Günlük Burç Yorumları - 04/05/2016

  • 04 Mayıs 2016 05:29
  • 1125
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 04/05/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, yüksek eğitim, bir şehre veya ülkeye yerleşim, hukukla alakalı konular, ticaret, yolculuklar, akademik uzmanlık, sportif faaliyetler gibi konularda girişim arzunuzu ve harekete geçme hırsınızı yükselticidir.

Saat 20:34 Ay-Satürn arasındaki olumlu enerji akışı, eğitim, ticari, uzmanlık ve gelişim yolunda size kararlılık ve odaklanma gücü verir. Böylece, daha gayretli olursunuz. Kendi gücünüzün farkına vararak, bu güçle yapacaklarınızı hayata geçirmek için odaklanırsınız.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, parasal konular üzerinde (yatırım-borç-alacak gibi) dikkatlice ve bilinçli şekilde düşünmenin önemini vurguluyor. Karar vermeden önce her şeyi iyice hesap ediniz.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, finansal veya özel konularda yaşanmış  tecrübeleri unutmadan, meseleleri ele almakta yarar var. Başkalarının görüşleri, davranışları hakkında önyargılı düşünmeyiniz. Sonuçta herkes aynı olmak zorunda değil. Birileri size destek vermiyor, onaylamıyorsa kendinize güvenerek ayaklarınızın üzerinde durmayı bilmelisiniz. Böylece gücünüzün farkına varırsınız.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler saat 07:43 Ay-Mars görünümü, toplumsal ve özel ilişkilerde aktif hareket etmenizi, bilgi ve yeni deneyimlere açık olmanız, farklı görüşte olan kişilerle bağlantı kurarak hedefinize varmanızı sağlayıcıdır.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, duygularınızı kontrol altında tutmanızı sağlar.  Bu sayede bilinçli şekilde hareket edebilir, doğru bir karar verebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayanlar, birbirinizin hayata bakışını, yaşam felsefesini, düşüncelerini, ilişkide merkez aldığı noktaları sormaya, anlamaya, onu tanımaya çalışırsınız. Bunlar gayet faydalıdır.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler saat 07:43 Ay-Mars görünümü, iş hayatınız ve toplumsal ilişkileriniz,  sağlıkla alakalı konularda bilinçli hareket etmenin önemini vurguluyor. Güne bu enerjiyle adım atarken, kısa molalarla beden ve zihninizi dinlendirmeyi unutmayınız.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü iş hayatında akılcı düşünmenin, daha önce verilmiş kararları veya şu anki şartları yeniden gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Eğer hedefiniz büyükse o zaman yükselmek için sabırlı ve bilinçli olunuz. Zorluklar tabii ki olur. Ancak kişi kendinden ve yapacaklarından eminse bunlar kolaylıkla aşılabilir.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, aktif ve gayet hevesli bir şekilde isteklerinizi dışa ifade etmenizde yardımcıdır. İnandığınız bir davanın peşine düşersiniz. Aşk hayatınız, çocuklar ve yaşamınızla ilgili meseleler üzerinde hakimiyetiniz yüksek olur.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, yetenekli olduğunuz konularda, karşınıza  fırsatların çıkacağını, sizin de tecrübeleriniz doğrultusunda başarılı girişimlerde bulunacağınızı gösteriyor. Yeni bir aşk, yeni fakat eskisinden çok daha etkili bir ilişki yaşanabilir. Duygular daha tutarlı, seçkinlik daha fazla ön plandadır. Bu beraberlik öyle altın tepsiyle gelmez. Emek sarf edersiniz. Mücadele edersiniz. Ancak tadı bambaşkadır.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, aileniz, eviniz ve özel ihtiyaçlarınızla ilgili alış-satış veya önemli konularda aceleyle karar vermeyiniz. İyice araştırınız ve artı eksileriyle durumu ele alınız.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, borç-alacak meseleleri, cinsel hayatınız, partnerinizin mali durumu ailenizle ilgili meselelere ciddi şekilde odaklanmanızı sağlıyor. İster istemez bunlarla ilgili bir problem varsa, akılcı ve gerçekçi şekilde ele almalısınız. Başkaları zorluk çıkartıyorsa, tek başınıza sıkıntılarınızı aşmanın yolunu bulmak lazım.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  saat 07:43 Ay-Mars görünümü, özel bazı meseleler üzerinde verilmesi muhtemel karar ve görüşmelerin işaretçisidir. Ancak her şeyin dikkatli şekilde bir daha gözden geçirilmesi, doğru bir hedef belirlemede gayet önemlidir.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, fikirlerinizi birbirinize karşı ifade ederek, ortak bir zeminde buluşmanızı sağlayabilir. Sizler en başından beri anlaşamayan bir çiftseniz, eğer bu beraberliği sürdürmek istiyorsanız birbirinizin görüşlerine saygı duyarak, kontrol kurmaya çalışmadan fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Bu çözüm yolu bulmanızda faydalı bir yaklaşımdır.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler saat 07:43 Ay-Mars görünümü, parasal yönde halledilmesi gereken işler kafanıza takılabilir. Bunları aceleye getirmeden, üzerinde iyice düşünerek ölçüp tartınız. Böylece doğru bir yol izlemiş olursunuz.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, işlerinizi iyi kontrol ederek başarılı bir şekilde yerine getirmenizi ve bu sayede maddi açıdan rahatlamanız mümkün olur. Eğer iş sorunlarınız varsa bunların düzelmesi mümkün değilse, uzun zamandır devam ediyor, sizi yoruyorsa, yeni bir iş bulmadan işten ayrılmayınız. Eğer yeni bir işe başlamışsanız, ortamdaki kişilerle belli mesafe ve ılımlılık çerçevesinde ilişkilerinizi sürdürünüz. İş ve finansal konuları gergin tepkilerde bulunarak çözemeyiz.  Yarım kalan işlerinize, projelerinize ağırlık veriniz. Bu anlamda ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem veriniz.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda sizi canlandırıcı, heveslendirici, inandığınız şekilde ilerlemenizde yardımcıdır.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, ciddi ve tutarlı, duygularınızı kontrol ederek istediğinizi elde etmeniz anlamına gelir. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarınızla ilgili önemli kararlar vermek mümkündür. Hayatın eğlenceli ve aktif yanlarının tadına varabilirsiniz. Kimseye ihtiyaç duymadan ne yapacağınızı bilerek ilerlersiniz.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, aileniz, eviniz ve geleceğinizi ilgilendiren konularda yaşanan sıkıntıların göstergesi olsa da, bunları sakin ve soğukkanlı bir şekilde çözmenin mümkün olduğunu vurguluyor.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, bazı gizli saklı meselelerin aile içinde görüşülmesi veya bunların açığa çıkması sonucu gerginliğe neden olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ölçülü, sakin ve dikkatlice durumu gözden geçirmek lazım. Çünkü farkında olmadan yanlış tepkilerde bulunabilir, sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Eğer ev içinde bir sorun varsa, bunu ancak birbirinize anlayışlı olarak çözebilirsiniz.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, sabah saatlerindeki  iletişimin,  bir hayli yoğun olacağını gösteriyor. Bazı meseleleri kararlı ve kendinize güvenerek halledebilirsiniz.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, hem yakın çevrenizden hem de yaşça deneyimli kişilerden gelebilecek destekleri, toplumsal alanda güçlü kişilerle bağlantınızı, hedeflerinizi gerçekleştirme sabır ve kararlılığınızın işaretçisidir. Gayet güçlüsünüz ve kendinizden eminsiniz.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-05-04,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, saat 07:43 Ay-Mars görünümü, maddi konulardaki sorunları aşabilmek amaçlı verilen kararların işaretçisidir. Bunlar zamana bağlıdır. Sabırsızlık göstermeden, bilinçli şekilde tekrar düşünürseniz uygun bir çıkış yolu bulabilirsiniz.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, kazanç sağlayan işlere yönelerek, sabırlı bir şekilde yol almanız halinde, hem iş hayatınız hem de finansal konularda başarılı olabilirsiniz. Burada önemli olan, ne yaptığınızı bilmek, zorlukları bir atlama taşı gibi görmekten geçiyor. Geçmişteki tecrübeleri unutmayalım tabii ki. Elimize geçeni veya karşımıza çıkan bir fırsatı bilinçli şekilde değerlendirelim.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Son Güncelleme: 04 Mayıs 2016 07:33

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell