Günlük Burç Yorumları - 31/03/2016

  • 31 Mart 2016 08:14
  • 789
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 31/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz,  saat 18:16 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün etkisinde başlıyor. Bu oluşum, mesleki konularda liderlik gücümüzü göstermek ve dış dünyada  başarılı bulunmak arzumuzun simgesidir. Öncü bir burçta oluşması kişiyi hırslandırabilir  ve kısa süreli bir kriz yaratabilir.

Bu krizin en önemli nedeni,  kendi bildiği şekilde ilerlemekten yana olan bireyin  birileri veya sorumlulukları yüzünden engellenmesi sonucu yaşadığı gerilimdir. Böyle durumda olanlar öncelikle izledikleri yolun ne denli güvenli olduğunu ve isteklerini yerine getirme halinde ne denli kazançlı çıkacaklarını iyice tespit etmelidirler. İşte bu tespiti yaparken dikkat edilmesi gereken ve edilmediği takdirde rahatsız edici olan en önemli nokta gerginlikten uzak durmak, birilerini, kuralları, sizi engelleyen şartları mantıklı bir şekilde gözden geçirmektir. Eğer tam tersine hiddetlenir, istediğinizi elde edemediğiniz için isyan ederseniz  şansınızı zorlamış olursunuz. Sakin olun, aklı başında hareket etmeye özen gösterin.  Böylelikle daha sağlıklı bir şekilde ilerler, eksiklerinizi görür ve birilerinin dikkatini çekebilirsiniz.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu gerek çevre ilişkilerinde ve gerekse çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde zihnimizin hızlı çalışacağını, çözüm bulmaktan yana olacağımızı, yenilikleri uygulama hevesliliğimizin güçlü olduğunu gösteriyor. Şu sıralarda bir belirsizlik yaşıyorsanız, tarafsız bir bakış açısıyla sektörün ve şartların farkında olmamız gerekiyor. Ayrıca özel hayatımız, evimiz ve ailemizle ilgili konularda da benim düşüncelerim doğru demek yerine, başkalarının da görüşlerini dinlememizde yarar var.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar saat 18:16 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün etkisinde Perşembe günümüz başlayacak.  Sizi rahatsız eden meseleler yüzünden öfkelenmenize yol açabilir.  İçinizdeki ses, birilerine veya bazı durumlara isyan bayrağı açmanız gerektiğini söyler fakat diğer yandan susmanın en iyi cevap olduğunu söyleyen bir başka ses devreye girer. Tüm girişimlerinizde yükselme sabırsızlığınız oldukça ön plandadır. Ancak şu anki mevcut şartlar altında sakinlik, disiplinli ilerlemek, işlerinizi yoluna koymak zorunluluğu vardır. Bu iki istek ve bu iki ses arasında günü olumlu geçirmenin yolu tabii ki hangi yönde gitmek istediğinize karar vermenizdir.

Kaldı ki, şartlara baktığımızda bilinçaltınızdaki sesin doğru yönlendirdiği gayet açıktır. Bu durumda sizi itekleyen hatta kimi zaman rahatsız eden durumlara karşı sabırlı olmak en doğru yol olarak gözükmektedir. Tek sakıncası, beklemede kalmanın yarattığı sıkıntıdır. Ancak unutmayalım ki, genelde sinirlilik, öfke kişiyi yiyip bitiren olgulardır. Benim tavsiyem bugün sakin, aklı başında düşünerek eksiklerinizi gözden geçirmek olmalıdır. Bu işinize, gideceğiniz yola, hayata daha olumlu bakmanızı sağlayabilir. Dürtülerinizin kurbanı olmayınız.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu, parasal ve aşk hayatımızla ilgili konular üzerinde şöyle geriye çekilip düşündüğümüzü, parlak fikirler ve yaratıcı tarzda çözümler bulmaya çalıştığımızı gösteriyor. Çünkü fiziksel ve ruhsal anlamda beklenmedik durumlar yaşanması halinde kendimizi garanti altına almaktan yanayız. Gördük ki, piyasanın durumu veya bir takım nedenler, bazen hayatımızda beklenmedik inişlere neden oluyor. Biz de doğal olarak yedek bir planlamamız olsun istiyoruz. Çocukları olan veya çocuk sahibi olmayı düşünenler de aynı şekilde durumlarını gözden geçireceklerdir. Ancak benim bir tavsiyem var. Lütfen gerilimli davranmayınız. Her şeye sürekli bir kulp takmayınız.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler Perşembe günümüz, saat 18:16 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak  sondördün etkisi altında başlıyor. Bu oluşum ideallerinizi gerçekleştirmek, özgür hareket etmek ve belli bir grup içinde lider olmak arzunuzun simgesidir. İnançla hedeflerinizin üzerine gidebildiğiniz takdirde bunun size kazanç olarak geri döneceğini düşünürsünüz. Öne çıkmaya çalışan benliğinizi,  durduran tek şey belirsizliktir. Bu belirsizliğe çare bulamıyor oluşunuz sizi daha fazla gerginliğe sürükleyebilir. Birilerinin size ne yapacağınızı söylemesi veya   hesap verme zorunluluğu  canınızı sıkabilir.Peki bu gerginliğin üstesinden nasıl gelebiliriz?  

Öncelikle kendinizden emin olmaktan vazgeçmeyiniz  ve ne olursa olsun, günü kendi doğal akışı içinde değerlendiriniz. Yani sizi bunaltan konular üzerinde düşünmek yerine sizi rahatlatabilecek aktivitelere yöneliniz. Bırakın sorunlar orda kalsın. Evet bugün sadece siz değil, hepimiz birileri veya bir şeyler tarafından engellenebiliriz. Ancak bu engeli aşabilmenin yolu, gittiğiniz yolun ve hedeflerin farkında olmak ve yılgınlık göstermemektir. Siz bunu başarırsanız, kimsenin sizi sinirlendirmesine fırsat vermemiş olursunuz.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu zihnimizi aydınlatıcı,  hedefimize varma arzumuzu destekleyicidir.  Evet siz, hızlı düşünüyor, çabucak öğreniyor ve kendinizi farklı bir şekilde ifade edebilecek hale geliyorsunuz. Yazarak, konuşarak, bizzat insanlarla bir araya gelerek toplumsal konularda ilerici görüşlerinizle ilgi uyandırabilirsiniz.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler saat 18:16 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak  sondördün etkisi altında Perşembe gününe uyanıyoruz. Bu görünüm, öncelikle meslek hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili mevzularda etkilidir. Koç burcunda ilerlemekte olan Güneş,  sizi mesleki ve özel yaşamınızla ilgili meseleler üzerinde gerginliğe sürüklemekte. Duygularla düşüncelerin birbiriyle kavgalı olduğu bugün, bulunduğunuz durumun farkında olarak aklı başında davranmaya çalışmanız gayet yararlı olur.

Öncü burçlarda oluşan sondördün, kişiyi mücadeleye davet eder.  Ancak neye ve kime karşı? Ben söyleyeyim. Hayata karşı, kendinize karşı. Sanki her problemi veya her adımı bir güne sıkıştırmak istersiniz. Ancak her şeyin bir vakti  vardır.  Bu adımları atmak bazen zaman alır. Onun için durup şöyle aklı başında düşünmek gerekir. Neler eksik, neleri tamamlamak gerekiyor, neler yolunuza taş koyuyor. Bunları gözden geçirmekte yarar vardır. Kesinlikle geçmişte yaşanmış zorlukların etkisi altında kalmayınız. Her karanlığın bir aydınlığı olduğunu unutmayınız.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu, bazı durumlarda gerginliğe yol açabilecek etkisini gösterse de, iş konularında ve iletişimin etkili olduğu her alanda fikirlerimizi cesaretle öne sürme isteğimizi de işaret ediyor. Demek ki, yeniliklere açık ve tarafsız bir şekilde düşünmemiz ve konuşmamız lazım. Sinirli, gergin tarzda bir iletişimde bulunursak, bu beklenmedik çıkışlara neden olabilir, bu da sorun yaratabilir. Buna dikkat edeceğiz.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar saat 18:16 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün, Perşembe günümüzün  etkili görünümü olarak önem taşıyor. Sizi  her alanda aktif olmaya çağırıyor. Ancak bu çağrı, kişi üzerinde yoğun bir baskı şeklinde hissedilebilir. Şartlar müsait değilse doğal olarak fevri davranabilir.  Bir yanınız, - Tamam hadi atağa kalk ve istediğini elde et derken diğer bir yanınız, -henüz hazır değilsin dur ve bekle demektedir. Aslında bu durumu, bir Aslanın pusuda bekleyişi olarak yorumlasak  hem enerjimizi boş yere harcamayız hem de uygun zamanda avımızı ele geçirebiliriz.

Ancak  buradaki sorun, sondördün etkisi altında olan kişi, beklemeyle bir şey elde edilemeyeceğini düşündüğü için  ani tepkilerde bulunuyor. Benim tavsiyem öncelikle güven duygunuzu gün boyu  ayakta tutmaya çalışmanızdır. Dış baskılar veya belirsizlikler sizi yıldırmasın. Sakince gözden geçirmelerde bulununuz.  Kaygılarınızın sizi esir almasına izin vermeyiniz.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Görüyoruz ki, sizin dışa açılma, fikirlerinizi mutlaka öne sürme, hedefinize varma, mali konular üzerinde çıkış yolu bulmanızda yardımcı olacak.  Hızlılık ve aktif hareket etme yönünde sizi itekleyecek.  Ancak belli bir zorlanma hala var. Biraz sabırlı olmanızı ve asla emin olduğunuz yoldan, sırf engeller var diye dönmemenizi tavsiye ediyorum.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar Perşembe günümüz, saat 18:16 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün etkisi altında başlarken,  -Her zorlukta bir kolaylık var sözünü gün boyunca rehberimiz yapmamız gerektiğini gösteriyor. Kendinize güvenmek, inanmak, kuruntularınızın esiri olmadan bilinçli hareket etmeye çalışmak rahatlatıcıdır. Bu görünüm, bizi hangi konularda zorlayabilir. Tutkularımız, kimi zaman kuşkularımız,  derin izler bırakan yaşadıklarımız bizi gün boyu düşündürebilir.

Her türlü sorunun en can alıcı olan tarafı kafanızı  kurcalar. Hayatınızın sadece sorumluluklardan ibaret olduğunu söyleyen iç sesiniz, sakin ve barış yanlısı olan, sağlam düşünen benliğinize savaş açmış gibidir. Şunu söylemekte gibidir. –Ne oldu bu kadar çalıştın, sabrettin, didin de eline geçti. Bak hala aşk konusunda yerlerdesin ve hala idareli yaşamak zorundasın. Sevgili Dostlarım, öncelikle lütfen sakin olmayı deneyelim ve ardından bizi kendimizle çarpıştıran, çileden çıkaran ne varsa mantıklı bir şekilde gözden geçirelim ve başkalarının etkisi altında kalmayalım.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu iş yaptığınız kişiler, daha önce mali konularda ortaklık kurduğunuz insanlar ve kişisel ilişkilerinizin tümünün gerginleşmeden, akıllıca bir şekilde gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ediyor. Alışılmadık yöntemler, hesaplar içinde olabilirler. Türlü bahanelerle kendi çıkarlarını gözetebilirler. Biz yine de aklımız başımızda olan bitene bakacağız. Bu görünüm ayrıca, kredi-miras-ortak işler-eşinizin mali durumu-gelir-gider dengemizin de mutlaka sağlanması gerektiğini söylüyor. Öyle aklımıza eseni yapamıyoruz.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  saat 18:16 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün etkisi altında Perşembe günümüz başlıyor. Aile hayatınız başta olmak üzere, etrafınızdaki insanları himayeniz altına almanız, onlara annelik veya babalık etmeniz, güçlü sağduyunuzla başlarına bir şey gelmemesi için kol kanat germeniz ve dışa karşı güçlü durmak adına verdiğiniz mücadelenin göstergesidir. Bu mücadele doğal olarak iş ortaklığınızla ilgili mevzularda, birebir yakın ilişkinizde ve büyükle büyük, küçükle küçük olmaya çalışmak zorunda kalışınızın da işaretidir. Ancak bütün bunları gerçekleştirmek, istediğiniz gibi bir yaşam kurmak, devamını sağlamak kolay olmadığı gibi sizi gerilim altına da almaktadır.

İşte bu gerginlik,  doğal olarak günlük aktiviteniz içinde fazlasıyla göze çarpabilir. Hayat sanki size karşıdır ve en yakınlarınız sokaktaki bir yabancıdan farksızdır. Peki bugünü olumlu şekilde geçirmenin formülü nedir? Biraz kendinizi su üzerindeki  bir yaprak misali akışa bırakmak ve yüklenebileceğinizden daha fazlasını kaldırmaya çalışmamaktır. Unutmayınız ki, size siz lazımsınız. Evet düşündükleriniz doğru olabilir. Ancak verdiğiniz mücadelenin başarıya ulaşması için kendinize dikkat etmeniz hepsinden önemlidir.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu partneriniz, iş ortağınızla aranızdaki farklılıkları düşünce anlamında ortaya çıkarıyor. Karşı tarafın şahsına özel halleri, fikirleri, alışılmadık tavırları, taraflı bakış açısı, çabuk verdiği kararlar sizinle örtüşmediği için, ilişkide zorlanan taraf siz oluyorsunuz. Sürekli bir karşı çıkış, gerginlik bu beraberliği kimi zaman zorluyor. Evet çekim gücü aranızda yoğun. Ancak böyle bencil hareketlere de pek tahammülünüz yok. Bazı Teraziler ise, inişli-çıkışlı bu ilişki yaşantıları, başlayıp biten beraberlikler yüzünden yorgunlar. Ancak bu görünüm  diyor ki, olan bitene iyi bakın ve gerçekçi olun. Ne çekip gitmek çözüm ne de düşünmeden etmeden ilişkiye başlamak doğru. Ayarımızı bileceğiz.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler saat 18:16 itibariyle,  Oğlak burcunda oluşacak  sondördün etkisinde  Perşembe günümüzü karşılıyoruz. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürme arzunuzu yükseltici olduğu gibi, yaşamınızın genelinde,  iş veya eğitim hayatınızla ilgili konularda da verdiğiniz mücadelenin altını belirleyicidir. Yani ne olursa olsun kişi başarılı olmak ister.   Ancak bütün bunların gerçekleşebilmesi için size destek olacak, gönlünüzü rahatlatacak, sosyal ve özel yaşamınızı düzene koymanızda sırtınızı sıvazlayacak bir desteğe ihtiyaç duyarsınız.

Bu ister aileniz olsun ister yakın çevreniz farketmez. Yeter ki,  can alıcı noktalarınızdan sizi vurmasın,  yaptıklarınızı  takdir etsin, boş yere üzmesin ve sizi olduğunuz gibi kabul etsin. Bu oluşum kimi zaman kendi kendinize  –Ben hayatım boyunca mutlu olamayacağım, güzellikler beni bulmayacak diye düşündürebilir.  Oysaki dostlarım yapılması gereken, kendinize güvenmekten asla vazgeçmemek, nabza göre şerbet vermeyi bilmek,  etrafınızla  iletişimde bulunmayı sürdürmektir. Bugünkü oluşumun sizi umutsuzluğa sürüklemesine izin vermeyiniz.  Çünkü mucizeler bir adım ötemizde durup bize bakıyor olabilir.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Uranüs yıllardır her burcun farklı alanlarda değişimlerin işaretçisi. Ancak bu değişimler Akrepleri bazen oldukça zorluyor. İşe girme, işten çıkma, iş ortamındaki belirsizlikler, çalışma şartlarının bize uymaması gibi durumlar nedeniyle zorlanıyorsunuz. Fakat bir taraftan da, yenilikçi düşünüyor, orijinal çıkış yolları araştırıyor, özgürce fikirlerinizi öne sürebileceğiniz işlere yöneliyorsunuz. İşte bu kavuşum yine böyle farklı bir şeyler yapmak isteğinizi körüklüyor. Ancak ben derim ki, azim olunuz, planlı çalışınız, en ufak zorlukta yılmayınız. Siz ne kadar kendinize, yaptığınız işe güvenirseniz o denli başarılı olursunuz.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar Perşembe günümüz saat 18:16 Oğlak burcunda oluşacak sondördün etkisi altında başlıyor. Kendinizi her alanda güçlü bir şekilde ifade etmek ve bağımsız bir şekilde hareket ederek, maddi ve manevi güce kavuşma arzunuzu işaret etmekte.  Belki kimilerine göre işin kolayına kaçtığınız, hatta sırf bu yüzden kimi zaman ağır bedeller ödemek zorunda kaldığınız  doğrudur.  Ancak şu var ki bir grupta lider olmak, işleri düzgün bir şekilde yoluna koymak, daha fazla kazanmak için engellenmemeniz şarttır. Çünkü siz değişikliklere son derece açık bir insansınız. Yapıcı olan önerilerinizle ele aldığınız meseleleri olumlu bir şekilde yönlendirebiliyor, hatta sonuca bağlayabiliyorsunuz.

Fakat ne zaman hayat, birileri veya durumlar gelip yasaklar, kurallar, baskılar uygulasa işte o zaman her şeyi bir yana fırlatıp, -bu kadar uğraşmaya değmez ya, ben ne düşünüyorum bunlar ne yapıyor diyerek isyan edebilirsiniz.  Oysaki sondördün etkisi altında isyan etmek yerine, kafanızın içinde özellikle işiniz ve becerilerinizle ilgili konularda pratik fikirlerinizi ifade etmeye çalışsanız, yılgınlık göstermeden, sinirlenmeden ilerleseniz belki de birilerinin takdirini kazanabilir, planlarınızı yürürlüğe koyabilirsiniz.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu gerek ilişkinizde ve gerekse mesleki konular üzerinde zihninizin bir hayli hızlı çalışmasını sağlıyor. Aslında bazen, beklenmedik durumlar yaşıyor olabilirsiniz. Sözgelimi bir ilişkinin ciddiyete dönüşmesi veya bir işin istediğiniz gibi gerçekleşmesi kolay olmayabilir. Bunlar Uranüsün yarattığı sürprizlerdir. Ancak siz bu enerjiyle baş edebilecek güçtesiniz. Sadece ilişkiniz diğer kişilerin yaşadıklarından farklı olduğu için dikkat çekiyor. Eğer mutluysanız sorun yok demektir. Değilseniz o zaman bu  görünümün sizi aceleci kararlar aldırması mümkün demektir. Hatta bir anda aşık olmak, bir anda evliliğe karar vermek de mümkündür. Yenilik istiyorsunuz, heyecan istiyorsunuz, rutin her şeyden uzak durmaktan yanasınız. Ancak lütfen bilinçli olalım. Önümüze ardımıza bakalım.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar saat 18:16 itibariyle burcunuzda oluşacak sondördün etkisinde Perşembe gününe adım atıyoruz. Geleceğinizi teminat altına almak ve kendi gerçeğinizin peşinden koşarak hem eviniz sınırları içinde hem de iş yaşamınızda güçlü bir yer edinmek için verdiğiniz mücadelenin göstergesidir.  Doğal olarak bu gerginlik yaratıcıdır. Özellikle bugün ev sınırları içinde agresif davranabilirsiniz. Oysaki sizin asıl isteğiniz  bir orkestra şefi gibi sahnenin tam ortasında durarak her ayrıntıyı gözlemlemek ve her şeyi bildiğiniz şekilde yönetmektir.

Sondördün etkisi altında yapılması gereken aslında kolaydır. Ancak insan bazen gerginlik anında önündeki çıkış yolunu bile göremez. Lütfen  sakin olunuz. Yapabileceğiniz kadarını yapmaya gayret gösteriniz. Dünyayı kurtarmak zorunda değilsiniz. Hiç kimsenin göze alamayacağı işlerin peşinde koşarken, öncelikle sınırlarınız içinde huzurlu olmaya çalışınız. Ailevi konulardaki durumunuzu gerçekçi bir şekilde gözden geçirerek, görev dağılımında bulununuz. Her şeyi üstlenmek zorunda olmadığınızı biliniz.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu iş hayatımızdan ev yaşantımıza kadar her alanda değişim arzumuzu işaret ediyor. Yorulduk, sorumluluklar zorluyor, hep aynı işler, engeller, beklemeler bizi isyana yöneltiyor. Bir evimiz olsun, bir yuva kuralım, farklı bir şeyler yapalım, rutin hayattan uzak duralım istiyoruz. Ancak eğer gerçekten iyi bir planımız yoksa verilecek aceleci bir karar yine aynı derslerle karşılaşmamız olur ki, bizim burada dikkat edeceğimiz husus, aklımızın başımızda olmasıdır. Köklü, sağlam, uzun vadeli olana yönelmeliyiz.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar Perşembe gününe, saat 18:16 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak, sondördün etkisi altında adım atarken, hepimiz elden geldiğince sakin olmaya, mantıklı düşünmeye çalışmalıyız. Sizin için bugün iletişim son derece önemlidir. Yüreğinizdekileri sizi gerçekten anlayabilecek insanlarla paylaşmak rahatlatıcı olabilir. Özellikle aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, maddi konular veya hayatın genelindeki sorunlar gözünüzde daha fazla büyüyebilir. Siz  başarılı olmak, takdir görmek, huzur bulmak istiyorsunuz. Ancak sanki düşlerinizin ve ideallerinizin sizi çağırdığı yere gidememenize yol açan zincirler, yasaklar, kurallar ve sorumluluklar altında ezilmiş gibisiniz. Hevese gelince tamam, ama disiplin ve sitem konusunda eksikleriniz var.

Yaşadığınız duygusal çalkantılar sorumluluklarınızı ihmal etmenize yol açıyor. Hayatın sizi fazlasıyla yorduğunu hissedebilirsiniz. Detaylarına takılarak kendi kendinizin keyfini kaçırabilirsiniz. Oysaki bu oluşum altında yapılması gereken özgün, atak ve bağımsız bir şekilde yol almaktır. Siz büyük işlerin, sağlam temellerin içinde yer alacak kadar yeteneklisiniz. Meselelerin özüne inerek, kendinizi yeniden keşfetmeye çalışınız. Unutmayalım ki, problemler ne kadar sıkıcı olsa da, gözümüzde büyüse de, gerçekçi bir şekilde düşünüldüğünde altından kalkabileceğiniz kadar ufaktır.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu, farklı fikirlerinizi, yaratıcı çalışmalarınızı ve öyle herkeste pek görülmeyen yeteneklerinizi öne sürmeniz ve insanları etkilemeniz yönünde size kuvvet ve ışık sunuyor. Bu tabii ki iyiye işarettir. Hızlı öğreniyorsunuz ve çevrenizdeki insanları da etkiliyorsunuz. Çalışmalarınız başarılı bulunabilir, uyguladığınız yöntemler etkili olabilir, insanlar sizin bilginizden, tecrübelerinizden faydalanabilir.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-31,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar saat 18:16 itibariyle Oğlak burcunda gerçekleşecek sondördün etkisinde güne adım atıyoruz. Parasal konularda güvenlik ve aile hayatınızla ilgili mevzularda güce kavuşmak adına verdiğiniz mücadelenin göstergesidir.  İki uç arasında gidip gelmeden, ortaklık ve ilişkilerinizde ideallerinizden uzaklaşmadan, hayal gücünüzün sesini dinleyerek ilerlemekten yanasınız. Gözle görülen sizi artık tatmin etmiyor. Derinde yatanı keşfederek, farklı olanı elde etmekten yanasınız. Bolluk istiyorsunuz, gittikçe büyüyen bir gelir, geleceğinizi garanti altında bilerek hayatın güzelliklerinin keyfine varmaktan yanasınız.

İşte bütün bunların gerçekleşmesi için başa geçmeniz, yükselmeniz, doruğa erişmeniz için  sıkı bir şekilde çalışmanız ve pratik bir şekilde hareket etmeniz ve sosyal trendleri takip ederek grup içinde liderliğinizi ilan etmeniz lazım. Tanıdıklarınızla iletişimde bulunmaktan çekinmeyiniz. En etkili özelliklerinizi en çarpıcı yanlarınızı, çalışkanlığınızı, sorumluluk almaya gönüllü olduğunuzu hissettiriniz. Eğer tecrübeniz yetersiz ise, kendinizi geliştirmek adına bilgi dağarcığınızı gözden geçiriniz. Rakiplerinizin sizi pes etmiş, yıkılmış görmelerine asla izin vermeyiniz.

Saat 23:49 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Uranüs kavuşumu, maddi konularda kazanç elde etmek amaçlı girişimlerinizi farklı ve yeniliklere açık bir tarzda yürütmeniz gerektiğini işaret ediyor. Öyle bir farkınız olsun ki, insanlar yaptığınız işin, ortaya koyduğunuz planın hakikaten sıra dışı olduğunu bilsin. Bir de lütfen kazancınız, ailevi, ilişki anlamındaki konularda aklınız başınızda olsun.

Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

 

Son Güncelleme: 31 Mart 2016 10:14

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell