemiz, daha fazla insana ulaşmamızda destekleyicidir. Aşkta tarafların birbiriyle fikirsel yöndeki uyumunu işarete eder. Hiçbir şey hafife alınmaz, önemsenir.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, çalışma hayatınız, sağlığınız  veya günlük hayattaki mücadelenin işaretçisidir. Sorumluluklarınız artabilir. Bunların bilincinde olarak günü değerlendirmekte yarar var.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak yaşamak gibi konular üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar saat 01:34 Ay-Satürn görünümü, evinizin ihtiyaçlarını veya ailenizi ilgilendiren harcamaların ciddiyetle yapıldığı, hesaba uygun şekilde halledilmesini sağlanacağını işaret ediyor. Taşınma, satın alma, evinizi güzelleştirme yönünde uzun vadeli düşünmekte yarar vardır.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, mali konularda zorlandığınızı işaret ediyor. Sizin gelirinizi yükselten işlere, ilerisi adına güçlenmenizi sağlayacak ilişkilere ihtiyacınız var. Bütün bunları yerli yerine koymak için mücadele edebilirsiniz.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz.  Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler, saat 01:34 Ay-Satürn görünümü, iş veya yakın çevremizde bulunan kişilerle bağımızı ciddi manada ele aldığımızın göstergesidir. Yolculuklar kısa süreli olup, hayati anlamda bir karar verilecekse mutlaka artı ve eksileriyle ele alınmalıdır.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, bir yanıyla güçlenmek adına verilen mücadeleleri, diğer yanıyla ilişkilerimizde bizi zorlayan şartları işaret ediyor. Nazik ve uyumluyuz. Ancak doyuyor muyuz, huzurlu muyuz bu çok önemli. Bizi tatmin etmeyen şartlarla mücadele etmekten yorgunuz.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, sen ve ben demek yerine biz olmak yolundaki sorunlarınızı veya durumunuzu gözden geçirmekte yarar vardır.  Kişiliğinizin zayıf ve işlemeyen, size faydası dokunmayan kısımlarını onardığınızda bireysel açıdan güçlendiğinizi fark etmeniz mümkündür.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler saat 01:34 Ay-Satürn görünümü, maddi durumu ve planlarımızı gözden geçirme yönünde önemlidir. Bu saatte isteyen bilgilenmeye zaman ayırabilir, dileyen kendini gözden geçirmeye. Amacımız gelişmek ve büyümek olmalıdır.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, güçlenmek adına verilen mücadelenin göstergesidir. Ancak bir yandan  mücadele ederken, diğer taraftan elde olmayan durumlarla karşılaşmak bizi yoruyor. Çabalıyoruz ancak çabamızın meyvelerini alabilmek kolay olmuyor. Bir takım tuhaflıklar, sağlık veya diğer etkenlerle boğuşmak zorunda kalıyoruz.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, ilişkinizi gözden geçirerek nelerin düzeltilmesi gerektiğini veya ne yaparsanız daha huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz bunları saptamanız lazımdır. Ancak belli bir  memnuniyetsizlik, karmaşa ve duygusal kısıtlanmalar sizi rahatsız edebilir.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar saat 01:34 Ay-Satürn görünümü, çevrenizdeki insanların  fikirlerinize değer vermelerini sağlar. Huzur duymak, keyiflenmek için sizin tavsiyelerinize uyarlar. Siz de dışarıda hoş görünmeye, ilgi uyandırmaya gayret edersiniz.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, parasal ve iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde  verilen mücadelenin göstergesi. Bir yandan da ilişkilerimize dikkat etmemiz gerekiyor. Bütün bunlar bizi bir hayli yormakta. Hem kazanmak istiyoruz hem başarılı olmak zorundayız.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak bu düşünmek, acil kararlar almak anlamına gelmesin.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar saat 01:34 Ay-Satürn görünümü, iş konularında gelişmek, büyümek, arzu ettiğiniz noktaya ulaşmak, istediğiniz bir işe başlamak gibi kariyerle ilgili konularda, mevcut durumunuzu gözden geçirmenizi sağlar. Bu gözden geçirmede, ne  kendinizi hafife alınız ne de gereğinden fazla beklentide olunuz. Bir işe veya projeye hazırlıkta, her bir detayın önemi olduğunu biliniz.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, güçlü olmak ve verdiğimiz mücadeleden başarılı çıkabilmek arzumuzun işaretçisidir. Bir yandan kişisel anlamda doyuma ulaşmak istiyoruz diğer yandan üzerimizdeki baskılardan kurtulmak. Dış etkenler çoğu zaman bizi, başkalarıyla iyi geçinmek zorunda bırakıyor. Bu da insanı yoruyor tabii ki.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, kimileri ilişkisi, bazıları evinizle alakalı durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar saat 01:34 Ay-Satürn görünümü ciddi ve oldukça kararlı bir şekilde başka bir yöntem, yol ve değişimden yana olduğumuzun işaretçisidir. Farklı bir şeyler yapmak isteği doğar. Bunlar üzerinde tabii ki artı ve eksileriyle birlikte durmak lazım. İlerisi adına sağlam olmasına önem vereceğiz. Sözgelimi başka bir iş düşünmek, farklı bir yere yerleşmek, gönlünüzce yaşamak, sosyalleşmek, özgür olmak gibi bir isteğiniz varsa, her yönüyle ele almalısınız.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, zorluklara rağmen,  kendinizi mutlaka bir hedefe odaklamanın önemini işaret ediyor. Gelişimin sırrı, zaman ve sabırlı olmamıza bağlı. Fakat bazen öyle durumlarla karşılaşıyoruz ki, kim olsa dayanamaz. Ancak her karanlığın doğacak yeni bir sabahın işaretçisi olduğunu unutmayalım.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli.  Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Yetersiz olduğunuz konular üzerinde düşünmekte yarar var.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-05-18,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, saat 01:34 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımızla ilgili kazanç ve gelişmelerin, iş yaptığımız kişilerle olan ilişkilerimizin üzerinde ciddiyetle durulmasını gerektiriyor. Çünkü kimin hangi amaçla, niyetle bize yöneldiğini bilmiyoruz. Bu nedenle tabii ki hesabımızı, durumumuzu bileceğiz. İş görüşmeleri, kredi alımları, iş kurma, yatırımda bulunma konularında da bize sunulan şartlara bakacağız.

Saat 07:37  Ay-Pluto görünümü, idare etmek zorunda kaldığımız ilişkiler veya meseleler gücümüzü azaltabilir. Aslında amacımız yolumuzda ilerlemek ve kendimizi kanıtlamaktır. Fakat başkalarına uymak canımızı sıkabilir. Sesimizi de çıkaramayız. Ya sabır çekeriz.

Saat 18:22-19 Mayıs saat 09:29 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, duygusal ilişkilerinizin yapılandırılması ve ortak ilişkide bulunduğunuz kişi veya kişilerle alakalı her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir.

Günümüz hayırlı gelişmeleri işaret eden güzelliklerle dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,

 

Son Güncelleme: 18 Mayıs 2016 06:49

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell