Günlük Burç Yorumları - 10/05/2016

  • 10 Mayıs 2016 04:15
  • 591
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 10/05/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar Salı günümüz Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor.  Bize kendimizi iyi hissettiren insanlarla bir arada olmak isteyeceğiz. Huzur arayacağız. Ailemizi, sevdiklerimizi, değerlerimizi korumaktan yana olacağız.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünümü, hem ailevi konular üzerinde hem de iç dünyanızda huzur, güven ve korunma duygularınızı baş tacınız yapacaktır.

Saat 18:39 Ay-Venüs olumlu görünümü, ailevi konularda, çocuklarınızla ilişkide veya evinizle alakalı mevzularda ve parasal konularda  yaşanmış eski sorunların çözümlenmesini sağlayıcı bir yansımadır. Güven ve huzur vericidir. Kişi bir yandan mali anlamda güçlü kararlar verebilir diğer yandan ailesini, değerlerini sahiplenir ve kollar.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, günün bu saatlerini eğlenceli kılıyor. Hem yazışırız, konuşuruz hem de dilediğimiz gibi kendimizi ifade ederiz. İçimizdeki coşku bizi heveslendirir. Aşk hayatımız canlanır. Kısa sürse de, bu saatlerde keyfimiz yerindedir ve zamanı en aktif şekilde değerlendiririz. Güzel haberler alırız.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, finansal yönde ilerisi adına umut vadeden gelişmeleri işaret ediyor. Bu gelişmeler, önümüzdeki Haziran ayının ilk haftasında görülmeye başlar. İşiniz, sağlığınız ve finansal konularda rahatlayabilirsiniz.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar Salı günümüz Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Ülkeniz, sizin insanlarınız, çevreniz, sevdikleriniz, mali gücünüz gayet kıymetlidir. Huzur ararsınız, bulunduğunuz alanı korursunuz.

Saat 16:18  Ay-Neptün görünüm etkisi, parasal konularda akıllıca değerlendirmede bulunmanızı sağlasa da, siz yine de bağlantıda bulunduğunuz kişileri veya yapacağınız işleri bir daha kontrol ediniz.

Saat 18:39 Ay-Venüs olumlu görünümü, doğal davranmanızı ve önyargısız düşünmenizi sağlayıcıdır. Eğer aşk hayatınız veya yakınlarınızla alakalı problemleriniz varsa, büyüklük bende kalsın diye düşünürsünüz.  Sevdiklerinizi arayabilir, gönüllerini alabilirsiniz. Özellikle büyüklerinizle aranızdaki kırgınlıkların kendiliğinden düzeldiğini veya bir büyüğünüzün size karşı sevgi dolu yaklaştığını farkedebilirsiniz. Çevrenizle olan ilişkiniz de güçlenir. Özellikle eski dostlar, eski tanıdık mekanlar, eskiye ait konular ele alınır. Çekici olursunuz. Ancak iştahımız bir hayli yükselir. Güzelliğinize ve bakımınıza, sanatsal konulara bir hayli meraklı olursunuz.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, yapılacak konuşmaların genel olarak ailemiz ve maddi konular etrafında gelişmesi demektir. Kendimizi geliştirmek, bilgilenmek ve bildiklerimizi paylaşmak isteriz. Kendimizi dış etkenlere karşı güçlendirmek adına düşünürüz.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, kişisel anlamda sizi rahatlatıcı, hayatınızı olumlu yönde düzenleyici fırsatları vurguluyor. Bunlar Merkür geri hareket sonrasında özellikle Haziran ayı başında etkili olmaya başlar. Aşk hayatınızda canlanma, çocuklarla ilgili meselelerde olumlu gelişmeler sizin için umutlandırıcı gözüküyor.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler, Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji, parasal konularda uzun vadeli düşünmenizi sağlar. Çevrenizle ilişkinizi, içinde bulunduğunuz durumu güven çerçevesi içinde gözden geçirirsiniz.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünümü, işlerimizi  yoluna koymak arzunuzu işaret ediyor. Ancak doğru bir iş üzerinde miyiz, kimlerle bağlantımız var, bunlara dikkat edelim.

Saat 18:39 Ay-Venüs olumlu enerji alışverişi,  çıkarlarımız konusunda hassas  davranabileceğimizin işaretçisi olarak öne çıkıyor. Kendi isteklerimize, duygularımıza, kazancınıza  fazlasıyla önem verebiliriz. Çünkü güven içinde yaşamaktan yanayız. Böyle düşündüğümüz için doğal olarak hem maddi hem aşk hem de ilişki konularında arzularımızı susturmak pek mümkün gözükmüyor.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, heveslendirici, canlandırıcı, etrafınızdaki her insanı etkilemenizde yardımcı aktif bir enerjidir. Özünde hareketlilik, iletişim, bildiklerinizi paylaşmak ve takdir edilmek ihtiyacı vardır. İletişimde bulunursunuz, yazışırsınız, haberleşirsiniz. Bu saatler sizi bir hayli neşeli kılar. Enerjiniz epeyce yüksektir. Göz önünde olmaktan hoşlanırsınız.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, şu anda sizi sıkıştıran veya üzmekte olan durumları atlatacağınızın işaretçisidir. Önümüzdeki Haziran ayı başındaki olumlu gelişmeler sayesinde moralinizin yükselmeye başlar. Böylece zorlu bir dönemi atlatacak olmanın iç huzurunu deneyimlersiniz. Ailevi konularda da olumlu yönde değişim ve düzenlemede bulunabilirsiniz.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler Salı günümüz  burcunuzda ilerlemekte olan Ay etkisinde başlıyor. Değerlerimizi sahipleneceğiz.  Sevdiklerimizi gözümüzün önünde olsun isteyeceğiz. Huzur, güvence, hayatın her alanında önemsediğimiz olgular olacak.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünümü, işinize geldiği şekilde olayları anlamanıza yol açabilir. Ancak gerçekçi olunmalıdır.

Saat 18:39 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünüm sayesinde,  kendinizi istediğiniz şekilde ifade edebilmeniz ve girişimleriniz konusunda arzuladığınız adımları atabilmeniz kolay gözüküyor. Etrafınızda bulunan kişilerden destek görebilirsiniz. Olgun ve ılımlı yaklaşımlarınızla çevrenizdeki herkesle anlaşabilmeniz mümkündür.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, çabuk tepki göstermenize neden olabilir. Fikirlerinizin mutlak kabulünden yana olabilirsiniz. Maddi konular üzerinde bir hayli düşünürsünüz.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, ilerisi adına umutlu bakmamızı sağlayacak gelişmelerin işaretçisidir. Bunlar önümüzdeki Haziran ayındakarşımıza çıkabilecek fırsatlardır. Bu sayede finansal anlamda güçlenmemiz, plan ve projelerimizi uygulamamız ve yapılacak görüşmeler sayesinde başarılı olmamız mümkündür.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar Salı gününe, Ay-Yengeç burcu geçişiyle adım atıyoruz.  Güven duygusu hayatın her alanında önemli hale geliyor. Ruhsal ve fiziksel anlamda huzur arayacağız. Emin olmak isteyeceğiz.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünüm etkisi, sıkıntılarınızdan kurtulmak, biraz olsun ferahlamak amacıyla çevrenizle bağlantı kurmanızı sağlıyor. Aslına bakarsak, pek kimseyi dinlediğiniz yoktur. Maksadınız, biraz oyalanmak, sorunlardan uzaklaşmaktır.

Saat 18:39 Ay-Venüs olumlu görünümü, bizler üzerindeki tesirini şöyle açıklayabilirim. Hani bazen insan hayatın zorlukları ve üzerindeki sorumluluklar nedeniyle sanki her şey kendisine  karşıymış gibi düşünür ya. İşte bu enerji, ne kadar güvendeyim, ayaklarım sağlam olarak yere basıyor mu, yuvamda mutlu muyum, nelere gereksinimim var, neler beni hassas hale getiriyor diyerek düşünmenizi sağlar. Doğal olarak, yaş tahtaya pek ayak basmazsınız.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarla bir arada olmaktan, konuşmaktan, ilgi görmekten hoşlanmanızı sağlar. Keyiflisinizdir. Yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak, bulunduğunuz ortamda sevilmek arzunuz yükselir.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, kazanç anlamındaki işlerin, projelerin ve görüşmelerin işaretçisidir. Bu gelişmeler önümüzdeki Haziran ayının ilk haftasında gerçekleşebilir. Bu sayede önünüzü daha net görmeniz mümkündür.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar Salı gününe, Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde merhaba diyeceğiz.  Uzun vadeli olana yönelten bu enerji, kimlere güvenip güvenemeyeceğinizi sorgulamanızı sağlıyor.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünümü, bazı kişilerle  aranızda sürtüşmelere neden olabilir.  Sabırlı olmakta zorlanırsınız. Gerektiğinde de dolaylı yoldan lafı yapıştırırsınız.

Saat 18:39 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünüm,  sevdiklerinizi kanatlarınızın altına alma arzunuzu ve  sorunlarınız olsa dahi dışa karşı sağlam bir duruş sergilemenizi sağlar. Yani kol kırılır yen içinde kalır mantığıyla hareket edebilirsiniz. Kendinize yeni hedefler belirleyebilir veya emin olduğunuz bir yolda ilerleme gücü kazanırsınız.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, iş konularında düşünmenin işaretçisi olduğu gibi, kendinizi geliştirmek amaçlı bilgilenmenin, değişik bir şeyler yaparak ilgi uyandırmak ihtiyacının da göstergesidir. Ayrıca bazı kişilerin sizinle ilgili düşüncelerini öğrenirsiniz. Ancak bunlar tam olarak nedir, ne değildir diye anlamak gerekiyor. Netleşmesini bekleyelim.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, eğitimden-iş hayatına kadar geniş bir alanda sizi rahatlatıcıdır. Gelişmeler, önümüzdeki Haziran ayının başında etkili olmaya başlar. Bu sayede yurtdışı, akademik kariyer, yasalarla alakalı konular,  ve önemli görüşmeler  arzu ettiğiniz şekilde gerçekleşir.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe uyanıyoruz. Huzurlu bir ortam, güven duymak, etrafınızdaki insanların tutumları sizin için çok önemli. Ortamı geren, gereksiz yere olayları tırmandıran kişilere karşı mesafe koyabilirsiniz.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünümü,  farklı yollar arayışınızı işaret eder. İyi niyetinizi kimsenin kullanmasına izin vermezsiniz.

Saat 18:39 Ay-Venüs olumlu görünümü, insanların dikkatini kolaylıkla çekebileceğinizi  hem de arzuladığınız desteği görebilmenizi sağlayıcıdır. Burada asıl önemli nokta, en çok neye ihtiyacınız olduğunu belirlemektir. Şöyle bir düşünürsünüz. Ben doğru kişiyle beraber miyim, neler beni rahatsız ediyor, ne olursa kendimi garanti altında hissederim. İşte bütün bu sorulara gün boyu cevap bulmaya çalışırız. Hem iş hem maddi konularda güçlü olmak isteriz.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, sevdiklerinizle yapılan aktiviteler, gezmek, konuşmak, hobilerinize zaman ayırmak için gayet olumludur. İlgi görmekten hoşlanırsınız. İnsanların sizi dinlemeleri, takdir etmeleri, hakkınızda güzel sözler söylemelerinden memnunluk duyarsınız.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, güven olgusunun özel hayatınızda ve iş ortaklıklarında önemi vurguluyor. Belki siz şu aralar bunu hissetmekte zorlanıyorsunuz. Ancak üzülmeyiniz. Önümüzdeki Haziran ayının başında yaşanması muhtemel gelişmeler sayesinde zorlukları aşabilecek güce kavuşabilirsiniz.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler Salı günümüz, Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde  başlıyor. Derinliklerimizle temasımız yoğun, çevremizde gelişen durumlara oldukça duyarlıyız bugün. İnancımızı dimdik ayakta tutmamız gerektiğinin farkındayız. Güvenli ve huzur verici olana yöneliyoruz.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünümü, bize söylenenlere dikkat etmenin önemini vurguluyor. Yanılmamak için bu şart gözüküyor.  

Saat 18:39 Ay-Venüs görünümü, bir çok konuda anlaşabileceğiniz bir kişiyle karşılaşmanızı sağlayabilir. Ancak görünenlere değil, ne kadar sağlam olduğuna bakmanız gerekir. Amacınız,  yaşamınızı sağlam temeller üzerine oturtacak düzeni kurmaktır. Bunun için uzun vadeli düşünmek en doğrusudur.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, bir yandan elimizde olan miktarla hareket etmenin diğer yandan sorumluklarla baş edebilmenin zorluğunu gösterir. Bir şeyler yapmak isteriz. Fakat olanaklarımız kısıtlı olduğu için sinirlenebiliriz.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, ilişkiniz başta olmak üzere geleceğinizi ilgilendiren konularda şu anda yaşanan sıkıntıların aşılacağını vurguluyor. Önümüzdeki Haziran ayının başındaki gelişmeler, size olumlu yönde kapılar açabilir.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar, Ay-Yengeç burcu geçişiyle Salı gününe adım atacağız. Ailemiz veya karşılaştığımız insanlarla olan bağlantımızda duyarlılık bir hayli ön planda olacak. Sevdiklerimizi korumak ve kollamak isteyeceğiz.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünüm etkisi, partnerinizin, sizin  hassasiyetinizi veya beklentilerinizi anlamasını güçleştirir. Aynı durum sizin içinde geçerlidir. Siz bazı sözleri yanlış yöne çekebilirsiniz. Birbirinizi anlamak için daha dikkatli davranmanız gerekiyor.

Saat 18:39 Ay-Venüs olumlu etkileşimi,  huzur ve güvende yaşamanın önemini belirler. Ayrıca gerçek sevginin sahiplenilme ve huzur olgularıyla iç içe olduğunun altını çizer. İnsan güvenilir ve sağlam bir kişiyle beraberse, ona sıkıntılarını  söylemesine gerek yoktur. Çünkü seven insan, sevdiğinin ihtiyacı nedir, nelere üzülür bunları zaten bilir.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, bekar Yaylar için yeni bir tanışmaya vesile olabilir. İlişkisi olanlar için bir yolculuk işaretçisidir. Canlanırsınız, konuşursunuz, haberleşirsiniz ve hoşunuza giden şeylere zaman ayırırsınız.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, şu anda sizi engelleyen, sıkıştıran ve ilerlemenizin önünde duvar oluşturan meselelere yeni bir çıkış yolu bulmanız yönünde etkilidir. Bu yeni çıkış formülleri Haziran ayının ilk haftasında gerçekleşebilir. Plan ve projelerinizi yürürlüğe koyabilir, yeni bir adım ve karar alabilirsiniz.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar Salı günümüz Ay-Yengeç geçişiyle başlıyor.  Bizi hem eskiyle buluşturuyor hem sevgi hislerimizin yükselmesini sağlıyor hem de ilişki anlamında güven duygumuzun altını, güçlü bir şekilde işaretliyor.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünüm etkisinde, bazı meseleleri çözmekte zorlanırsanız,  hemen  durun ve bir daha gözden geçirin. Belki de gereksiz detaylar yüzünden zaman kaybediyor olabilirsiniz.

Saat 18:39 Ay-Venüs olumlu görünümü, partnerinizle anlaşabilmenizi kolaylaştırıcıdır. En azından her iki tarafın da, birbirine karşı saygılı ve anlayışlı davranmasını sağlar. Bu arada şu anki durumunuzu, ileriye dönük olarak hayatınızı olumlu hisler içinde ele almanızda yardımcı olur.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, bir meseleyi iki yönüyle ele alarak gözden geçirmenin ve maddi konularda abartıdan uzak şekilde düşünmenin doğru olacağını gösteriyor.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, aşk hayatınız, çalışma yaşantınız, eğitimle ve ticaretle ilgili konulardaki yeni gelişmelerin işaretçisidir. Bu gelişmeler Haziran ayı başında görülmeye başlar ve olumlu yönde adımlar atmanızı sağlar.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Çok hassas ve oldukça alıngan bir haliniz vardır. Bütün bunların nedeni, içinizdeki bazı hesaplaşmaların bitmemiş olmasıdır. İnsanlar sizin ne kadar yürekli ve ne kadar cömert biri olduğunuzu görmüyor gibidirler. İşte bu sizi çok üzmektedir.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünüm etkisi gereğinden fazla harcamada bulunmanıza neden olabilir. Hesabımızı iyi yapalım.

Saat 18:39 Ay-Venüs olumlu görünümü, hem ailevi konular üzerinde huzur ve güvenliğin önemini belirginleştirir hem de iş hayatı ve sağlık konularına verdiğimiz kıymeti yükseltir. Ayrıca geçmişte yaşananları hatırlatıcı ve geleceğe umutla bakmamızı sağlayıcıdır. Duygularımız kimi zaman bizi hüzünlendirse de, iç dünyamızdaki sevinç pırıltıları görülmeye değerdir.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, aşk hayatınızı canlandıran bir enerjidir. Yeni bir tanışmaya işaret olabilir. Partnerinizle aranızdaki bağı güçlendirir. Alacağınız bir haber sizi keyiflendirir. Gezmek, görmek, bilmek, ilgi uyandırmak hoşunuza gider. Bir yolculuk kararı verebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize toplamanız mümkündür. Sevgiliniz size veya siz ona bir jestte bulunabilirsiniz.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, ailevi ve finansal konularda şu sıralarda yaşanan sıkışıklığı, zorluğu aşabilmeniz yönünde etkili olup, fırsatlar ve gelişmeler Haziran ayı başında devreye girecektir. Sabırlı olunuz.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-05-10,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar Salı günümüz Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, içimizdeki çocuğu, güzel duygularımızı, bize haz veren ne varsa her şeyi gönlümüzün içinde baş köşeye oturtuyor. Çocuklarımızla, ailemizle, sevdiklerimizle ilgilenmekten yanayız. Kardeşimizle, kardeş gibi gördüğümüz arkadaşlarımızla dertleşmek, sohbet etmek yüreğimizdekileri paylaşmak bugün bizi hem rahatlatabilir hem de kendimizi güvende hissetmemizi sağlayabilir.

Saat 16:18 Ay-Neptün görünümü etkisi ruhsal anlamda rahatlatıcı ve sevgi olgusunu başımızın tacı yapıcıdır. Bu saatte kendimizi gayet iyi hissederiz. Rahatlarız.

Saat 18:39 Ay-Venüs olumlu görünümü, hayata tutunmanızı ve size gerçekten ihtiyacı olan kişilere yönelmenizi sağlayıcıdır. Umutlarınızın çiçek çiçek açmasını sağlayan böyle bir enerji sayesinde  huzur bulmak kolaydır.  Sağlam taşa oynarsınız. Panik olmadan, kendinizden emin bir şekilde yol alabilirsiniz.

Saat 18:57 Ay-Jüpiter görünümü, yeni bir şeyler yapmak, uygulamak, ilgi uyandırmak yönünde sizi heveslendirir. Ancak bunun için iyi bir araştırmada bulunmanız yararlıdır. Ev içinde bir hayli hareketlilik söz konusudur.

Saat 22:00 Venüs-Jüpiter ve  saat 23:14 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, ilişki, iş ortaklığı, çevre değişikliği, yeni bir start verilmesi yönündeki olumlu gelişmelerin en geç Haziran başında etkili olacağını işaret etmektedir.

Yeni günün, olumlu yöndeki gelişmelerin müjdecisi olması dileğimle,

 

Son Güncelleme: 10 Mayıs 2016 06:17

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell