Günlük Burç Yorumları - 29/03/2016

  • 29 Mart 2016 08:43
  • 507
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 29/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm, bireysel gücünüzün farkına varmanızda, toplum içindeki yerinizi belirlemenizde, özgürce hareket etmenizde destekleyicidir.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünümü, yenilikleri dikkatlice gözden geçirmenin önemli olduğunu gösteriyor.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, çalışma yaşantımız, sağlığımız ve günlük hayatta düzene sokulması, derlenip toparlanması gereken işlerin göstergesidir. Biz bunları göz ardı etmemeliyiz. Ancak fiziksel ve ruhsal açıdan hassas olduğumuz için, zaman zaman geriye çekiliriz. Oysaki bilinçli şekilde işimize gücümüze bakmalıyız.

Saat 15:55 Ay-Merkür olumlu görünümü, iletişimde bulunma, fikirlerinizi özgür bir şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Bilgilenme, yolculuk, uzaklarda bulunan kişilerle irtibat yönünde de gayet olumlu bir günü işaret ediyor.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, bir yanıyla özgür yaşama arzumuzun işaretçisi olurken,  diğer yanıyla birçok meseleyi kritik etmemize neden olabilir. Fiziksel sağlığımızı önemsememiz, kilo kontrolümüzü mutlaka sağlamamız gerekir. Çünkü bunlara önem vermediğimizde rahat etmemiz mümkün olmaz.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu, duygularımızı ciddileştiren, sorumluluklarımızı hatırlatan bir etkidir. Kendimizi güvende hissetmekte bir miktar zorlanabiliriz. İnsanların fikirlerimize, görüşlerimize saygı göstermesini isteriz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar saat 03:11 Güneş-Ay görünümü, çekindiğimiz hatta ne olup bittiğini öğrenmek istemediğimiz konularda bizi test ediyor. Çıkarlarımız söz konusu olduğunda derinlemesine düşünmeliyiz ve bizi sinirlendiren meseleleri  bir daha gözden geçirmeliyiz.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünümü, ilişkimiz, çıkarlarımız ve bazı kişilerle olan bağlantılarımızı ele almamız yönünde bizi dikkatli olmaya çağırıyor.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, merhamet, empati, değer verdiğimiz her şeyin üzerine titreme gibi hassas duygulara sahibiz. Ancak gerçekçi olmayı da ihmal etmeyelim. Her türlü ilişkimizde, işimizde verimliliği, sağlıklı olanı tercih edelim.

Saat 15:55 Ay-Merkür görünümü, mali ortaklıklar, alacak-vereceklerin gözden geçirilmesini sağlıyor. Fakat pek rahat değiliz. Bazen gergin düşünebilir, elimizde olmadan tepki gösterebiliriz. Bu saatlerde tartışmalardan kaçınmak gerekir. Eğer sıkıldığımız bir mesele veya bir haber alırsak hemen sinirlenmeyelim. Şöyle bir üzerinde mantıklı şekilde düşünelim. Bir çıkış yolu bulabiliriz.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve manevi anlamda zenginleşmek, gelişmek, büyümek ve bu sayede rahat etmek arzumuzu belirgin hale getiriyor. Bu enerji gezmeyi, görmeyi, tanımayı, iş ve özel ilişkilerimizde önemsememizi sağlayacak.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu finansal yönde daha ciddi düşünmemizi sağlayıcıdır. Öyle çok fazla rahat davranmayız. Kendimizi güvende hissetmek için, hem duygusal hem de maddi anlamda başkalarıyla ilişkimizi düzgün tutmak zorunda kalırız. Bu bizi yorar ancak yapmadığımız takdirde daha fazla endişelendiğimizi fark ederiz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm,  partnerimizin kendine dönük düşünmesine neden olabilir. Ancak biz de aynı şekilde kendimizi düşünmekten yana olacağız.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünüm etkisi altında iş hayatımız ve ilişki meselelerinde sağlıklı bir karar vermek kolay gözükmüyor.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, iş hayatımızla ilgili konularda gerçekçi olmayı, ailemizle ilgili meselelerde empatide bulunmayı ihmal etmeyelim. İdeallerimiz, hayallerimiz, geleceğimiz için, aklımızın başında olması şarttır.

Saat 15:55 Ay-Merkür olumlu görünümü sizler açısından faydalıdır. Ancak ilişkinizde sorunlar varsa, bir mesele canınızı sıkıyorsa bunu sakin bir şekilde konuşmanızda yarar var. Bu görünüm arkadaşlarınızla bir araya gelme, sosyalleşme, kısa bir yolculuğa çıkma, haberleşme gibi alanlarda etkindir.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, başta ailemiz olmak üzere iş veya özel ilişkimizle alakalı konuları incelememizin işaretçisidir. Huzur ve güvenlik adına düşünürüz. Açık ve net, samimiyetin, hoşgörünün olduğu bir dünyada yaşamak isteriz. Bu olgular hayatımızda yoksa huzursuz oluruz. İnce eleriz, sık dokuruz. Bu kendimizi rahat hissetmek ihtiyacımızın göstergesidir.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu ilişkimizi hem ciddi şekilde ele almamızı hem de gerçekçi düşünmemizi gerektiriyor. Ne fazla iyimseriz ne de çok fazla zorlanmaktan hoşlanacağız. Evet, beraberliğimize tabii ki önem veriyoruz. Fakat partnerin baskılayıcı tavrı bizi iki misli yorabilir.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm,  her türlü konuyu derinlemesine ele almanın,  hizmet verdiğimiz alanda bilgiyi önemsemenin gerekli olduğunu söylüyor.  Evdeki hesap kimi zaman çarşıya uymasa da, gerektiğinde sakin kalmayı bilmeliyiz.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünümü, bir çok meseleyi kafamıza takmamıza neden olabilir.  Her şeyi kurcalayabiliriz, kafamızdaki soruların cevap bulmasını isteriz.  

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, inandığımız bir davanın, yolun, idealin peşinden gitmemiz anlamına geliyor. Ancak gerçekçi, doğru ve bilinçli şekilde ilerlemek, sağlıklı, verimli olanı tercih etmekte yarar var.

Saat 15:55 Ay-Merkür görünümü sizi rahatsız eden meseleleri tekrar gözden geçirmeniz anlamına gelir. İş-sağlık-toplumsal konularda bir hayli duyarlı düşünürsünüz.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle olan bağlantılarımızın, seçiciliğimizin, tercihlerimizi doğru yapmak arzumuzun göstergesidir. Bizi bağlayan, denetim altına alan, yoran ve zorlayan meselelerden uzak durmayı isteriz. Bazen de fazlasıyla endişeli düşünürüz. Temizlik ve sağlık konularını önemseriz.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu, ciddiyetin işaretçisidir. Hiçbir şeyi hafife alamayız, görevlerimizi en iyi şekilde yapmaya çalışırız. Bizden kıdemce veya yaşça büyük kişilerin baskısıyla karşılaşabiliriz. Bizi yönetmeye kalkışmaları, neyi nasıl yapacağımızı söylemeleri duygusal anlamda yorucu gelebilir. Daha sakin ve ılımlı düşünmeye çalışalım.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar saat 03:11 Güneş-Ay olumlu görünümünde hem hevesliyiz hem enerjik ve hem de umutluyuz. Teneffüs zili çalan öğrenciler gibi, özgür hareket edebileceğimiz her alanda kendimizi gayet güçlü ifade edebiliriz.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünümü, hevesli ve coşkulu olduğumuzu, ancak  bazı meseleler üzerinde gereğinden fazla hayali davranabileceğimizi işaret ediyor.  İyice düşünmekte yarar var.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü,  mali işlerimizin takibini mutlaka dikkatlice yapalım. Alış-satış, ortaklık veya kimlerle bağlantımız varsa, bu kişilerin, bu işlerin güvenilir olup olmadığını mutlaka bakalım.

Saat 15:55 Ay-Merkür olumlu görünümü, ifadeyi güçlendirici, iletişimi kolaylaştırıcı, söylemek istediğiniz her ne ise, özgürce konuşmanızda yardımcıdır. Kurulan bağlantılar, medya, yayın veya internet yoluyla yapılan görüşmeler başarılı şekilde gerçekleşir.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, para kazanmak, üretmek, büyütmek arzumuz bir hayli yoğun. Bir yanımız özgür olmak istiyor. Çünkü hayatın güzelliklerini yaşamaktan yanayız. Ancak rahat edebilmemiz için,  işimize, gücümüze önem vermemiz lazım. Ne gibi işler düşünebiliriz, neler yapabiliriz, bunları ele almalıyız.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu aşkı eğlenceli tarafından ziyade, daha ciddi şekilde ele almamızda etkili oluyor. Böyle olunca bir miktar tadımızı kaçırabilir. İster istemez, duygusal anlamda köşeli düşünürüz. Sorumluluk duyarız, gerçekçi olmaya çalışırız. Kafamızı bir şeyler karıştırıyorsa, onu halletmeden yüzümüz gülmez.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm, güvendiğimiz ortamda  gayet rahat davranmamızı sağlarken, çıkarlarımız söz konusu olduğunda tepkisel düşünebileceğimizi ifade ediyor.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünümü, ilişkimiz, ailevi ve özel meselelerin biraz endişeli, önyargılı şekilde ele alınmasına neden olabilir.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, bir ilişkide özveri, merhamet, iyi niyet gibi olgulara gerçekçi şekilde bakılması gerektiğini işaret ediyor. Eğer doğru bir yol, tercihte bulunmak istiyorsak bunlar gayet önemlidir. Sorunlar varsa kabul edilmeli, çözüm yolu bulmak için akıllı hareket edilmeli, evlilik, boşanma, iş ortaklığı gibi kararları tekrar ele almalıyız.

Saat 15:55 Ay-Merkür olumlu görünümü iç dünyamızda bir şeyleri konuşmak, ifade etmek arzumuzu işaret etmektedir. Fakat etrafınızdaki insanların çoğu zaman sizi anlamadıklarını hissedebilirsiniz. Hesaba uymayan, çoğu zaman sizi yoran meseller üzerinde kendinizce tespitlerde bulunabilirsiniz.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, En iyi, en verimli, en sağlıklı olana ulaşma arzumuzun işaretçisidir. Ailevi konulardan, ev yerleşimiyle ilgili meselelere kadar geniş bir alanda düşüneceğiz. Bizi baskı altına alan hiçbir şeyden hoşlanmayız.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu ailemizle ilgili konularda sorumluluk çerçevesinde düşünmemizi sağlıyor. Kendimizi biraz denetim altına alınmış gibi hissedebiliriz. Evimizle alakalı konular, görevlerimiz, işler veya yapılması gerekenlerle ilgilenmek zorunda kalabiliriz. İç dünyamızda keyifli olmamızın önüne geçen koşullarla baş etmeye çalışmak yorucu gelebilir.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm, çevremizle olan irtibatımızın güçlü olduğunu gösteriyor. Ancak rekabet varsa, canımızı bir şey sıkarsa, davranışlarımız farklılaşabilir.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünüm etkisi altında, karar vermekte zorlanmanıza neden oluyor.  Özellikle iş hayatı, sağlık, evimiz ve ailemizi ilgilendiren konularda hassas düşüneceğiz.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, gerçeklerin can acıtı veya rahatsız edici yanlarını görmek yerine, farklı bir dünya, hayat özlemimizin işaretçisidir. Bedenimiz ve ruhumuz yorgundur. Ancak bizim mevcut koşullar çerçevesinde ilişkimize, işimize, sağlığımıza özen göstermemiz gerekir.

Saat 15:55 Ay-Merkür olumlu görünümü, partnerinizle ilgili meselelerde konuşmanın, belli konuları gözden geçirmenin işaretçisidir. Bu saatte keyfiniz yerine gelir, sözleriniz başkalarını destekleyici ve yüreklendiricidir.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, ruhsal anlamda kendimizi, hayatımızı, yaşantımızı, çevremizi gözlemleyeceğiz. Bazı kişilerle anlaşmanın, bir araya gelmenin ne kadar zor olduğunu düşünebiliriz. Detaylara bir hayli önem veririz. Bazen de gereğinden fazla endişeli düşünürüz.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu çevremizle olan ilişkimizi ciddi kriterler anlamında ele almamızı sağlayacak. Öyle çok fazla iyimser veya sıkı fıkı bir samimiyet içinde olmayabiliriz. Kendimize göre önem verdiğimiz noktalar vardır. Buna saygı duyulmasını bekleriz. İşimize, emeğimize değer verilsin isteriz. Emir verilmesinden ziyade, nazik konuşulursa çok daha rahatlarız, verimli çalışırız.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm,  paranın kimi zaman iş ilişkilerinde sorunlara yol açabileceğini gösteriyor. Biz kazanmaktan yanayız. Ancak diğerleri de fazlasıyla bencil davranabilirler.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünümü, aşk hayatımızı ilgilendiren meseleler yüzünden bazen de parasal konuları kafamıza takabileceğimizi gösteriyor. Gözümüze pek uyku girmemiş olabilir.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, aşk hayatımızda sevgi, empati, duygudaşlık, iyi niyet, hayallerin önemi kadar, ilerisi adına güvence, sağlıklı, verimli olanın da önemi vardır. Geleceğimiz mutlaka göz önüne alarak seçimde bulunmalıyız.

Saat 15:55 Ay-Merkür olumlu görünümü, mali konulardaki her türlü işinizi verimli hale getirme arzunuzu ve bu konulardaki konuşmaların işaretçisidir. Bütçenize göre alışverişinizi yapınız ve aldığınız mal veya üründe sorun çıkmaması için tetkik ediniz.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, maddi konularda harcamalar, işlerimiz, planlarımız üzerinde dururuz. Elimizdeki miktarın yetersizliği söz konusu ise, endişeleniriz. İsteklerimizi elde etmek isteriz. Kısıtlanmaktan hoşlanmayız.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu maddi kazancımız konusunda ciddi düşünmenin göstergesidir. Alacağımızla vereceğimiz arasında bir dengesizlik varsa, kendimizi bu saatlerde pek rahat hissetmeyiz. Yaptığımız işin getirisine bakarız. Bu kadar yorulduğuma değmeli diye düşünürüz. Paramızın hesabını bilerek hareket ederiz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm, ifade gücünüzü yükselticidir. Hem çevrenizdeki insanlarla paylaşımda bulunabilir hem de düşüncelerinizi sosyal ortamlarda dile getirebilirsiniz.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünümü, hafızamızda yer etmiş bazı konular, kişiler veya durumlar nedeniyle pek rahat bir gece geçirmemiş olabiliriz. Günün ilerleyen saatlerindeki enerjilere göre ilerlemekte yarar var.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, aile hayatımız ve işimizle ilgili konularda gerçekçi, mantıklı bir seçimde bulunmak, karar vermek, bir yol belirlemek vaktini işaret ediyor. Sağlıklı, verimli bir şekilde ilerlemek istiyorsak, sorunları birilerinin çözmesini bekleyemeyiz. Biz aklımızı başımıza alarak düşünmeliyiz.

Saat 15:55 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisiyle aşkta söz sahibi olan taraf sizsiniz. Konuşmak, haberleşmek veya çeşitli yollarla kendinizi gayet rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Meseleleri kolayca çözer, bulunduğunuz ortamda sözlerinizle ilgi uyandırırsınız.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, bir yanıyla özgür olmak isteğimiz yoğun. Bu özgürlüğü işimizle alakalı konularda da düşüneceğiz. Gelişim, büyüme ve zenginleşmeyi sağlayan projelere, işlere yöneleceğiz. Bu konular üzerinde düşüneceğiz.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu üzerimizdeki sorumlulukların bazen gereğinden fazla yorucu olduğunu düşünmemize neden olur. Olumsuz bir durum olmasa da, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Ciddiye alınmak, saygı görmek isteriz. Öyle samimi ve içten davranmayabiliriz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm sayesinde derinlikli düşüneceğiz. Bizi engelleyen her şeyden  kaçıp kurtulmak isteyeceğiz.  Bildiğimiz konularda elimizde olmadan tepkisel davranabiliriz. Ancak bunun nedeni hakkımızın çiğnenmemesi içindir.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünümünde, bir yandan heyecanlıyız diğer yandan isteklerimize ulaşmak niyetindeyiz. Biraz huzursuz bir gece geçirmiş olabiliriz.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, hayallerimizi gerçeğe dönüştürme arzumuzu işaret ediyor. Bunu sağlamanın yolu, ideallerimize sahip çıkmak ve akıllı seçimlerde bulunmaktan geçiyor. Bilgi ve tecrübelerimize uygun bir yol belirlemeliyiz. Zorluklar olsa da, bunlar zamanla aşılacaktır.

Saat 15:55 Ay-Merkür görünümünde bazı meseleler üzerinde endişelenirsiniz. Şöyle mi olacak, böyle mi olacak diye kaygılanırsınız. Dışarıdan gelebilecek bir eleştiri veya olumsuz söze anında tepki gösterebilirsiniz.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, her anlamda yaşantımızı gözden geçiririz. Nelere ihtiyacımız olduğunu, bunları nasıl elde edeceğimizi düşünürüz. Bilgilenmek, araştırmak yönünde etkili olan bu enerji, karşımıza çıkabilecek tekliflerin, fırsatların göstergesidir. Yeniliklere açık olmak gerekiyor. Bu yönde şansımız yüksek. Yeter ki, endişeli olmayalım. Kendimize güvenelim.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu, bize uymayan ancak kabullenmekte zorlandığımız bir takım meseleleri içe dönerek düşünmemizi sağlıyor. Kafamızın içinde sorular cevap bulmadan rahat etmemiz mümkün değil gibi. Aslına bakarsanız, biraz da biz kendi kendimize yükleniyoruz bu saatlerde. Öylesine kritik ediyoruz ki bir çok konuyu, biraz rahatlasak, şöyle sakinleşsek her şey düzelecek gibi. O zaman deneyelim lütfen.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm, iletişim ve sosyal faaliyetlerin, yazışmaların, hareketliliğin simgesidir. Düşüncelerinizi gayet güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünümü, maddi konularda  ve günlük planda yapılacak işler üzerinde  düşünebiliriz. Ödenecekler, alacaklar üzerinde bütçemizi gözden geçirebiliriz. Biraz kafamız dolu şekilde uyumaya çalışabiliriz.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, maddi konularda tabii ki gerçekçi olmak gerektiğini işaret ediyor. Çünkü yatırım, borç-alacak, alış-satışların öncelikle piyasanın durumuna ve bizim durumumuza, gücümüze  bağlı olarak saptanması gerekecek. Bunun yolu ise, oldu bittiye getirilmeden, doğru bir inceleme ile mümkündür.

Saat 15:55 Ay-Merkür olumlu görünümünde dostlarınızla muhabbet etmek sizi keyiflendirir. Sevgilinizle buluşmak veya eşinizle dışarıda bir yemek, alışveriş gibi etkinliklerden zevk alırsınız. Özgürce iletişimde bulunursunuz.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, ortaklaşa yapılacak işler, projeler veya kişisel anlamdaki girişimlerimiz üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Her ayrıntıyı önemseyeceğiz. Aslında isteğimiz özgür olmak. Fakat gerekiyorsa, başkalarından da destek isteyebiliriz.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu etrafımızdaki insanları ciddi şekilde gözlemlediğimiz zamandır. Hem saygı görmek hem kıymetli bulunmak hem de yaptığımızın işin başarılı olmasını isteriz. Kendimize güvenirsek, bildiklerimizden emin olursak, insanların bizi dikkate alacaklarından şüpheniz olmasın.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-29,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm, hırslı davranmamıza neden oluyor. Özellikle sorumluluklarımızın ve içinde bulunduğumuz şartların üzerimizdeki baskısından kurtulmak niyetindeyiz.

Saat 06:49 Ay-Neptün görünümü, gerek iş gerek kendimizi özel olarak ilgilendiren konularda kararlarımızı dikkatli bir şekilde ele almamız gerekiyor.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, ilişkide biz olma olgusunun önemini vurguluyor. Bunun sağlanması için, her iki tarafın ideallerini, ortak bir yaşam sürdürme hedefini gözetmesi gerekiyor. Gerçekçilik çok önemli. İlişki ve iş ortaklıklarında mutlaka sağlıklı, verimli, hakikatler çerçevesinde duruma bakmak faydalı olacaktır. O zaman bir gelecekten söz etmek mümkün olur.

Saat 15:55 Ay-Merkür olumlu özgürlüğün paha biçilmez bir hazine olduğunu düşündürüyor. İnsan içinden geldiği gibi yaşamak, düşünmek ve konuşmak istiyor. Baskılar, sorumluluklar olmadan dilediğim gibi yaşayabilsem diye içinizden geçirebilirsiniz.

Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, iş veya özel anlamda başkalarıyla aramızda ne gibi bir bağımız var, bunlar üzerinde duracağız. Yararlı olanı istiyoruz. Verimli ve işler olanı tercih edeceğiz. Neden ince eleyip sık dokuyoruz? Çünkü artık aklımız başımızda. Bir şeyin faydası ve zararını ölçüp tartabilecek deneyimimiz var.

Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu, ciddiyet verir. Bizden yaşça büyük kişilerin daha anlayışlı davranmasını bekleriz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Son Güncelleme: 29 Mart 2016 10:57

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell