Günlük Burç Yorumları - 27/03/2016

  • 27 Mart 2016 05:15
  • 604
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 27/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar, saat 08:20 Ay-Pluto görünüm etkisinde,  üzerinizde baskı kurmasına izin vermezsiniz. Çıkarlarınızı ister istemez düşünür ve durumları ona göre değerlendirebilirsiniz. Sizden hiç bir şeyin gizlenmesine, hele konu para-cinsellik ve ilişkimizi kapsıyorsa, hiç mi hiç  hoşlanmazsınız.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, olayları derinlemesine analiz ederiz. Ancak birilerine güven duymak kolay değildir. Söylenen sözler, karşılaşılan insanlarla aranızda belli bir mesafe bırakmayı tercih edebilirsiniz.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, doyurucu olmayan ilişkilere, işlere zaman ayırmak yerine gerçekten sizin için fayda sağlayan, tatminkar olana yönelirsiniz.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar, saat 08:20 Ay-Pluto görünümü yoğun tutkuların işaretçisidir. Bizden  gizlenenleri bilmek isteriz. Karşımızdaki  doğru biri mi acaba diye düşünürüz. Öğrenmek için bir dedektif gibi iz  süreriz. Duygularımız öylesine yoğun  ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sevdikleriniz ve sevmedikleriniz konusunda keskin görüşleriniz vardır. Eğer iyi niyetli olmadığını düşündüğünüz kişiler varsa onlara karşı tedbirli davranabilir hatta gerekirse lafınızı pek esirgemezsiniz. Ancak tabii ki bunun dozunu iyi ayarlamak lazım.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, eşimiz, iş ortaklarımız veya uzun zamandır bir arada olduğumuz partnerimiz ilgili konularda verilecek yeni kararların işaretçisidir.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler, saat 08:20 Ay-Pluto görünümü, ihtiyaçlarımızı  daha fazla önemseriz.  Kim bize  karşı ve kim bizimle beraber?  Bütün bunları anlamak isteyebiliriz Hatta durumları lehinize çevirmek için olayları manipüle etmeniz dahi mümkündür.  Fikirlerimizi ortaya koyma ve uygun alanlarda değerlendirme ihtiyacımız  bugün oldukça yoğundur. Eğer şartlarımız nedeniyle bunları gerçekleştirmemiz zor ise, hem fiziksel hem de psikolojik anlamda rahatsızlık duyabiliriz.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Pek kimseye belli etmeseniz de, iş hayatınız, sağlık ve özel meseleler üzerinde tedirginlik duyabiliriz. Aslında siz insanlarla aranıza mesafe koymaktan yana değilsiniz. Ancak bazı kişilerin kendini bilmez halleri, boş konuşmaları, kıskançlıkları canınızı sıkmaktadır. Fakat kendinizi dizginlemeniz gerektiğini biliniz.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hayatımıza işlerlik, verimlilik, yenilik katma arzumuzu işaret ediyor. Bu yenilikler için sorumluluk almak, ailemiz ve çalışma hayatımızla ilgili konuları yeniden gözden geçirmek yararlı olur.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler, saat 08:20 Ay-Pluto görünümü, ilişkimizle ilgili konuları gözden geçirebiliriz. Aranızdaki  paylaşım duygusunun önemi son derece büyüktür. Partnerimizle ne kadar el birliğinde bulunuyorsak kendimizi güvende hissedebiliriz. Aşk hayatınız başta olmak üzere mesleki konularda  aşırı uçlarda düşünebiliriz.  Bunun nedeni, kendinizi güvende hissetme arzunuzdur. İhtimaller, olasılık hesapları böyle bir etki altında  inceden inceye yapılır.  Çünkü ayağınızı kaydırabilecek bir durumu  önceden bilerek önlem almak istersiniz.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ailenizi, sevdiklerinizi her ne pahasına olursa olsun korumak istersiniz. Sanki her an ters bir şey olacakmış gibi evham yaparsınız. Ancak bu saatlerde lütfen sakin olunuz.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, güven duygunuz ilişkinize, çalışma hayatınıza ve sağlığınıza olumlu şekilde yansır. Kimsenin etkisinde kalmadan, sizin için neyin gerekli olduğunu bilerek karar verirsiniz.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar, saat 08:20 itibariye Ay-Pluto görünümü gerçekleşecek.  Hiç kimsenin üzerinizde baskı uygulamasına ve iyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyeceksiniz. İş-aile ve girişim konularında gücünüzü kanıtlamaktan yanasınız.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu kısa sürede, sevgi ve güven dolu sıcacık bir  yuvaya olan ihtiyacınız içinizde büyür. Aile içinde gerginlik, huzursuzluktan özellikle uzak durmak isteyebilirsiniz. Kimsenin kimse üzerinde kontrol kurmayacağı, herkesin kendi fikrini serbestçe söylediği bir ortamda bulunma arzunuz yoğundur.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ailemiz ve parasal durumumuzla alakalı konuların gözden geçirilmesinin, gelişimi merkez alarak ilerisi adına düşünülmesinin önemini vurguluyor.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar, saat 08:20 de, Ay-Pluto ile olumlu bir görünüm yapacak. Çıkarınız söz konusu olan her alanda fikirlerinizi dile getirmekten çekinmezsiniz. Bazı olayları ve kişileri affetmek istemezsiniz.  Başkalarına yardımcı olursunuz.  Ancak  bu yardımların değerinin bilinmemesi sizi üzebilir.  Sorunlarınıza rağmen güçlü olmak zorunda kalışınız sizi yorabilir.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatlerde, çevrenizdeki bazı kişilerin aslında pek de güvenilmeyecek insanlar olduklarını düşünebilirsiniz. Belli bir mesafe koyarak onları gözlem altına alabilirsiniz.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bilgi ve deneyimlerinizi aktarmaya, eksikleriniz varsa bunları tamamlamaya çalışmak tabii ki faydalıdır.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler, saat 08:20 Ay-Pluto görünüm etkisinde, biriktirme ve kazanma olgularını çok daha fazla önemsememizi sağlıyor. Boş işlere ayıracak zamanımız yoktur. Benim bugün size tavsiyem aklı başında düşünmeniz ve yarar-zarar hesabınızı  iyi yapmanızdır.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Paranın  insanlar üzerindeki tesirinin ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Kimileri bu gücün altında ezilmekte, bazıları ise dilediğince yaşamaktadır. Evet, sizin için de kaliteli bir yaşam için bu para önemli bir güçtür. Ancak hiçbir zaman insani duyguların önüne geçmemiştir. Bu saatlerde hem dostluk hem para hem de değer verdiğiniz olgular üzerinde bir değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, piyasanın durumuna göre  yatırım veya  borçlanma konularında dikkatle düşünmenin, analizde bulunmanın önemini işaret ediyor.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler, saat 08:20 Ay-Pluto görünüm etkisinde dışa güçlü görünme arzunuz yoğundur.  Çekiciliğiniz size apayrı bir hava katabilir. Eğer ilişkinizde dengeler sarsılmışsa ve buna sebep karşı taraf ise, kıskançlık ve ele geçirme arzunuz daha da yoğunlaşır.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde geçmiş gözlerinizin önünden bir film gibi şeridi gibi geçer. Bazen garip bir yalnızlık duygusu üzerinizde hakim olabilir. Hayat sanki bir tiyatro sahnesine benzemektedir. Oyuncular bellidir ancak senaryonun sonunu kestirmek oldukça güçtür. Acı bir gülümseme kimi zaman dudaklarınızda belirir. Artık ne olursa olsun, hiçbir konuda özellikle ilişki mevzularında karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan iyi niyetli düşünmeyeceğinize dair kendinize söz verebilirsiniz.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, plan ve projeler üzerinde odaklanmak ve yarınlarımız için hedeflerimizi gözden geçirmek yönünde olumludur.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar, saat 08:20 Ay-Pluto görünüm etkisinde, tutkulu bir aşkın peşindeyiz. Arzu doluyuz. Hatta  bizi  tutsak eden ne varsa garip bir şekilde ona yönelebiliriz.  Bazen elinizde olmadan isyan edebilirsiniz bazen de tümüyle teslim olabilirsiniz. Bu yaşadığınız aşka ve geçmişin üzerinizde bıraktığı etkiye göre değişebilir.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre, bir içe yönelişin işaretçisidir. Ancak olumsuz karşılanmamalıdır. Bilakis ruhsal yönümüzü güçlendirici ve bizi arındırıcıdır.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sağlam ve ilerisi adına size başarı ve  olumlu yönde ilerleme sağlayacak işlere yönelmenin, bu anlamda düşünmenin, analizde bulunmanın önemini vurguluyor.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar, saat 08:20 Ay-Pluto görünüm etkisinde, yolunuz üzerinde duran engelleri aşıp, hedefinize ulaşmak istersiniz. Haklı olduğunuz bir mücadele içindesiniz. Birileri beğense de beğenmese de artık bu yoldan geriye dönüş yok diye düşünebilirsiniz.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde  aşırı uçlarda düşünürüz. Sözlerimiz keskindir. Tutkularımız bizi yönlendirir. Hayatımıza kalıcı bir şekil verme dürtümüz  yoğunlaşır.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kendinize yeni bir hedef belirlemek, bilgi ve tecrübenizi geliştirmek amaçlı bir yolun işaretçisi olabilir. Ancak Ay-boşluk etkisindeyiz. Bu kısa süreli etkiyle mucizevi bir gelişme beklemek biraz abartılı olur.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar,  saat 08:20 Ay-Pluto görünümü bizi derinlikli düşünmeye sevkediyor. Bir yandan kimse bizi hafife almasın istiyoruz diğer yandan var gücümüzle mücadele etmemiz gerektiğinin farkındayız. Peki biz ne istiyoruz? Çaresiz kaldığımızda en yakınımızdan başlayarak, tüm tanıdıklarımızdan destek bekliyoruz.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte olumsuz durumların üzerine bir sünger çekerek ilerleyiniz. Güzellikler düşünelim dostlarım ve hayattan umudumuzu hiçbir zaman kesmeyelim.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kalıcı ve uzun vadeli olacak şekilde düşünülmesi gerektiğini, mevcut durumu artı ve eksi yanlarıyla ele almamız gerektiğini işaret ediyor.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-27,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, saat 08:20 Ay-Pluto görünüm etkisinde, içinizdeki ses, bu denli iyi niyetli olmak zorunda değilsin diyerek sizi uyarıyor gibi. Öylesine tutkulu ve  size ait olan her şeyi öylesine benimsiyorsunuz ki, hiç kimsenin sizi üzmesine izin vermezsiniz.

Saat 10:25-28 Mart 09:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sezgilerimiz oldukça güçlüdür. Etrafımızdaki insanlara şöyle bir bakarız. Ancak dikkatli bir şekilde iletişimde bulunmak lazımdır. İçinizdekileri dışarı yansıtırken temkinli olmakta yarar vardır. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali durumlar oluşabilir. Haksızlıklara tahammül gücünüz düşüktür.

Saat 15:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, eğitim, uzak şehir, ülke, ikili ilişki, iş ortaklıkları gibi konularda uzun vadeli ve gelişimi merkez alarak düşünmenin önemini vurguluyor.

Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 

Son Güncelleme: 27 Mart 2016 05:16

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell