Günlük Burç Yorumları - 01/04/2016

  • 01 Nisan 2016 05:34
  • 637
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 01/04/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların farkında olarak, işlerinizi dikkatle yapmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorar, düşündürür. Ancak siz üstünüze düşen bir şey varsa, insanlara gönülden yardımcı olursunuz.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur.

Saat 10:19 Ay-Uranüs görünümü, dış dünyada ılımlı düşünmenin önüne geçebilir. Çünkü kişi, bireysel olarak kendini ortaya koymaktan yanadır. Ancak üzerindeki sorumluluklar buna engel olabilir. Her şeyden uzak durmak ve özgürce hareket etmek arzumuz bir hayli yüksektir. Baskı altında kalmaktan hoşlanmayız.  

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, iş görüşmelerinde soğukkanlı, bilinçli şekilde konuşmak gerektiğini gösteriyor. Eğer bir probleminiz varsa, bu saatte çözmekte zorlanabilirsiniz.  

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde kendinizi baskı altında hissedersiniz. Sanki dış dünya sürekli olarak üzerinize geliyor gibi sanırsınız. Kendinize fazla yüklenmeden, şöyle sakince ne gibi problemler var? Bunları bilinçli bir şekilde gözden geçiriniz. Bu kafidir.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, doğru bilgilenmeye verilen önemin göstergesidir. Her durumu dikkatli bir şekilde analiz edersiniz. İşi şansa bırakmazsınız. Ciddi ve tutarlı olana yönelirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda da durum budur. Her şey düzgün olsun, verimli gelişsin diye elinizden geleni yaparsınız.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşumu kendimizi kanıtlamak, insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiz.

Saat 10:19 Ay-Uranüs görünümü, ciddi ve tutarlı düşünmek isteyen bireyin, kimi zaman kendini baskı altında hissetmesine, bu yüzden de gerçeklerden kaçmasına sebep olabilir. Kimse bilmez ama o yüreğinin derinliklerinde bazı durumlara isyan etmektedir. Hatta birçok şeyi yapmak istediği halde yapamadığının farkında olduğu için gerilim duyabilir.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, konuşmaktan ve bazı meseleleri çözmekten ziyade, içten içe duyulan gerginliğin, öfkenin işaretçisidir. Hiç kimsenin sizi anlamadığını düşünürsünüz. Bu görünüm elinizden bir şey gelmeyen durumların zihninizi yormasına, olumlu şekilde düşünmenizin önüne geçmesine neden olabilir. Lütfen sakin olmaya çalışalım.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay boşlukta ilerleyecektir. İş hayatınız veya sağlığınızla ilgili konularda hassas davranabilirsiniz. Birilerine ayak uydurmak, onları idare etmek zorunda kalabilirsiniz. Bazılarınız durup dururken bir şeyleri kafanıza takabilirsiniz. Ancak boşluk zamanlarında olumsuz duygulara elden geldiğince izin vermeyelim. Çünkü endişe denilen olgu, insanı bir başka kişinin veya bir durumun esir almasına izin vermemiz olur ki, bu çok yanlıştır.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler  saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça hesabi şekilde meseleleri ele almanızı sağlıyor. Güvenlik, sağlamlık, istikrar ilkeleri çerçevesinde düşünmektesiniz. Paranızı nereye yatırdığınız, kimlerle iş yaptığınız, ailenizin durumu, geleceğinizle ilgili konularda bir hayli titiz düşünebilirsiniz.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Olur olmaz yere korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.

Saat 10:19 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan görünüm, geçici sıkıntıların sizin yolunuzdan döndürmemesi gerektiğinin göstergesidir. Yolunuz evet uzun, ancak hedefinizden şaşmazsanız emin olunuz ki, her güçlüğün altından kalkabilirsiniz.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, yapıcı şekilde konuşmanın, düşünmenin önüne geçer. Bu saatlerde ortaklık ve toplumsal ilişkilerde, finansal konularda veya bir işin çabucak yoluna koyulmasının önüne geçebilir. Finansal konularda lütfen hesabınızı biliniz.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince, partnerinizin ruhsal veya iş sorunları zorlayıcı olabilir. Dengesiz ve tutarsız hareketler, sürekli endişeli tepkiler canınızı sıkabilir. Olayları tersinden almak yerine, birbirinize yardımcı olmakta yarar vardır.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, partnerinizin iyi niyetini, cömertliğini hissetmek istediğinizi gösteriyor. Sözlerine, tavırlarına bir hayli dikkat ediyorsunuz. Çünkü yanılmak, üzülmek istemiyorsunuz. Bu görünüm, bu anlamda sizi rahatlatıcı gelişmeleri işaret ediyor.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşum etkisinde  sağlığımıza özen göstermeliyiz. Kendimizi korumayı bilmeliyiz. İlişkide baskın davranmaya çalışan partner, canımızı sıkabilir. Bizim istediğimiz, gizli saklı hareket etmemesi ve dürüst davranması. Kaba hareketlerden hoşlanmayacağız.

Saat 10:19 itibariyle Ay-Uranüs görünümü, eşinizin iş-sağlık veya ailevi problemlerinin sizi rahatsız etmesi anlamına gelebilir veya ilişkinizle ilgili konularda birbirinizin değiştirilmesi mümkün olmayan fikirlerine saygı göstermeniz yararlı olur.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, ikili ilişkilerde ve iş hayatımızla ilgili konularda sakince düşünmenin ve bir problem varsa bunu mantıklı şekilde gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Tartışmalara neden olabilir. Dikkatli olalım.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süreç içinde yuvanızın, gönül dünyanızın güvenliği ve huzurunu düşünerek olumsuz durumları daha fazla büyütmemekte, bu süreyi sakin bir şekilde değerlendirmekte, mantıklı hareket etmekte yarar var.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar  saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, sağlığınız başta olmak üzere, mali konular üzerinde dikkatlice durmanın işaretçisidir. Titizlikle planlarınızı yaparsınız. Hesabınızı bilirsiniz ve bütçenize uygun şekilde hareket edersiniz.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, büyümek, gelişmek, dönüşmek isteğimizi yükseltiyor. Bizi derinliklerimizle temasa geçiriyor. Elimize batanları, yüreğimizi acıtanları temizleyip yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Ancak bunun kolay olmayacağının da farkındayız.

Saat 10:19 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünüm, özgürlüğünü hiçbir şeye değişmeyecek olan bireyin, istemediği bazı durumlar karşısındaki isyanıdır. Çünkü artık rutin bir yaşamın içinde soluklanması mümkün değildir. Bir işaret beklemektedir. İşte bu işaretin gecikmesi onu yormakta hatta kimi zaman öfkelendirmektedir.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, bir takım işlerin veya meselelerin çözüme kavuşması için aklımızın başımızda olması gerekiyor. Birileri sizi kaygılandırabilir, olumsuz düşünmenize yol açabilir.  Gereksiz söz veya davranışların üzerinde durmamaya çalışalım. Bu saatlerde kimse yanlışını pek kabul etmeyebilir.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, önemsediğiniz meseleleri gözden geçirebilir, yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. Bazı kişilerin tuhaf hareketleri gözünüze batabilir. Kendinizi feda etmeden, kimsenin sizi devre dışı bırakmasına izin vermeden emin bir duruşla hareket etmeye çalışınız. Boşluk saatleri içinde yapacağımız konuşmalara, irtibatta bulunduğumuz insanlara dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar  saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, attığımız adımın, verdiğimiz kararın doğruluğundan emin olmamızı sağlıyor. Her ayrıntıyı önemsiyoruz. Amacımız hakikaten verimli, sağlıklı, başarılı olacağımız işlere yönelmek. Aşkta da bu yüzden daha dikkatliyiz. Gözlem gücümüz yüksek ve ne istediğimizi gayet iyi belirleyecek gücümüz var.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşumu, güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor.

Saat 10:19 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünüm, aşkı sorgulamanıza, koşulların istediğiniz gibi olmaması sebebiyle parasal ve duygusal konularda kimi zaman öfke duymanıza sebep olabilir. Aşkı çok fazla ciddiye alıyor olmanız, ancak çoğu zaman da bu huyunuz nedeniyle kendinize kızmanız mümkündür.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, dereyi görmeden paçayı sıvamamak gerektiğini hatırlatıyor. Bu saatlerde meseleleri halletmek veya istediğimiz şekilde yoluna koymak zor olabilir. Özellikle finansal, hukuksal işlerimizi dikkatlice gözden geçirelim.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, hayatla bütünlük oluşturmak adına kendinize zaman ayırınız. Biraz rahat olunuz. Sürekli endişe, ince elemeler sık dokumalar bir yere kadar. Etrafınızdaki güzelliklere bir bakınız. Ne kadar özel ve kıymetli olduğunuzu hatırlayınız. Bu size birilerinin söylemesi gerekmiyor. Gerekirse, siz kendinize söyleyiniz. Bu güven duygusu hayatı kucaklamanızda yardımcı olabilir.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, bazı durumlar zorlayıcı olsa bile, her şeyin düzeleceğine dair inancımızı koruyoruz. Kafamızı bulandıran, gönlümüzü sıkıştıran meseleler var. Fakat bunları biraz da olumlu bir niyetle ele alabilecek gücümüz bu saatte yükseliyor.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, kazancınız, aileniz, evinizi ilgilendiren hususlarda güçlü ve hırslı olmanızı sağlıyor.

Saat 10:19 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünüm sorumluluklarının farkında olmayan, ciddiyetsiz insanlar üzerinden yaşadığınız öfkenin işaretidir. Ne yana dönseniz, sanki bir garip sürpriz sizi bulur. Ve bütün bunlarla uğraşacak kişi de sizsiniz. O zaman bu saatlerde şöyle derin bir nefes alın ve kendinize sahip çıkın lütfen.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, ev-aile ve ilişki problemlerini veya önemli konuları mutlaka dikkatlice analiz edelim. Tartışmaya değil, yapıcı yönde çözümler bulmaya gayret gösterelim. Bazı kişiler bizi anlamayabilir veya biz anlamakta zorlanabiliriz. Sakin olalım.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk etkisi altında, güven olgusu bizi türlü şekilde yoklar, test eder. Başkalarıyla ilgilenmemiz, evimizi derleyip toparlamamız, ailemize önem vermemiz, işimizi başarılı bir şekilde yapmamız beklenir. Zorunlulukları zevke dönüştürmenin anahtarı, yapabileceğiniz kadarına önem vermektir. Daha fazlasına değil.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler  saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, sorumluluklarımızı hafife almadan, işlerimizi düzgün bir şekilde yerli yerine koyabiliriz. Bu saatlerde gücümüz yükseliyor. El attığımız işler kendiliğinden yoluna girebilir. Dostlarımızdan destek göreceğiz.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, bazı meseleler umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Kendine güvenli bir insan yaşanabilecek her türlü durumda belli esneklik içinde gelişmeleri ele alabilir.

Saat 10:19 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşacak sert görünüm, dışarıya karşı kendinizden emin bir kişi profili çizmenize rağmen, isyana yatkınsınızdır.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, çevremizle olan iletişime dikkat etmek ve bu saatlerde işlerimizi dikkatlice kontrol etmek gerekiyor. Mola veriniz ve sakince durumu bir daha gözden geçiriniz.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde genel olarak insanları gayet iyi dinlemeye çalışınız. Böylece onları çok daha iyi gözlemlemiş olursunuz. İşinizin püf noktalarını öğrenmekte yarar var. Yolculuk kararı almak bu saatlerde sakıncalıdır.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar  saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve iş hayatımızla ilgili konularda titiz düşünmemizi sağlarken,  hiçbir şeyin hafife alınmaması gerektiğini vurguluyor. Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsak, attığımız adımlara dikkat etmeliyiz.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşumu, mali konular üzerinde düşünmemizi sağlayacak. Güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Elimize geçen miktar, bizi tatmin etmiyorsa, bunu iyileştirmek adına neler yapabileceğimizi tekrar bir gözden geçireceğiz.

Saat 10:19 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki zorlu görünüm, kişinin ne olursa olsun dilediği gibi yaşama arzusunun bir kez daha altını çiziyor. Para konularında baskı altında kalan, sabırlı olmaya zorlanan birey, ister istemez gerginleşebilir.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, maddi ihtiyaçlarımızı bütçemizi aşacak şekilde yapmak yanlış olur. Neye ne verdiğimizi bilelim. Yatırım konularında piyasanın durumuna ve uzmanların görüşlerine dikkat edelim. Kısa değil, uzun vadeli düşünelim.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince, yaptığınız işleri dikkatli bir şekilde gözden geçirmeniz iyi olacaktır. Parasal ve iş ile alakalı konularda ve duygusal meselelerde mantıklı hareket etmemiz faydalıdır.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, bize kuvvet veren, umutlanmamızı sağlayan, olumlu hislerle hayatı kucaklamamıza vesile olan bir etki. Her işimizde bize kolaylık getiriyor. İyi niyetimizin karşılığı olan güzellikleri bize sunuyor.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşumu, çevrenizde bulunan insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini bekleyeceksiniz. Siz kendi doğanıza uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemekten yanasınız.

Saat 10:19 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan zorlu görünüm, otoriteyi sorgulamanız, bazı duyarsızlıklara karşı çıkışınız, öfkenizi kimi zaman dışa karşı boşaltmanız ve üzerinize gelindiği takdirde sert tepkilerde bulunmanız anlamındadır. Tabii ki dikkatli olmanızda yarar var.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, evimiz-ailemiz ve geleceğimizle alakalı konularda bir karar vermeden önce lütfen iyi düşünelim. Özellikle bu saatlerde tartışmayalım. Meseleleri akılcı şekilde gözden geçirelim.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince özellikle kişisel ve mesleki konularda gözden geçirmelerde bulunmak yararlı olur. Eğer bir işiniz istediğiniz biçimde gerçekleşmezse, bunu başarısızlık olarak yorumlamayınız. Ayrıca olumsuz durumlardan kendinizi sorumlu tutmayınız. Biraz rahat olmanızda yarar var.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar  saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımız veya özel yaşantımızı ilgilendiren konuları ciddiyetle ele almamızı sağlıyor. Aslında bazı şeyler kafamızı karıştırıyor. Nasıl yapmalı, halletmeli diye düşünürken aşırı titizlenebiliriz.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşum etkisi, sınırlarınızı korumaktan yana olduğunuzu gösteriyor. Sezgilerinizi güçlendiriyor. Ancak ilişkilerde tarafsız bir şekilde hareket etmekte fayda vardır.

Saat 10:19 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünüm, mutlaka yapılması gereken zorunlu işlerin, kimi zaman bunaltabileceğini gösteriyor.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, sizi kısıtlayan, zorlayan ve çileden çıkarabilecek kişilere karşı dikkatli olunuz. Tartışmayalım. Bize bu şekilde davranan kişilere karşı da tedbirli olalım. Doğruyu ve gerçeği net olarak bilmeye, öğrenmeye çalışalım.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince zihnimizin gereksiz bilgi ve koşullanmalarla dolmasına izin vermeyelim. Birileri tuhaf bulacak diye, bizi mutlu edecek olandan uzaklaşmayalım. Unutmayalım ki, kişinin kendisiyle olan barışıklığını hiçbir kitap ve öğretici sağlamaz. Tam tersine kişinin kendisi kazanır. O zaman rahat olalım.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-04-01,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, saat 01:56 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça planlı bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor. Özellikle ilişki ve iş ortaklıklarında bir hayli titiz düşünebiliriz. İlerisi adına garanti bekleriz. Duygularımız mesafelidir. Sözler değil, icraat bizim için kıymetlidir.

Saat 05:37 Ay-Pluto kavuşumu etkisi altında, sevgilimizin duygu ve ihtiyaçlarımıza karşı daha hassas olması gerektiğini işaret eder. Güvende olmak için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor.

Saat 10:19 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşacak görünüm, farklı yollar arayışınızı ve maddi güvenceye kavuşma çabanızı işaret etmekte. Elinizdeki verileri iyi inceleyiniz. Çünkü bu görünüm kısa süreli bir etkidir. O an için doğru sanırsınız ancak daha sonra aceleye geldiğini görebilirsiniz.

Saat 12:12 Ay-Merkür görünümü, ilerisi adına düşünmek gerektiğini gösteriyor. Özellikle finansal konularda buna özen gösterelim. Borç vermek, almak, bütçenizi zorlayacak alışverişlerden kaçınalım. Yatırım, alış-satış gibi konularda bu saatlerde beklemede kalıp, tekrar düşünelim.

Saat 19:39-2 Nisan saat 04:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde  işlerinizi yerli yerine koymakta zorluklar yaşanabilir. Bu zorlukların altında yatan nedenler bazen sizin bakış açınızdan kaynaklanabilir veya durumun hassasiyeti böyle düşünmenize yol açabilir. Konu her ne ise, öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta, neyin üzerinde yürüdüğünüzü bilmenizdir. Bazen aklımızın onaylamadığını, yüreğimiz ister. Fakat gönlümüz tatmin olmaz. Bunun için şöyle bir etraflıca incelmemekte yarar var.

Tebessüm yüzünüzde, sevgi yüreğinizde, sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Her ne işiniz varsa olumlu şekilde sonuçlanması dileğimle,

 

Son Güncelleme: 01 Nisan 2016 07:36

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell