Günlük Burç Yorumları - 13/05/2016

  • 13 Mayıs 2016 04:41
  • 784
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 13/05/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar Cuma günümüz saat 05:46 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle başlıyor. Bu görünüm, kendi paranızı kendiniz kazanabilme, iş veya toplumsal hayatta sorumluluklarınıza

sahip çıkabilme anlamında güç sağlar. İş başvurularında, görüşmelerinde, maddi anlamdaki düzenlemelerde yardımcınızdır. Derinlikli düşünmenizi, huzur ve güven içinde yaşamak adına neler yapılması gerektiğini bu görünüm sayesinde tespit edebilirsiniz.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümü,  parasal konularda risk faktörünü devre dışı bırakmadan hareket etmenin önemini gösteriyor. Başarısız girişimlerin önüne geçilmesinin yolu, kişinin ne yapmak istediğini bilmesiyle mümkündür. İşte o zaman insan, doğru  ve yerinde kararlar alabilir. Çünkü bugün aşırı hırs bize yanlışlar yaptırabilir.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, finansal konularda hesabı bilmek, aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde dikkatlice analizde bulunmak gerektiğini işaret ediyor. Evdeki hesap çarşıya uymayan durumlar varsa, açılmamak gerekir.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü yenilikçi görüşlerinizle, pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz.  Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Duygusal olarak bizi etkileyen, kendimizi güvende hissetmememize yol açan her durumu hassasiyetle ele alabiliriz. Aslında haklı sebeplerimiz vardır. Fakat dış dünyadaki insanların anlaması pek mümkün değildir. Kendimiz veya ailemizi ilgilendiren konulardaki tüm eksikler ve hatalara isyan edebiliriz. Boşluk etkisi altında tabii ki sakin olmamızda yarar var.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, geri hareket ve boşluk etkisinde gerçekleştiğinden, finansal konularda önümüzü tam olarak görmemiz mümkün olmaz. Biz sağlamcı düşünmek durumundayız. Özellikle 17-18 Nisan civarı günlerde aldığımız kararlara ve o günden bu yana olan gelişmelere parasal anlamda dikkatle bakmakta, artı ve eksileriyle değerlendirmekte yarar var.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar saat 05:46 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle Cuma gününe adım atıyoruz. Bu enerji, güvenli ve huzurlu bir hayat kurabilmek adına kendinizi geliştirmenizi, eksiklerinizi tamamlamanızı, güçlenmenizi sağlayıcıdır. Size moral ve motivasyon anlamında güç kazandırır. Kendinize ve hayata inanarak yol almanızda rehberlik eder. İnsan bu etki altında kazançlı çıkabilmesini sağlayan işlere yönelir. Güvenmediği insanlara sırlarını açmaz, bildiklerini uygulamaktan yanadır.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, iç dünyanızda yükselen liderlik arzunuzun baskın tavırlar sergilemenize neden olmasıdır. Kişi böyle bir etki altında sadece kendi bildiklerinin doğru olduğunu ve liderliğinin başkaları tarafından kabul edildiğini bilmek ve hissetmek ister.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, ev kiralama, eşya alımı, özel ihtiyaçlarınız dahil olmak üzere ailenizi ve sizi birebir ilgilendiren konularda lütfen enine boyuna düşününüz.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü şu anda durduğunuz noktanın farkında olarak bilinçli bir şekilde hareket etmektir. Değişimler güzeldir ancak uzun süreli etkili olması için temelinin güçlü olması gerekir.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yuvamızı, ailemizi, değer verdiklerimizi koruma arzumuz yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında dağılmamaya çalıştıkça daha fazla yorulabiliriz. Ay, gökyüzünde açısız kalacağı için, kendi rotasında sessizce ilerlerken, bizi de iç dünyamızın derinlikleriyle temasa çağıracaktır. Ben sakin ve akışta kalmanızı tavsiye ediyorum.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, Ay-boşluk ve geri hareket döneminde oluştuğu için, gerek maddi gerekse aşk hayatımızla ilgili konularda bilinçli şekilde düşünmekte yarar var. Geçtiğimiz 17-18 Nisan tarihinde üzerinde durduğumuz meseleler tekrar karşımıza çıkabilir veya önümüze gelebilir. Biz sağlamlık, güven ve uzun vadelilik olgularını mutlaka ön planda tutmalıyız.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler saat 05:46 Merkür-Pluto görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Bir yandan sağlamcı, güven dolu, istikrarlı olanı isteyeceğiz diğer yandan derinlikli bir şekilde her meseleyi ele alacağız. Düşüncelerimiz sağlamlıktan yana, ayrıca çıkarlarımızı gözetmek istiyoruz. Bilmediklerimizi, kafamızı kurcalayan meseleleri çözmekten yanayız. Hangi konu olursa olsun, görünenle yetinmeyeceğiz. Bilakis içimiz rahat edene kadar, yanlışları ve doğruları tespit ederek rahatlamayı tercih edeceğiz.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, özel hayatınız ve parasal konularda  güçlü hale gelebilmek ve  duygusal açıdan tatmin olabilmek için eksikleri engelleri, gözünüzde büyütmenize neden olabilir. Oysaki sakinlikle düşündüğümüzde bunların halledilmesi mümkündür.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, herhangi bir konuda söz vermeden önce lütfen her türlü olasılığı gözden geçiriniz. Özellikle bu saatte  çevrenizle olan iletişiminize dikkat ediniz.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü farkınızı ortaya koymak, isteklerinizi elde etmek, günü keyifli bir şekilde geçirmek  adına sizi kuvvetlendiricidir. Ruhunuzun zenginlikleri dışa yansıtmanız için teşvik edicidir. Kendinizi daha çok düşünür, daha fazla mutlu etmeye çalışabilirsiniz.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Maddi konularda bir hayli hassas tepkilerde bulunabiliriz. Değerli bulduğumuz her şeyi korumak isteriz. Kendimizi yetersiz hissettiğimiz konularda tepki gösteririz. İçinde yaşadığımız toplumun sorunları çevremizdeki insanların sıkıntıları bizi bir hayli rahatsız edebilir. Ancak hangi konuda olursa olsun halledilmesi mümkün olmayan durumlara karşı tedbirli olmakta yarar vardır.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, ailevi veya özel hayatımızla ilgili meseleler üzerinde mutlaka bilinçli olmamız gerektiğini işaret ediyor. Çünkü Ay-Boşluk ve Merkür geri hareketine denk geldiği için,  yeni bir karar vermek pek doğru olmaz. Ayrıca geçtiğimiz 17-18 Nisan tarihinde düşündüğümüz veya adım attığımız işleri, durumları bir daha gözden geçirmemiz iyi olacaktır.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler Cuma günümüz saat 05:46 Merkür-Pluto görünüm etkisinde başlıyor. Bu güçlendirici  enerji,  ilerisi adına sağlamlık ve  güven verici olana yönelmenizde, istikrarlı olanı seçmenizde yardımcıdır. Bu dostluk olabilir, iş hayatı olabilir, maddi-manevi anlamda kazandırıcı bir şey olabilir. Kişi, bakış açısını kendine göre ayarladığı için, özellikle partneri veya iş ortağıyla olan ilişkisinde kolay kolay tatmin olmaz. Onu inceler, yakından gözlemler, doğru ve güvenilir biri olup olmadığını anlamak ister. Buna göre ilişkisi, ortaklıkları ve geleceğini çizmeyi tercih edecektir.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, maddi kazancınızla ilgili konularda aşırı hırs yapmanıza neden olabilir. Gösterişli bir şekilde yaşamak, hedefinize ulaşarak geleceğinizi garanti altına almak arzunuz yoğundur. Ancak yine de bastığınız yeri bilmeniz son derece gereklidir.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, finansal yöndeki kararların, mutlaka uzun ömürlü ve sağlam olup olmadığına bakmak gerekir. Başkalarıyla parasal yöndeki işleri konuşurken, güven olgusunu mutlaka önemseyelim.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü değişime olan ihtiyacın simgesidir. Öyle bir mucize istersiniz ki, bugüne dek yaşanan her şeyi size unuttursun ve yepyeni bir hayat başlasın. Belli mi olur dostlarım,  hayalinizde canlandırdığınız yaşamın gerçekleşmeyeceğini kim söyleyebilir ki?

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman süresinde, başlanan işler pek yolunda gitmeyebilir. En iyi bildiğiniz işi yaparken bile zorlanabilirsiniz. Siz acele ettikçe sanki işler arapsaçına dönüyormuş gibidir. Bu yüzden de kendinizi tam anlamıyla huzurlu hissetmeniz zor olabilir. Zamanın geçmesini beklemekte, kendinizi sakinleştirmekte yarar var.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, geri hareket ve Ay-Boşlukta gerçekleştiğinden, ilerisi adına umut vermeyen, bizi yorabilecek, zorlayabilecek kararlardan uzak durmalıyız. Henüz yerli yerine oturmamış veya şu anda bizi düşündüren her şey daha sonra düzelebilir. Geçtiğimiz 17-18 Nisan tarihindeki meseleler tekrar önümüze gelebilir. Biz sakin ve aklımız başımızda hareket etmeliyiz.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar saat 05:46 Merkür-Pluto olumlu görünümü, başkalarıyla aranızdaki iletişimin gayet kıymetli olduğunu gösteriyor. Eğer patronunuz size, siz de ona karşı belli bir inatlaşma içinde olursanız doğaldır ki, kendinizi baskı altına alınmış hissedersiniz. Bu durum işinizde verimsiz çalışmaya, kendinizi güçsüz hissetmeye neden olur. Burada önemli olan, kazanç-kayıp ikilemi üzerinde durmak, piyasanın durumuna ve iş şartlarına göre bilinçli bir gözden geçirmede bulunmaktır. Mantıklı olmak, gelişimi hedeflemek, etrafınızdaki insanları dinlemek, ortama göre hareket etmeyi bilmektir.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, mesleki konularda daha fazla kazanmak ve yarınlarınızı garanti altına almak ihtiyacınız nedeniyle dürtüsel hareket etmenize neden olabilir.  Ancak girişimlerde bulunmak ve doğru adımı atmak isteğinizde dış etkenler sizi durdurabilir. Bu engellemeyi gözünüzden büyütmeyin ancak dikkatli olmayı da ihmal etmeyin.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, iş konularında veya dış temaslarınızda sizi rahatsız eden meseleleri sadece kendinize göre değerlendirmeyiniz. Mantıklı şekilde enine boyuna düşünmenizde yarar var.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü özgürlük duygusunu yüreğinizin derinliklerinde hissettiricidir.  Bu güç sayesinde  önünüzde duran engelleri aşabilirsiniz. Dikkat çekme isteği, kendini ifade edebilme yeteneği, alkış ve onaylanma arzusunun yükseldiği böyle bir günde davranışlarınızla, duruşunuzla ne kadar açık ve doğal bir insan olduğunuzu hissettirirsiniz.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Çözümü sizin elinizde olmayan ancak şöyle bir çevrenize baktığınızda herkesin zorlandığı konularda sizin de canınız sıkılabilir. Ülkeniz, toplum hayatında yaşananlar, içinizdeki gizli saklı üzüntüleriniz hassas tepkilerde bulunmanıza neden olabilir. Ay, rotasız, herhangi bir gezegenle görünüm oluşturmadan ilerleyecek. Bu durum içe yönelmenin işaretidir. Akışta kalmamızda yarar var.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, kariyer hayatımız, hedeflerimiz ve finansal konular üzerinde durmamızı sağlıyor. Ancak Ay-Boşluk ve geri harekete rastladığı için, hemen karar vermek, uygulamak doğru olmayabilir. Ayrıca geçtiğimiz 17-18 Nisan tarihindeki meseleler tekrar önümüze gelebilir. Bunları yeniden gözden geçirmemizde yarar var.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar Cuma günümüz, saat 05:46 Merkür-Pluto görünümüyle başlıyor. Bu enerji, deneyimlerinizi göz önüne alarak maddi ve manevi anlamda güçlenmenizi sağlayacak kararlar vermenizde yardımcı olur. Kişi,  şöyle bir bulunduğu ortama, şartlara, ilerisine bakar. Şu konularda dikkatli ve  attığım adımın bilincinde olarak kararlarımı vermeliyim der. Aşk hayatında tatmin olmak ister. Hiç kimsenin kendisine yanlış yapmasına, haksızlık etmesine, çıkarlarını zedelemesine izin vermez.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümünde, yenilikte bulunmak isteyen birey, öyle bir adım atmak ister ki, çekilen tüm sıkıntılara değsin ve geleceği garanti altında olsun.  İşte bu bakış açısı dürtüsel bir şekilde sizde baskı uyandırır. Ancak şartları gözden geçirmek ve bu enerjilere güvenerek değişimde bulunmamak gerekir.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, bir takım sorunlarımızı sadece kendi bakış açımızla ele almamakta yarar var. Bazen şartlar zorlayıcı olabilir. Bunları mantıklı, soğukkanlı ve enine boyuna düşünürsek, uygun bir çözüm bulabiliriz.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü ilişkinin selameti açısından her iki tarafın da arkadaşça konuşmanızı gerektiricidir. Yersiz ve abartılı olan tavırlar geri dönüşümü olmayan sıkıntılara yol açabileceğinden dikkatli olmakta yarar vardır.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Başkalarından destek görmekte, kendi arzularınızı tatmin etmekte, istediğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşınız veya bir tanıdığınızla ilgili olan bazı meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yardımcı olmanız pek mümkün olmadığı için sıkılabilirsiniz. Boşluk süresince Ay, görünüm oluşturmayacağı için, zihnimiz herhangi bir konuda net bir görüş sahibi olmayabilir. Yenilik içeren konularda beklemede kalmakta yarar var.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, Ay-boşluk ve geri hareket dönemiyle örtüştüğünden lütfen iş hayatımız başta olmak üzere yurtdışı, eğitim ve ticari konularda çok dikkatli bir incelemede bulunmanın önemini vurguluyor. Her işimizi mutlaka gözden geçirelim ve hemen karar vermeyelim. Ayrıca geçtiğimiz 17-18 Nisan tarihinde verilmiş veya üzerinde düşünülmüş meseleleri de, artı ve eksileriyle ele alalım.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler saat 05:46 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle güne adım atıyoruz. Bu enerji, güvende yaşamak, huzur bulmak, maddi ve manevi açıdan güçlenmek anlamında yapılacak düzenlemelerin işaretçisidir. Kişi ev hayatıyla ilgili konulara ve alacak-borç-ilişki meselelerine ağırlık verebilir. Bu konularda sağlam adımlar atmak, durumunu gözden geçirmek niyetiyle hareket edebilir. Zihinsel anlamda sakindir. Fakat kafasını kurcalayan durumlar varsa bunları bir an önce halletmek isteyebilir. Yapılacak düzenlemeler için paraya ve güce  ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda eşin, ortağın, ailenin  desteği sizin için gayet önemlidir.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümünde, ideallerinizi bir an evvel gerçekleştirme dürtünüz yüksektir. İmkanlar dahilinde yapabileceğinizi, altından kalkabileceğinizi düşündüğünüz kararlar verebilirsiniz. Ancak ben bugün böylesi hızlı ve radikal gelişmeler konusunda dikkatli olmanızdan yanayım. Biraz daha araştırmakta fayda olduğunu söylemek isterim.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, hedefimize uygun ve arzuladığımız şekilde hareket edebilmemiz için, her meselenin mutlaka bilinçli şekilde ele alınması yararlıdır.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü fazla çaba sarfetmeden  diğer insanlar üzerinde kolaylıkla hakimiyetinizi kurabilmenizde yardımcıdır. Birilerinin sizi önemsediğini, söylediklerinizi mutlaka dikkate alacaklarını düşünebilirsiniz.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, kredi-parasal-eş veya iş ortaklarıyla alakalı konular, yurtdışı işlerimiz ve ticari meseleler üzerinde çok iyi bir analizde bulunmanın önemini vurguluyor. Ay-Boşluk ve Merkür geri hareket döneminde olduğumuz için, dikkatli olmak, söz vermemek, her bir noktayı sağlamlık, güvenilirlik ilkesi çerçevesinde ele almak gerekir. Ayrıca geçtiğimiz 17-18 Nisan tarihinde düşünülmüş veya karar verilmiş konuların da tekrar bir gözden geçirilmesinde yarar görüyorum.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler  saat 05:46 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle Cuma gününe adım atıyoruz. Ortak bir hayatın sürdürülmesi konusunda gerek iş ve gerekse partnerle olan bağlantıların  ele alınması gerekiyor.  Bu görünüm sağlamlaştırmak adına  çok önemli. Şimdi gerek siz gerekse karşınızda bulunan kişinin ilişkiniz adına çok iyi düşünüp taşınması lazım. Ne o,  sizin üzerinizde baskın ne de siz,  gücünüzü kabul ettirici tarzda davranmamalısınız. Bu enerji  bilinçli hareket edilmesi halinde aranızdaki iletişimi güçlendiricidir. Her iki taraf da, oturup konuşur, ortaklığın düzgün şekilde yürümesi adına yapılacakları ele alır. Böylesi tabii ki gayet olumludur. Tam tersine inatlaşmaktan kaçınılmalıdır.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümünde bize düşen aklı başında hareket etmek. Bir anlık heves ve dürtülerin esiri olup, sonradan pişman olmak istemiyorsak bugün özellikle  önümüze ardımıza bir bakalım. Mesleki ve ilişki konularında şu aralar kiminiz  fazlasıyla umutsuz, bazılarınız ise bu sefer tamamdır  diyecek kadar  sevinçli.  Ancak ben yine de her şeyin dibini iyice kontrol etmenizden yanayım.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, iş hayatımız, özel ilişkimizle ilgili konularda isteklerimizi dile getirmekte zorlanabiliriz. Başkalarının üstümüzdeki etkisi yüksek olabilir. Bu saatlerde sakin olmakta zorlanabiliriz.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünüm etkisi altında,  farkedilme arzunuz, birileri tarafından kıymetli bulunma ihtiyacınız yükselir. O an birisi sırtınızı sıvazlasa veya iyi ki varsın dese kendinizi huzurlu hissedersiniz.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Başkalarına karşı mecburen anlayışlı olmanız gerekir. Aynı şekilde onların da size karşı, hassasiyetinizi göz önüne alarak hareket etmeleri gerekecektir. Özellikle toplumsal anlamdaki düşünceleriniz bir hayli hassastır. Durumları kontrol etmek istedikçe daha fazla yorulursunuz. Sevdiğiniz kişilerden destek beklersiniz. En başta sağlığımız yönünde etkili olan bu zaman dilimi,  duygusal açıdan bizi zorlayabilir.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, Ay-boşluk ve Merkür geri hareket dönemiyle örtüştüğü için, ilişki meseleleri başta olmak üzere, para ve plan-projelerimizle alakalı konularda dikkatli bir gözden geçirmede bulunulması gerekiyor. Ayrıca geçtiğimiz 17-18 Nisan tarihinde verilmiş kararları  veya üzerinde düşünülmüş meselelere bakmanın, tekrar ele almanın faydalı olacağını söylemek isterim.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar Cuma günümüz, saat 05:46 Merkür-Pluto görünüm etkisinde başlayacak. Hem iş hayatınızı hem de özel ilişkilerinizi,  güven-istikrar-uzun vadeli olacak şekilde gözden geçirmenizi sağlıyor. Tatminkar bir iş hayatı ve beraberlik dendiği zaman,  insanın kafasında soru işareti uyandırmaması tabii ki önemlidir. Fakat soru işareti uyandırıyor diye de, pes etmek, inatlaşmak, sabit fikirli düşünmek, hep kendimiz adına meseleleri ele almak gerekmez. Bir de şu husus var. İnsan bazen, sırf başkalarını memnun edeceğim, kazanacağım diye, huzursuz ve güvensiz bir ortamda sağlığını hiçe sayacak şekilde çalışmamalıdır. Onun için benim tavsiyem, gerçekçi bir şekilde duruma bakmanızdır.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümünde bize düşen aklı başında hareket etmek. Bir anlık heves ve dürtülerin esiri olup, sonradan pişman olmak istemiyorsak bugün özellikle  önümüze ardımıza bir bakalım. Mesleki ve ilişki konularında şu aralar kiminiz  fazlasıyla umutsuz, bazılarınız ise bu sefer tamamdır  diyecek kadar  sevinçli.  Ancak ben, her şeyin dibini iyice kontrol etmenizden yanayım.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, plan ve projelerimizi gözden geçirmemizi sağlıyor. Dikkatli bir şekilde, enine boyuna düşünmemizde yarar var. Aceleyle karar vermeyelim.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu etkisiyle,  hakimiyet duygunuz yükselişe geçer. Gayet umutlu ve kendimizden emin şekilde düşünebilirsiniz.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Zorluk çıkaran insanlar, sizi anlamamakta ısrar eden kişiler, ilişkinizle alakalı meseleler bir hayli sıkıntı yaratabilir. Bazı kişileri bağışlamakta, anlayış göstermekte zorlanabilirsiniz. Neden her şeyi benden bekliyorsunuz diyerek tepkide bulunabilirsiniz. Bu süre içinde,  belli bir rotada ilerlemek, bir şeyin nasıl olması gerektiğini oturup saatlerce düşünmek gibi bir isteğimiz yoktur. Uygun olmayan şartlar, zamana bağlı işler bize zor gelebilir.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, çalışma hayatınız, sağlık, yurtdışı, ilişki, eğitim ve ticari konularda mutlaka sağlamlık, uzun ömürlülük, güven ilkesini gözetmeniz gerektiğini vurguluyor. Bu kavuşum, Ay-Boşluk ve Merkür geri hareket döneminde oluştuğu için, yukarıdaki konularda yeni bir karar vermeden önce duruma çok dikkatli bakmamız lazım. Ayrıca geçtiğimiz 17 ve 18 Nisan tarihinde verilen kararları veya gelinen son duruma iyi bakmamız yararlı olur.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar, saat 05:46 Merkür-Pluto olumlu görünümü, her zaman sağlamdan yana olan  Oğlakların iş hayatı-gelişim-aşk-çocuk-gelecek anlamında kazançlı çıkmak istediklerini gösteriyor. Bunda şaşılacak bir şey yok. Zaten oğlaklar için bu her zaman böyledir. İşte bu görünüm karşılarına çıkacak bir kişiyi veya partnerini  inceden inceye gözlem altına almalarının işaretçisidir.  İş konusunda sıkı çalışacaklar ama parasal açıdan da doymak isteyeceklerdir. Çocuklarının üstüne titreyecekler, çocuk sahibi olmanın anlamı üzerine düşüneceklerdir. Ayrıca güçlü olmak, dik durmak isteyeceklerdir.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, yabancılarla temas, eşinizin ailesi, seyahat, yüksek eğitim, yabancı dil, ticaret, uzmanlık konularında bir takım fikirleriniz olabilir. Bu fikirler size göre gayet olumludur ve mutlaka dile getirilmelidir. Fakat gün içindeki etkiler nedeniyle dikkatli olmalı, girişimde bulunmak yerine olayları kendi akışında bir kez daha değerlendirmeye çalışmalısınız.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, aşk hayatınız veya finansal yöndeki kararlarınızı artı ve eksileriyle gözden geçirmeden karar vermeyiniz.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü gelecekle alakalı konularda bir hayli hırslı düşünmemizi sağlar. Arkadaşlıklarımızı, bugüne dek yaşadıklarımızı düşünürüz. Ancak iç dünyamızda kimseye pek güvenimiz yoktur.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ay, gökyüzünde hiçbir gezegenle görünüm oluşturmadığından, insan rotasız  bir gemiye benzer. Durum böyle olunca belli bir amacımız yok gibidir. Bu durum gerginlik yaratabilir. En iyi yol, sakin ve akışta kalmak, acele ve sinirle kararlar vermemektir.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, aşk hayatımız, çalışma yaşantımız, çocuklarımız, eğitimden ticarete kadar her konuda mutlaka güven ilkesini gözetmenin, karar vermeden önce çok iyi düşünmenin önemini vurguluyor. Çünkü hem Ay-Boşlukta hem de Merkür geri hareket dönemindeyiz. Ayrıca geçtiğimiz 17-18 Nisan tarihinde düşündüğümüz konuları tekrar ele alalım. Her şeyde istikrar, sağlamlık arayalım.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar yeni günümüz saat 05:46 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle başlıyor. Bu enerji, güven olgusunun önemini vurguluyor. Ailemiz, geleceğimizle alakalı konularda buna önem veriyoruz. Kendimize ne kadar güveniyoruz, hayata inanıyor muyuz, güven içinde olduğumuzu düşünüyor muyuz? Bu sorulara cevap ararken, ne kadar güçlü olduğumuzu da sorgulayacağız. Bağımlılıklarımızı ele alacağız, hangi alanlara, konulara, meselelere işlere öncelik verdiğimizi gözden geçireceğiz. Dış veya iç anlamda ne gibi baskılar altındayız bunları ele alacağız. Bunu bir iç gözlem gibi düşünürsek, bir çok ayrıntıyı fark etmemiz mümkün olur.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümü kişi ister istemez cebindeki parasını, mal varlığını daha fazla önemsemeye başlar. Ayrıca ailesini  her şeyin üstünde görür ve onların iyiliğini olacak şekilde planlar yapmak ister. Ancak gerek siz gerekse birlikte yaşadığınız kişi veya kişiler biraz sabit fikirli davranmaya yatkındırlar. İşte bu durum bir Kova için rahatsız edici boyuta geldiğinde olmayacak kararlar verebilir. Dikkatli olalım lütfen.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, özel ve ailevi konularda birilerinin canımızı sıkmasına neden olabilir. Düşünürüz, işin içinden çıkmakta zorlanırız. Bir çözüm bulmak mümkün değilse, bu saatte olayların üstünde daha fazla durmamakta yarar var.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü kısa süreli bir hoşlanmanın, etkilenmenin işareti. Özellikle bekar Kovalar için bir hayli heyecanlandırıcı olabilir. Uzun sürer mi? Ay etkisi altında bunu bekleyemeyiz. Fakat heyecanlandırıcı olabilir. İlişkisi olanlar, partnerlerinden sürpriz bir haber duyabilirler. Sorunları olan Kovalar, kısa süreli bu titreşim sayesinde problemi halledebilirler.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatler arasında her ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımızı yakan, söyleyemediğimiz sorunlarımız yüzünden bir hayli hassas düşünürüz. Bu hassasiyet, sahip olduğumuz, değer verdiğimiz bazı kişi ve durumların üzerimizdeki etkisi nedeniyledir. Elden geldiğince sabırlı olmakta yarar var. Bu uzun boşluk etkisi altında, yönsüz ve rotasız, içe dönük bir ruh halini  işaret ediyor. Kişisel anlamda karar verirken mutlaka düşünmemiz hatta beklemede kalmamız gayet yararlı olur.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, ailemiz, aşk hayatımız, ortak finansal işlerimiz, kredi alımları, çocuklarımızla alakalı konuları mutlaka güven ilkesini gözeterek ele almamızı gerektiriyor. Çünkü hem Ay-Boşlukta hem de Merkür geri hareket dönemindeyiz. Hiçbir şeyi şansa bırakmayalım. Ayrıca geçtiğimiz 17-18 Nisan tarihinde verilen kararları veya durumları yeniden gözden geçirelim. İncelemeden kararlar almayalım.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-05-13,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar Cuma günümüz saat 05:46 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji, acele etmeden sabırla öğrenmenin, insanlarla sağlam ve dürüstçe ilişkide bulunmanın, işinizde pratik çalışmanın,  kazanç elde etmek, güven içinde yaşamak adına sağlam olanı istemenin göstergesidir. Bunları yapabilmek size toplumda güç kazandıracak ve güven duygunuzu yükseltecektir. Tabii ki bilgi düzeyiniz, tecrübenizi mutlaka gözden geçirmeyi ihmal etmemenizde yarar vardır.

Saat 06:20 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, hem sağlıklı paylaşımlarda bulunmak hem de  başkalarının bizim hakkımızda güzel düşünmesini isteyeceğiz. Derinlikli olarak düşündüğünüzde sizi en fazla mutlu eden şey, sağlıklı yaşam, güvenilir ilişkiler kurmak ve gereksiz yere zaman kaybetmemektir.  Bu nedenle titiz davranmaya çalışırsınız. Ancak gelin görün ki, ne kadar manasız konu ve iş varsa gelir sizi bulur. İşte böyle durumlarda öfkenizi disiplin altına alabilirseniz enerji kaybetmemiş olursunuz.

Saat 08:28 Ay-Merkür görünümü, bazı meseleler, kişiler kafamızı kurcalasa da, bu saatlerde çözmeye çalışmak, anlamak pek mümkün olmaz. Zihninizi rahatlatmakta yarar var.

Saat 18:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü bazı kişileri yüreğinizin içinde affedebilir ve sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Eğer yanlış ilişki ve hatalı  kararlarınız  nedeniyle  kendinize kızıyorsanız o zaman lütfen sakin olunuz.

Saat 20:02-14 Mayıs saat 08:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Satın almalar, ticari anlaşmalar, sözleşmeler, parayla alakalı konular, bizi birebir ilgilendiren önemli kararların alınmamasında yarar vardır. Paramızı riske atmamaya özen göstermemiz gerekir. Bir ürünü alırken enine boyuna düşünmekte yarar vardır. Bu süre içinde, kazanmakta, ileri atılmakta, ifade etmekte zorlandığımız konularda hassas tepkilerde bulunuruz. İlgi görmek, değerli bulunmak, sevilmek arzumuz bir hayli yükselebilir.

Saat 22:11 Merkür-Venüs kavuşumu, ailemiz, evimiz, ilişkimiz, çevre değişikliği, yakınlarımızla alakalı konuların dikkatli ve güvenilirlik ilkesinde gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Çünkü hem Ay-Boşlukta hem de Merkür geri hareket dönemindeyiz. Yeni bir karar vermek, karar değişikliğinde bulunmak yanlış olabilir. Ayrıca geçtiğimiz 17-18 Nisan tarihindeki durumlar tekrar önümüze gelebilir. Bunlara bir daha bakmakta yarar görüyorum.

Doğru, güzel  ve faydalı olana ulaşmamız dileğimle,

 

Son Güncelleme: 13 Mayıs 2016 06:43

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell