Günlük Burç Yorumları - 17/05/2016

  • 17 Mayıs 2016 10:07
  • 627
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 17/05/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar Ay-Terazi burcu geçişi gün boyu etkili. Partnerimiz, ailemiz veya çevremizde bulunan kişilerle olan ilişkimizde uzlaşının önemini işaret ediyor. Bu pek işimize gelmeyebilir. Bildiğimiz gibi hareket etmek isteyebiliriz. Ancak başkalarının sesine kulak vermemiz, anlaşmaya çalışmamız yararlı olabilir. En azından huzursuz olmak istemiyorsak. Burada şu husus çok önemli. Bize karşı çıkan kişi veya kişilerin hayatımızdaki önemi nedir? Eğer partnerimizi seviyorsak, onu kaybetmek istemiyorsak tabii dikkat etmeliyiz. Ailemizden birisiyse, evde huzursuz olmamak için anlaşma yoluna gidebiliriz. Fakat çok samimi olmadığımız hatta hiç tanımadığımız birileri canımızı sıkıyorsa tabii ki kendimizi korumalıyız.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, ilişki ve her türlü ortaklıklarda verilecek kararların ciddi manada gözden geçirilmesi gerektiğini hatırlatıyor. Çünkü Mars geri hareket dönemindeyiz. Yüksek eğitim, akademik çalışmalar, satış-pazarlama ve ticari faaliyetler, hayatın anlamı üzerine sorgulamalar, uzun mesafeye yolculuklar, toplumsal uyumumuz, uzmanlık sağlayan eğitim ve bilgilenme, bir başka ülke ve şehre yerleşme, hukuk gibi konularda planlarımızı, arzuladıklarımızı gerçekleştirme yönünde her şeyin dikkatlice tekrar ele alınması gerekiyor. Şartlar çerçevesinde duruma bakmakta yarar var. Her ne kadar bizi bir şeyler içimizde iteklese de, biz tabii ki tam manasıyla emin olmadan yeni bir girişimde bulunmamalıyız.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar Ay-Terazi burcunda ilerliyor. Bu enerji, insanlarla olan ilişkilerinizin hem fiziki hem de ruhsal anlamdaki önemini işaret ediyor. Dengenizi bozabilecek her şeyden uzak durmak isteyeceksiniz. Çünkü kafanızın karışmasını, moralinizin bozulmasını istemiyorsunuz.  Elinizden geldiğince herkesin ortak bir noktada buluşacağı şekilde düşünebilirsiniz. Sözgelimi bir problem varsa, bunu deşelemek ve üzerine gidip içinden çıkılmaz bir hale getirmek yerine, hemen halledip huzur bulmaktan yana olabilirsiniz.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, maddi konularda hesabınızı bilmeniz, fazla açılmamanız gerektiğini hatırlatıyor. Çünkü Mars geri hareket dönemindeyiz. Eşimizi veya iş ortağımızı ve de piyasanın durumuna göre, risklere dikkat etmek lazım. Karar vermeden önce, bunun bedelini öder miyiz veya biz birilerine yardımcı oluyorsak, bunun bize bir zararı olur mu diye ölçüp tartalım. Enerjimiz içe yönelik olacağı için, hesabı bilmeyen eş veya ortakla aramızda sorunlar yaşanabilir. Bazen olayları fazla abartılı ele alırız. Bazen rehavete kapılırız. Bölüşülen mal, mülk, para, çekilen kredi veya ödemeler hususunda kanuni haklarımızın da farkında olalım.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler Ay-Terazi burcunda seyrine devam ediyor. Gün boyu, aşk hayatınızla ilgili konularda veya genel anlamıyla insan ilişkilerinde mantık, uzlaşıya açıklık, çözüm ve denge unsurlarını ön planda tutabilirsiniz. Huzursuzluktan hoşlanmazsınız. Sizin bakış açınıza göre aklın yolu birdir. Eğer bir problem varsa bunun mutlaka bir çözüm yolu vardır diye düşünürsünüz.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, ilişkide her iki kişi de birbiriyle uyum içinde özgürce karar vermek isteyebilirler. Ancak Mars geri hareket dönemindeyiz. Beraberlik, sosyal ilişkiler,  çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili konulardaki planlarınızı tekrar bir ölçüp tartmanızda yarar var. Belki istediğimiz gibi hareket etmekte, ilerlemekte zorlanabiliriz. Bir şeyleri değiştirmek, yenileştirmek, hızlı ve aktif şekilde hale yola koymak kolay olmayabilir. Bitirmek istediğimiz halde geri dönmeye, başlamak istediğimiz halde beklemeye, gereksiz meseleler üzerinde fazlaca durmaya açığız. O zaman gelin, hem sağlığınızı hem ilişkinizi hem de hedeflerinizi bir daha gözden geçirin ve sağlam olanla olmayanı iyice ayırt ederek durumu ele alın.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler Ay-Terazi burcunda ilerliyor. Aile içinde ve duygusal anlamda üzerinde hassasiyetle durduğunuz en önemli olgu, uzlaşmak. Hani derler ya, kol kırılır yen içinde kalır diye. Bir problem olsa dahi, bunun kavgayla halledilmesinden yana değilsiniz. Özellikle yuvanızı, sizi veya ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde güzellik ve konfor gibi  huzur ve güvenlik de fazlasıyla önemsediğiniz noktalar olacaktır.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, ev içinde sağlık, düzenleme, rahatlık anlamında yapılacak düzenlemelerin göstergesidir. Ancak bunların bilinçli şekilde ele alınmasında yarar var. Çünkü Mars geri hareket dönemindeyiz. Mutlaka doktor kontrollerinizi yapınız. Tedbir anlamında söylüyorum bunları. Diyetinize önem veriniz. Sizi zinde tutacak, aktivitelere yöneliniz. Sabırsızlık, agresif tavırlar, sürekli bir şeylere ilgi duymak, sonra sıkılmak, vazgeçmek gibi durumlar yaşanabilir. Plan dışı gelişmelerin olma ihtimalini göz önünde bulundurarak kendinizi ayarlarsanız hem Mars geri hareketini hem de günü olumlu şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar Ay-Terazi burcu etkinliği altında, çevremizdeki insanlarla ilişki kurma arzumuz da yoğunlaşıyor. Dengeli bir şekilde iletişimde bulunmak isteyeceğiz. Ne karşımızdaki kişi ne de biz, üstünlük yarışında değiliz. Nazik bir şekilde konuşmak, fikirlerimizi paylaşmak niyetinde olacağız.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, geri hareket dönemine rastladığı için, aşk hayatımız, ailemiz, yuvamız, çocuklarımızla ilgili kararlarımızı aceleye getirmeden bir daha gözden geçirmenin işaretçisidir. Yanlış bir karar verip uygulamak yerine, detaylı şekilde incelersek, daha iyi olacaktır. Yeni birisiyle mi tanıştık. Kimdir neyin nesidir, nasıl bir hayat görüşü vardır, bunlara bakalım. Sabırsız davranmayalım. Bugün alınan uygulanan bir karar daha sonra güvenilir gelmeyebilir. Her istediğimiz olsun diye diretmeyelim. Olur olmazlarına bir bakalım.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar Ay-Terazi burcu geçişinde, değerlerimizi fazlasıyla önemseyeceğiz. Bu para veya ilişki anlamında olabilir. Eğer bir problem varsa mutlaka çözmek isteyeceğiz. Sevdiklerimize jest yapmak, onları mutlu etmek hoşumuza gidebilir. Ayrıca gereksinimlerimiz için alışverişe çıkabiliriz. Aile veya arkadaş çevremizle bir araya gelebiliriz. Çevremizde huzur, güvenlik ve uzlaşı arayışımız yoğunlaşacak.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, hem kendinizi hem başkaları memnun etme çabasıdır. Bu ailemiz, çocuğumuz, büyüklerimiz, sevdiğimiz kişiyle alakalı olabilir. Evimizle ilgili harcamalarda bulunuruz. Bunlar aslında gözümüze hoş gelen şeylerdir, memnun olmamızı sağlar. Ancak Mars geri hareket dönemindeyiz. O nedenle, evimiz, ailemiz ve yerleşim yerimizle ilgili konularda zorlanabiliriz. Planlarımızın gözden geçirilmesi son derece önem taşıyor. Yolculuk, görüşme, aile içinde bazı meselelerin bilinçli şekilde ele alınması şart. Nasıl bir planlamada bulunursam hayrıma olur diye düşünmenizi tavsiye ediyorum.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler burcunuz üzerinde ilerleyen Ay, nezaket ve uyumluluk arzunuzu işaret ediyor. Çevrenizle iletişimde bulunmak, bağlantıda kalmak, hoş bir gün geçirmek arzumuz yoğun. Kişiliğiniz, fiziksel görünümünüzle etrafınızdaki insanların dikkatini çekebilirsiniz. Huzurunuz kaçsın istemediğiniz için, genel olarak pozitif düşünebilen, ortamı germeyen kişilerle bir arada olmayı tercih edebilirsiniz.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, geri hareket dönemine rastladığı için, çevrenizle iletişim, ilişkiniz, planlarımız, seyahatlerimizde dikkatli ve tedbirli bir şekilde hareket etmeye önem veriniz. Anlamalı, dinlemeli, ölçüp tartmalısınız. Ben bilirim tarzı yaklaşımlardan kaçınınız. Hızlı araba kullanmak, güvenliğimizi hesaba katmadan yapılan yolculuklardan kaçınmalıyız. Benim tavsiyem bedensel ve zihinsel anlamda kendinize özen göstermenizdir. Hak, hukuk gözeterek hareket etmek gerekiyor. Anlamaya çalışmalı, dinlemeli, kendimize göre kararlar vermemeliyiz. Söz vermeyelim, bize verilen sözlere de dikkat edelim. Daha önce planlanan işlerimizi yürürlüğe koymadan önce tekrar bir bakmakta yarar var.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler Ay-Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bu geçiş, başkalarıyla olan her türlü ilişkimizin mercek altına alınmasını sağlıyor. Biz neler bekliyoruz, ne gibi sıkıntılarımız var ve şu andaki mevcut durumdan hoşnut muyuz? Bütün bunları önemseyeceğiz.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, bir proje üzerinden çalışmak, eksikleri tamamlamak, ne yapacağınıza karar vermek yönünde önemlidir. Gözden geçirmede bulunursunuz. Netleştirmeye çalışırsınız. Ancak Mars geri hareket dönemindeyiz. Benim tavsiyem, alışverişlerde hesabı bilmenizdir. Gerçekten lüzumlu olanla olmayanı tespit edelim. Piyasanın durumu ve risk faktörünü göz önünde tutarak finansal konuları inceleyelim. Bütçemizi dengede tutmak gerekiyor.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar Terazi burcunda ilerleyen Ay, sosyal ilişkilerin önemini işaret eden bu enerji, hem çevremizle olan temasımızı güçlendirecek hem de nezaket ve uyum içinde hareket etmemizi sağlayacak. Arkadaşlarımızla bir araya gelmek, sosyal aktivitelere önem vermek, ailemizle ilgilenmek, partnerimizle günü birlikte geçirmek için gayet uygun bir gün. Eğer bazı problemlerimiz varsa, bunları da halledebilmemiz mümkündür.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü güven duygunuzu yükseltir. Kendinizi net ve samimi bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Başkalarıyla dayanışmada bulunmak, yeni arkadaşlıklar edinmek kolaylaşır. Ancak bildiğiniz gibi Mars geri hareket dönemindeyiz. Varmak istediğiniz hedef, planlarınızı gözden geçirmekte yarar var. Tam olarak ne yapmak istiyoruz bunları kafamızın içinde artı ve eksileriyle ele alalım. Sabırsız davranmayalım. Önceden başlanmış işlerimize ağırlık verelim. Eksiklerimiz tamamlayalım. Tam olarak güvendiğiniz, hazırlandığınız, inandığınız ve risk taşımayan işleri yürürlüğe koyalım.  Aceleyle yeni kararlar vermeyelim.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar gün boyu etkili olacak Ay-Terazi burcu geçişinde, ilişkilerin hayatımızdaki önemi belirgin şekilde artıyor. Nezaketi, uyumu ve huzuru biz de istiyoruz. Ancak bunun sağlanması tek taraflı olmamalı diye düşüneceğiz. Karşımızdaki insanın da, bizim değerlerimize, prensiplerimize saygı göstermesi halinde herkesle  anlaşabiliriz. Bir de şu var ki, sorumluluklarımız yeteri kadar ağırken, kimsenin nazını niyazını çekmek istemeyeceğiz.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, iş ve ailenizle ilgili konuları şöyle sakin bir şekilde ele almanın önemini vurguluyor. Durum değerlendirmesinde bulunmak yararlıdır. Böylece dağılmamış olursunuz. Mars geri hareket dönemindeyiz. Hedefimizi, planlarımızı yeniden gözden geçirmeliyiz. Bu gözden geçirme, insanın ideallerini yeniden belirlemesini ve gelecekteki yolunu çizmesini sağlar. Pes etmek değil, kendimize yeni bir pencereden bakmak zamanındayız. Bilinçli düşünen, artı ve eksileriyle meselelere bakan kişiler kazançlı çıkar.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar Ay-Terazi burcu seyir etkinliği altında, etrafımızdaki dünyayı adil bir bakış açısıyla değerlendirmekten yanayız. Uyum, denge, huzur ve güzelliklerle çevrili bir yaşam arzuluyoruz. Sosyal ilişkilerde farklı görüşlere karşı tahammülüyüz ancak değerlerimize saygı duyulmasını da bekliyoruz. Her şey karşılıklı olmalı, herkes dinlenmeli, görüşleri alınmalı ve ortak bir noktada buluşulmalı diye düşüneceğiz.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, güvendiğimiz insanlarla bir araya gelerek konuşmanın, iki ayrı proje üzerinde düşünmenin, grup çalışmaları ve aktivitelerinin işaretçisidir. Ancak Mars geri hareket dönemindeyiz. Bugün veya geleceğe dönük plan ve projelerimiz üzerinde tekrar düşünmemizde yarar var. Tabii ki bir miktar kısıtlanabilirsiniz. Belki hemen harekete geçmek kolay olmayabilir. Ancak bu süreçte yapılan tespitler oldukça işinize yarar. Yolculuklarda güvenli firmaların tercih edilmesinde yarar vardır. Rutin işlerinizi dikkatli şekilde yapmanız gerekir.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-05-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar Ay-Terazi burcu geçişinde, herkesin yararına olacak şekilde hareket ediyoruz. Fakat böyle hareket etmenin bize faydası olur mu diye de içimizden geçirebiliriz. Bir yandan ortama ayak uydurmak diğer yandan çıkarlarımızı düşünmek ve dengeli hareket etmek tabii ki kolay değil. Ancak bizim bu enerji altında istediğimiz en önemli şey, güven içinde olmak ve huzursuzluktan uzak durmak.

Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, iş hayatı ve parasal konularda verilecek kararı işaret etse de, ben mutlaka artı ve eksileriyle ölçüp tartmanızdan yanayım. Çünkü Mars geri hareket dönemindeyiz. İş hayatımız, kazancımızla ilgili konularda aceleci veya sabırsız hareket edemeyiz. Yeni bir iş başvurusu veya mevcut işinizdeki sorunlar nedeniyle işten ayrılmak pekiyi olmaz. Bugün yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım. Daha önce başladıklarımızı bitirelim. Gelişim, bilgilenme, tecrübelenmeye önem verelim.

Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

 

Son Güncelleme: 17 Mayıs 2016 15:09

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell