Günlük Burç Yorumları - 30/03/2016

  • 30 Mart 2016 06:30
  • 833
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 30/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sizi bir şeylerin baskı altına aldığını düşünerek kendinizi çaresiz hissetmeyiniz. Olan bitenden sürekli olarak kendinizi sorumlu tutmayınız.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünümü,  sizi olumsuz yönde etkilenmesi, zayıf düşürmesi muhtemel durumlarla karşılaşabileceğinizi düşünürsünüz.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, fikirlerimizi iş veya özel anlamda rahatlıkla ifade etmemizi sağlıyor. Bu saatlerde güven duygumuz gayet yüksek. Kendimizden eminiz ve hangi konuda ileri adım atmak istiyorsak bunu başarabiliriz. Ne için harekete geçtiğimizi ve neyi yaparsak başarılı olacağımızı iyi bilecek durumdayız. Karışık durumları kolayca çözebilir, yeni bir bakış açısıyla geçmişi de gözden geçirebiliriz. Beklediğimiz haberler gelebilir veya bu konuda umutlarımız yükselir.

Saat 12:08 Venüs-Chiron kavuşumu bilinçaltımızın derinliklerine sızan, geçmişte yaşanmış veya hala yaşanmakta olan,  zorlandığımız- fedakarlıkta bulunduğumuz- bazen takıntılı ve bağımlı bir şekilde tutunduğumuz- kurtulamadığımız belki de kurtulmak istemediğimiz meseleleri, duyguları ele almamızı gerektiriyor. Kendimizi yargılamadan, hayatı suçlamadan, üstünü örtmeden, boş vermeden olan bitene bir bakalım.

Saat 17:54 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto mücadeleci görünüm, iş hayatımızı ilgilendiren konularda stratejik düşünmenin önemini vurguluyor. Sorumluluklarımızın farkında olmamız ve disiplinli bir şekilde çalışmamız gerekebilir. Eğer bir yenilik düşünüyorsak, şu andaki mevcut şartlara bir bakalım. Her durumu sert, taviz vermez veya sanki üzerimizde baskı uyguluyorlarmış gibi ele almayalım.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Birileriyle sorununuz  varsa konuşmak yerine beklemede kalın. Diyelim illa halletmek istiyorsunuz ve ısrarlısınız. Şunu söyleyeyim ki, bir yararı yok. Çünkü ne siz karşınızdakine bir şeyleri tam olarak izah edebilirsiniz ne de o, anlamak için gayret sarf edebilir. Tedbirli olmakta yarar var.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünümü nakit para ihtiyacınızın göstergesi olduğu gibi, bazı borçların temizlenmesi adına bir hayli mücadele verdiğinizi gösteriyor.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, arka planda bitirmeye çalıştığımız işleri dikkatlice gözden geçirmemizi sağlıyor. Bazı endişelerimiz olsa da, en azından nasıl bir yön belirlersek daha kazançlı çıkarız bunun üzerinde duracağız. Çıkarlarımızı hesaba tabii ki katmalıyız. Bilinçli, sakin bir şekilde, kontrollü hareket edersek, kimsenin bizi etkilemesi, sinirlerimizi bozması mümkün olmaz. İç sesimize kulak verelim ve planlı şekilde ilerleyelim.

Saat 12:08 itibariyle Venüs-Chiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşum dostluklarımızı, ilişkimizi, umutlarımızı veya umutsuzluklarımızı, insanlara bakış açımızı, sosyal yaşamdaki zorluk ve kolaylıklarımızı, yeteneklerimizi veya başarısızlıklarımızı, hedeflerimizi veya tembelliklerimizi tümüyle gözden geçirmemizi, gerçekçi olmamızı söylüyor. Nasıl bir yol, bir amaç belirlemek lazım. Daha başarılı olmak için neler yapmak gerekiyor. Biz mi ağırdan alıyoruz işleri, yoksa geçtiğimiz süreç mi yoruyor bizi. İşte bütün bunları ele alalım. Hayatla ve kendimizle yüzleşelim, hesaplaşalım.

Saat 17:54 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto mücadeleci görünüm, bilgi ve deneyimlerinizi güç sahibi olmak, farklı bir şeyler yapmak, kendinizi geliştirmek ve kontrolü elinizde tutmak yönünde kullanma arzunuzu işaret ediyor. Bu yüzden de her durumun ardındaki gerçekleri öğrenmeye, bilmeye açlık duyuyorsunuz. Bildiğinizde, öğrendiğinizde rahat ediyorsunuz. Tam tersi durumda huzursuz olmaktasınız. Bu görünüm, derinlikli düşünmenin önemini vurgularken, öfkenizi içinize atmaya neden olabilir. Böyle durumlarda zihninizi olumlu niyetlerle arındırmakta yarar var.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kendinize duyduğunuz güven, başkalarının size olan davranışlarına göre azalabilir veya yükselebilir. Zorluk ve sorunlar karşısında, sakin bir şekilde düşünürseniz ve bilinçli bir şekilde işlerinizi yaparsanız sorun yaşanmayacaktır.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünümü, hem mesleki hem de ilişki anlamında zorlandığınızı, bunları halletmek için bir hayli ter döktüğünüzü gösteriyor. Bu meseleler halledilmeden rahat bir nefes almanın kolay olmadığını düşünürsünüz.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, toplumsal konularda fikirlerinizi açıkça ifade edebilmenizi, iş ortaklarınızla bazı konular üzerinde görüşmenizi, size karşı çıksalar dahi asla taviz vermeden ilerlemenizi sağlıyor. Şu sıralarda sizi en fazla zorlayan konulardan biri, sadece kendi çıkarlarını düşünen kişi

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Huzur duyabilmeniz için, huzur dolu, dengeli ve paylaşıma açık bir ilişki arzularsınız.  Hani sorunlar olsa dahi, tatlılıkla bir şekilde çözüm bulunmaya çalışılmalı diye düşünebilirsiniz. Sizin isteğiniz diğer insanlardan farklı yönlerinizin en azından değer bulması ve buna göre de, ufak meselelerin büyütülmemesidir.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünümü etkisi, çalışma hayatınız veya kişisel olarak üstesinden gelmekte zorlandığınız meselelerin sizi yorduğunu gösteriyor. Birileri size dert anlatıyor ancak kimse sizin ne çektiğinizi görmek istemiyor sanki. Yaşadıklarınızı hafife almaları canınızı sıkıyor.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, iş hayatının kendi içindeki iletişim trafiğinin yoğunlaşması anlamındadır. Önünüzdeki işlerin acil olarak bitirilmesi gerekebilir. Genelde kendi fikirlerinizi ortaya koymak, etrafınızdaki insanların da onaylamalarını istersiniz. Sakin ve kontrollü, aklı başında ilerlerseniz, sizi dikkate alacaklardır. İş başvuru cevabınız gelebilir veya bir işle ilgili girişimde bulunabilirsiniz. Sonucu için sabırlı olmanızda yarar var.

Saat 12:08 Venüs-Chiron kavuşumu, öncelikle ilişkilerimize bakış açımızı, eğitim düzeyimizi, bilgiye verdiğimiz önemi, kendimize olan inancımızı, nelere kendimizi adadığımızı, engelleri aşabilme kuvvetimizi, direncimizi, şans kavramını nasıl ele aldığımızı, başka insanlarla aramızdaki iletişimi tümüyle gözden geçirmemizi sağlıyor. Böylece nerelerde pes ediyoruz, neler bizi bağımlı kılıyor ve hangi meselelerde gayretliyiz anlamış olacağız.

saat 17:54 Merkür-Pluto görünümü, aslında dönüştürücü ve bir anlamda yenileyicidir. Fakat bizler hep zorluk olarak ele alıyoruz. Oysaki her uyarı bir gelişimin işaretçisidir. Bu görünüm yine eskiye benzer iletişimsel problemlere yol açabilir. Ne yapmalıyız? Saplantılı, takıntılı düşünen veya bir türlü keskin sözlerinden vazgeçmeyen partnerimizle aramızda sorunları gerçekçi şekilde ele almaktır.  Bunlar zaten bildiğimiz hallerdir. Şimdi bir daha tekrarlanıyor gibidir. Hani bir filmin tekrarı gibi. Demek ki iş hayatımız ve ilişki konularında sakin olmaya bilinçli düşünmeye çalışacağız. Görmek istediğimizi değil, ortadan olan gerçeği önemseyeceğiz.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisindeyiz. Net bir yol, yön belirlemek kolay olmayabilir. Hukuki konular, davalarla ilgili olarak çok dikkatli bir analizde bulunmak şarttır. Gün boyu işlerinizi çok iyi takip etmenizde yarar var.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünümü birilerine bağımlı veya zorunlu  yaşamaktan sıkıldığınızın göstergesidir. Sanki hayatınız hep böyle devam edecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ne olacaksa olsun, şimdiki durumdan daha iyidir diye içinizden geçirebilirsiniz.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, dış temaslarımızda kendimizi kuvvetli bir şekilde ifade etmemizi sağlar. Bu saatlerde girişim anlamında güven duygumuz yüksektir. Harekete geçtiğimiz, önceden planladığımız işlerimizi bitirebiliriz. Yeni bir girişimde bulunacaksak, enine boyuna olasılıkları gözden geçirirsek, yakın bir tarihte başarılı bir sonuç alacağız demektir.

Saat 12:08 itibariyle Venüs-Chiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünümü doğru manada anlamak için size  birkaç soru yönelteceğim. Siz de bunlara lütfen gerçekçi bir şekilde cevap veriniz. 1-Siz başkalarına bağımlı mı yaşıyorsunuz  yoksa kendi çabanızla mı ayaklarınızın üstünde duruyorsunuz. 2-Geçmişi sürekli deşeleyip, hayatın ne kadar anlamsız olduğunu düşünüp, sürekli zarar-ziyan gibi olumsuz senaryolar mı kurguluyorsunuz? 3-Ekmediklerinizi biçmeye mi çalışıyorsunuz? 4-İlişkide sadece kendi çıkarınızı mı düşünüyorsunuz yoksa   sürekli alttan mı alıyorsunuz? Şimdi bütün bu soruları dürüstçe, yanlışlarınızı,  hatalarınızı, güzel yönleriniz gibi hiç kaçmadan yüzleşerek cevaplamaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız o zaman ortaklaşa iş ve özel ilişkilerde, mali konulardaki problemlerin iyileşmesi mümkün olur.

Saat 17:54 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto görünümü, iş şartları veya çalışma yaşamınızla ilgili konular üzerinde istediğiniz gibi ilerleyememeye neden oluyor. Direnç bu alanda da etkili oluyor. Fikirleriniz gayet parlak, projeleriniz doğru. Fakat dış etkenler, özel durum veya şartlar gereği pek istemediğiniz bir ortamda ve durumdasınız. Çalışmıyorsanız, evde oturan bir insansanız, bu görünüm iç sıkıntısı yaratabilir. Değişiklik isterken, aynı koşullar altında yaşamak rahatsız edicidir. Risk alamayız. Beklememiz gerekir.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Parasal işlerimizde dikkatli olalım. Önemli sorunlarımıza çözüm bulmaktan uzağız. Bu durum sizi rahatsız ettiği için, anlayışlı davranmakta zorlanırsınız.  Mümkün olduğunca derinlikli düşünmekte, sakin olmakta yarar var.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünümü, sizi biraz hassas kılabilir. Değerinizin bir türlü bilinmediğini ve bu yüzden bir hayli zaman kaybettiğinizi düşünürsünüz.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, ortaklaşa bir malın bölüşümü, ailenizi ilgilendiren bir meselenin görüşülmesi, karara bağlanması yönünde bilinçli hareket etmenin yararını vurguluyor. Elimizdeki miktara göre bütçemizi düzenlememiz faydalı olacaktır. Daha önceden düşündüğümüz, planladığımız işlerimizi yerli yerine koymak isteyeceğiz. Eğer bir şeyden tam olarak emin değilsek üzerinde biraz daha düşünmemizde yarar görüyorum. Belki başka fırsatlar karşımıza çıkabilir. Tabii ki aceleye getirmeyelim.

Saat 12:08 itibariyle gerçekleşecek Venüs-Chiron kavuşumunda, nasıl bir ilişkimiz var?  Nasıl bir seçim yaptık? Mutlu muyuz yoksa mutlu olduğumuzu mu sanıyoruz. Yalnız mıyız? Ne arıyoruz, nasıl kişilere yöneliyoruz? Bizi ilişkilerde yoran, kaygılandıran, zorlayan etkenlerin altında yatan sebepler ne? Problemlerin üstünü sürekli kapatıyor muyuz? Yoksa her an endişe ile, mutsuz olacağım diye güzel bir ilişkiyi berbat mı ediyoruz? İşte bütün  bunları gözden geçireceğiz ve durum tespitinde bulunacağız.

Saat 17:54 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto görünümü,  mali sıkıntılarımızın  ferahlığa kavuşması için,  işimize ağırlık vererek, yeteneklerimizi ortaya koyarak, başarılı sonuçlar alabileceğimizi işaret ediyor. Demek ki, hesabımızı bileceğiz, kendimize güveneceğiz ve ayaklarımızın üzerinde duracağız. Kim dost, kim düşman artık fark etmemiz gerekiyor. Bunca yıl yaşananları unutmayalım. Madem muhasebe yeteneğimiz var. Doğamızda bu özellik var, olur olmaz borçlar altına girmeyelim.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Huzura fazlasıyla ihtiyacımız var. Birilerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Sakin olmanızda yarar görüyorum.  Kendinizi üzmeyiniz. Siz önemlisiniz bunu unutmayınız.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünümü, şu anda en önemli meselemizin, iş, sağlık, ilişki konularının akıllıca ele almak gerekliliğini işaret ediyor. Evet, birçok şey, sizin açınızdan tatmin edici değil. Ancak umutsuz da düşünmeyelim.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, fikirlerimizi eğer bilinçli, akıllıca, acele etmeden, tartışmadan dile getirebilirsek, karşımızdaki kişi kim olursa olsun etkileyebileceğimizi işaret ediyor. Geçmiş meselelerin de tekrar ele alınarak ortaklaşa çözülmesi yönünde destek veriyor.

Saat 12:08 itibariyle Venüs-Chiron kavuşumu gerçekleşecek. Gökyüzündeki etkiler, şu aralar  kafamızı karıştırıyor. Sözgelimi fiziksel anlamda güçlenmek veya şifa bulmak için ihmal ettiğimiz rahatsızlıklarımız kendini hatırlatıyor. Yaş veya yaşam, genetik durum, çevre koşulları, iş yoğunluğu, stres, hareketsiz yaşamın sebep olduğu bir takım problemlerin  üstünün kapatılmadan mutlaka ele alınması şart. İkinci konu iş hayatımız. Huzur bulduğumuz bir iş hayatımız var mı? kazandırıcı mı yoksa boş yere vakit harcayıcı mı? Hayat bizim ona verdiğimiz anlam kadar, kendi dinamiklerini bize sunarak zorlayan veya kolaylaştıran bir olgu. Ancak insanın da bilgi ve yeteneklerine göre tercihte bulunması lazım. Yoksa ahlayıp puflayarak veya işimize geldiğimiz gibi hareket ederek yaşayamayız.

saat 17:54 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto görünümü, dış etkenlerin bizi sınaması  ve gücümüzü test etmesi halidir. Evet hem ilişkimiz hem ailevi konular hem de fiziksel anlamda üzerimizde bir baskı söz konusu. Bizi belli sınırlar içinde hareket etmeye, bazen bastırmaya, kontrol altında tutmaya çalışıyor. Fakat şu bir gerçek ki, hiç kimse zorluk yaşamadan  kolaylığın, mutluluğun, kendinin, hayatın değerini anlamıyor.  İşte bu dışarıdan gelen etkiler sayesinde ders alıyoruz, yolumuzu belirliyoruz, güçleniyoruz aslında. Onun için lütfen sakin olalım. Hiç kimsenin azmimizi, güvenimizi sarsmasına, bizi etkilemesine izin vermeyelim. Biz içimizde sağlam olacağız ki, dışarısı bizi yıkmasın olur mu  canlarım.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aileniz veya sevgilinizin, size karşı anlayışlı olmasını beklersiniz. Problemleri halledebilmek pek kolay değildir.  Kendinize lütfen iyi davranın. Bu çok önemli.  Her işin altından kalkabilecek gücünüz var.

Saat 05:36 itibariyle etkili olacak Ay-Chiron görünümü, aşka ve paraya ne kadar ihtiyacınız olduğunu hatırlatıyor. Hassas düşünüyoruz. Bazen içimizden, -Benim en zayıf noktam bu iki konu diye söyleniyoruz.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, hızlı ve etkin bir şekilde düşüncelerimizi iletme yönünde bize hırs kazandırıyor. Ancak, sonucunu tam olarak bilmediğimiz konularda da bir bilene akıl danışmak yararlı olur. Finansal açıdan da duruma bakmamızda fayda var. Bir iş girişiminde, başvurusunda bulunuyorsak, kendimizi birilerine beğendirmek istiyorsak, hem konuşmamıza hem de bize söylenenlere dikkat edelim. Enerjimizi bu şekilde kullanırsak güzel işler çıkarabiliriz.

Saat 12:08 Venüs-Chiron kavuşumu, aşk hayatımızla ilgili konularda  nasıl bir seçimde bulunmamız, mevcut sorunlarımızı nasıl çözmemiz gerektiğine, bilinçli bir şekilde bakmamız gerektiğini hatırlatıyor. Dürüstçe yüzleşme bulunmamız gerekiyor. Şu anda içinden çıkamadığımız durumlar varsa, hayat sizi zorluyorsa, aşk yoruyorsa, bir çok mesele üzerinize geliyorsa bunların üstünü kapatamayız. Ertelenen problemler kendini hatırlatır bunu siz de bilirsiniz. O zaman gerçekçi olalım.

Saat 17:54 Merkür-Pluto görünümü,  sizi aslında son derece güçlendiren, ne istediğinizi, ne yönde ilerlemeniz gerektiğini, ciddiyetle düşünmenizde rehberlik ediyor. Evet zorlanmalar oluyor. Bunu inkar edemeyiz. Fakat eğer bir yeteneğiniz varsa, çalışıp çabalıyor, öğreniyor, yan gelip yatmıyorsanız o zaman sorun yok. Yaşınız ilerliyor. Artık çocuk değilsiniz. Lütfen bir daha amacınızı, hedefinizi saptamak için derinlemesine düşünün olur mu. Böylece fırsatları değerlendirirsiniz. Oturduğunuz yerde kimsenin size altın tepsiyle bir şeyler sunmasını beklemeyiniz.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Alışveriş için pek uygun bir gün değil. Çevrenizle iletişime dikkat etmek, işlerinizi iyi takip etmekte yarar var.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünümü bazı gelişmelerin, işinizde veya özel hayatınızdaki durumların sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Kaçıp kurtulma arzunuz yoğundur. Sizi bağlayan koşullardan sıkılırsınız.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, olumlu bir enerjidir. Sizin kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağladığı gibi, kişiselden ziyade genel anlamıyla durumları gözden geçireceğinizi de işaret etmektedir. Daha önce konuşulan ancak çözüme kavuşmamış olan meseleler üzerinde ilerlemenizde yardımcıdır.

Saat 12:08 itibariyle Venüs-Chiron kavuşumu gerçekleşecek. Bir yandan seçimlerimizi geçmişe dönük bir şekilde gözden geçirmemiz diğer taraftan problemlerimizin üstünü örtmeden ilişkilerimizi ele almamız gerekiyor. Bizi zorlayan, bazen bağımlı hale getiren, kaçtığımız veya bir türlü kaçamadığımız, daha önceden karar verdiğimiz ancak doğru mu yoksa yanlış mı diye bir bakmalıyız.  Bunları gerçekçi bir şekilde ele almalıyız. Belki biz hatalıyız belki başkaları. Durumun farkında olmamız, zayıf yanlarımızı güçlendirmemizi sağlar.

Saat 17:54 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto görünümü, maddi konular başta olmak üzere, aşk ve iş hayatınızla ilgili meselelerde derinlikli düşünmeye ve aceleyle kararlar almamaya, keskin tarzda konuşmamaya davet ediyor. Bu Yayları geriyor doğal olarak. Oysaki stratejik ve taktiksel düşünmek lazım. Tamam yenilik istiyorsanız, o zaman ona göre mücadele etmelisiniz. Kontrolsüz hareket etmemelisiniz. Bir amacınız olsun ve siz de buna göre ilerleyiniz değil mi dostlarım?

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Gün boyu  enerjinizi yükseltici,  huzur verici, rahatlamanızı sağlayıcı aktivitelerde bulunmak yararlı olur.  Ancak işlerimizi mutlaka iyi takip edelim. Bir şeyler canımızı sıktığında, derin bir nefes almak ve durumu sakince incelemek faydalıdır.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünüm etkisinde, sıkıntılarınızı paylaşacağınız, sizi gerçekten anlayabilecek kişilerin azlığından şikayetçi olursunuz. İster istemez bazı durumları sorgularsınız.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, hangi konuda olursa olsun düşüncelerimizi belli bir düzenlemeden geçirerek dış dünyaya ifade etmemizi sağlıyor. Kendi kendimizi kontrol etmemizi sağlayıcı tesiri de yüksek. Tabii ki sinirlendiğimiz durumlar var. Fakat bunların üzerinde biraz daha düşünürsek, daha etkili ve doğru kararlar verebiliriz.

Saat 12:08 Venüs-Chiron kavuşumu, çevremizdeki insanlarla, partnerimizle olan ilişkimizi  ki buna akrabalarımız da dahildir. Nasıl iletişimde bulunuyoruz, neler bizi zorluyor veya nelere hayır diyemiyoruz. Yaşadığımız mahalleden, şehirden, işimizden memnun muyuz? Bu kavuşumda  dikkat edilmesi gereken nokta, problemlere gerçekçi bakabilmektir. Böyle yapmak  yerine  eksiklerimizi gözden geçirsek bu kavuşum pekala faydalar getirir, şifalandırır.

Saat 17:54 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto arasındaki mücadeleci görünümle güne adım atıyoruz. Bu enerji, bir yanıyla değişim arzumuzu işaret etse de (bırak git, şöyle gönlünce yaşa) diğer yanıyla sorumlulukların hayatımızdaki önemini vurguluyor. Nereye gidiyorsun, ne yapacaksın, mali anlamda durumun müsait mi, istediklerini gerçekleştirecek kuvvetin var mı diye bizi uyarıyor. Tabii ki bu uyarıyı es geçemeyiz. Biraz daha sabırlı olacağız.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Duygularımız, isteklerimiz, özgürlük arzumuz  gayet yüksek olacak.  Ancak önemli kararlar vermeden önce, sakin ve aklımız başımızda düşünmeliyiz. Tam olarak emin olmadığımız konularda mümkünse beklemede kalmalıyız.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünümü, alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü vurgularken, birçok şeyden mahrum yaşadığınızı, yeterince özgür olamadığınızı düşünmenize de yol açar. Bu sizin gibi biri için bir hayli rahatsız edicidir.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü olumlu bir bakış açısı kazandırıyor. Hem yakın çevremizle iletişim anlamında hem de toplumsal ilişkilerimizde fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizde hız kazandırıyor. Her şey sağlam temelli olsun isteyeceğiz. Dostluklara önem vereceğiz. Eğer bir şeyden emin isek, onun peşini bırakmayacağız. Daha önce başladığımız işleri de hızlıca bitirmeye gayret edeceğiz.

Saat 12:08 itibariyle gerçekleşecek Venüs-Chiron kavuşumunu, tek bir  alanda değil geniş bir yelpaze üzerinde seçimlerimizi gözden geçirmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Kazançlı çıkabilmek kadar, kazancımızı doğru şekilde kullanmak da gerekiyor. İlişkimizde mutlu olmak kadar, uzun süreli kılabilmek de önemli. Nasıl bir tercih yapmalı, hangi yolda ilerlemeli, çıkmazlardan nasıl kurtulmalı, ekmeğimizi nasıl kazanmalıyız? İşte bütün bunlar için önce kendimize bakmak gerekiyor. Çünkü problemlerin çözümü, problemin farkında olmakla mümkündür.

Saat 17:54 Merkür-Pluto görünüm etkisinde,  gayretli ve cesur şekilde öne çıkmak, ihtirasla engelleri aşmak ve ne olursa olsun amaca ulaşmak dürtüsüdür. Fakat bunun ayarını da bilmek gerekir. Başınızdan büyük işlere, büyük projelere kalkışmadan önce enine boyuna düşünmenizde yarar vardır. Ne yöne gittiğinizi, hangi yolda ilerlediğinizi lütfen bilinçli bir şekilde ele alınız. Sonra umduğunuz gibi bir karşılık (maddi-manevi) göremediğiniz için stres altında kalmayınız.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-30,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, saat 20:44 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde hayatla kaynaşmak, bütünlüğünüzü korumak, birilerinden etkilenmemek kolay değildir. İhtiyaçlarınız ve bedensel arzularınız öylesine yoğundur ki, kazanmalısın diyen iç sesiniz sürekli sizi uyarır. Sevilmek ve unutulmaz olmak istersiniz. Sizi üzen insanlara ders vermeyi arzularsınız.

Saat 05:36 Ay-Chiron görünümü, Hayatın bir seyri alem ve  aslında kendimizi tanıma yolculuğu olduğunu hatırlatırken, biraz hüzünlendirebilir sizi.

Saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, daha önce girişimde bulunduğumuz bir işimiz varsa, onunla ilgili bir gelişme yaşanabilir. Bu gelişmeye göre yeni bir düzenlemede bulunabiliriz. Ancak bu yeni düzenleme için biraz sabırlı olmamızda tabii ki yarar görüyorum.

Saat 12:08 itibariyle Venüs-Chiron kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor.  Bizi yüzleşmelerde bulunmaya, ilişki tercihlerimizi, kararlarımızı, beklentilerimizi, problemlerimizi, mevcut durumumuzu ele almaya çağırıyor. Eğer problemler varsa, üstünü kapatmamak gerekiyor. Biz ne kadar dürüst bir şeklide hareket edersek, bu kavuşum o denli işinize yarar ve şifalandırır.

Saat 17:54 itibariyle Merkür-Pluto görünümü, parayla alakalı iş ve hedeflerin ciddi anlamda ele alınmasını gerektiriyor. Kararlı ve sabırlı tarzda çalışmak, diğer insanlarla ilişkileri olumlu yönde sürdürmek, yeniliklere açık olmak, yeteneklerinizi geliştirmek son derece önemlidir.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

 

Son Güncelleme: 30 Mart 2016 08:30

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell