Günlük Burç Yorumları - 30/04/2016

  • 30 Nisan 2016 01:06
  • 1024
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 30/04/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu arada Merkür de Merkür de geri hareketini bu alanda sürdürdüğü için, tabii ki gayet dikkatli, tedbirli bir şekilde parasal yöndeki ilişkilerimizi ölçüp tartacağız. Sağlam olanla olmayan arasındaki ayrımı rahatlıkla yapabileceğiz. Konfor duygumuz, seçkinlik arzumuz, kaliteli olana bizi yöneltecek. Abur cubur, ıvır zıvır şeylere yönelmeyeceğiz. Huzur ve emniyet duygusu tabii ki kıymetlenecek. Uyum ve denge maddi ve manevi konularda önem verdiğimiz olgular haline gelecek. Bundan taviz vermeyeceğiz. Venüs-Boğa burcunda genel olarak zaten yaş tahtaya pek ayak bastırmaz. Koçlar ne kadar ateşli ve girişimci kişiler olsalar da, gerek Venüs ve Merkürün boğa geçişlerinde kendilerini garanti altına almaya dönük hareket etmeyi tecrübe ederler. Bu da gayet yararlıdır.

Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda gerçekleşecek sondördün, sahip olduğunuz tüm değerleri, toplumsal ilişkileriniz yoluyla dışarıya yansıtmak ve beğendirmek çabası içinde olacağız. Sözgelimi çocuklarınız, yaşadığınız aşk, belli bir konudaki yeteneğiniz, dışa dönük tüm zevkleriniz, dünyaya bakış açınız gibi size ait özellikler diğerleri tarafından kabul görürse, beğenilirse kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bunun tam tersi bir durumda ise,  insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs, burcunuzda seyrine başlıyor. Bu arada Merkür de bu alanda geri hareketini sürdürüyor. Venüs güçlü bir yönetici pozisyonda olduğu için, Boğalar bu dönemde ilişkilerini ölçüp tartmada bir kat daha fazla kuvvetleniyorlar. Ancak bu aşırı temkinlilik, sabit bir görüşlülükle hareket etmek anlamına da gelmemeli. Sonuçta her şeyi kontrolümüz altında tutamayız değil mi? Venüs, size tabii ki cazibe kazandırıyor, güçlü karakteristik özelliklerinizi ilişkilerde sergilemenizde ışık oluyor. Güven arıyoruz ve sahip olduğumuz değerleri önemsiyoruz. Ailemizi, sevdiklerimizi kolumuz kanadımız altına alma arzumuz yoğun. Eğer bekarsak, hali vakti yerinde biriyle olmayı tercih edebiliriz. Kilo alımına mutlaka dikkate ediniz. Yeme-içme konusunda dozu kaçırmayınız.

Saat 06:29 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak sondördün,  sizi siz yapan ilkeleriniz, davranışlarınız, kararlarınız, girişimleriniz yoluyla kendinizi toplum içinde gösterme arzunuzdur. Sözgelimi ailenizle olan ilişkiniz, geçmişiniz, anılarınız, bugüne dek oluşturduğunuz değerleriniz dış dünyada bazı kişiler tarafından beğenilmeyebilir, onaylanmayabilir. Kimileri fazla sert biri olduğunuzu düşünür,  bazıları maddiyatçı ve keseri kendi tarafına yontan bir kişi olarak sizi değerlendirebilir.  Ailenizin sorumluluğu, güvenliği için mücadele ederken, dışarıdaki dünyanın kuralları öylesine baskındır ki siz ister istemez iki misli güçle savaşmak zorunda kalırsınız. Sakin olmak durumundayız.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. İlişkilerimizde ve hayatın genelinde huzur, emniyet, güven, istikrar, sağlık gibi konuların etkili olacağını söyleyebilirim. Bu alanda Merkür geriliyor, Güneş etkili olmayı sürdürüyor ve şimdi Venüs bize, adım adım ilerlemenin, hızlı gidip dağılmaktan daha etkin olacağını vurguluyor. Uzun vadeli olana yönelmeyi, sağlıklı ve köklü olanı tercih etmeyi, gelir geçer işler, ilişkiler yerine, kalıcı olanı istemeyi işaret ediyor. Geri planda kendimize fiziksel ve ruhsal anlamda çeki düzen vermek için iyi bir fırsat. Bilirim sizler pek yerinizde durmazsınız. Oradan oraya merakla koşturur, bilmek, öğrenmek istersiniz. Hareketliliği seversiniz. Ancak şimdi geri planda o bildiklerinizi, tecrübelerinizi hangi alan ve konularda odaklayacağınızı deneyimliyorsunuz. Bu gayet faydalı. Biraz yavaşlamaktan sorun çıkmaz.

Saat 06:29 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak sondördün,  geçmişte yaşanmış ve bugüne dek   henüz kapanmamış hesapların,  içsel zorlanmaların ve baskıların üstesinden gelerek kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtma arzunuzdur. Ancak bu arzunuz çevrenizde bulunan bazı kişiler tarafından yanlış anlaşılabilir, sizi eleştirebilir ve haksız olduğunuzu söyleyebilirler. Görüştüğünüz bazı kişiler doğru insanlar çıkmayabilir, yanıldığınızı anlayarak üzülebilirsiniz. Bazen en yakınınızda bulunan kişiler sözleri ve tavırlarıyla sizi kırabilir, gücendirebilirler. Sondördün etkisi altında gerginliğe düşmemek için sakin olmanızda yarar var.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte, rahat ve konforlu bir yaşamın, bu yönde ilişkiler kurmanın, kendimizi garanti altına alacak kararlarımızı gözden geçirmenin vaktidir. Zaten Merkür geri hareketinin de bu yönde olumlu olduğundan iki gün önce söz etmiştim. Şimdi huzur duygumuz çok daha etkili oluyor. Sevdiğimiz, sahip olduğumuz için mutlu olduğumuz her şeye kol kanat geriyoruz. Hedefimiz güçlenmek ve güzel duygularla çevrili şekilde problemlerin üstesinden gelmek. Bir şeyler yoruyor bizi. Ancak biliyoruz ki, nefes almak, yaşamak her şeyden daha kıymetlidir. Sorunlar halledilir, pürüzler çözülür. Yeter ki insanın sağlığı yerinde olsun. Venüs-Boğa geçişi aileniz, eviniz, dostlarınızla kurulan güçlü bağların işaretçisi olarak gayet olumlu buluyorum.

Saat 06:29 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak sondördün, hedefleriniz, düşündüğünüz yenilikler ve girişimler konusunda bir başka insanla işbirliği içine girerek kendinizi güvence altına almak veya tam tersine yürümeyen, artık sürdürülmesi mümkün olmayan bir ortaklığı sonlandırmak anlamındadır. Bu bakış açınız kimileri tarafından gayet normal bulunabilir, bazı kişiler sizi çıkarlarınıza düşkün olmakla suçlayabilir, bir kısmı ise dikkatli olmanızı söyleyebilir. Günü olumlu anlamda geçirmenin yolu, kendinizden ödün vermemek, biraz daha sabırla başka yollar denemektir. Böylece gerilimi üzerinizden atabilirsiniz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Merkür geri hareketi ve Güneşin ardından şimdi iş hayatımız, finansal meseleler ve hedeflerimiz anlamında etkili olacak Venüs süresince, sorumluluk duygumuz ve üretime dönük düşünmemiz, buna göre ilişkiler kurmamız mümkündür. Sahip olduğumuz değerlerin farkına varırız ve olmayı düşündüğümüz güzellikler için neler yapabileceğimizi düşünürüz. İlişkilerimizde güven, istikrar, sağlamlık olguları bir hayli etkilidir. Duygusal değil, bilakis mantıklı şekilde kendimizi sağlama alarak insanlarla bağlantı kurarız. İşe yaramayan, boşuna zaman alan, bir şey kazandırmayan kişi ve işlerden uzak dururuz. Dengemizi kimsenin bozmasına izin vermeyiz. İlkelerimiz önemlidir.

Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda oluşacak sondördün, proje ve planlarınızı  diğer insanlara ifade etmek, göstermek ve bu yolla onların takdirini kazanmak veya başarılı sonuçlar elde istiyorsunuz.  İnsanlar tarafından saygı görmek, size karşı olan  kişileri susturmak niyetindesiniz. Haklı olabilirsiniz. Ancak sondördün etkisi altında başkalarıyla çatışmak, inatlaşmak, restleşmek zamanı değildir. Elimizden geldiğince uzlaşı içinde hareket etmemiz doğru olacaktır.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu dönem, Merkür ve Mars geri hareketiyle örtüştüğü için doğal olarak biraz yavaşlamamıza, zaman zaman aşırı sağlam düşünmemize neden olsa da, emin olunuz ki, en doğru tercihi yapabilmeniz için olumludur. Tabii ki sahip olma arzusu Venüs-Boğa geçişlerinde her zaman hissedilir. Elimizdekinin kıymetini bilerek, uzun vadeli olacak şekilde değerlendirmek isteriz. Mal, mülk, paylaşım, kazanç yönünde durum budur. İlişkilerde ise, sözünün arkasında durabilen, huzur veren, güven uyandıran kişilerle bağlantı kurmayı tercih ederiz. İlişki hayatımızda da, partnerin gücü, sözü, duruşu ve güvenirliği çok önemlidir. Satış-pazarlama, ticaret konularında piyasanın durumuna bir bakmak, mal veya ürünümüzün ne kadar ettiğini hesaplamak, uzmanlara danışmak yerinde olur. Bu devrede başlayan bir ilişki hakkında karar vermek için uzun uzun düşünürüz. Ne de olsa Merkür geri hareketi de bu alanda etkili olduğu için, her bir detayı gözden geçiririz.

Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda oluşacak sondördün, bilginizi, tecrübenizi bugün diğer insanlara ifade ederek güç kazanmaktır. Belli bir kurul, kişi veya toplum önünde sınav olabilirsiniz. Amacınız, bu sınavı veya görüşmeyi başarıyla tamamlayarak kendinizi ispat etmektir. Tabii ki kolay değildir. Bazıları sizi yetersiz bulabilir, kimileri yaptığınız işi, gösterdiğiniz projeyi beğenmeyebilir veya siz, verilen işi,  ortamı veya birlikte çalıştığınız insanları beklentilerinizin çok altında bulabilirsiniz. Günü olumlu geçirmenin yolu, bütün bu etkenlere karşılık güven duygunuzu yitirmeden soğukkanlı davranmayı bilmektir.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, Merkür geri hareketiyle örtüştüğü için doğal olarak kişinin bir ilişkiden, bir ortaklıktan beklentisi maddi açıdan güvende olmakla ilişkilidir. Venüs etkisi altında kendi değerimizi ve başkalarının hayatımızdaki önemini anlamak isteriz. Sadece sözle veya hayatımızda olmasıyla değil, sevdiklerimizin varlığını da hissetmekten yanayızdır. Bolluk ve bereket için dileklerde bulunma vaktidir. Sıkıntılarımızdan kurtulmak arzusu bilhassa önemlidir. Desteklenmek, yanımızda olunduğunu görmek bize huzur verir. Kişisel anlamda güçlü arzularımızı, çekici yanlarımızı sevdiğimiz kişiye yansıttığımız bir dönemdir. Aynı şekilde jestler, davranışlar görmek isteriz. Belki çok fazla duygusal davranmayız. Hayatımıza yeni birisi girdiğinde ona hemen güvenmeyiz. Eşimizle sorunlarımız varsa, bunları sırf menfaatlerimiz nedeniyle es geçmemeliyiz veya sürekli bir beklenti, alışveriş üzerine kurulan ilişkilerin uzun ömürlü olmayacağını bilmeliyiz. Birlikte üretmek, birlikte kazanmak, birlikte hayatı kotarabilmek ve buna göre ilişkilerimizi gözden geçirmek için Venüs-Boğa geçişleri faydalıdır.

Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda oluşacak  sondördün, geçtiğimiz aydan bu yana üzerinde durduğunuz iş, ilişki, parasal kazanç, yatırım, banka işleriniz, hukuk davalarınız, miras, kayıp, ayrılık konularında düşündüklerinizi başka kişilere ifade etmeniz anlamında önemlidir. Sahip olduğumuz her şey bizim için önemlidir. Problemlerden kurtulup önümüze bakmak isteriz. Sondördün etkisi altında birileri bizi anlamamakta ısrar edebilir. Günü olumlu şekilde geçirmenin yolu, inatlaşmalardan, huzursuzluktan kaçınmakla mümkündür.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu dönem, Merkür ger hareketiyle örtüştüğü için, doğaldır ki, fikirsel anlaşmaların sevgiyle bütünleşmesi kıymet taşıyor. Zoraki değil, gönülden ve içten davranışlar bir ilişkiyi güçlendirir, verimli hale getirir, büyütür. Venüs-Boğa geçişine ister istemez kendimizi garanti altına alabileceğimiz beraberliği tercih ederiz. Bazı evlilikler bu ilkeye dayalı olarak yapılabilir. Ancak bu alışveriş hali, umduğumuz gibi yürümediğinde ne yapacağız. Eşimiz sadece kendi çıkarlarını düşünen biriyse ne olacak? onun için değer ölçülerimizi, ilişkiye verdiğimiz önemi, kattıklarımızı ve aynı şekilde karşımızdakinin yaklaşım tarzını anlamalıyız. Bütün bunlar en doğru kararı vermemizi sağlayacaktır.

Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda oluşacak sondördün, ilişkinizle ilgili konularda sağlıklı bir iletişimde bulunmak ve kendi bireyliğinizi tavırlarınızla, karşınızdaki kişiyi kırmayacak şekilde ifade ederek ona karşı uyum sağlamak şeklinde gelişmelidir. Bu olduğu takdirde iç dünyanızda huzuru temin edersiniz.  Günü olumlu şekilde geçirmenin yolu ise, olayları makul karşılamak, gecikmeleri normal saymakla mümkün olacağa benziyor.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Merkür de bu alanda gerileme hareketini sürdürüyor. Doğal olarak ilişkilerimiz, parasal güvencemiz, sağlamlık arayışımız bir hayli önem taşıyor. Yaylar iyi niyetli, çıkarlarının peşinde koşmayan, derinlemesine düşünen, geneli pozitif düşünen kişilerdir. Fakat şimdi, önümüze ardımıza bakma vakti geldi. Ne kadar güvende olduğumuzu, huzurlu bir yaşam sürüp sürmediğimizi, işimizden zevk alıp almadığımızı, kazancımızı mercek altına almalıyız. Uzun vadeli ve hakikaten güvenilir işlere yönelmeliyiz. İlişkilerde sağlamlık ve netlik, değer bilen insanlar başımızın tacı. Tam tersine sürekli kendi alacağını düşünen, çıkar ilişkisiyle bize yaklaşan insanlara dikkat etmeliyiz. Plan ve projelerimizi kimlerle işbirliği yaparak sürdürüyorsak, bunun yarar ve zarar hesabına bakmalıyız. İş saatleri, iş güvenliği, sosyal haklarımızı gözetmeliyiz. Venüs-Boğada gayet güçlü konumdadır. Merkür gerilerken, Venüsle aynı alanda transitine başlaması yararlı olup, her şeyin özünde güvenilirlik ilkesini merkez alacağımız aşikardır.

Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda oluşacak sondördün, çalışma hayatımızla ilgili konular ön planda olacak. Sıradan bir hayat, sürekli aynı işler, sizin gibi özgür insanlar için bir hayli zorlayıcıdır.  Ancak işinizi düzgün yapmanız ve sabırlı olmanız gerekir. Bazı kişileri ikna etmeniz veya elinizden kaçan bir işi kovalamanız, yaptığınız bir çalışmayı zamanında insanlara sunmanız, hizmet ettiğiniz insanlara ulaşmanız zor olabilir.  Nabza göre şerbet vermek diye bir deyim vardır. Aynen öyle. Kişilere, ortama, şartlara göre ayarımızı bileceğiz. Bir şeyler umduğumuz gibi gitmiyor diye sinirlenmeyeceğiz. Sakin olalım güzel dostlarım.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

 

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu Oğlaklar gibi sağlamcı burç mensupları için rahatlatıcı, ilişkilerinde huzuru temel almanızı, güven ve uzun vadeli olana yönelmesinde destekleyici bir geçiştir. Nisan ayı geri hareket ve Boğa burcundaki geçişler nedeniyle genel olarak maddi güvenceyi ve ideallerimizi belirleme anlamında önem taşıyor. Ay sonuna yaklaşırken bir çoğumuz yolumuzu, kendimizi, zihnimizi, bedenimizi gözden geçirdik. Uyarılarla karşılaştık, yavaşladık belki,  ancak neyin ne olması gerektiğini, neye ihtiyacımız olduğunu belirlemeye hala devam ediyoruz. Venüs-Boğa geçişi, kazandırıcı olana yönelmek derken, sadece parayla ilişkilendirilmemeli. Huzur olgusu insandan insana tanımlansa da, bir gerçek var ki, hepimiz bunun peşindeyiz. Hani bir yerlerde satılsa, almak için sıraya girerdik. Venüs de bunu işaret ediyor. Neden huzursuz oluyoruz, buna sebep olan kaynaklar nedir bunları Merkür-Boğa geçişiyle içsel anlamda tespit ederken, Venüsün güçlü tesiriyle inşa edebiliyoruz.

Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda oluşacak sondördün,  hayatta kalabilme mücadelenizin, kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtma isteğinizin göstergesidir. Belki şu aralar paraya çok fazla ihtiyaç duyuyor ve arzu ettiğiniz bir şeye ulaşmak istiyorsunuzdur. Sondördün, kişinin kendiyle olduğu kadar, dış dünya ile olan mücadelesinin de göstergesidir. Ancak bütün  olasılıklar mutlaka gözden geçirilmelidir. Şartlar size uygun değilse, yapmak istedikleriniz gücünüzü aşıyorsa, sonradan pişman olacağınız kararlardan kaçınmalısınız. Geçmişte yaşadıklarınızı unutmayınız. İşinizi sağlam kazığa bağlamadan, enine boyuna düşünmeden hareket etmeyiniz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreç geri hareket ve Boğada geçişlerinin etkin olduğu Nisan ayında bizleri huzurlandırıcıdır. Koşturmaca içinde, hayatın meşguliyetleri yüzünden ailemizle çoğu zaman ilgilenemiyoruz. Şimdi sevginizi, birbirinize olan bağlılığınızı göstermek vaktidir. Kalite ve seçkinliğe bu süreçte bir hayli önem veririz. İsteriz ki, uzun ömürlü olsun ve sorun çıkartmasın. Sağlıklı yaşamı önemseriz. Merkür geri hareketi de bu alanda devam ettiği için ev sahibi olmak, geleceğimizi garanti altına almak yönündeki planlarınızı, artı ve eksileriyle gözden geçirmek yerinde olur. Gerçekten ihtiyacımız olan şeyleri belirlemek için bu süreç en uygun zamandır. Benim tavsiyem şu aralarda eğer bir probleminiz varsa inatlaşarak, sabit fikirlilikle çözmekten sakınınız.

Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda oluşacak sondördün, adımlarımızı gayet dikkatli atmamız gerektiğini işaret ediyor. Siz bugün kendinizi  güçlü bir şekilde dışa yansıtmak istiyorsunuz. Ev içinde, ailevi konularda bazı inatlaşmalar yaşanabilir. Özgür olmak istersiniz. Fakat şartlar arzu etmediğiniz şekilde geliştiği için kızgınlık duyabilir, tepki gösterebilirsiniz. Elden geldiğince ölçülü, dengeli, riskten uzak bir şekilde meseleleri ele almamız gereken gündeyiz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-04-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Merkür gerilerken böyle bir geçiş gayet olumludur. İnsanın neyi seçmesi gerektiğini, neyin güvenilir olduğunu tespit etmesi mümkündür. Huzur ve sakinlik arzumuz yükseliyor. Maddi değerlerin, satın alma gücünün ve uzun vadeli düşünmenin önemi büyük. Ne kadar sevsek de, karşımızdaki kişinin bizde soru işaretleri uyandırmasına pek tahammül etmeyiz. Öyle fazla duygusal davranmayacağız. Mantığımızın sesine kulak vereceğiz. Bu süreçte insan güzelliklerin kıymetini bilir ve onları korumaya özen gösterir. İlişkilerinde uyumsuzluktan hiç hoşlanmayız. Güzelliğimiz, konforumuz, kendimizi rahat hissetmemiz önemlidir. Yakın çevremizde bulunan tanıdık bildik insanlarla görüşmeyi tercih ederiz. Sorunlarımız olan kişilerle pürüzleri gidermek için hem Venüs hem de Merkür geri hareket dönemi yapılması gerekenleri tespit etmek için idealdir.

Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda oluşacak  sondördün,  dost sandığımız belki de yanıldığımız insanları veya içinden çıkmakta zorlandığımız meseleleri vurgular. Neden böyle haldeyim diye durup düşünürüz. Doluya koyarız olmaz, boşa koyarız dolmaz. Sondördün etkisi altında dikkat edeceğimiz husus, beklenmedik bazı tersliklerin veya anlaşmazlıkların hayata dair olduğunu bilerek, her şerde bir hayır vardır diyerek bilgece düşünmektir. Zordur ancak imkansız değildir. En azından gerginlik yaşamamış oluruz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Son Güncelleme: 30 Nisan 2016 01:08

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell