Günlük Burç Yorumları - 26/03/2016

  • 26 Mart 2016 09:21
  • 776
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 26/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar Cumartesi günümüz saat 12:33 itibariyle etkili olacak Güneş-Mars görünümüyle adım atıyoruz.  Kişisel hedefler belirleme, bunların üzerine istek ve cesaretle gidebilme gücü sağlayan bu enerji yenilikleri takip etmenin, dış dünyada olup bitenlere göre bir yön belirlemenin de göstergesidir.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü,  huzur ve emniyetin ne kadar kıymetli olgular olduğunu hatırlatıcıdır. Ne durumda olursanız olun, güven duygunuzu ayakta tutmamız, hayattan umudumuzu kesmememiz  gerektiğini hatırlatır.  Amacınız toplumdaki yerinizi belirginleştirmek ve güç kazanmak ise,  şu aralar gerek iş hayatınız, gerek maddi ve manevi anlamdaki meseleler üzerinde  aklı başında düşünmemizde yarar var.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi-manevi anlamda kazançlı çıkmak, hayallerinize uygun bir şekilde yaşamak arzunuzun işaretçisidir. Size moral ve inanç, azim ve kararlılık yönünde kuvvet sunuyor.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar Cumartesi gününün ilk etkili enerjisi, saat 12:33 itibariyle  Güneş-Mars arasındaki görünümdür. Kazançlı çıkmak adına hırs, cesaret aşılıyor. Ancak bu güçlü enerjinin çok iyi yönlendirilmesi gerekir. Çünkü bazen bir tartışmaya, içten içe gerginliğe ve düşünmeden karar vermeye neden olabilir. Hem fiziksel hem düşünsel anlamda bilinçli olmalısınız.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, işlerimizi yoluna koymanızı sağlayıcıdır. İnancımızı yükseltir. Problemlerimize çözüm bulmamızda yardımcıdır. İlişkileri sağlamlaştırır.  koymakta zorlanmamıza, bazı konuların askıda kalmasına neden olsa da, ben bu görünümün size  faydaları  olacağını  söylemeliyim. Dış dünyada ilişkileriniz güçlenirken, hayata bakış açınız da bir o kadar kuvvetlenir.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü, aileniz, eviniz ve değer verdiğiniz her şeyi, ideallerinize göz önüne alarak ele alacağınızı gösteriyor. Hem hedefinize varmak hem de güvenliğinizi sağlamak için, inançla ilerlemenizde size yardımcıdır.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler Cumartesi gününe,  saat 12:33 itibariyle etkili olacak Güneş-Mars görünüm etkisinde başlıyor. Hedefimize göre bir yön tayininde bulunmamızı sağlayan bu enerjiyle, ikili ilişkiler, iş ortaklıkları ve başkalarıyla olan her türlü bağlantıda hızlı bir yol alabiliriz. Fiziksel gücünüz yükselir. Kendinize olan güven duygunuz artar. Karşı cinsle ilişkiniz başarılı bir şekilde ilerler. İsteklerinizi kolaylıkla ifade edebilirsiniz.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, yeni bir karar vermeden önce, mevcut durumu iyice gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor.  Bu iki görünüm, bilinçaltımızdaki birikmiş olan pürüzleri  temizleyici ve bize ruhsal anlamda kuvvet kazandırıcıdır. Bu sayede, iş hayatımız, çıkarlarımız, ilişkilerimizle ilgili meselelere derinlemesine bakabilir, durumumuzu gözden geçirebiliriz.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü, bize,  yetenekli olduğumuz konularda ve alanlarda seçimlerimizi doğru biçimde yaparak iş hayatımızda başarılı olacağımızı söylüyor.  Sezgilerimiz, yaratıcı enerjimiz gayet yüksek.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler Cumartesi günümüzü saat 12:33 itibariyle etkili olacak Güneş-Mars görünümüyle karşılıyoruz.  İş hayatınız, toplumsal ilişkileriniz, görüşmeler, hedefinizle alakalı her konuda aktif bir enerjiye sahipsiniz. Oldukça hevesli, kendinize güvenerek, amacınızın farkında olarak bilinçli ilerlemeniz halinde başarılı bir gün geçirebilirsiniz.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, aşkı zihnimizin derinliklerinde  yaşamamız ve hissetmemiz adına bizi destekliyor. Güven duygumuz yükseliyor ve sevginin hayatımızda ne kadar önemli bir güç  olduğunu tekrar hissetmemizi sağlıyor. Bu anlamda gayet olumlu. Ancak bir ilişkiye başlamak, yeni bir karar vermek tüm şartları bir daha gözden geçirmemizde de yarar vardır.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü,  maddi konular başta olmak üzere eğitim-iş-yeni yerleşim-bilgilenme ve kendini geliştirme anlamında hayallerimizi gerçekleştirme ve ideallerimize sahip çıkma yönünde kararlı ve inançlı olmamızı sağlıyor.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar Cumartesi günümüz saat 12:33 itibariyle etkili olacak Güneş-Mars görünüm etkisinde başlıyor. Enerjinizi her alanda güçlü bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Yolculuk, görüşmeler, aşk hayatınız ve genel olarak her konuda güven duygunuz yükselir. Fiziksel anlamda kuvvetlisiniz. Her türlü spor aktiviteleri, karşı cinsle tanışma, hevesli bir şekilde işlerinizi yoluna koymada başarılı olursunuz.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, hayatı anlamlı ve derinlikli  bir şekilde ele almamızı sağlıyor. Başkalarıyla olan ortaklaşa maddi ilişkilerimiz, evlilik, sağlık, çalışma hayatımızla ilgili meseleler üzerinde duracağız. Nasıl bir hedef belirlememiz, hangi yolda ilerlememiz gerektiği üzerinde tespitlerde bulunabiliriz.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü, girişim, meslek hayatınız, ailevi konular, sorumluluklarınız, miras, hisseli para, cinsel yaşamınız, paylaşımlarınız yönünde yaşanan gerilimi biraz olsun hafifleticidir.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar Cumartesi günümüz saat 12:33 itibariyle etkili olacak Güneş-Mars görünüm etkisinde başlıyor. Çıkarlarınıza uygun şekilde hareket edebilme ve isteklerinizi elde edebilme gücünüz yüksek. Ancak aileniz veya kişisel anlamda bir yeni karar verirken, bunun artı ve eksilerini iyi tartmamız yerinde olur. Üzerinizde baskı kurabilecek kişilere karşı dikkatli olunuz. Bilinçli düşünmeniz halinde zaten güçlü olan enerjinizi doğru şekilde yönlendirmiş olursunuz.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, sevdiğimiz kişiyle veya hayatımızda özel biri  olmasa da birlik ve bütünlük duygusu içinde hayatı ve ilişkileri ele almak isteğimizi gösteriyor. Hem bizi gerçekten sevecek ve hem de bize güç aşılayacak bir kişiye, yenilenmeye ihtiyacımız var. Yaşanan tatsızlıkları yine sevgiyle çözebileceğimize bu görünüm  sayesinde inanabiliriz.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü, endişelerinizi, korkularınızı bir yana koyarak, gelişmeye, bilgilenmeye önem verecek ve ideallerinize sahip çıkabileceksiniz. İlişki problemlerinizi içinize atmak yerine, bunları ılımlı bir şekilde çözümlemek isteyebilirsiniz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  Cumartesi günümüz saat 12:33 Güneş-Mars görünüm etkisinde başlıyor. İlişki-iş ortaklığı veya görüşmelerde özgürlüğünüz, hedefiniz, istekleriniz ön planda olur. Amacınıza uygun şekilde ilerlersiniz. Bir strateji belirlersiniz ve onu uygun şekilde ilerlemeyi tercih edersiniz. Karşı cins üzerinde etkiniz yüksektir. Hevesli bir şekilde işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, bilinçaltımızdaki yoğun duyguları yüzeye çıkarıyor ve güzelliklere sahip olma hevesliliğimizi çoğaltıyor.  Sevdiklerimizi yanımızda görme arzumuz büyüyor. Size sevgiyle yanaşan insanları gönülden kucaklamanızı destekliyor. Ayrıca gerek sağlık gerek ailevi konular ve gerekse çalışma hayatımızı ilgilendiren meseleler üzerinde derinlikli düşünmemizi sağlıyor. Ailevi meseleler, çevre değişikliği, maddi konular üzerinde bilinçli davranalım. Önümüze ardımıza iyice bakalım.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü, sağlık, iş veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır.  Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler Cumartesi gününü,  saat 12:33 itibariyle etkili olacak Güneş-Mars görünümüyle karşılıyoruz. Çalışma hayatımız ve finansal konularda tabii ki bilinçli şekilde hareket etmekte yarar var. Bu enerji oldukça güçlüdür. Ancak biz bilinçli düşünmeli, riskli karar vermemeliyiz. Alış-satış, alışveriş veya ihtiyaçların uzun vadeli olacak şekilde düzenlenmesinde yarar vardır.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, aşk olgusunu gönül tahtımıza oturtuyor.  Aşkın bizi ne kadar beslediğini ve büyüttüğünü hissediyoruz. Sözlerimiz ve tavırlarımıza da bu yansıyacaktır. Bu görünüm, aşk hayatımız, çevremizle olan ilişkimizi ılımlı ve derinlikli gözden geçirmemizde yardımcıdır.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü, iş hayatınız-ciddi ilişki-aşk hayatınız-çocuklarınızla alakalı konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü vericidir.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar Cumartesi günümüz saat 12:33 itibariyle etkili olacak Güneş-Mars görünüm etkisinde başlıyor. Bu enerji size,  fiziksel anlamda bir hayli güç verir. Ayrıca isteklerinizi elde etme hevesliliği, azim ve kararlılığı sağlar. Aşkta başarı şansınızı yükseltir. Çocuklarınız varsa, onlarla bağınızı kuvvetlendirir. Birlikte vakit geçirmekten zevk alırsınız. Yeni bir kişiyle tanışma, günü eğlenceli, hoş şekilde geçirme ve keyfinizin yerine gelmesinde bu enerjiden gayet etkili şekilde yararlanırsınız.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, iç dünyamızda her şeyi yerli yerine oturtmak ve arzu ettiğimiz güce kavuşmak isteğimizin altını çiziyor. Paranın, huzurun, ailenin, geleceğin derinlikli bir şekilde gözden geçirilmesini sağlıyor. Ailevi konular, evimiz, parasal alışverişlerimizi  bilinçli bir şekilde ele alalım. Yukarıdaki paragrafta da belirttiğim gibi, gelişmeler umut vaat ediyor. Biraz daha dayanalım.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü, Bu enerji kişisel anlamda gelişimi önemsemenizi, yeteneklerinizi uygun bir alanda değerlendirmenizi, eviniz, aileniz, yurdunuz, çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili meseleleri gözden geçirmenizi sağlıyor.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar,  saat 12:33 itibariyle etkili olacak Güneş-Mars görünümüyle Cumartesi gününe merhaba diyoruz. Eviniz, aileniz ve ülkenizle alakalı konularda içten içe öfkeli olabilirsiniz. Haksızlıklara gelemezsiniz. İki konu veya mesele sizi derinden derine etkiler. Bunları nasıl halledeceğinizi bilinçli şekilde düşünürseniz, doğru bir çıkış yolu bulursunuz. Özgür olmak istersiniz. Planlarınızı aktif şekilde uygulama hevesiniz yüksektir.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, gücünüzü kanıtlamanız, hal ve tavırlarınızla hakimiyeti elinde tutan taraf olduğunuzu göstermeniz yönünde size zihinsel anlamda güç kazandırıcıdır. Bu enerji sayesinde bir çok meseleyi de aklımız başımızda gözden geçirmiş oluyoruz. Böylece doğru kararlar verebilmemiz kolay olacak.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, yeni bir çevreye ve insanlarla kaynaşma anlamında destekleyici olup, mali konular üzerinde de durmanızı, geleceğe güvenle bakacak şekilde kararlar almanızda, gözden geçirmelerde size moral olabilir ve maneviyatınız güçlenebilir.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar Cumartesi günümüz saat 12:33 itibariyle etkili olacak Güneş-Mars görünüm etkisinde başlıyor. Sizin için bu enerji hakikaten olumlu olup, kendinizden emin olmanızı, özgür  bir şekilde hedefinize varmanızı sağlar. Güven duygunuz ve fiziksel gücünüz artar. Bugün fikirlerinizi dışarıya karşı gayet hevesli şekilde ifade edersiniz. Değişik bir şeyler yapmak, dostlarınızla bir araya gelmek ve çevrenizle temas etmek isteğiniz bir hayli fazladır. Bir planı yürürlüğe koyabilirsiniz.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, para kazanma hırsımızın yükselmesini sağlıyor. Karşımıza çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışıyoruz. Son birkaç yıl önceye kıyasla  paranın önemini anladık ve  geleceğimizi garanti altına almak için çabalıyoruz. Bugün bu görünüm sayesinde hem ilişkilerimiz hem iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde derinlikli olarak düşüneceğiz ve yaşadığımız sıkıntıları aşabilmek adına inançla yol alacağız.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü, ideallerinizi gerçekleştirmek anlamında size yardımcıdır. Burada en önemli nokta, gelir ve gider dengenizi sarsabilecek dağılmanıza yol açabilecek kararlar almamaktır. Bütçenize mutlaka özen gösteriniz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-26,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, Cumartesi gününe,  saat 12:33 itibariyle etkili Güneş-Mars görünümüyle adım atıyoruz.  Sizin için şu sıralarda en önemli konu, kazancınız ve işiniz. Bu amaçla girişimde bulunabilirsiniz. Bu iki alanda,  sıkıntıların sona ermesi veya başarılı şekilde işlerinizin yoluna girmesi için, cesaretiniz, güven duygunuz çok önemli. Araştırmak, bilgilenmek, tespitlerde bulunmak, plan ve projelerinizi yürürlüğe koyabilmek için bu enerji size destektir.

Saat 13:12 Venüs-Pluto görünümü, hedeflerinizi derinlikli analiz etmenizde,  sağlam adımlar atmak için gözden geçirmelerde bulunmanızda sizi kuvvet aşılıyor. Kendini keşfetmeniz için,  özünüzle dürüst bir şekilde  temas etmenin önemi büyük.  İnsanın kendi içindeki gücü yeniden kazanmasında ve hayatı kucaklamasında bu görünümü olumlu buluyorum.

Saat 17:25 Ay-Neptün olumlu görünümü etkisi,  çalışma hayatınız, günlük yaşam, çevre değişimleri, eğitim-iş-girişim anlamındaki konular üzerinde hayallerinizi gerçekleştirmek anlamında size destektir.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

Son Güncelleme: 26 Mart 2016 11:22

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell