Günlük Burç Yorumları - 28/03/2016

  • 28 Mart 2016 07:31
  • 845
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 28/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar yeni haftamız, saat 09:46  itibariyle özgürce hareket etmek ve düşünmek anlamına gelen Ay-Yay burcu geçişiyle başlıyor. Çevrenizdeki insanlara, yaşadığınız ortama, dünyada olup bitenleri görmek, bilmek, duymak isteyeceğiz.  Okumak, bilgi sahibi olmak, araştırmak bir çoğumuz için günün geri kalanında etkili olacak. Her görüşten insanla bağlantı kurabileceğiz. İnancımız ve kendimize olan güvenimiz gayet yüksek olacak.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşumunda,  kişi uzaklara gitmek, hayatını yeniden kurmak, amacına göre yaşamını sürdürmek ister. Özellikle spor aktiviteleri, karşılaşmalar, fanatik biçimde sloganlar, rakiplerinize karşı üstünlük bir hayli önem taşır. Eğer kişinin istediği bir şey olmuyorsa bir hayli abartılı tepkilerde bulunabilir. Çabuk sıkılma, heyecanlanma, öne atılma arzusu bir hayli yoğundur.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar yeni haftamız, saat 09:46 itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başladığında,  ayrılıkları, nasıl olduğunu anlamadan geçen yılları, maddi kayıplarımızı, aldanmışlıklarımızı hatırlayarak, bunların üzerimizdeki etkilerini düşünebilir, kendimizce saptamalarda bulunabiliriz. Zorluklarına rağmen, yaşamak denilen olgunun ne kadar kıymetli olduğunu düşüneceğiz. Parasal ilişkilerimiz üzerinde duracağız. Bizi denetim altına alan ortaklıkları, maddi konulardaki durumumuzu gözden geçirmemizde yarar var.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşumu huzursuzluğa neden olabilir. Ancak bu huzursuzluk bildiğimiz anlamda dışa yansıtılamadığı için, içsel bir öfke şeklinde hissedilir. Bazı kişilere karşı istemeden de olsa kızgınlık duyabilirsiniz. Cinsellik yaşama arzunuz yükselir. Astrolojik olarak Ay kadın, Mars erkek ilkesidir. Bu durum, kadınsı veya erkeksi özelliklerimizin baskın hale gelmesidir. Arzuların yükselişi kadar, gerginliğin de etkili olacağı bu saatlerde dikkatli olmakta yarar vardır. Eğer bir şey sizi baskı altına alıyorsa, bu baskıdan kurtulmak için egzersiz yapmak, rahatlatıcı ritüellerle uğraşmak faydalı olabilir.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler, yeni haftamız, hayatın zevkli ve keyif veren güzelliklerinin tadına varmak, cesaretle  her problemin üstesinden gelebilmek, inandığınız ne varsa üzerine gitmek  isteyeceğiniz Ay-Yay burcu seyri, saat 09:46 itibariyle etkili olacak. İlişkisi olmayanlar yeni bir aşkın heyecanına kapılmaktan zevk alırken, ilişkisinde sorun olanlar partnerin nazından niyazından  hiç mi hiç hoşlanmazlar.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşumu  ilişkinizle alakalı konularda partnerinizin size karşı sınırlarını aşacak tarzda hareket etmesine, sizin de buna karşı kayıtsız kalmayarak tepki göstermenize neden olabilir. Belli bir huzursuzluk yaratır. Abartılı hareketlerden mutlaka kaçınılmalı, gerekiyorsa bu saatlerde tartışmamaya, birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışmakta yarar vardır. Bu görünüm özellikle spor aktivitelerinde karşı tarafı yenebilmek için verilen mücadelenin göstergesidir. Ancak insan ilişkilerinde biraz dikkatli olmakta yarar vardır. Bu etki altında tartışmamalı, sakin olunmaya çalışılmalıdır.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler,  saat 09:46 Ay-Yay burcu geçişiyle yeni haftamız başlarken, iş hayatımız veya günlük tempomuzda hareketlilik bir hayli yükselebilir.  İyimser düşünebilmemiz için, etrafımızdaki insanların tavırları çok önemlidir.  Dışa karşı, kendinizi rahat biri gibi göstermeye çalışsak da,   iş veya özel hayatınızla ilgili konulardaki belirsizlik bizi biraz zorlayabilir. Olumlu düşünmemizde yardımcı olacak kişilerle olmaktan zevk alırız.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşumu sağlığımızı düşünmenin ve buna göre sinirli ortam ve kişilerden uzak durmanın gerektiğini işaret ediyor. Eğer aynı ortamda arkadaşlarınızla ortaklaşa bir aktivite söz konusu ise, bu enerji bir şekilde yarar sağlar. Fakat bir anlaşmazlık varsa, bir olayı çözüme kavuşturmanız gerekiyorsa, bu enerji altında anlaşmak pek kolay olmaz. Çünkü ne problemi sağlıklı bir şekilde çözebilirsiniz ne de birilerine söz anlatmak mümkündür.  Öncelikle sağlığınızı düşünerek gerginlikten uzak durmak lazım.  Meseleleri gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Lütfen dikkat.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar saat 09:46 Ay-Yay burcu seyir etkinliğinde yeni haftaya gülümseyerek başlıyorsunuz. Bu enerji, hayatın güzelliklerinin maddi-manevi tadına varmanın büyük bir şans  olduğunu düşünürüz. Aşk hayatınızı canlandırır. Yaşamı güzel yönleriyle görmenizde yardımcı olur. Pozitif düşünürsünüz. Günün geri kalanında olumlu bir ruh hali sizi sarar. Zorluklar da yaşama dair diyerek, kendinizi rahatlatabilirsiniz. Enerjiniz gayet yüksektir.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşumu  hem fiziksel hem de zihinsel anlamda aktif hareketliliğin birebir işaretçisidir. Kişi spor karşılaşmalarında bir hayli hırslı, rakiplerini geride bırakmak için var gücüyle mücadele edebilir. Aşk anlamında ele alırsak bu kavuşum, kısa süreli ancak bir hayli etkili bir maceranın işaretçisidir. Eğer erkekseniz bir bayanla, bayansanız bir erkekle ilişkiye girmenin göstergesidir. Ancak bu ilişki her iki tarafın da birbiri üzerindeki etkisinin yoğun olacağını gösterir. Bu kavuşum enerjinizin mutlaka şekilde açığa çıkmasını sağlar. Tartışmalara da neden olabilir. Onun için dikkatlice hareket edilmesinde yarar vardır.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar yeni haftamız, saat 09:46 itibariyle etkili olacak  Ay-Yay burcu geçişiyle başlayacak. Bu enerji, sizi  bedenen ve zihnen rahatlatabilecek kişilerle bir arada olmak istersiniz.  Yay burcu günlerinde genel olarak ailevi ve duygusal meseleler üzerinde sorun taşıyacak halimiz pek yok. İstiyoruz ki, detaylarla uğraşmayalım, bizi sıkıntıya düşürebilecek işlerden uzak duralım.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşumu bazen etrafınızda bulunan insanların hiç  kimseyi dinlemediğini, umursamadığını fark etmeniz anlamına gelir ki, sizi rahatsız edici olabilir.  Bazıları için ev alanı içindeki aktif hareketliliğin simgesidir. Bir eylemin gerçekleştirilmesi için bir araya gelinebilir. Ancak bu eylem, huzursuzluk şeklinde de tezahür edebileceğinden dikkatli olmakta yarar vardır. Sorunları çözmek böyle bir kavuşumda kolay olmaz. Acil kararlar alınabilir ve hemen uygulamaya dökülebilir. Risk altına girmemekte yarar vardır. Ailenizin güvenliğine önem veriniz ve birbirinize karşı ılımlı davranınız.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  yeni haftaya olumlu bir enerjiyle adım atıyorsunuz. Saat 09:46 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu geçişi, kim ile beraber olursanız olun veya hangi işle uğraşırsanız uğraşın, farklı konulara yönelme arzumuzu yükseltecektir. Düşüncelerinizi  coşkulu bir ifade tarzı ve  ilgiyi üzerinize çekecek şekilde dile getirebilirsiniz.  Bu enerji, girişimde bulunma cesareti aşılayıcıdır.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşumu kısa bir yolculuk veya bir aktivite için harekete geçmenizi sağlar. Spor karşılaşmaları, ekip çalışmaları, bireysel anlamda öne çıkma arzusu bir hayli etkilidir. Fanatik söylevler, grupların bir araya gelerek ortak eylem düzenlemesi şeklinde gelişmeler yaşanabilir. Özgürce hareket etmenizi, sivri dilinizi çekinmeden konuşmanızı, sert tepkilerde bulunarak birilerinin dikkatini çekmenize neden olabilir. Amaç ne ise, ona göre sonuçlanır. Eğer olumlu bir şey için harekete geçiyorsanız enerjiniz yüksek olacağından başarılı sonuçlar alırsınız. Eğer bir şeylere sinirlenmişseniz çok dikkatli olmakta yarar vardır. Araba kullanırken, sert sporlarla uğraşırken, egzersiz çalışmalarında riskten uzak durunuz.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler yeni haftamız, saat 09:46 Ay-Yay burcu geçişiyle başlıyor. Bu enerji, parasal anlamda güçlü, rahat, zengin olma arzunuzun  işaretidir. Düşündüğünüz bir yenilik veya istediğiniz bir şeye sahip olmak sizin için son derece önemlidir.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşumu maddi konularda fazla aktif hareket etmenize, riskli yatırımlara, çözüm bulmak için bir çok detayı atlamanıza neden olabilir. Kısa sürede hızlı para kazandıracak işler bir hayli dikkatinizi çekebilir. Enerjinizi bir alana odaklamanız halinde başarılı olursunuz. Eğer bir şeye inanmışsanız hemen harekete geçerek onu elde etmek istersiniz. Ben, kredi alımlarında mutlaka faizlere ve geri ödemelere dikkat etmenizi,  bir iş kuracaksanız mutlaka enine boyuna araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar yeni haftaya en olumlu şekilde adım atıyorsunuz. Saat 09:46 itibariyle burcunuz üzerinde  ilerleyen Ay, iki gün boyunca sizleri aydınlatıyor. Özgür yanlarınız göz önünde olacaktır. Kişiliğinizin en olumlu yanlarını  rahatlıkla sergileyecek ve çevrenizdeki insanlar üzerinde etkili olabilecek bir gündesiniz.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşumu burcunuz üzerinde gerçekleşiyor. Hani bir söz vardır. Gözünü budaktan sakınmaz diye. Aynen bu şekilde, sizi bugün durdurmak pek kolay olmaz. Öylesine hareketli, öylesine aktif ve öylesine özgür hareket etmek istersiniz ki, başkalarının ne düşündüğünün hiçbir önemi yoktur. Duygu ve istekler birbirleriyle aynı rotada olduğundan, gayet hızlı bir şekilde öne çıkabilirsiniz. Eğer kafanızın içinde belirlenmiş bir amaç, iş için harekete geçiyorsanız bu kavuşum sizi varmak istediğiniz yere ulaştırır.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız, saat 09:46  itibariyle etkili olacak, Ay-Yay burcu geçişiyle başlayacak. Bu enerji,  her zorluğun üstesinden gelebilecek inanç ve iyimserliğin işaretçisidir. Geçici çözümler yerine yarınlarınızı garanti altına alabilecek işler üzerinde düşünürsünüz. Ruhsal anlamda sizi özgür kılan bu enerji sayesinde, rahatlarsınız. Hayatın her şeye rağmen güzel olduğunu hissedersiniz.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşum etkisi altında ben dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Ev içinde veya dışarıda aceleci, sabırsız veya özensiz şekilde davranmayınız.  İçe yönelen enerjinin sizi rahatsız etmemesi, öfkelendirmemesi, huzursuz etmemesi için mutlaka bir alanda kullanılmasında yararlıdır. Sözgelimi egzersiz yapmak, kısa yürüyüşler, yarım kalan bir işin bitirilmesi, bir projeye başlanması gibi. Ancak birine kızmak, sizi sinirlendiren bir meseleyi halletmeye çalışmak, tartışmak sakıncalıdır. Sağlığınıza bugün biraz daha özen gösteriniz. Bu kavuşum, beklenmedik bir durumun sizi öfkelendirmesine neden olabilir. İlişkilerde birbirinize ters davranışlar, sözler sarfetmeyiniz. Bu enerji, gizli bir şeyi öğrenerek kızmanıza ve gereğinden fazla tepki göstermenize neden olabilir.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar, gerek iş gerek sosyal ilişkileriniz ve gerekse hedefleriniz konusunda sizi heveslendirecek Ay-Yay burcu geçişi, saat 09:46  itibariyle etkili olacak. Haftaya olumlu bir enerjiyle adım atıyorsunuz.  Bir çok konuyla  ilgilenmek, yenilikte bulunmak, kendinizi önde görmek arzunuz bir hayli yoğun olacaktır.

Saat 23:11 Ay-Mars kavuşumu arkadaşlarınızla ortak bir aktivitenin, yeni ve oldukça hızlı bir şekilde tanışmaların, maceraların, spor aktivitelerinin, bir projeye adım atmanın, bir işi başarıyla halletmek için öne çıkmanın işaretçisidir. Sosyal hayatla temasınız bir hayli yoğunlaşır. Özgürce kendinizi ifade edebilirsiniz. Bir eylemde bulunmak için bir çok kişiyle bir araya gelebilirsiniz. Bu enerji, maceraya atılmanın göstergesidir. Spor karşılaşmaları, fanatik hareketler, inandığınız bir şeyin peşinden gitmeler bu kavuşumun etkisi altında gayet kolaylaşır. Enerjinizi tek bir alana yöneltmeniz halinde ok yaydan fırlamış gibi hedefinize koşarsınız.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-28,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, fikirlerinizi ortaya koymakta cesaretli olmanızı sağlayan, Ay-Yay burcu geçişi, saat 09:46  itibariyle etkili olacak. İş ortamında veya ilişkilerde canınızı sıkan bir şey olursa bunları dile getirmekten ve gerekirse itiraz etmekten kaçınmazsınız. Size şaşıranlar olduğunda da geri adım atmazsınız.

Saat 23:11 itibariyle Ay-Mars kavuşumu bir meseleyi kökünden en sağlam şekilde halledebilmek için öne atılmanın işaretçisidir. Ancak burada dikkat edilecek nokta, neyin üzerinde yürüdüğünüzü bilmektir. Hangi amaçla yola çıkıyorsunuz veya hangi nedenle harekete geçiyorsunuz. Eğer gerginseniz, bu kavuşumun etkisi altında yanlış bir eylemde bulunabilirsiniz. Hukuki konular, yasal haklarınız için mücadele, toplum önüne çıkma, sorumlulukların yükselişi gibi geniş bir alanda etkili olacak bu kavuşum, bazı kişilerle tartışmanıza neden olabilir. Dikkatli olmayı da bilelim lütfen.

Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,

 

Son Güncelleme: 28 Mart 2016 09:32

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell