Günlük Burç Yorumları - 23/03/2016

  • 23 Mart 2016 07:07
  • 556
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 23/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar, 23 Mart saat 13:48 de, Terazi burcunda gerçekleşecek Halkalı Ay tutulması, ilişki veya iş ortaklığı konularında etkin olup, taraflar arasındaki uyum veya uyumsuzluğa göre sonuçlanır. Eğer partnerinizle uzun zamandır beraberseniz ve aranızda güçlü bir anlaşma ve sevgi varsa, ortak bir yaşam kurmak için evlilik kararı alınabilir. Tam tersine, uzun zamandır anlaşamıyor ve problemler nedeniyle sıkılıyorsanız, ayrılabilirsiniz. İş ortaklıklarında bu Tutulmada önemli kararlar alınabilir. Bir ortaklık kurulabilir. Eğer iş ortaklığınızla aranızda anlaşmazlık varsa, sona erebilir. Bu Tutulmanın son derece önemli görünümleri bulunmakta. İlki, Jüpiter-Satürn arasında gerçekleşen mücadeleci görünümdür. Yeteneklerinizi geliştirme yolunda eğitim ve tecrübelenme sürecidir. Sorumluluk almak, disiplinli çalışmak durumundasınız. Hiç kafanız karışmasın. Eğer siz isterseniz, ilgilendiğiniz alanda emek sarf ederek, canla başla çalışarak hayatınızı düzenlersiniz. Fazladan çalışacaksınız, öğrenmeye açık olacaksınız, ideallerinize sahip çıkacaksınız. Başarı ancak bu şekilde kazanılır. Yolunuz ve amacınız için, sabırlı olunuz, mücadelenizi veriniz gerisi gelir inanın buna.

Ay-Merkür karşıtlığı bu tutulmada, kendi fikirlerinizi öne süreceğinizin işaretçisidir. Hızlı düşünürsünüz, hızlı kararlar verirsiniz. Özellikle ilişki meselelerinde son sözü kendiniz söylemek istersiniz. Fakat karşı tarafı da görüşlerini anlamakta, nazik bir şekilde dinlemekte yarar var. Ay-Mars görünümü, ikili ilişki ve ortaklıklarda verilecek kararların ciddi manada gözden geçirilmesini sağlıyor. Güneş-Merkür kavuşumu bu Tutulmada kişisel istek ve görüşlerinizin aynı doğrultuda olduğunun işaretçisidir. Hiç şaşmaz. Ne istiyorsanız ve hangi konuda karar verecekseniz, bunun sorumluluğunu alırsınız. Ben şöyle düşünüyor, bunları istiyorum diyerek yolunuzu net bir şekilde çizersiniz. Bir kez karar verdiniz mi, geri dönmezsiniz. İş, ilişki, aşk hayatınızla ilgili alanda yenilikler, değişiklikler, fikirlerinizi öne sürme, görüşmeler anlamında gayet etkili bir Tutulma olacağını söyleyebilirim.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, genel olarak sizi bazı meselelerin bir hayli zorladığını, baskı altında oluşunuzu, verimli çalışmanın pek de kolay olmadığını işaret ediyor. İşiniz veya ortamdan şikayetçi olabilirsiniz. Küçük veya büyük olsun, eğer bir şey arzuladığınız gibi değilse, tepkide bulunursunuz. Anlaşılıyor ki, bir değişime, yeniliğe ihtiyacınız var. Bu Tutulma, yaşamınızı yönlendirmek, arzu ettiğiniz şekilde geçirmek, ona göre düzenlemede bulunmak yönünde size bir uyarıdır. Düzende değişiklikler olabilir. Farklı bir iş veya uğraşı için karar verebilirsiniz. Yolunda gitmeyen ne varsa onu geride bırakırsınız. Tutulmanın görünümlerinin içinde en etkin olanı Jüpiter-Satürn arasında gerçekleşecek. Bu sizin hayatınızı daha düzenli ve yeteneklerinizi daha güçlü bir şekilde göstermeniz yönünde bir vesiledir. Ancak size kimse maddi ve manevi anlamda destek çıkmayabilir. Fakat siz eğer, yeni bir şeylere adım atacaksanız bu sorun olmaz. Ona göre ilerleyip, kendi bileğinizin gücüyle yolunuzu çizersiniz.

Ben kredi çekimi, borçlanma konularında sizi uyarmak isterim. Önünüzü görmeden adım atmayınız. Elinize para geçerse borcunuzu bitiriniz. Aslında bu görünüm altından kalkılamayacak büyük problem değildir. Sadece sizin daha iktisatlı, daha tedbirli davranmanızı işaret eder. Tutulmanın diğer görünümü, Merkür ile karşıtlıktır. Bedensel ve ruhsal anlamda kendinize dikkat etmeniz, zihninizi tutarlı, dengeli ve akılcı biçimde kullanmanız. Söylediğiniz ile yaptığınız, karar verdiğinizle uyguladığınız birbirini tamamlamalıdır. Çelişkiler, gerginlikler sizi engeller. Lütfen sakin olunuz. Ay-Mars görünümü, maddi konularda hesabınızı bilmeniz, fazla açılmamanız yönünde etkilidir. Güneş-Merkür kavuşumu, bu tutulmada verilen kararların daha dikkatli düşünülmesini, hesabının yapılmasını gerektiriyor. Öyle düşünün ki, sonra neden bu kadar sinirlenmişim veya ne kadar acele etmişim demeyesiniz.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, gönlünüzü hoş edene, aşkta paylaşmayı bilene, uyumsuz olandan uzak durmaya işarettir. Siz artık seçimlerinizi yaparken, neyi isteyip istemediğinizi gayet iyi biliyorsunuz. Geçirdiğiniz tecrübeler sonucu bir ilişkinin kısa mı yoksa uzun süreli mi olduğunu anlamanızı sağladı. Bu Tutulma sizin aşkta yorulmak, zorlanmak değil, karşınızdaki kişiden beklentiniz olduğunu işaret ediyor. Kimi İkizler bu Tutulmada beraberliğini evliliğe dönüştürebilir, bazılarınız bir evlat sahibi olmayı düşünebilir veya ilk kez anneliği-babalığı tadarsınız. Tutulma, isteklerinizi elde etmek, sosyal ilişkilerde kendinizi merkezde görmek, hedefinize varmak yönünde de etkilidir. Grup liderliği, aktif sosyal yaşam ve yeni insanlarla tanışmak yönünde epeyce cesursunuz.

Tutulmanın görünümleri tabii ki çok kıymetlidir. Jüpiter-Satürn arasındaki açı, gerek aile yaşamı ve gerekse ilişkinizi ilgilendiren konularda sizi daha ciddi düşünmeye çağırıyor. Engelleri, zorlukları, problemleri aşabilmenin yolu, sizin bu konularda sorumluluk almanız içindir. Eğer beraberliğinizde sorunlar varsa, daha fazla uğraşmak istemezsiniz. Nicedir birlikteyseniz, şimdi bu beraberliği ciddiyete dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ancak şunu unutmayalım ki, bu Tutulma sizin için hem olumlu hem de dikkate değer düzenlemelerin yapılmasında etkilidir. Ay-Merkür karşıtlığı yeni bir kararın işaretçisi olup, görüşmelerin ve tanışmaların, sosyalleşmenin göstergesidir. Ay-Mars görünümü, ilişkide her iki kişi de birbiriyle uyum içinde özgürce kararlarını verirler. Güneş-Merkür kavuşumu, görüşmeler, iletişim yoğunluğu, yeni karar, yeni tanışma ve isteklerinizi elde etmede size kuvvet verir.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, eviniz, aileniz, geleceğinizi ilgilendiren konularda huzur, paylaşım, uyum ihtiyacınızın yükselişidir. Kiminle yaşıyorsanız onun size karşı nazik davranmasını beklersiniz. Evinizin güzelleşmesi, orada kendinizi dinlendirme, rahatlatma arzunuz bir hayli yüksektir. Yeni bir ev satın almak, kiralamak, başka bir yere yerleşmek yoluyla değişiklikler yaşanabilir. Bu biraz da mesleki durumunuza bağlıdır. Görünen o ki, uzun zamandır kendi işini kurmak isteyenler, başka bir iş tercihinde bulunmaktan yana olanlar, bu Tutulmada kararlarını vereceğe benziyorlar. Kimsenin üstünüzde denetim uygulamasına izin vermeyecek gibisiniz. Bir iş teklifi alabilirsiniz, işten ayrılabilirsiniz.

Tutulmanın ilk işaretçisi, Jüpiter-Satürn görünümüdür. Sizin için bir çevre değişikliği, yeni bir düzenleme, sıkıldığınız bir işten ayrılma veyahut sağlığınızla ilgili konulara eğilme yönünde önemlidir. Kısıtlandığınızı, bunaldığınızı, fikirlerinizi ifade etmekte zorlandığınızı düşünüyorsanız, fiziksel ve bedensel anlamda kendinize özen gösteriniz. Moral ve motivasyonunuzu güçlendirecek aktivitelere yöneliniz. Ay-Merkür karşıtlığı, bu tutulmanın iş ve ev hayatınızla ilgili konularda etkinliğini, sizin de tüm zihninizle bu meseleye önem verdiğinizi görüyoruz. İsteklerinizi mutlak kabul ettirmekten yanasınız. Ay-Mars görünümü, ev içinde sağlık, düzenleme, rahatlık anlamında yapılacak düzenlemelerin göstergesidir. Güneş-Merkür kavuşumu, yeni bir işe başlama, görüşmeler, toplantılar yönünde etkili olup, istediğiniz yönde karar vereceğinizi işaret etmektedir.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, yakınlarımızla aramızdaki sevgiye, ilgi ve paylaşıma önem vermemizin işaretçisidir. İster istemez onlarla bağlantı kurarız. Konuşuruz, yazışırız, iletişimde bulunuruz. Belki de çok uzaklardayızdır ve özlüyoruzdur. Bu özlemi gidermek isteriz. Bu Tutulma iş, eğitim, ticari veya farklı bir nedenle yeni bir yere taşınmak anlamına gelir. Ancak eskiyi anarız, sevdiklerimizin yanımızda olmasını isteriz. Kimileri bu Tutulmada, yeni biriyle tanışabilir. O başka bir yerdedir. Gidip onu görürüz, tanımaya çalışırız. Bazıları en yakınındaki kişilerin ilişkisiyle, meseleleriyle ilgilenmek durumundadır. Destek oluruz fakat bizim asıl arzumuz, farklı bir dünyadır. Öğrenmek için çabalarız, girişimde bulunmak isteriz. Kendimizi geliştirmek, hayatımızı yeniden kurmak isteriz.

Tutulmanın görünümleri bize daha aydınlatıcı bilgi sunar. Jüpiter-Satürn görünümü, paramızı kazanmak, işlerimizi düzenlemek, sorumluluk bilinciyle hareket etmek yönünde önemlidir. Koşullarımızı çok daha iyi hale getirmek durumundayız. Bunun için azimli, kararlı ve gelişime açık olmakla mümkün. Aşkta da durum bu. Anlam ifade etmeyen, insanı manen zenginleştirmeyen, kendini garantide hissettirmeyen, çocuksu ruhlardan zevk almayacağız. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarımızın geleceğiyle alakalı konulara önem vereceğiz. Paramızı har vurup harman savurmayacağız. Ay-Merkür karşıtlığı yolculukların, yeni kararların, yakın-uzak çevrenizle ilgili konuların, eğitim hayatının, kişisel gelişimin, ticaret ve iş konularında aktivitelerin, bir meseleyi iki yönüyle ele almanın, sonunda kendi bildiğiniz şekilde yapmanın işaretçisidir. Ay-Mars görünümü, size iyi gelecek, tam da gönlünüze göre olacak yeni hedef belirlemenin, fırsatlarla karşılaşmanın göstergesidir. Bir bebek sahibi olmak, çocuğunuzla iletişim, yeni biriyle tanışmak, özgürce kararlar almak yönünde etkilidir. Güneş-Merkür kavuşumu, bir müddetliğine bir yere gitmek, orada kalmak, işlerinizi yapmak, bilginizi göstermek, başka insanlara liderlik etmek, ortaklaşa işler, takım liderliği, spor, sanat, ticaret gibi konulara merak salmak ve yeni bir sözleşme yaparak işlerinizi yürürlüğe koymak yönünde olumludur.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, maddi ve manevi güvence ihtiyacınızı, başkalarıyla ortaklık kurarak, uyum içindeymiş gibi yaklaşarak çözümlemenin göstergesi. Sanki biraz yüzeysel davranıyoruz gibi. Nazik yaklaşımlarımızda samimi miyiz bu önemli. Çünkü bu görünürde bir şeyse, kendi kendimizi kandırmış oluruz. Hayatımızdaki kişi veya bağlantımız olan insanlar bunu yanlış anlayabilirler. Aynı şekilde siz de buna dikkat ediniz. Sadece kendini düşünen bir partner, iş ortağı ile gerilim yaşanabilir. Maddi konularda aklımız bir karış havada hareket etmemek, gerektiğinde ortaklaşa düşünebilmek, bütçemizin ayarını iyi yapmak. Rahat edeyim diye, yüksek kredili borçlar, harcamalardan kaçınmak gerekiyor. Sonra bir açılırsak, zorlanırız. Şimdi bu Tutulmanın görünümleri içinde en çok dikkat çeken Jüpiter-Satürn arasındaki mücadeleci etki. Bize diyor ki, ailevi sorumluluk, güvence, yuva kurmak veya aile içindeki iletişim gibi durumları şimdi daha farklı bir şekilde görebilirsin. Sözgelimi bir yuva kurabilirsin veya sorunlu bir evliliğin varsa ayrılabilirsin veyahut kendine yeni uğraşılar bulabilirsin. Emekliye ayrılabilirsin. Bütün bu durumlar yeni bir bakış açısıyla hayatı ele almanı sağlayabilir. Önemli olan gelişen hayat şartlarına göre kendini yenilemendir diyor.

Ay-Merkür karşıtlığı parasal konularda bir muhasebede bulunmanın işaretçisi. Ne aldığımıza ne verdiğimize bakmalıyız. Mümkünse borç alıp vermemeli, getiri-götürü hesabımızı iyi yapmalı, ne kendimizi ne başkasını zor durumda bırakmamalıyız. Ay-Mars görünümü, hem kendinizi hem başkaları memnun etme çabasıdır. Bu ailemiz, çocuğumuz, büyüklerimiz, sevdiğimiz kişiyle alakalı olabilir. Evimizle ilgili harcamalarda bulunuruz. Bunlar aslında gözümüze hoş gelen şeylerdir, memnun olmamızı sağlar. Ancak hesabımızı yaparız. Güneş-Merkür kavuşumu, arzu ettiğiniz bir şeyi elde etmek amaçlı düşündüğünüzü gösteriyor. Doğal olarak kendi fikirlerinizi beğenirsiniz. Başkalarının da bunu kabul etmesi için konuşursunuz. Aynı durumu bir başkası da size yapabilir. Dikkatlice muhasebede bulunmakta yarar var.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, sizin hem kendiniz hem de ilişkinizle alakalı meseleleri nazik bir şekilde halletmeye çalışmanın göstergesidir. Ancak bu tek taraflı bir durum gibidir. Siz huzur, barış, uyumdan yanasınız. Fakat birlikte olduğunuz kişi buna uygun davranmıyor, kendi haklarını, isteklerini sürekli dayatıyorsa bu beraberliğin yürümesi zor olur. Aynı durum sizin için de geçerli olabilir. Artık eskisi gibi değilsinizdir. Bir sorun varsa yetti artık diyebilirsiniz. Bu Tutulma her iki kişinin de, bir ilişki nasıl olmalı sorusuna aklı başında cevaplar vermesi gerektiğini işaret ediyor. Bir kısım Teraziler için ayrılmanın kendi yolunuza gitmenin, bazıları için evlenmenin işaretçisidir. Ancak şunu belirteyim ki, ilişkinin nazını niyazını kimsenin çekeceği yok. Ya düzgün bir ilişki yaşanır veyahut biter gider. İlişkinin niteliğine göre zorla güzellik olmaz cümlesi uygun kaçıyor. Fakat şunu da belirteyim. Olan, biten her ne ise, sizi güçlendirecektir. Tutulmanın görünümleri son derece önemli. Jüpiter-Satürn görünümü, sizin başkalarıyla aranızdaki sınırları çizdiren bir etki. Kim nereye kadar önem taşıyor ve ben ne istiyorum sorusuna cevap bulunacak. Kendimizi onarıyoruz aslında. Duygularımızı, hayatımızı ve yaşadıklarımızı tekrar ele alarak durmak gereken noktayı belirliyoruz. Biraz dışa karşı belki duvar öreceğiz veya kendimize göre kimlerle iletişimde bulunacağız bunları belirleyeceğiz. Gerektiği yerde tavrınızı belli etmeyi, gereken kişilere karşı esnek düşünmeyi bileceksiniz. Öyle herkese bol keseden lütuflar yok. Siz de şartlara, ortama göre davranmayı tercih edeceksiniz.

Aslında bu hiç de zor bir şey değil. Teraziler artık neyin ne olduğunu, olması gerektiğini, kendilerini ve çevrelerini tanıyorlar. Bu zorlayıcı olsa da, güçlü bir yapılandırma dönemi. Yeri gelecek kendinizle yüzleşecek, bu yanlışım var bundan vazgeçeyim diyeceksiniz. Yeri gelecek bunu siz başkalarına söyleyeceksiniz. Ay-Merkür karşıtlığı, karşılıklı olarak ilişkiye bakış, bazı noktaları konuşmak yönünde önem taşıyor. Nazik ve paylaşımcı olduğu kadar, bazen restleşmelere varan durumlar olabilir. Ortak düşünmeyi başarırsak tabii ki iyi olur. Ay-Mars görünümü, hislerinizi, yapmak istediklerinizi belirlemenin işaretçisidir. Kendinizden eminsinizdir. Gerekeni bilirsiniz. Ona göre tavrınızı belli edersiniz. Güneş-Merkür kavuşumu, düşüncenizi karşı tarafa açıkça belli etmenin, maskesiz, doğal ve direkt şekilde konuşmanın göstergesidir. Bu karşılıklı konuşmadan ziyade, bir tarafın kendi isteklerini kabul ettirmeye dönük olduğunu gösteriyor.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, gerçekten adil, paylaşımcı, huzurlu bir dünya özlemimizin işaretçisi. Belki de öyle zorlu günlerden geçmişiz ki, artık kendi içimize dönerek bir şeyleri dengeye kavuşturmak istiyoruz. Özellikle ilişki ve çalışma hayatınızla ilgili konularda bu çok daha önem taşıyor. Dengesiz olan, yoran, sıkan, üzen beraberliğe son vermek, pek adil olmayan bir iş ortaklığını bitirmek, gizli bir ilişkiye veda etmek gibi karar verilebilir. Aslında öyle durumlar yaşanır ki, son nokta konur, kendiliğinden biter. Aynı şekilde önemli bir proje tamamlanabilir. Bilinçli bir şekilde artı ve eksiler gözden geçirilirse, sizi engelleyen, sürekli idare etmek zorunda kaldığınız bir durumdan kurtulmanız mümkündür. Esasen bu Tutulma, stresten kurtulmanız, işlerinizi düzene sokmanız, sağlığınıza önem vermeniz gerektiğini de hatırlatır. Belki de uzun zamandır hakkınız yeniyordu. Siz içinize atıyordunuz. Şimdi gereken adımı atabilir, hak ettiğiniz bir şeyi elde edebilirsiniz.

Tutulmanın görünümleri bize yolumuzu gösteren işaretlerdir. İlki Jüpiter-Satürn arasında gerçekleşiyor. Sizin hedef belirlemenizde yardımcı olurken, hakikaten işe yarayan, geliştirici olan, tecrübenize uygun, verimli işlere yönelmeniz için teşvik ediyor. Arkadaşlıkların niteliği değişiyor. Şimdi karşınıza çıkan kişiler, iş hayatında veya bir alanda çaba sarf eden insanlar olacaktır. Artık paranızı harcarken daha dikkatli düşüneceksiniz. Çünkü kolay kazanılmıyor. Eğer daha fazla kazanmak istiyorsanız, çok daha fazla çalışmanız gerektiğini biliniz. Başkalarına da destek vermeniz gerekir. Öyle bir iş yaparsınız ki, insanlar bundan fiziksel ve bedensel anlamda fayda görürler. Bu da, yaptığınız işten zevk duymanızı sağlar. Belki çok fazla kazanmazsınız. Ancak tutumlu ve dikkatli hareket ettiğiniz için bir kenarınızda paranız olur. Ay-Merkür karşıtlığı, yazmak, konuşmak, ifade etmek yönündeki çalışmaların işaretçisidir. Hislerinizi yazıya dökebilirsiniz. Aktif olarak bunları bir alanda insanlara sunarsınız. Haksızlıklara karşı durursunuz. Ay-Mars görünümü, bir proje üzerinden çalışmak, eksikleri tamamlamak, ne yapacağınıza karar vermek yönünde önemlidir. Gözden geçirmede bulunursunuz. Netleştirmeye çalışırsınız. Güneş-Merkür kavuşumu, iş görüşmesi, talepte bulunmak, hakkınız olanı istemek, toplantı veya iş yoğunluğunun işaretçisidir.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, ortaklaşa çalışmaların, uzlaşı, barış ve anlaşmaların göstergesi. Projelerimizi, düşündüklerimizi insanlara ifade ederek, gruplar içine girerek, elbirliğinde bulunarak göstermeye çalışacağız. Kendimize güvenimiz gayet yüksek. Bir hayli hırslıyız. Fakat birileri ne düşünüyor, uygun buluyor mu, beğeniyor mu diye merak edeceğiz. Eğer biz, kendimizden eminsek o zaman hiç korkmayalım. Bu Tutulma sizin sosyal ilişkilerinizi güçlendiricidir. Siz yeter ki, yeri geldiğinde azimle çalışmayı, gerektiğinde başkalarıyla paylaşımda bulunmayı ihmal etmeyiniz. Gerisi kolay. Tutulmanın en etkin ve dikkat çekici görünümü, Satürn-Jüpiter arasında oluşacak. Sizi planlı çalışmaya, gereksiz zaman kayıplarına karşı uyarıyor. Sorumluluk aldırıyor, ciddiyet veriyor, ancak bir o kadar da mücadeleci kılıyor. Kişi hedefinin farkında ise, bu görünüm o hedefe varma yolunda bir kararlılık. Eğer değilse, gelişen durumlar neticesinde kendine geliyor. Evet, benim yolum bu, bu yolun gereklerine göre kendime çeki düzen vermeliyim diyor. Bu aslında gayet olumlu.

Baskı gibi gelse de, sizi güçlendiricidir. Ay-Merkür karşıtlığı isteklerinizi uygun ortam ve şartlar çerçevesinde dile getirmenizi sağlar. Bazen duygularımız bizi yönlendirir bazen de aklımız. Görünen o ki, ne istediğimizi gayet iyi bileceğiz. Ay-Mars görünümü olumludur. Sizin özgüven duygunuzu yükseltir. Kendinizi net ve samimi bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Başkalarıyla dayanışmada bulunmak, yeni arkadaşlıklar edinmek kolaylaşır. Kısaca ne yaptığımızı biliriz. Yenileniriz. Güneş-Merkür görünümü, aşk hayatımız, hobilerimiz, yeni tanışmalar, zihnin hızlı çalışması yönünde olumludur. Egomuz oldukça güçlüdür. Zihnimizden geçenleri dışa yansıtmak kolaylaşır. Ne istiyorsak onu elde etmek mümkündür.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, iş-aile ilişkileri, kariyer-özel yaşam arasındaki dengenin sağlanması yönünde önem taşıyor. Sanki bir şeylere zorlanıyormuş gibi hissettirebilir. İşten eve, evden işe bir hayatın içinde insan bazen kendisi için neyin doğru, neyin gerekli olduğunu anlamakta zorlanır. Bir yandan aktif olmak isteği, diğer taraftan uyulması gerekenler. Peki, ne yapmak lazım. Egomuz bir hayli güçlü aslında. İsteklerimiz var. Bunları şimdi dışarıya sunarak, kendimizi ifade edeceğiz. Yeni bir iş veya kariyer hayatımızla ilgili bir karar verebiliriz. Öyle bir gelişme olur ki, güçlü insanlardan destek görürüz. Başkalarına karşı nazik ve ölçülü davrandığımız için, birileri de bizim sesimize kulak verebilirler. Tutulmanın görünümleri bu yönde gayet anlamı. Jüpiter-Satürn görünümü, endişelerinize teslim olmak yerine, sorumluluklarınızın farkında olmaktır. Kendinize yüklenmek yerine, yükünüzü hafifletecek fiziksel ve bedensel sağlığınıza önem vermektir.

Bir şeyleri sürekli köşelemek yerine, hayatı biraz kendi akışına bırakabilmektir. Kendinizi sürekli bir şeylerden sorumlu tutmak yerine, gücünüzün yettiği kadarını yapabilmektir. Başarı tabii ki güzeldir. Ay-Merkür karşıtlığı, gereksiz meseleler yüzünden yaşanması muhtemel sorunları işaret eder. Bir yanımız anlaşamaya gönüllüdür, diğer yanımız baskın davranmaya. Benim tavsiyem çok önemli kararlar vermeden önce iyice düşünmenizdir. Sizi rahatsız eden bir durum varsa tartışarak değil konuşarak çözümlenir. Ne içinize atınız ne de fevri davranınız. Ay-Mars görünümü, iş ve ailenizle ilgili konuları şöyle sakin bir şekilde ele almanın önemini vurguluyor. Ne istediğiniz tam olarak tespit etmek için durum değerlendirmesinde bulunmak yararlıdır. Böylece dağılmamış olursunuz. Güneş-Merkür kavuşumu, ev içindeki hareketliliğin işaretçisi. Bir önemli konuda karar alınabilir. Ancak bunun aceleye getirilmemesi lazım.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, sizin çevrenizin genişlemesi, yeni arkadaşlıklar edinmeniz yönünde etkilidir. Grup faaliyetlerinde bulunmak, yüksek eğitim, iş veya özel ortaklıklar, görüşme, sunum yapmak, bildiğiniz işi başkalarına göstermek, ekip çalışmaları gibi birçok alanda etkin değişimlerdir. Bazen de özel bir yakınlaşmanın işaretçisi olabilir. Bir yanınız zaten bütün bunlara açıktır. Diğer taraftan başarılı olma arzunuz bir hayli yüksektir. Kendinizi kanıtlamak için, önünüze gelen fırsatları hiç kaçırmadan kabul edebilirsiniz. Para kazanmak kadar, kendinizi ispat etmek çabanız da yüksektir. Uzun zamandır planladığınız işler cesaretle ortaya konur. Tutulmanın görünümleri bütün bu gelişmelerin ne yönde olacağını bize gösteren işaretlerdir. Jüpiter-Satürn görünümü, her meselenin yarar ve zarar hesabının iyi yapılarak ele alınmasını, dereyi görmeden paçaların sıvanmaması gerektiğini söylüyor. Bazen yavaşlama olur, bazen ilerlenilir. Bunları doğal sayacağız. Kimlerle ne gibi bağlantımız var, neler paylaşacağız, neleri bölüşeceğiz, hangi alanda ilerleyeceğiz, bunların analizini iyi yapmak lazım.

Bir anda her şey gözümüze hoş gelir. Fakat gelişmesi zaman alır. Biz bütün analizini yaparız. Ancak zorluklar yaşanabilir. İnandığımız, girdiğimiz, yapmaya çalıştığımız her ne ise onun sorumluluğunu almadan önce şartların, piyasanın, kendimizin farkında olmamız gerekiyor. Ay-Merkür karşıtlığı, düşünülen işlerin, yapılan görüşmelerin, geliş gidişlerin, incelemelerin işaretçisidir. Duygularımızın aklımızı karıştırmasına izin vermediğimiz gibi, aklımızın da söylediğinin ne kadar tutarlı olduğuna bakalım. Ay-Mars görünümü, güvendiğimiz insanlarla bir araya gelerek konuşmanın, iki ayrı proje üzerinde düşünmenin, grup çalışmaları ve aktivitelerinin işaretçisidir. Güneş-Merkür kavuşumu, yolculukların göstergesidir. Bir meseleyi halletmek, mevcut iş, eğitim veya özel bir konuda görüşmede bulunmaktır. Ondan sonra karar veririz.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-23,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, 23 Mart saat 13:48 Terazi burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması, ilişki ve iş ortaklıklarında her türlü paylaşımın derinlikli bir analizinin yapılması gereken zamandır. Tatmin olmadığınız, desteklenmediğiniz bir ilişkide, sürekli idare etmek zorunda kaldığınız bir beraberlikten keyif almanız, kendinizi iyi hissetmeniz mümkün olmaz. Cinsellik ve tutkular bağlayıcı bir unsur gibi dursa da, sizin istediğiniz aslında her anlamda rahatlıktır. Eşin mali durumu, size ve bu ilişkiye yaklaşımı, aranızdaki samimiyet bu Tutulmanın sonuçlarını etkileyicidir. Her iki kişi de kazanç konusunda ortaklaşa bir karar verebiliyorsa ne ala. Tam tersi durumda bir ilişkinin, bir ortaklığın sona ermesi mümkün. Sizin kimselere güvenmeden kazanç anlamındaki işlere yönelmeniz halinde, çok daha özgür ve rahat olabilirsiniz. Tutulmanın görünümleri içinde en özeli, Jüpiter-Satürn arasındaki etkileşim. Finansal konularda özellikle iktisatlı hareket etmekte yarar var. Çünkü piyasanın ve sizin durumunuz öyle aklınıza geleni yapmanıza engel olabilir. Borçlarınız varsa bunların kapatılması, alınmış kredilerin geri ödemelerinin yapılması, tasarladığınız iş ve görüşmelerin size yükleyeceği sorumluluklar, yatırımların gelecek adına güven içermesi gibi konulara özen göstermek lazım. Öyle aklımıza estiği gibi hareket etmek yerine, bilinçli olmak gerekiyor. Elinize geçen paranın kısa süreli mi yoksa uzun vadeli mi değerlendirilmesi gerektiğini uzmanlara sormak lazım. Geçmişteki kararlarımızı gözden geçirmeliyiz.

Bize yüklediği sorumluluklar nedir bunlara bakmak gerekiyor. Hedeflerimizi şimdi daha gerçekçi şekilde sorgulamak gerekiyor. Bu hedefim, bu ilişkim, bu izlediğim yol benim için ne kadar doğru diye düşünmek gerekiyor. Kefil olmamak, bilmediğiniz sularda yüzmemek en doğrusu. Bunlara dikkat edildiğinde zaten yanlış karar vermezsiniz. Tedbirli ve bilinçli şekilde hem ideallerinizi, hem ilişkilerinizi hem de parasal meseleleri verimli şekilde yönlendirirsiniz. Ay-Merkür karşıtlığı maddi ortaklıklar, ödeme ve kazanç konularında bir muhasebede bulunulmasını sağlıyor. Bazı desteklerin işaretçisidir. Bunlar daha kolay ilerlemenizde, isteklerinizi elde etmenizde yardımcıdır. Ay-Mars görünümü, iş hayatı ve parasal konularda verilecek kararları işaret eder. Tabii ki iyi düşünülmelidir. İki ayrı konuda bir yön belirlenir. Getiri götürü hesabı yapıldıktan sonra karar verilir. Güneş-Merkür kavuşumu, kazanç elde etmenizde yardımcıdır. Biraz rahatlarsınız. Bildiğiniz yolda ilerlemeyi, dilediğiniz gibi hareket etmeyi tercih edersiniz. Hızlı düşünürsünüz, hızlı karar verirsiniz. Hesabınızı iyi yaparsanız, kazançlı çıkarsınız. Aceleyle hareket ederseniz, çok para harcarsınız.

Yolumuzu aydınlatacak, doğru çıkış bulmamızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

 

Son Güncelleme: 23 Mart 2016 09:07

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell