Günlük Burç Yorumları - 24/03/2016

  • 24 Mart 2016 01:21
  • 660
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 24/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar,  Perşembe günümüz saat 16:33 Ay-Satürn görünümüyle başlıyor. Görüş farklılıklarına rağmen ortak bir karar vermek için, fikirlerinizi  paylaşmanız yönünde olumludur. Ciddiyetle düşünürüz, sorumluluk alırız ve ilişkimizi güçlendirmek için elimizden geleni yaparız.

Saat 18:26 Ay-Pluto zorlu görünümü, ilişkide kontrolü ele geçirme ve ne olursa olsun elde tutmak istediğinizi gösterir. Çok dikkatli olmalı ve gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Baskın tavırlarınız sorunlara yol açmasın.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Terazi burcunun son derecelerinde boşlukta olacak Ay, ilişkilerde doyumsuzluk ve keyifsizlik verebilir. Gözlerden uzak kalmak arzunuz yoğun olabilir. Tabi ki bütün bunlar, her Koç burcu için geçerli değildir. Kişisel yapınız, yaşam biçiminiz ve hayata bakış açınıza göre şekillenebilir. Özellikle evinde huzursuz olanlar veya partneriyle sorunu olanlar burnundan soluyor gibidir. Sakin olmak gayet yararlıdır. Ayrıca ilk kez buluşmaya karar verenlerin bu saat dilimini tercih etmemeleri yararlıdır. Çünkü birbirinizin güzel yönlerini görmekten ziyade kusurlarına odaklanmanız mümkündür.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar Perşembe gününe, saat 16:33Ay-Satürn görünüm etkisinde adım atıyoruz. İş ve ortaklaşa tüm ilişkilerimizde uyum, denge, uzlaşı, anlaşma gibi olumlu duyguların akışını işaret eder. Bazen de çıkarlarını öne almaya, sadece kendini düşünmeye açık olan insanlarla ilişkimizi ciddi manada düşünmenin de işaretçisidir. Mali konularda borçlarımızı temizlemek, iyi bir işe sahip olmak, kimseye borçlu kalmadan yaşamak arzumuz yoğun olur.

Saat 18:26 Ay-Pluto görünümü,  hem işlerimizi yoluna koymak hem de sıkıntılarımızdan, zorunluluklarımızdan kurtulmak istediğimizi işaret eder. Tedbirli olmamızda yarar var.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkinizi yakından ilgilendiren konularda anlayışlı olmanız gayet faydalıdır. Yapmaktan pek zevk almadığınız işler boşluk saatlerinin olumlu şekilde değerlendirilmesinde etkilidir. Yeni bir başlangıç anlamı taşıyan her ne olursa olsun, start verilmemelidir. Beklemede kalınması yararlıdır.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler saat 16:33 Ay-Satürn görünümü, fikirsel ve yaşamsal konularda anlaşmak arzunuzu işaret ediyor. Aşk güzel tabii ki, ancak kısa sürelidir genelde. Biz bu görünümde, uzun soluklu bir ilişki istiyoruz. İlişkimizi bu bakış açısıyla gözden geçireceğiz. Eğer karşımıza birisi çıkarsa, bu kriterler çerçevesinde aşkı ele alacağız. Bizim için çocuk sahibi olmak, sanatsal bir alanda çalışmak, bir iş ortaklığı kurmak gibi konular da bir hayli etkili olacak. Bunlar üzerinde ciddiyetle düşünmekte yarar var.

Saat 18:26 Ay-Pluto görünümü, amacınıza ulaşmak ve ne olursa olsun elde etmek, gücünüzü kanıtlamak arzunuzu işaret ediyor. Etrafınızdaki insanlarla olan her türlü ilişkide dikkatli olunuz.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay boşlukta olacağından, başkalarıyla her türlü paylaşımda dikkatli olmanız şarttır. Her ne kadar bu enerji altında uyumlu bir kişi gibi davranmaya çalışsanız da,  bazı insanların sizi çıkarları doğrultusunda yönlendirmeye kalkışmaları mümkündür. Parasal konularda dikkatli olunması gerekir. Boşluk süresince duygularınızı, mantığınızın süzgecinden geçirerek olayları incelemeniz faydalıdır.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler, saat 16:33 Ay-Satürn görünümü,  sağlıklı, verimli bir yaşam sürmek, stresten, baskıdan, anlaşmazlıklardan uzak durmak arzumuzu işaret ediyor. Kimileri emekli olmak, bazıları kendi işini kurmak, ev içinde faal olmak şeklinde bu görünümü değerlendirebilir. Burada önemli olan, ciddiyetle sağlığımızla ilgilenmek, canlanmak ve üstümüzdeki ağırlıktan, baskıdan kurtulmak istediğimizi görüyoruz.

Saat 18:26 Ay-Pluto görünümü,  iç güvenliğiniz, ilişkiniz ve mesleki konular sizin için son derece önemli. Kendinizi kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz. Oysaki yapılması gereken, durumunuzu ve problemlerinizi gerçekçi bir şekilde ele almalısınız.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Huzurlu olabilmek adına politik davranmakta yarar var. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. İnatlaşmalardan kaçınmakta yarar var. Akıllı bir iletişim, size karşı olanları dize getirmeniz anlamında yararlıdır.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar Perşembe günümüz, saat 16:33 Ay-Satürn görünümüyle başlayacak. Bu enerji, ciddi düşünce, fikir ve kararlarımızı uygulamak adına bize kuvvet, sabır ve dayanıklılık verir. Kendimizi geliştirmemiz, eksiklerimizi tamamlamamız, bilgilenmemiz, daha fazla insana ulaşmamızda destekleyicidir. Aşkta tarafların birbiriyle fikirsel yöndeki uyumunu işarete eder. Hiçbir şey hafife alınmaz, önemsenir.

Saat 18:26 Ay-Pluto arasındaki zorlayıcı görünümü,  sizi baskı alır ve uymanız gereken mecburiyetleri, kuralları, sorumlulukları tekrar hatırlatır.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak ve yaşamak gibi meseleler üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır. Boşluk süresince, yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. İşbirliğine açık olmanızda yarar var. Böylece huzursuzluktan uzak durursunuz. Yakın çevrenizdeki bazı kişilere yardımcı olmanız gerekebilir.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar, Saat 16:33 Ay-Satürn görünüm etkinliğinde Perşembe gününe adım atıyoruz. Evinizin ihtiyaçlarını veya ailenizi ilgilendiren harcamaların ciddiyetle yapıldığı, hesaba uygun şekilde halledilmesini sağlanacağını işaret ediyor. Taşınma, satın alma, evinizi güzelleştirme yönünde uzun vadeli düşünmekte yarar vardır.

Saat 18:26 Ay-Pluto görünümü,  sanki korktuğunuz, kaygı duyduğunuz meselelerle karşılaşmanıza, yüzleşmenize sebep olur. Çözümlenmemiş bir takım problemler tekrar karşınıza gelebilir.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz. Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır. Boşluk süresince, anlaşmazlıkları çözmenin veya insanlarla anlaşabilmenin yolu, politik davranmaktan geçiyor.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler saat 16:33 Ay-Satürn görünüm etkisinde Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu enerji, iş veya yakın çevremizde bulunan kişilerle bağımızı ciddi manada ele aldığımızın göstergesidir. Yolculuklar kısa süreli olup, hayati anlamda bir karar verilecekse mutlaka artı ve eksileriyle ele alınmalıdır.

Saat 18:26 Ay-Pluto görünümü, yuvanız içinde, bulunduğunuz çevrede yaşanabilecek çekişmeleri körükler. Bir taraf özgürce konuşur diğer taraf baskın olmaya çalışır.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, politik düşünmekte yarar var. Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, her sorunun altından kalkabilirsiniz.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler, Perşembe günümüz saat 16:33 Ay-Satürn görünüm etkisinde başlıyor. Bu enerji, maddi konuların biraz düşündürücü olduğunu, kazanmak adına yapılacakları gözden geçirme yönünde önemlidir. İsteyen bilgilenmeye zaman ayırabilir, dileyen kendini gözden geçirmeye. Amacımız gelişmek ve büyümek olmalı.

Saat 18:26 Ay-Pluto görünümü, baskılardan kurtulmak ve en azından biraz olsun rahatlamak için, karşınıza çıkabilecek bir işi kabul edebilirsiniz. Aslında çözüm olmadığını siz de bilirsiniz. Fakat hayat şartları sizi zorlamaktadır.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kimseye anlayış göstermek zorunda değilim diye düşünebilirsiniz. Eğer partneriniz bu ilişkide rahat davranıyor ve problemleri görmezden geliyorsa tabii ki huzurunuz kaçar.  Siz de bütün sıkıntınızı ya içinize atarsınız veyahut tümüyle kendinizi işe vererek unutmaya çalışırsınız. Ancak bütün bunların çözüm olmadığını bilirsiniz.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar Perşembe günümüz, saat 16:33 Ay-Satürn görünüm etkisinde başlıyor. Günlük planlamada işlerinizi planlı şekilde yapmanızda yardımcı bu enerji, çevrenizdeki insanların  fikirlerinizi önemsemelerinde de yardımcıdır. Güzelleşmek, huzur duymak, keyiflenmek için sizin tavsiyelerinize uyarlar. Siz de dışarıda hoş görünmeye, ilgi uyandırmaya gayret edersiniz.

Saat 18:26 Ay-Pluto görünümü, her şeyi unutmak, yeniden hayata sarılmak, zayıflıklarınızdan kurtulmak arzunuzu işaret ediyor. Evet, sizi bir hayli düşündüren meseleler var. Ancak bunları zamanla aşacaksınız. Sakin olunuz lütfen.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak aceleyle kararlar vermekten kaçınınız.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar saat 16:33 Ay-Satürn görünüm etkisinde Perşembe gününe adım atacağız. İş konularında gelişmek, büyümek, arzu ettiğiniz noktaya ulaşmak, istediğiniz bir işe başlamak gibi kariyerle ilgili konularda, mevcut durumunuzu gözden geçirmenizi sağlar. Bu gözden geçirmede, yeterlilik veya yetersizlik duyduğunuz noktalar varsa bunları geliştirmek, iyileştirmek yönünde ciddi düşünmelisiniz. Ne fazla kendinizi hafife alınız ne de gereğinden fazla beklentide olunuz. Bir işe veya projeye hazırlık, eksiklerin tamamlanması, bir işe alışma süreci olarak ele almamızda yarar var.

Saat 18:26 Ay-Pluto görünümü, özellikle çevrenizdeki insanlar veya genel olarak dış dünyada ilişkilerinize özen göstermek mecburiyetinizi işaret etse de, siz gayet iradeli bir şekilde bunun ayarını yapabilirsiniz.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kimileri ilişkisi, bazıları ev veya aileyle alakalı mevzulardaki değişimler üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak acele etmemelisiniz. Yenilikler için uygun bir bütçe mutlaka şart,  bunu unutmayınız. Boşluk saatleri içinde, bitirilmesi gereken işlerinize öncelik veriniz. Çevrenizde bulunan kişilerle politik tarzda iletişimde bulunmak, anlaşmaya çalışmak gayet yararlıdır.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar saat 16:33 Ay-Satürn görünüm etkisinde Perşembe günümüz başlıyor. Bu enerji, ciddi ve oldukça kararlı bir şekilde başka bir yöntem, yol ve değişimden yana olduğumuzun işaretçisidir. Farklı bir şeyler yapmak isteği doğar. Bunlar üzerinde tabii ki artı ve eksileriyle birlikte durmak lazım. İlerisi adına sağlam olmasına önem vereceğiz. Sözgelimi başka bir iş düşünmek, farklı bir yere yerleşmek, gönlünüzce yaşamak, sosyalleşmek, özgür olmak gibi bir isteğiniz varsa, her yönüyle ele almalısınız.

Saat 18:26 Ay-Pluto mücadeleci görünümü,  kendinizi ve inandığınız tüm değerleri savunmak ihtiyacınızı yükseltir. Tüm isteğiniz gücünüzü kanıtlayacak bir fırsat, bir şanstır.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli. Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Çevrenizle olan ilişkinizde politik şekilde hareket etmekte yarar var. Elinizden geldiğince nazik davranınız. Yardımcı olmaya çalışınız.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-24,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, Perşembe günümüz, saat 16:33 Ay-Satürn görünüm etkisinde başlıyor. İş hayatımızla ilgili kazanç ve gelişmelerin, iş yaptığımız kişilerle olan ilişkilerimizin üzerinde ciddiyetle durulmasını gerektiriyor. Çünkü kimin hangi amaçla, niyetle bize yöneldiğini bilmiyoruz. Bu nedenle tabii ki hesabımızı, durumumuzu bileceğiz. İş görüşmeleri, kredi alımları, iş kurma, yatırımda bulunma konularında da bize sunulan şartlara bakacağız.

Saat 18:26 Ay-Pluto görünümü, hedeflerinizi gerçekleştirmek için birilerine boyun eğmemeniz gerektiğini, isterseniz her türlü işin altından kalkarak güce kavuşacağınızı gösteriyor.

Saat 22:55-25 Mart saat 20:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkide bulunduğunuz kişi veya kişilerle alakalı her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir. Boşluk süresince, tüm ilişkilerinizde dengeyi muhafaza ediniz. Hatta gerektiğinde politik tarzda hareket etmenin yararı büyüktür. Ay-Terazi boşluk günlerinde, uyumlu davranmaya belli bir mesafeyi korumaya çalışan kişiler pek sorun yaşamazlar.

Günlük planda işlerimizin takibini dikkatli şekilde yapmamız dileğimle,

 

Son Güncelleme: 24 Mart 2016 01:23

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell