Günlük Burç Yorumları - 03/05/2016

  • 03 Mayıs 2016 00:33
  • 1217
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 03/05/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar Saat 06:25-11:55 arasında Ay-Boşluk etkisi, ruh dünyamızı besleyici, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Zayıf yönlerimizi açığa çıkarabilir.  Maddi değerlere pek önem vermeyiz bu saatlerde. Daha çok desteklenmek, motive edilmek isteriz. Uzun boşluk  hali, soyut çalışmalar, sanatsal uğraşılar, mistik faaliyetler, ritüeller için gayet uygundur. İnsanların bizi yargılamalarından hoşlanmayız. Kendinizle barışık olmak isteriz. Bu saatler arasında bazı meseleler  duygusal olarak sizi  zorlandığında şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, kazanç sağlayan işlere yönelmenizi, işlerinizi düzgün bir şekilde yapmanızı sağlayan güçlü bir enerjidir. Planlamada bulunmak, paramızı düzgün bir şekilde kullanmak, sağlıklı yaşamak adına faydalıdır. İnsan hangi işin daha yararlı, hangisinin zaman kaybettirici olduğunu tespit ettiğinde, günü başarılı şekilde değerlendirmiş olur.

Saat 11:55 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, üstünüzdeki tüm ağırlıkları ortadan kaldırır. Sizi her anlamda, her konuda ve alanda teşvik edicidir. Duygularınızı ateşlendirir,  aklınıza geleni hiç bekletmeden yapmanızı sağlar. Kimseye hesap vermek zorunda hissetmezsiniz kendinizi. Sizin için haklı çıkmak  son derece önemlidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar Saat 06:25-11:55 arasında Ay  boşlukta kalacaktır. Bu süre,  ilerlemek istediğimiz konularda yönümüzü bulmakta zorlanmamıza veya gittiğimiz yönden emin olmamamıza sebebiyet verebilir. Kişi alışkanlıklarının esiridir ve bunların tekini dahi kaybetmek istemez. Gerçekçi olmayan düşler kurabilir. Oysaki bu düşlerin ne kadar doğru olduğu hususunda iyi düşünmesi gerekir. İşte bütün bunlar boşluk etkisinin yarattığı ruh halleridir. Sakin olunup, mantıklı düşünülmeye çalışılır.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, değerlerimizi her anlamda korumamızı, maddi anlamda kazançlı işlere yönelmemizi, kendimize her şekilde güvenmemizi sağlıyor. Aşk, çocuklarımız, kıymetli bulduğumuz her şeye sahip çıkmamızda etkin bir güce sahip oluyoruz. Moral ve motivasyonumuz yükseliyor. Detaylı şekilde analiz yapabiliyoruz. Böylece neyi isteyip istemediğimizi tespit etmemiz mümkün oluyor.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay, her anlamda kendiniz güçlü hissetmeye duyduğunuz ihtiyacı işaret eder. Kişi dış etkenlerin baskısı altında bunalır. Doğal olarak zihnini ve bedenini arındıracak tekniklere ihtiyaç vardır. Sözgelimi egzersiz oldukça işe yarar.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler Saat 06:25-11:55 arasında Ay  boşlukta kalacaktır. Dilediğimiz biçimde kendimizi  ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak, bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Ani kararlar veya fazlasıyla iyi niyetli düşünmek, hislerimiz doğrultusunda kararlar vermek bizi zorlayabilir. Yenilik içeren kararlarımızı gözden geçirmek faydalıdır. Duyguların esiri olduğunuz zaman, gözünüzün önündeki hakikati görmeniz zor olur. Bu durum tabii ki yanlış bir saptamada bulunmanıza yol açabilir.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, iyimserlik sınırlarımızı ayarlamamız gerektiğini vurguluyor. Kimlere anlayışlı olmak kimlere karşı kendimizi korumak lazım, bunları gözden geçirmeliyiz. Dar günümüzde yanımızda oluyorlar mı, yoksa arkamızdan kuyu kazıyorlar mı, bunlar çok önemli. Eksikliğini hissettiğimiz aile özlemimiz, geçmişimiz ve bugünümüzle ilgili her şeyi akıllıca, dikkatli şekilde ele almamızda yarar var.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında gücünüzü herkesin yararına olacak şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bir yerde haksızlık mı var. Hemen müdahalede bulunur, savaşırsınız. Herkesin sizin gibi bir dosta, arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünürsünüz. Bu saatlerde sizi aktif olarak her yerde görebiliriz.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

 

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler Saat 06:25-11:55 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Boşluk saatleri içinde hayal dünyamızın kapılarını ardına kadar açıktır.  Sıradan bir hayatın değişime uğrayacağı günü özlemle anmamızı sağlar.  Algımız o kadar berrak ki, etrafımızda olan biteni farklı bir gözle görmeye, anlamaya çalışırız.  Ancak bir yandan da arzularımıza gem vuramayız.  İllaki olmalı, artık bu sıkıntılar sona ermeli diyerek çırpınırız.  Zamanı gelmeyen, henüz yerli yerine oturmamış olan şeyler canımızı daha fazla sıkabilir. Boşluk süresince, karşımıza çıkabilecek terslikleri şefkatli ve ılımlı yaklaşımlarla çözmemiz gerekebilir.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, ihtiyaçlarınıza cevap verecek, kazançlı çıkacağınız işlere yönelmenizde destekleyicidir. Güçlü dostlardan destek görmenizi, adım attığınız işleri başarılı şekilde organize etmenizi sağlayan bu enerjinin desteğiyle moral gücünüz yükselir. Hangi iş, hangi alan ve hangi konuda adım atacağınızı kolaylıkla tespit edersiniz.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında,  başkalarının fikirlerine, isteklerine tahammül edemeyiz. Bazen sınırlarımızı aşan hatta yetkimiz dahilinde olmayan işlere karışabiliriz veya başkaları bizim üzerimizde hiçbir hakkı olmadığı halde söz sahibi olabilir. Şunu şöyle yap diyerek ikazda bulunabilir. Etrafımızdaki dünya bize pek zevk vermeyebilir. Bazı kişilerin bencil tavırları yüzünden gerginlik duyabiliriz. 

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar Saat 06:25-11:55 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu saatler boyu,  olayların etkisi altında kalmadan, rehavete düşmeden aklı başında hareket etmemiz gerekiyor. Kimi zaman kuruntulu veya tam tersine fazla iyimser olabiliriz. Harekete geçmekte zorlanabiliriz. Ay-Balık burcunda boşlukta olduğunda tatsız duygulardan kaçmak isteriz. Telefonları geç açmak, duymazlıktan gelmek, biri bir şey sorduğunda kestirmeden cevap vermek bu zaman dilimi içinde  fazlaca etkilidir.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, kariyer hayatınızı güçlendirici ve maddi anlamda sizi rahatlatıcı işlere, alanlara yönelmenizde destek bir kuvvettir. Boş işlerden, zaman alıcı ve kazandırıcı olmayan uğraşlardan sizi uzak tutan bu görünüm, olumlu şekilde işlerinizi organize ederek başarıya ulaşmanızda yardımcıdır.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, harekete geçirici, isteklerinizi elde etmek amacıyla heveslendirici bir zamanı işaret eder. Yolculuk kararı bu saatlerde verilebilir. Eylemlerde bulunma arzunuz yüksektir. Kendinizi hangi konuda öne sürmek, başarıyla ifade etmek istiyorsanız bu zaman size yardımcıdır. Sorunlardan, sorun çıkaran insanlardan pek hoşlanmaz, anında tepki gösterebilirsiniz.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar Saat 06:25-11:55 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında sizlere tavsiyem,  birileriyle takışmaktan veya fazlasıyla iyi niyetli davranıp kendimizi ezdirmekten uzak duralım. Bu zaman içinde, kolayca aşık olmamız veya  bize söylenen bir söze inanmamız mümkündür. Bazen bir mesele üzerinde kolaylıkla dağılırız bazen toparlanmaya çalışırız, kimi zaman da ipin ucunu kaçırıp,  ne olacaksa olsun diyerek boş veririz her şeye.  Karşımızdaki kişinin doğru biri olması veya olmaması pek fark etmez. Önemli olan aşktır.  Ancak unutmayalım ki, boşluk etkisi altında siz böyle düşünürken karşınızdaki kişi deyim yerindeyse kaçak dövüşebilir. Dikkatli olmakta yarar var.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, öğrenim veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda maddi ve manevi anlamda doğru bir yön belirlemenizde yardımcıdır. Mevcut durumunuzu iyileştirici gelişmeleri müjdeleyicidir. Kazanç getirici teklif ve gelişmelerle karşılaşmanız mümkündür. Moral gücünüz, hayata olan inancınız ve kendinize olan güveniniz yükselir.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında, bencil düşünen, sadece kendi çıkarı için bizi kullanan veya kullanmaya kalkan kişilere, dünyaya savaş açmamız anlamındadır. İnsanların menfaatlerini nasıl da ihtirasla koruduklarını düşünürüz. Kendimize bir bakalım. Biz kimler için ne özveride bulunmuşuz ve kimler  bizim yaptığımızın kıymetini bilmemiş. Bazen tedbirli olmak iyidir.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  Saat 06:25-11:55 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine  kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de  göz ardı etmememiz son derece önemlidir. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. Kaçmakla veya problemi yok saymakla kökünü kazıyamazsınız. Ortada bir sorun varsa, çözümlemek de bizlere düşüyor. İşte boşluk etkisi altında kişi problemini çerçeve içine aldığında aksayan noktaları rahatlıkla tespit etmiş olur.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, her türlü maddi ve manevi konuda başkalarının üzerinizdeki olumsuz etkisini uzaklaştırmanızda yardımcıdır. Kimler sadece kendi çıkarını düşünüyor, kimler bencilce davranıyor, sizi zor durumda bırakıyor, bütün bunları tespit etmenizi sağlar. Bu görünüm, bir korunma kalkanı diyebiliriz. Kendinize çeki düzen vererek işlerinizi akılcı biçimde düzenlemenizde faydalıdır.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay, hırs ve rekabetin insanlarla olan ilişkilerde zorlayıcı yanlarını işaret ediyor. Tabii ki insan, öncelikle kendinden yana düşünebilir. Fakat adil olmak sizin burcunuza has bir özellikse, eğriyi doğruyu iyice tartıp hareket etmekte yarar vardır. Özellikle partnerinizle aranızdaki sorunları bu bakış açısıyla ele almamız yerinde olacaktır.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler Saat 06:25-11:55 arasında Ay  boşluk etkisi altında, sizi birebir ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum.  Ancak bazen duygularımız bizi esir alır. Hiç değmeyecek kişi ve olaylar hakkında  fazlasıyla iyi niyetli düşünürüz kimi zaman da dikkat etmemiz gereken noktaları es geçeriz. Bastığımız yeri bilemeyecek kadar zorlu bir dönem yaşıyorsak doğal olarak umutsuzluğa kapılabiliriz. Balık burcu boşluk etkisi,  bağımlılıklarınızın esiri olmamıza nedendir. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa,  bunları çözüme kavuşturmak için  mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir. Romantizm, bağımlılık duygusu sizi farklı bir dünyaya götürür. Gerçekçi düşünmeye çalışmalısınız.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, ilişkide her iki tarafın da ortak bir hedef belirlemesi, iyi niyetle hareket etmesi, birbirine destek vermesi yönünde faydalıdır. Bu görünüm sayesinde ilişkideki dengeler yerli yerine oturtulur. Eğer bir problem varsa, bir taraf bu problemi gidermek adına adım atmıyorsa, diğer taraf onu uyarır. Beraberlikte kararlar gelecek düşünülecek şekilde ele alınır.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, ilişkilerde özellikle  dikkatli olmamızı gerektiriyor. Sağlığımıza önem verelim. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, bize uymayan bir durumla karşılaştığımızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendimize kararlar almaya kalkışmayalım. İşimizdeki kurallara gerekirse riayet edelim. Kural dışı veya sert davranan kişilere karşı da gözümüzü dört açalım.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar Saat 06:25-11:55 arasında Ay-Boşluk süresince dikkat edilecek husus,  kendinizde ve gücünüzden şüpheye düşmemek, azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmayacağını bilmektir. Bizi olabilecek zararlardan koruyucu en önemli olgu, kendimizin farkında olmaktır. Bu süre içinde, gerçek duygu ve düşüncelerinizi dışa karşı ifade etmekten sakınabilir, susmayı tercih edebilirsiniz. Önünüzü net olarak görmekte zorlanabileceğiniz bu sürede, kafanızın içi epeyce meşguldür. Çözüm bulmakta zorlandığınız meseleleri kendi içinizde ele almayı tercih edebilirsiniz.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, garantili işlere yönelmemizi, iş ortamında, günlük hayatta huzuru önemsememizi sağlıyor. Ayaklarımızı sağlam yere bassın istiyorsak, hem geleceği olan hem de gelir anlamında kazandırıcı olanı tercih etmek gerekiyor. Hatır gönül vakti değil. Geleceğimizi düşünmek zamanıdır. İlerlemenin, gelişmenin yolu, işimize sahip çıkmakla, sağlığımızı önemsemekle mümkündür. Fiziksel ve ruhsal anlamda kendimize özen göstermeliyiz.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, hem kişisel yönden cesaret verici hem de hevesli bir şekilde hareket etmenizi sağlayıcıdır. Bu saat başladığında, bir hayli ataksınızdır. İsteklerinizi elde etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Otoritenizi kabul ettirebilirsiniz. 

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar Saat 06:25-11:55 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcıdır. Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir.  Ancak  gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir. Birilerinin çektiğimiz sıkıntıları anlamasını beklesek de, bunu elde etmemiz pek kolay olmaz.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, aşk hayatımız, çocuklarımız ve her türlü mesele üzerinde kendimize güvenmemizi, başarılı ilerlememizi, maddi-manevi anlamda güçlenmemizi sağlayan bir kuvvettir. Neyi isteyip istemediğimizi gayet iyi belirleriz. Garanti olgusu her anlamda kıymetli ve önemlidir. Bu kriterler çerçevesinde hayatı ele alırız.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, bulunduğunuz alanı koruma dürtünüzü işaret eder. Bu ister aileniz olsun isterse yaşadığınız eviniz. Hiç fark etmez. Hemen savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar Saat 06:25-11:55 arasında Ay-boşluk etkisi altında, dikkatli olmamız lazımdır. Uyanık bir bilinç, hayal kırıklığı yaşatabilecek durumların önüne geçilmesinde bizi korur. Bu zaman dilimi içinde hayati kararlar vermeyiniz.  Boşluk zamanları yeniliklerin uygulanması yönünde sakıncalıdır. Karar vermeden önce hangi konuda olursa olsun dikkatli olmakta yarar görüyorum.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, ailemiz, ortaklaşa yapılan işler  (eş veya iş ortağımızla), kredi çekimleri, miras, hukuk veya her türlü parasal konuda, garanti olgusunu önemseyerek hareket etmemizi sağlıyor. Hiç bir şeyin hafife alınmaması, iyice hesap edilmesi, yarar ve zarar hesabının yapılması gerekiyor. Bu görünüm, bütün bu konularda iyi bir analiz yapmamızda etkili olacak.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay, haksızlığa tahammül etmeyeceğinizi gösteriyor. Eğer birileri sizi sinirlendirirse cevabını en acı şekilde alacaklardır. Bundan da hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız. Damarıma basarlarsa ben de konuşurum diyerek tepkinizi gösterebilirsiniz. Bu saatlerde bir hayli hırslı, istekli ve cesur bir şekilde işlerinizi yaparsınız. Zekanız oldukça keskindir. Hani bir söz vardır. Kül yutmaz derler. Sizi de kimsenin kandırması mümkün değildir.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-05-03,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, saat 06:25-11:55 arasında Ay boşluk etkisi altında, ruhsal ve duygusal açıdan sizi güçlendirici olan sezgilerinizle, siz de başkalarına rehberlik edebilirsiniz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumlu bir zaman aralığıdır. İnancınızı yükselten, içe yöneldiğinizde kendinizi keşfetmenizi sağlayan boşluk etkisi dünyanın gamını, tasasını, derdini, karmaşasını bir yana koyarak kendinize sahip çıkmanın önemini size hatırlatır. Hayatı kendi akışında değerlendirmenizi sağlar.  Rahatlatıcı ve faydalıdır.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, fikirlerimizi, inandıklarımızı, bir ilişkide aradığımız ne varsa bütün bunları dışa karşı iletmemizde yardımcıdır. asla vazgeçemeyeceğimiz kriterlerimiz var. İster yakınlarımız, isterse partnerimiz olsun hiç fark etmez, bizim tüm isteğimiz maddi anlamda güven, manevi anlamda sadakat ve huzurdur. Bunların olmadığı hiçbir iş ve ilişkinin içinde yer alamayız.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, parasal konularda bir hayli atak davranırsınız. Bir işi veya bir durumu maddi kazanç anlamında ele alarak düşünürsünüz. Eğer bu anlamda doyurmuyorsa, olur yanıtı vermezsiniz. Dürtüsel olarak aşırı bir harcama eğiliminde olabilirsiniz veya paranız yoksa fazlasıyla gergin davranabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde lafınızı sözünüzü esirgemezsiniz. Çünkü size göre, dürüst olmayan yaklaşımlar her zaman can sıkıcıdır.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

 

Son Güncelleme: 03 Mayıs 2016 00:34

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell