Günlük Burç Yorumları - 05/05/2016

  • 05 Mayıs 2016 05:12
  • 916
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 05/05/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar saat 00:12 Ay-Pluto görünümü, mesleki konularda veya toplumsal ilişkilerde size mücadele gücü verir. Ancak burada önemli olan kendinizle ve kimseyle kavga etmemenizdir. Gereksiz şeylere sinirlenmeyiniz.

Saat 07:17-20:11 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, emin olmadığınız bir adım atmayınız. Oturup olan bitene bakmakta yarar var.

Saat 20:11  itibariyle etkili olacak Ay-Boğa burcu ilerleyişinde, duygusal açıdan emniyette olmak isteriz. Düşüncelerimizi onaylamalarını ve  kararlarımızı kabul etmelerini bekleriz. Güvenli bir ortam oluşturmak adına düşünürüz. Eğer hoşnut olmadığımız bir durum varsa fedakarlıkta bulunmak yerine, herkesin payına düşeni yapması gerekir diye içimizden geçiririz.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar saat 00:12 Ay-Pluto görünümü neleri arzu ettiğinizi, neler yapmak istediğinizi belirlemeniz halinde, isteklerinizi elde edebileceğinizi vurguluyor.

Saat 07:17-20:11 arasındaki Ay-Boşluk süresince  iç gözlemde bulununuz. Sırlarınızı kimseyle bölüşmeyiniz. Bazı durumlar öfkelenmenize neden olabilir. Ancak dışa yansıtmaktan ziyade kendi kendinize kızabilirsiniz. Şu işi neden şöyle yaptım veya niye böyle karar verdim diye, kendinizi sorgulayabilirsiniz.

Saat 20:11 itibariyle, burcunuzda ilerleyen Ay, dikkatli ve amaca yönelik hareket etmenin, sıcak ve şefkat dolu davranmanın işaretidir. Ağzınızın tadı yerine gelir desem beni gayet iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Ancak yönlendirilmekten, şunu şöyle yap denilmesinden, rahatsız edilmekten pek hoşlanmazsınız. Küçücük şeylerin bile sizi mutlu ettiğini fark edebilirsiniz.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler saat 00:12 Ay-Pluto görünümü gücünüzü kabul ettirmekten yana olduğunuzu görüyoruz. Ancak bunun ayarını bilelim ki, ilişki ve finansal konularda düşünmeden karar vermemiş olalım.

Saat 07:17-20:11 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yeni bir gelişme ile karşılaşırsanız ve karar vermeniz gerekiyorsa, aceleye getirmeyin. İyice inceleyin.

Saat 20:11 itibariyle etkili olacak Ay-Boğa burcu seyrinde, fiziksel ve ruhsal açıdan hoş ve huzur verici olana yöneleceğiz.  Zevklerimize  düşkünlüğümüz artarken, rahatımızı bozmadan akşamı  geçirmekten yanayız. Geleceğe güvenle bakma arzusu bir hayli yüksek.  Eldekini çoğaltmak ve duygusal konularda sağlam olarak yere basmaya dikkat ediyoruz.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler saat 00:12 Ay-Pluto görünüm etkisinde, gerek mesleki ve gerekse özel ilişkinizle alakalı konularda tepkisel davranışlardan kaçınmak lazım. Gözden geçirmeden, üzerinde düşünmeden söylenen sözler gerginliğe neden olabilir. Oysaki açık, net, ılımlı şekilde duygularımızı ifade edebilsek, sıkıntılarımızı dile getirebilsek hiçbir sorun çıkmaz.

Saat 07:17-20:11 arası Ay-Boşluk etkisi altında, sizi bunaltan, tedirgin eden konularda acil kararlar vermemek, iyice düşünmek yararlı olur. Böylece meseleleri farklı açıdan ele alarak rahatlayabilirsiniz.

Saat 20:11  Ay-Boğa burcu geçişi, sakinlik, dinlenme arzusu, keyif veren her şeyi arzuluyoruz. Yanlışlardan, karmaşık olandan, huzursuzluk verenden uzak durmak isteriz. Dostlarımızla ilişkimizde, hayata bakış açımızda sağlamlık ve güvenlik arzumuz ön plandadır. Kendimizden başkasına güven duymamız pek kolay olmayabilir. O yüzden temkinli davranabiliriz. Eğer emin olursak, o zaman yüreğimizin içine alır, sevgiyle onu sarmayabiliriz.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar saat 00:12 Ay-Pluto görünümü, sabah saatlerinde halletmeniz gereken işlerde  sabırlı olmanız gerektiğini işaret ediyor. Çünkü Ay-Boşluk gün boyu etkili olacak. Bilgi ve tecrübenize güveniniz. Ancak şartlara göre hareket etmeyi ihmal etmeyiniz.

Saat 07:17-20:11 arasındaki  Ay-Boşluk ilerleyişinde, rutin hayatımızın gereklerini yerine getirmemizde bir sakınca yok. Eğer bir mesele üzerinde tam bir karar veremiyorsak boşluk süresince bütün detayları gözlemleyebiliriz. Çünkü bu detaylar yanlışı, eksik olanı belirlememizde daha sonra işimize yarar.

Saat 20:11 Ay-Boğa burcu geçişinde, maddi  konularda sakince düşünmek gerekiyor. Genel olarak üzerimize sorumluluk yüklenmesinden pek hoşlanmayız. Rahat etmek, huzur bulmak ihtiyacımız gayet yoğundur. Hayatın her alanında kolayca harekete geçmemiz pek kolay değildir. Tutkularınızı, hem zihinsel hem fiziksel boyutta tadını çıkarmak isteriz. Geleceğimiz veya şu anki durumumuzla alakalı düşündüğümüzde, güvence olgusu ister istemez öne çıkıyor.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar saat 00:12 Ay-Pluto görünümü, aşkta tutkuların etkin olmasını sağlıyor. Problemli bir ilişkiniz varsa, birbirinize daha fazla çekildiğinizi hissedersiniz. Bu durumda cinsellik bir hayli etkilidir. Kızarsınız, sıkılırsınız ancak vazgeçmeniz zordur. Ben derim ki, bu ilişkiden ne kadar eminsiniz? Kendinizi iyi tanıyorsanız, yaşadığınız ilişkinin adını net olarak koyabilirsiniz. Hem öyle hem böyle duygular bu ilişkide gerginliğe neden olabilir.

saat 07:17-20:11 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında çıkarlarımızı koruma refleksimiz güçlü olacaktır. Ancak bunun ayarını iyi bilelim ki, yanlış karar vermeyelim, birileriyle ters düşmeyelim.

Saat 20:11 itibariyle etkili olacak Ay-Boğa burcu geçişi, hayata güven duymak, huzur bulmak isteğinizin işaretçisidir. Sizi yanıltan hiçbir şeyin yaşamınızda yer almasından hoşlanmazsınız. Bastığınız yerin emniyetli olması gayet kıymetlidir. Ne kadar çok sevseniz de, hiç kimsenin peşinden koşmazsınız. Sizin isteğiniz huzur bulmaktır. Etrafınızdaki gereksiz şakalaşmalar, konuşmaları boş bulursunuz. Gördüğünüze inanırsınız. Güvenli olana yönelirsiniz.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler saat 00:12 Ay-Pluto görünümü, anlaşmazlıkları körükleyicidir. Birbirinize karşı güç ve baskı uygulamaya kalkışabilir, bu yönde kararlı olabilirsiniz. Bir daha düşününüz.

Saat 07:17-20:11 arasında Ay-Boşluk etkisinde,  ilişkimizde aksayan her ne varsa veya bu süre içinde karşımıza çıkan problemleri şöyle bir gözden geçirelim. Ayrıntılarıyla ele alalım.

Saat 20:11  Ay-Boğa burcu etkisi altında uyum ve iç huzurumuz son derece  kıymetli hale geliyor. Ancak, hep aynı meseleler üzerinde  inatla görüşlerimizi savunacağız. Ten duygusu, sevgiliye özlem, yaren olmak, güvenmek gibi olgular başınızın tacı. Bunlardan asla vazgeçmezsiniz. Parasal konular da emniyette olma isteğimiz yüksektir. Bizim arzularımızla, dış dünyanın gerçekleri arasındaki fark bir hayli belirgin olabilir. Birilerine uyma zorunluluğu bizi sıkabilir.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler saat 00:12 Ay-Pluto görünümü, iş konularında ve çevrenizle olan ilişkinizde mutlaka ılımlı hareket etmek gerektiğini işaret ediyor. İş girişimlerinde şartlara, alacağınız ücrete, nasıl bir konumda olacağınıza en başından dikkat ediniz.

Saat 07:17-20:11 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Belirsizlik içeren her mesele sizi rahatsız edebilir. Anlamak, bilmek, müdahalede bulunmak istersiniz. Ilımlı  bir şekilde konuşmakta yarar var.

Saat 20:11  itibariyle etkili olacak Ay-Boğa burcu seyri,  sevginin, sağlıklı bir ilişkinin ne kadar kıymetli bir şey olduğunu düşünürüz. Çünkü huzur ve güven varsa insan kendini her alanda başarılı hissedebilir, sorunların üstesinden gelebilir diye düşüneceğiz. Tutarsız ve nereye varacağı belli olmayan bir beraberlikte zaman kaybetmekten yana değiliz. Bunları biliyoruz. Ancak gel gör ki, gönlümüze söz geçirmek pek kolay olmuyor.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar saat 00:12 Ay-Pluto görünümü, arzu ettiğiniz güzellikleri satın almak, elde etmek amaçlı girişimlerin, düzenlemelerin göstergesidir. Gücünüzün yükseldiğini hissedersiniz. Karar verdiğiniz yoldan geri dönmezsiniz. Ancak Ay, tüm gün boşlukta kalacağından ben yine de çok iyi analizde bulunmadan hareket etmemenizi tavsiye ediyorum.

Saat 07:17-20:11 arasında etkili olacak Ay-Boşluk,  bireysel düşünmeye,  gönlümüzce hareket edip arzularımıza ulaşmaya çalışsak da, bir şeyler yolumuza engel çıkarabilir. Durum böyle olunca biz de buna tepkide bulunmak isteriz. Ancak pek yeri ve zamanı değildir.

Saat 20:11  Ay-Boğa burcu ilerleyişinde, inandığımız bir şeyden vazgeçmeyeceğiz. Huzurumuz kıymetli ve bunu kimsenin bozmasına müsaademiz yok. Maddiyat bir hayli öne çıkacak. Eğer kafanızın içini kurcalayan meseleler varsa bunları çözmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Ailemiz, sahip olduklarımız ve yarınlarımız anlamında kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar saat 00:12 Ay-Pluto görünümü geçmişe ait bir konuda duygularınızı biraz sertçe ifade etmenize neden olabilir. Sizi baskı altına alabilecek hiçbir şeyden hoşlanmazsınız.

Saat 07:17-20:11 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince,  ev içinde, ailevi konularda gerginlikten uzak duralım.   

Saat 20:11  Ay-Boğa burcu seyir etkinliği altında, aşka ve hayata bakış açınızın özünde huzur ve güvenlik olgusu başta yer alıyor. Bu enerji, rahatlatıyor, sakinleştiriyor. Kişi değerlerinin ne kadar önemli olduğunun farkındadır.  Etrafında inandığı, güvendiği  ona güzellikler sunan insanları arar. Sevdiğini yanında ister.  Karmaşadan uzak durmaya niyetlidir. Geçici olan, mutluluklar yerine kalıcı olanı isteyen gönlümüzü susturmak öyle kolay değil.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar saat 00:12 Ay-Pluto görünümü, içinizde var olan ancak bir türlü cesaret edemediğiniz işlerde size kuvvet verir. Ayrıca, işlerinizi başarılı bir şekilde ortaya koyabilmeniz için mücadelenizde yardımcıdır. Ancak Ay-Boşluk etkisi altında olacağımız için, lütfen her şeyde temkinli ve aklınız başınızda hareket ediniz. Acele veya bir başka nedenle yanlış karar vermeyiniz.

Saat 07:17-20:11 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında ani kararlar vermeyelim. İyice düşünelim.

Saat 20:11  Ay-Boğa burcu seyir etkinliği altında, dışarıdan gelebilecek herhangi bir tersliğe karşı duyarlıyız. Huzurumuzu hiçbir şeye değişmeyeceğiz. Dışa karşı güçlü görünmeye çalışacağız. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alabilir. Ancak, hiç kimsenin keyfimizi kaçırmasından hoşlanmayız.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-05-05,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, saat 00:12 Ay-Pluto görünümü, maddi ve manevi alanda gücünüzü kanıtlama arzunuzu işaret ediyor. Ancak gerektiğinde insanlarla ılımlı diyalog ve ilişkide bulununuz. İlla ben haklıyım tarzı yaklaşımlar hoş olmayabilir. Kaldı ki Ay, gün içinde uzun süreli boşlukta olacak. Dikkatli olalım.

Saat 07:17-20:11 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Parasal konularda aceleci kararlar vermeyelim. Hesabımızı yapalım. Artı ve eksileriyle planlarımızı gözden geçirelim.

Saat 20:11  Ay- Boğa burcu seyri,  bizi huzura çağırıyor ve  ayaklarımızı yere sağlam bastırıyor. Sevdiklerimizi, değerlerimizi önemsiyoruz ve kolumuzun kanadımızın altına almak istiyoruz  Boğa burcu günlerinde sınırları aşmak pek mümkün değildir. Kişi içinde bulunduğu her durumun kendisine güven vermesi taraftarıdır. Hani deyim yerindeyse ağzımın tadı iyi olsun isteriz. Aşk, çocuklar, para sağlığımız, iş hayatımız her şey son derece önemli hale gelir.

Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,

 

Son Güncelleme: 05 Mayıs 2016 07:14

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell