Günlük Burç Yorumları - 14/05/2016

  • 14 Mayıs 2016 08:06
  • 696
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 14/05/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar Saat 05:20 Venüs-Pluto olumlu görünümü, parasal kazanç ve kariyer anlamındaki işlerinizde ilerisi adına umutlandırıcıdır. Kişi izleyeceği yol ve yöntemleri, ulaşmak istediği zirveyi kafasının içinde sağlam bir zemine oturtmalıdır. Kesinlikle güven içinde yaşamak amacındadır. Bu amaçla, ilerlediği yolda asla yılmaz ve elde edene kadar çabalar. İlişkilerini sağlam tutmaya özen gösterir. Çünkü bunun kendisine kazandıracağı faydaların gayet iyi bilincindedir. Pozitif yönü ağır basan bu görünüm, üretimin ve verimliliğin işareti olduğu gibi, kişinin geleceğe yaptığı bir yatırımın da  simgesidir.

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, meseleleri detaylı bir şekilde gözden geçirmenizi sağladığı gibi,  işlerinizi hızlı bir şekilde yapabilmenizde yardımcıdır. Bazı çalışmalarınızın sonuçlarını alabilir, yenileri için ön hazırlıkta bulunabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları eleştirel bir gözle izleyebilirsiniz. Başkaları da, size ve  davranışlarınıza bugün daha fazla dikkat edebilirler. Mesleği kişisel bakım, yazarlık, hesap uzmanlığı olan kişiler başarılı işler çıkabilirler. Titiz ve sistemli çalışmakta yarar görüyorum.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda titiz çalışma ve yoğunluğun, ince eleyip sık dokumanın işareti olan bu enerji, özgür hareket etmek bireyin önünde engel oluşturur. Kişi kendini kıstırılmış gibi hissedebilir.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar Saat 05:20 Venüs-Pluto arasındaki olumlu görünüm hem hayata karşı olan direncinizi yükseltici hem de kendinize olan güven duygunuzu tazeleyicidir. Kişi böyle bir etki altında hayatı için gerekli olan kararları verirken enine boyuna düşünür. Kişisel cazibesi ona bazı önemli kapıların açılmasında yoldaşlık edebilir. Zevklerinize oldukça düşkünsünüzdür. Cinsel anlamda gücünüz doruktadır. Hem fiziksel açıdan doyuma ulaşmak hem de kazanan taraf olmak için var gücünüzle çabalarsınız. Her anlamda geleceğe dönük düşünmeyi de ihmal etmeyelim olur mu?

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, aşk hayatınızla ilgili her konuda seçici davranacağız. Durumumuzu analiz edeceğiz. Yalan dolan veya  lafı evirip çeviren kişilerden uzak duracağız. Bazen karşımızdaki kişiyi eleştireceğiz bazen de ilişkimizi nasıl daha düzgün bir şekilde yaşarız, bunlar üzerinde düşüneceğiz. Düzene koymamız gereken işlerimize ağırlık vereceğiz.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız veya iş hayatınızla alakalı konular üzerinde yapılacak yüzleşmelerin sizi rahatsız etmesi anlamına gelse de bu son derece gerekli ve sonrasında rahatlatıcı olabilir. Evet belki arzuladığınız desteği dışarıdan alamamanız sinirlerinizi gerebilir ancak durduğunuz noktayı tespit edebilmeniz anlamında yararlıdır.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler Saat 05:20 Venüs-Pluto görünümü, ilişkilerde kadersel dönüşümlerin bir hayli etkili olduğunu gösteriyor. Kişi böyle bir durumda, gücünü ve beraberliğini, aşka olan inancını kaybetmekten yana değil. Ne olursa olsun kendine doğru ve kalıcı bir yön çizmek istiyor. Ancak elde olmayan durumlar nedeniyle ilişkisinin çıkmaza gireceğinden endişe duyabilir. İnandığı aşkın elinde esir olmak hoşuna gidebilir. Onu öylesine korur ki, kem gözler zarar versin istemez.

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titiz düşünebiliriz.  Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız anlamında önemlidir.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, partnerinizin sizinle aynı doğrultuda düşünmemesi nedeniyle sıkılmanız anlamına gelebilir. O olayları daha farklı bir pencereden ele alır size göre daha rahat davranır. Aslında çözüm bulmaya çalışıyordur ancak sizin bu çözümü görebilecek haliniz yok gibidir. İşte bu durum aranızda sorun yaratmasından ziyade tatsızlık verici olabilir. İş ortaklarınızla aranızda da buna benzer durumlar oluşabilir. En iyisi elden geldiğince sakin olmaktır. Evi, ailenizi ilgilendiren mevzularda biraz daha sakin olmaya çalışmanız faydalıdır.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler Saat 05:20 Venüs-Pluto görünümü, ilişkinizde aksayan yönleri ortaklaşa çözebilmek adına yapılan güç birliğinin işareti. Pürüzleri temizlemek isteyen kişi, kimi zaman kendine açıkça veya dolaylı yoldan baskı uygulayan partnerinin buna son vermesini bekliyor. Çünkü böyle bir yolda, eğer el ele verilmezse hedefe ulaşmak pek kolay olmayabilir. İşte bu görünüm aranızdaki gereksiz kavgaların bitirilmesi yönünde yapılacak el sıkışmanın işareti gibi. Ancak gerçekten bir sevgi birliği aranızda varsa. Eğer yoksa,  geçici bir anlaşma olduğunu söyleyebilirim.

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, yakın çevrenizle olan iletişiminizde her bir durumu analiz edeceğiz. Günlük işlerinizde hizmet olgusu ön planda olabilir. Elinizden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışabilir ve gözetebilirsiniz. Kişisel olarak yaklaşımlarınızda koruyuculuk ve kollayıcılık ön planda olabilir. İş hayatınızla alakalı mevzularda ise ayrıntılı işler vaktinizi alsa da, kendinizi rahat hissetmek adına bunları gönüllü bir şekilde yerine getirebilirsiniz. İnsanların düşüncelerini anlamaya ve sıkıntılarını dinlemeye hazır olacağınız bugün güvenli duruşunuz dikkat çekicidir.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, iş hayatınızla alakalı endişelerin göstergesidir. Bu endişe yakın çevrenizde bulunan kişilerle aranızda da oluşabilir. Siz insana hizmet ve yardımınıza ihtiyacı olan kişiler konusunda hassas düşündüğünüz halde bazı kişilerin gereksiz detaylar üzerinde durmaları nedeniyle üzülebilirsiniz.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar Saat 05:20 Venüs-Pluto görünümü, iş hayatıyla ilgili konularda kalıcı bir adım atmak isteyen kişileri yüreklendiricidir. Kişi hem finansal yönden güçlenmek hem de geleceğini sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyor. Her ne kadar yavaşlıklar kimi zaman sizi rahatsız etse de, bugünkü görünüm umudunuzu yüksek tutmanızı sağlıyor.

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, finansal konulardaki bazı pürüzler veya dalgalanmalar canınızı sıkabilir. İş yerinizden  avans isteyebilirsiniz.  Bazı kişilerin ufak tefek işleri için koşuşturabilir yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Bazılarınız sigorta işlemleriyle uğraşabilirler. Bürokratik bazı engeller canınızı sıkabilir. Maddi refahınızın öncelikle bu tür konularda ne kadar etkili olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için ne olursa olsun gün içinde sakin ve mantıklı düşünmeli, parasal konularda endişeli düşünmek yerine kendinize olan o meşhur güven duygunuzu ayakta tutmaya çalışmalısınız.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, parasal konular üzerinde titiz ve inceleyici düşünmek zorunda olduğunuzun göstergesidir. Bunun nedeni,  birden fazla mesele üzerinde aktif hareket etmek zorunda oluşunuzdur.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar Saat 05:20 Venüs-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda tutkunuzu, güç arzunuzu ve dönüşümde bulunma istekliliğinizi yükseltici ve hayatınızı sağlam temellere oturtabilmeniz adına umutlandırıcıdır. Burada önemli olan kişinin  inandığı yolda kararlılık göstermesidir. Eğer bu varsa, korkmasına, ürkmesine gerek yoktur. Bu görünüm sizi zaten güvenli olana doğru yönelticidir. Ancak tam olarak bilmediğiniz hususlar varsa, bir daha inceleyiniz.

Saat 08:51 itibariyle burcunuzda  ilerleyecek Ay, planlarınızı başarılı bir şekilde uygulamanızda, günlük işlerinizin üstesinden gelmenizde yardımcıdır.  Bbecerikliliğiniz sayesinde her işin üstesinden gelirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bildikleriniz, tecrübenizi, insanlara sunuş biçiminizde güven olgunuz dışarıdan gayet iyi gözlemlenebilir.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, ev içi aktivitelerinin ve yoğunluğunun işaretçisidir. Yolculuklar, iletişim ve haberleşmeler  artabilir ancak beraberinde dağılmalar görülebilir. İnandığınız konularda fanatik bir şekilde kendinizi savunmanız mümkündür.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  Saat 05:20 Venüs-Pluto olumlu görünümü, kişinin iç derinliklerinde sağlam olana yönelişinin simgesidir. Mahremiyetine, değerlerine sahip çıkması gerektiğinin farkındadır. Ev alanı içinde ailesiyle veya kendiyle baş başa durumları sorgular, yargılar ve doğru yolun kendisi için hangisi olduğuna karar vermeye çalışır. Eğer bir mesele sizi güçten düşürüyor ve üzerinizde baskı yaratıyorsa böyle bir etki altında yanlışa –Evet demeniz mümkün değildir.

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, sakin yerleri tercih edebilirsiniz. Güvende olmak istersiniz. Çalışma hayatında olanlarınız da aynı şekilde sessizce işlerini görmekten yanadırlar. Hiç kimsenin size karışmasından veyahut hesap sormasından hoşlanmayabilirsiniz. Dengenizi bozan veya bir türlü içinden çıkamadığınız problemlerinizi endişeden uzak ve  çözüme odaklı bir şekilde ele almakta yarar var.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, detaylı işlerin,  sağlığınızla alakalı tetkiklerin, yarım kalan işleri bitirmek üzere odaklanmanın işaretçisidir. Ancak o kadar çok meşguliyetiniz vardır ki, bu saatlerde dağılmanız çok kolaydır. Hesap işlerinde hatalar yapılabilir, mevzular gereğinden fazla abartılabilir.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler Saat 05:20 Venüs-Pluto görünümü, partnerin, iş ortağının veya başka kişilerin üzerinizdeki etkisini yükselticidir. Kişi düşünür, taşınır, kafasının içinde sorgular, yargılar ve sonunda sağlam olduğunu düşündüğü yola baş koyar. Yüreğinin bir yerinde saklı duran güç öylesine açığa çıkar ki, eğer davasında haklı ise, gerekçeleri kuvvetli ise, kim ne derse desin inandığından, sevdiğinden, güvendiği yoldan  bir adım uzaklaşmaz.

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, problemlerinize akılcı bir şekilde bakabilmenizi sağlar. Kuşku ve kuruntu duyduğunuz konularda gerçekçi düşünebilirsiniz. Hiç kimsenin kaprisleriyle uğraşmak istemediğiniz için verdiğiniz kararları sorgulamazsınız. Sosyal aktivitelerinizde toplumsal hizmet konuları baş yeri alabilir.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, titiz ve oldukça dikkatli bir şekilde ileriye yönelik hedeflerinizi, dostluklarınızı ve amaçlarınızı gözden geçirmeniz anlamına gelmekte. Ancak bu gözden geçirmede maddi ve manevi kayıp-kazanç ikilemini kafanızın içinde oturtmaya çalışabilirsiniz. Eğer bu konularda soru işaretleri uyandıran ve sizi rahatsız eden durumlara varsa doğal olarak sıkılmanız mümkündür.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar Saat 05:20 Venüs-Pluto görünümü, gerek ilişki, gerek çalışma hayatınız ve gerekse emek sarfettiğiniz konular üzerinde etkilidir. Güven duymadığı, inanmadığı bir yolda yürümekten çekinen kişi, bu denli sağlam düşünmesinin karşılığını almak ister. İlişkilerinde dikkatli olmaya çalışır ve çatışmalara meydan vermemek için gayret sarfeder. Parasal konularda güce fazlasıyla ihtiyacı vardır. Fırsatların daima kazandırıcı olmasını arzular.

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi  altında,  mesleki faaliyetlerinizde detaylı işlerin önemi artabilir. Ancak angarya işlerden, size  akıl verilmesinden hoşlanmazsınız. Fakat normal zamanlara göre, daha sıkı çalışmanız mümkündür.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, her konuda başarılı olma arzunun da belirtecidir. İşin günlük stresi ve yoğun çalışma programı zorlayıcıdır. Üstünüzdeki baskılardan bir an evvel kurtulmak istersiniz. Çünkü bütün bunlar sizde stres yaratmaktadır.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar Saat 05:20 Venüs-Pluto görünümü, aşka olan inancınızı toprağın içinde köklenmiş bir çiçek gibi kuvvetlendirir. İnançla hayata sarılmanızı sağlar. Aşk size doğru yöneldiğinde onu hemen buyur edebilirsiniz. Paraya ve güce olan düşkünlüğünüz yükselir.

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında,  yarım kalan işleri bitirmek kolaylaşır. Fikirlerimizi akıllıca bir yöntemle kabul ettirmemiz mümkün hale gelir.  Rehberlik ve danışmanlık, ailelere yönelik  hizmetlerle  alakalı çalışanların  bugün gündemi bir hayli yoğun.  Gün içinde bazı kişiler  size fikir danışabilirler. Arkadaşlarınıza  yol gösterebilirsiniz.  Hesabınızı iyi yaparsınız.  Kiminle nasıl konuşacağınızı ve nasıl davranırsanız onu etkileyeceğinizi iyi bilirsiniz.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, fikirlerinizi titiz ve dikkatli bir şekilde ifade etmeye çalıştığınızı ancak bir çok konuda yeteri kadar kendinizi gösterememenin verdiği gerilimin işaretidir. Ancak bu gerilim öylesine ateşler ki sizi, yaydan fırlamaya hazır bir ok gibisinizdir. Kimi zaman çalışarak kimi zaman duruşunuzla bazen de istemeden de olsa kendinize yüklenebilirsiniz.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar Saat 05:20 Venüs-Pluto görünümü, kendine güven duyan ve bu güveni her anlamda yüreğinde büyüten kişilerin kaderin elinde oyuncak olmak yerine, kendi gerçeklerine sahip çıkacaklarını müjdelemekte. Siz buna hazır mısınız? evet diyorsanız o zaman dış ve iç baskıların sizi yıldırmaması için var gücünüzle hayata sarılınız. Korkuları güce dönüştürecek olan sizsiniz. İster aileniz isterseniz kendiniz için düşündüklerinizi ancak mücadele vererek elde edebilirsiniz.

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, size yakın olan kişiler endişeli olduğunuzu düşünürler. Eşiniz veya  ortaklarınızla bazı belirsiz kalan noktaları aydınlığa kavuşturmak isteyebilirsiniz.

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, iş-sağlık-maddi meseleler üzerinde daha dikkatli bir şekilde durabilir ve yapılması gerekenleri titiz bir biçimde gözden geçirebilirsiniz. Dış dünyada aktif bir şekilde hareket etmek zorundasınız. Bir yandan bürokratik engellerle mücadele ederken diğer yandan halletmeniz gerekenler için, bazı kişilerle bağlantıya geçmeniz gerekir.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-05-14,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, Saat 05:20 Venüs-Pluto görünümü, çevrenize karşı güçlü duruşun, hedefinize olan inancınızın ve hayata olan güven duygunuzun yükselmesini sağlar.  Ayağınıza dolanan hatta sizi kendinizle bile çelişkiye düşüren kişilere karşı kazanılan zaferin işaretidir. İç huzurun, maddesel güvenliğin, amacınızı gerçekleştirmenin sadece ve sadece sizin elinizde olduğunu fısıldar. Sizi taçlandırır ve başkalarıyla olan irtibatınızda kuvvetlendirir.

Saat 08:51 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, ilişkimizle ilgili konularda geçmişi deşelemeden, şu andaki duruma odaklanalım. Analiz etmeyi ihmal etmeyelim. Farklı açılardan durumları ele alalım.  

Saat 17:27 Ay-Mars görünümü, ilişkilerdeki pürüzlerin düzeltilmesi anlamında her iki tarafın da samimi ve açık kalplilikle hareket etmesi gerektiğinin göstergesidir. Bu olduğu takdirde hiçbir sorun çıkmayacaktır. Bazı Balıklar için bu enerjinin anlamı sözleşme yenilenmeleri ve otoritelerle yapılacak görüşmelerde karşı tarafın üzerinizdeki hakimiyetinin veya partnerin haksız tavırlarının  sizi gerginleştirmesi anlamına gelebilir. Kimileriniz için hem iş hem ilişki anlamındaki hareketliliğin işaretidir.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2016 10:07

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell