Günlük Burç Yorumları - 12/05/2016

  • 12 Mayıs 2016 00:05
  • 774
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 12/05/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar saat 02:04 Ay-Pluto karşıtlığı, iş-aile-ev hayatımızla ilgili durumun derinlikli gözden geçirilmesini sağlıyor. Ancak bilinçli olmak, gerçekleri göz ardı etmemek lazım. Geçmişin etkisinde kalmamak, geleceği önemsemek gerekir.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, ailemizi, evimizi, sahip olduğumuz her şeyi koruma arzumuzu işaret ediyor. Finansal anlamda rahat ve güvenli bir yaşamdan yanayız. Bu konularda neler yapmak gerekiyor bunları düşüneceğiz. Hesabımızı bileceğiz.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş ve aile hayatımızla ilgili konularda seçici, detayların farkında ve gelişim anlamında karar vermemizi, artık geçmişi değil, geleceği düşünmenin faydalı olacağını gösteriyor.

Saat 08:23 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünümü altında,  sırlarınızı ancak çok güvendiğiniz dostlarınıza açmaktan hoşlanabilirsiniz. Güç birliğinde bulunmak, hedeflerinizi, diğer insanların yararına olacak şekilde yönlendirmeniz mümkün olabilir.

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasında boşlukta ilerleyecek Ay, geçmiş meselelerden ziyade bugünü merkez alarak düşünmeniz sizi yaşanabilecek stresten korur. Temkinli hareket etmek ve yenilik anlamındaki işler konusunda beklemede kalmak durumundayız.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar saat 02:04 Ay-Pluto karşıtlığı, yolculukları, ailenizle olan bağlantınızı, işlerinizi yoluna koymak amaçlı görüşmeleri, derinlikli düşünmeyi sağlıyor. Fikirlerinizi, planlarınızı hayata geçirmek kolaylaşıyor.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, doğru bir yön belirlemenin, sağlam ve tutarlı düşünmenin işaretçisidir.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğüm görünümü gayet kıymetlidir. Hem yakın çevremiz hem de hayatı gözlemlemede size algı gücü veriyor. Neyin gerekli ve gereksiz olduğunu tespitte yardımcıdır. Gelişimden yanasınız. Müzik, sanat, çalışma hayatı, aşk, çocuklar, gelecek sizin gözbebeğiniz gibi.

Saat 08:23 Ay-Güneş olumlu tesiriyle güven duygunuz yükselişe geçer.  Kafanızın içinde dağılmış olan her şeyi toparlayabilirsiniz.

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasında Ay boşlukta kalacaktır.  Bu zaman dilimi içinde, zamanı doya doya yaşama arzunuz yükselir. Ancak bir yandan da maddi şartların elverişsizliği sizi rahatsız edebilir. Bu boşluk etkisinin yarattığı bir duygu halidir. Ilık bir banyo, sakinleştirici bir müzik sizi rahatlatabilir.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler saat 02:04 Ay-Pluto görünümü, maddi konularda tasarruf, yatırıma yönelmenizi, derinlikli düşünmeyi sağlar.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, maddi konularda daha tutumlu olmamız gerektiğini işaret ediyor. Hesabımızı iyi yapmamızda yarar var.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğinizi, ailenizi, paranızı güvence altına alacak şekilde işlerinizi takip etmeniz anlamındadır.

Saat 08:23 Ay-Güneş görünüm etkisi altında, güven duygunuzu ayakta tuttuğunuzda göreceksiniz ki,  yavaş yavaş  her şey yoluna girmeye başlamış.  Bu enerji sizi mutsuz eden veya gizli gizli yaralayan konularda destekçinizdir.

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde başlıyor. Maddi konularda sağlamlığı, güvenilirliği mutlaka önde tutmalıyız. Şuraya para yatırayım, buna borç vereyim, şu istediğimiz alayım diye düşünmek yerine iyice düşünmekte yarar var.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler saat 02:04 Ay-Pluto görünümü, partnerinizle aranızdaki meseleleri farklı yönde ele almanıza, bu yüzden bazen eşinizin baskıda bulunmasına neden olsa da, her iki taraf da ilişkinin devamı yönünde kararlıysa, sorunlar aşılır. Yoksa, tartışmalar yaşanabilir.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, kişisel anlamda güvencemizi bir hayli önemseyeceğiz. Gayet olumlu şekilde işlerimizi düzenleyeceğiz. Sağlam ve doğru kararları bu saatte verebiliriz.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğüm görünüm, çevre ilişkilerinde detaylı ve gerçekçi düşünmenizi, bu çerçevede karar vermenizi sağlar. Girişim, analiz, karmaşık olanı çözerek ilerlemenizde yardımcıdır.

Saat 08:23 Ay-Güneş görünüm etkisi altında ailevi duygularınız sizin için her zamanki gibi ön plandadır. Sevdiklerinizi kanatlarınızın altına alarak mutlu etme çabanız fazlasıyla yoğundur.

Saat10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Satın alma, kiralama ve özel hayatınızla ilgili konular üzerinde aceleci davranmayınız. Genel olarak duygularımız boşluk etkisinde çok daha fazla içselleşir. Kimse bilmez ne çektiğimi diyerek kendi kendimize hesaplaşmalarda bulunuruz. Eğilimimiz öncelikle sevdiklerimizin üzerine titremektir. Geçmişte yaşadıklarımızla, bugünü karşılaştırırız. İnsanların bize yaklaşım tarzlarını önemseriz.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar saat 02:04 Ay-Pluto görünümü, iş veya farklı bir konuda çelişki duymamıza, yönümüzü tam olarak belirlemekte zorlanmamıza yol açabilir. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Onun için, verdiğimiz kararlara dikkat edelim.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, ailemizi, sevdiklerimizi özlemenin, onları daha fazla düşünmenin işaretçisidir. Doğru ve güvenli olana yöneliriz. Kendimizi garanti altına alacak şekilde işlerimizi planlamamız faydalıdır.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğüm görünümü, maddi şartların iyileştirilmesi yönündeki incelemelerin göstergesidir. Hesabımızı iyi yaparız.

Saat 08:23 Ay-Güneş görünüm etkisi altında  problemlerinize  çözüm bulmaya çalışırsınız.   Aşırı duygusal tepkilerden uzak,  başkalarını kontrol etmeye kalkışmadan günü geçirmeniz mümkündür.

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasında Ay boşlukta kalacaktır.  Bu süre içinde tabii ki temkinli olmakta fayda vardır. Önemli bir mesele olsa dahi, sonuç anlamında bir karar vermemek gerekir. Çünkü bu kararın uygulanması mümkün olmayabilir.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar saat 02:04 Ay-Pluto görünümü gücünüzü tecrübeli olduğunuz alanlarda göstermenizi sağlıyor. Kendinizi net olarak ortaya koyabilir, kararlı olduğunuzda geri adım atmazsınız.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, güvenli, sağlam ve doğru şekilde işlerimizi yapmamızı sağlayıcıdır. Emin olmadığımız hiçbir şeye evet demeyiz. Anlamadan bilmeden görmeden güven duymayız.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğe dönük ve amacınıza uygun şekilde hareket etmenin, gelişimden yana düşünmenin kıymetini vurguluyor. Böylece vereceğiniz kararlar, doğru ve yerinde olur.

Saat 08:23 Ay-Güneş görünümü beklentilerinizi, önceliklerinizi gözden geçirmenizi sağlar. Eğer kafanıza yatmayan bir şeyler varsa, bunların mutlaka halledilmesi gerektiğini düşünürsünüz.

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasında Ay boşlukta kalacaktır.  Bu süreçte, bazı nedenlerden dolayı hislerinizi sözcüklere dökmekte zorlanabilirsiniz. Aslında bir çok şey söylemek gelir içinizden ancak susmanın daha doğru olacağını biliniz.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  saat  02:04 Ay-Pluto görünümü, iş-ev arasındaki meseleler üzerinde derinlikli düşünelim. Bazı şeyler bizde hassasiyet yaratabilir. İyice düşünürsek, doğru yolu tespit ederiz. Çekişme, tartışmalardan uzak duralım.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, iş hayatı ve finansal konularda sağlamlık, güven ve istikrarı önemsemenin işaretçisidir. Bir şeyler soru işareti uyandırıyorsa, bunları tam olarak bilmeden karar vermezsiniz.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğüm görünümü, mevcut işimizin geleceği üzerinde düşünmeyi sağlar. Tabii ki gelişim, büyümeden yana olmalıyız. Buna göre karar vermeliyiz.

Saat 08:23 Ay-Güneş görünüm etkisi altında,  düşüncelerinizle duygularınız arasındaki paralellik, adım attığınız her konuda sabırlı  bir şekilde ilerlemenizde destekçinizdir.

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasında Ay boşlukta kalacaktır.  İletişim konusunda tedbirli olmakta fayda vardır. Etrafımızdaki insanların hal ve tavırlarının ne kadar güvenilir olup olmadığına bakalım.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler saat  02:04 Ay-Pluto karşıtlığı, derinlikli analiz yapmanızı, işlerinizi hırslı bir şekilde yoluna koymanızı, insanları ikna etmenizi sağlar. Daha fazla kendinize güvenirsiniz.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, her türlü ilişkide güven ilkesini gözeterek karar vermenizi sağlıyor. Siz sağlam ve uzun süreli bir beraberlik istiyorsunuz. Karşınızdaki kişinin maddi ve manevi anlamda güçlü olmasını, sözünü tutmasını bekleyeceksiniz.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğümü gelişim, büyüme, verimlilik anlamında destekleyicidir.

Saat 08:23 Ay-Güneş olumlu etkisi altında,  rahat ve doğal davranışlarınız, konuşmalarınızla başkalarına örnek olursunuz.  Kimseye muhtaç olmadan ayaklarınızın üzerinde durduğunuzu hissetmek sizi rahatlatır.

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ailevi-duygusal-iş ve güvenliğinizi ilgilendiren konularda duyarlı davranabilirsiniz. İlişkilerde sizin için en önemli unsur kendinizi güvende hissetmektir. Vicdanen düşünüp sustuğunuz, katlandığınız  ancak hiçbir hayra geçmediğini anladığınız durumlar aklınıza takılır. İç dünyanızda kendinizle, hayatla hesaplaşırsınız. Bazen de bu hesaplaşma sizi bir hayli tedirgin edebilir.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar saat 02:04 Ay-Pluto görünümü, mali ödemeler, yatırım, harcama gibi konuların ciddiyetle ele alınması, gerginlikle, hassasiyetle karar verilmemesinin önemini vurguluyor.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, finansal anlamda güvencenizi ön plana alarak düşünmekte yarar var.  Hiçbir şeyin garantisi olmadığını bilelim. Ne kadar sağlamdır, doğrudur diye bilmekte, anlamakta yarar var.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğümü görüm etkisinde,  geleceğimiz için, akıllı hareket etmek, hesabı bilmek lazım. Özellikle iş hayatımızla ilgili bir karar ve görüşme söz konusu ise, tabii ki bilinçli düşünmeliyiz.

Saat 08:23 Ay-Güneş olumlu görünümü, olaylara geniş gözlüklerle bakmanızı sağlar. Parasal konularda kafanızın içindeki yenilikleri uygulamak için hiç kimsenin tesiri altında kalmamalısınız. Ne de olsa bu sizin hayatınız. Son kararı verecek olan sizsiniz. Yeter ki, etraflıca düşünün ve yararlı olacağına inanın. O zaman kim ne derse desin yolunuzda emniyetli bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Dikkat dağınıklığı, hassasiyet, gelgitli ruh halleri   yavaşlama, geçmişi düşünme gibi hallere sebep olabilir.  Bu süreyi  doğru bir biçimde değerlendirmenin  yolu,  soğukkanlı davranmayı bilmekte yatıyor. İlişkilerde kapris ve alınganlık bir hayli etkili olabilir. Her burç mensubu boşluktan etkileneceği için, bize düşen hem kendi hem de insanların duyarlılığının farkında olmaya çalışmaktır.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar saat 02:04 Ay-Pluto karşıtlığı, aranızda tartışmalara yol açabilir. Biriniz başka diğeri başka düşünür. Ortaklaşa düşünmek zor olur. Böyle durumlarda sözler pek hoş olmaz. Bir daha duruma bakalım.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, ilişkilerimizde güven olgusunu ön planda tutmamızı sağlıyor. Bizim için doğruluk, dürüstlük ve uzun vadelilik gayet önemli olacak. Verilen sözlerin tutulmasını bekleyeceğiz.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimizi gerçekçi ve mantıklı bir şekilde analiz etmenin önemini vurguluyor.

Saat 08:23 Ay-Güneş görünümü, kim ne düşünürse düşünsün, her  türlü mücadeleye hazır olmanızı sağlar. İşte bunun adı özgüven duygusudur. Bu sayede her engeli güce dönüştürebilirsiniz. Lütfen biraz rahat olunuz. Çünkü bunu yapmadığınızda enerjinizi kendi kendinize engellemektesiniz.

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hassas olabiliriz. Güven önemli.  İnsan geçmişi anar, andıkça hüzünlenir. Eğer bir de yalnızsa, olur ya sevdiğinden uzaksa veya ayrıysa, dalar gözleri uzaklara.  Boşluk etkisinin bir başka yönü,  sevgilimiz, eşimiz veya ortağımızın bizden ilgi beklemesidir. Siz ise, herkes kendi sınırlarını, sorumluluklarını bilmeli diye düşünürsünüz. Karşıt görüşte olan kişilerin hareketlerini kafanıza takmayınız.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar saat 02:04 Ay-Pluto karşıtlığı, duygusal derinlik ve bazen kontrolümü yitiriyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Benim tavsiyem böyle anlarda yeni bir karar vermeyiniz.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, doğru, güvenilir ve istikrarlı işlere yönelmenin ve bastığımız yeri bilmenin işaretçisidir. Yaptığımız işe göre bir kazanç arzularız.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğümü, başkalarına muhtaç olmadan yaşamak için geleceğimizi garanti altına almamızı sağlayan analizin göstergesidir. Şuna gereksinim var, bunları elde etmeliyim tarzında düşünmek güven duygunuzu yükseltir ve sizi azimli kılar.

Saat 08:23 Ay-Güneş görünümü, neyi hedefliyor ne istiyorsanız bunu kafanızın içinde şekillendirmenizde destek olur.

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Eğer çevrenizdeki insanlar hayata olumlu bakan kişilerse, kendinizi huzurlu hissedersiniz. Bu süre içinde kendinize özen göstermekte, gereksiz konular üzerinde durmamakta yarar var.  Partnerinizin  davranışları,  sizin planlarınıza ve  bakış açınıza  ters düştüğü için tepkide bulunabilirsiniz. Hassas olabiliriz. İş ve duygusal konularda sıkıntılarımıza merhem olabilecek kişi ve gelişmelere daha fazla ihtiyaç duyabiliriz.

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-05-11,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, saat 02:04 Ay-Pluto karşıtlığı, güçlü duyguların, derinlemesine düşünerek verilen kararlar işaretçisidir. Hislerimizden eminizdir. Kendimizi güvende hissederiz. Partnerimize inanmakta haklıyızdır ve bunun doğruluğundan eminizdir.

Saat 04:10 Ay-Merkür görünümü, hoş etkili ve olumlu hisler duymamızı sağlayan bir enerjidir. Gönlümüz ve zihnimizden geçenler uyumludur. Duygularımızı, düşüncelerimizi sağlam ve dürüst şekilde dışa iletiriz.

Saat 04:22 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kararlarımızı ciddi anlamda ele almamızı, ileriye taşımamızı sağlar.

Saat 08:23 Ay-Güneş görünüm etkisi altında,  en çok önem verdiğiniz olgu, kendinize duyduğunuz güven olmalıdır. Şöyle bir etrafınıza bakınız. Sizin  kadar mücadele vermiş, kaç insan tanıyorsunuz. O zaman lütfen olumlu düşününüz. Çünkü bu kadar çetin yollardan geçmiş biri, artık yaş tahtaya ayak basmamalıdır. Ne dersiniz?

Saat 10:34-12 Mayıs saat 00:32  arasında etkili  boşluk süresince, tedbirli olmakta yarar var. Hangi konuda kendimizi güvende hissetmek istiyorsak onu daha fazla önemseriz. Sezgiler bir hayli güçlüdür. Aileyle olan irtibat yüksektir. Geçmişimiz, köklerimiz, değer verdiğimiz her şeyi önemseriz.  

Huzurun, sevginin, güvenin etkin olduğu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Son Güncelleme: 12 Mayıs 2016 00:05

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell