Günlük Burç Yorumları - 22/03/2016

  • 22 Mart 2016 05:06
  • 547
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 22/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar, 22 Mart -6 Nisan tarihlerinde Merkür burcunuzda ilerleyecek. Fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak. Ancak ikili ilişkilerde partnerin düşüncelerini almanız, beklenmedik tepkilerden bulunmadan önce dengeyi iyi muhafaza etmeniz gerekiyor. Birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışınız. Her ikinizin de, hedef ve kişilik farklılıklarına saygı duyunuz. Denge, saygı, sevgi ve anlayışın iletişimde önemi bir hayli fazla. Çekişmelerin, bencilliklerin hiç kimseye faydası olmaz.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, sabah saatlerinde  işlerimizi  günlük plan dahilinde halledebiliriz.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kafanız karıştığında, bir şeye sinirlendiğinizde veya birileri sizi anlamamakta ısrar ettiğinde elden geldiğince sakin olalım. Çünkü stres sizi çok daha fazla zorlayabilir. Ay boşluk etkisi altında, sağlık kontrolü, kişisel bakım, temizleme, hijyene dikkat etme, çanta ve dolabınızı düzenlenme, mesajlarınızı gözden geçirmek, eksik kalan işleri tamamlamak gayet olumludur.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda, karmaşık ne varsa çözmek, düzenlemek isteriz. Gelişim adına atılması gereken adımların farkında olmak lazımdır. Çalışacağız, mücadele edeceğiz ve kendimizi yetersiz görmeyeceğiz.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar, 22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda ilerleyecek. Bu geçiş bazı günler durumları gerginlikle ele almaya neden olabilir. Boğa'ların olumlamalarda bulunmalarını, stresten uzak durmalarını, zihinlerini daha güzel şeyler için kullanmalarını tavsiye ederim. Kolayca gerginleşebiliriz veya bir şeyleri düşünürken sadece kendi işimize gelecek şekilde ele alabiliriz. Buna dikkat etmek lazım.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, maddi ve manevi anlamda başkalarıyla aramızdaki sorunları, alışverişleri, ilişkileri gözden geçiririz. Bizi rahatsız eden konuları nasıl çözüme kavuşturmak gerektiğini bilinçli şekilde ele almamızda yarar vardır.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, sabah saatlerinde yapılacak işleri gayet olumlu şekilde düzenlemenizde yardımcıdır. Detaylara önem verirsiniz. Anne ve baba Boğalar çocuklarıyla yakından ilgilenirler. Çocuklarla alakalı konuları önemsersiniz. Aşk hayatınızla alakalı konularda titiz ve gözlemci davranırsınız. Sağlıklı büyüme ve gelişmeyi her anlamda önemli bulursunuz.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aşkta, arkadaşlıkta, iş hayatında, anneniz veya kadınlarla olan ilişkinizde dikkatli olmamız gerekebilir. Size şefkat ve ilgi gösterilmediğinde huzursuz olmak yerine, içinize yönelerek durumları gözlemlemek faydalıdır. Titiz düşünmek, her şeyi yerli yerinde olsun diye stres altına girmemek lazım.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aşkta seçicilik, çocuklarla alakalı konularda sorumluluk duygusu, yaşamı kucaklamada bilinçli tercihlerde bulunmak ve gelişimden yana olmak konusunda yardımcıdır.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler, 22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda ilerleyecek. Bu seyir sizler için aktif bir iletişimin simgesidir. İkizler, zaten iletişimin öncüsü kişilerdir. Yeni tanışmalar, karşılaşmalar, davetler, organizasyonlar birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı gelişmeler söz konusu olacaktır.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, bir çok meseleyi endişeli bazen de fazlasıyla eleştirel tarzda ele almanıza, bütünden ziyade detayları önemsemenize neden olabilir. Ev içinde sorumlulukların eşit şekilde paylaşımı, evinizle alakalı işlerin birlikte yapılması bu görünümün stresli değil, doğru şekilde kullanılmasında yararlıdır.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, işimiz ve ihtiyaçlarımızın karşılanması önemlidir. Planlı şekilde hareket edilmelidir.  Düzenlemek, onarmak, işlerlik kazandırmak için hem kendimiz hem ailemizle alakalı konular üzerine eğiliriz.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasında etkili Ay-Boşluk süresince, her şey umduğumuz gibi gitsin isteriz. İşler biraz karışsa hemen panik oluruz. Dikkatimizden kaçan, unuttuğumuz veya aklımıza gelmeyen şeyler, bize engel olduğunda sıkılabiliriz. Burnumuz aksa, sanki dermansız bir derde yakalanmışız gibi gelir. İllaki her şey düzgün gitsin diye stres altına girmek yerine, yapabildiğimizi halletsek, kendimizi yormamış oluruz.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, mevcut aile ilişkileri, bir yuvanın kurulması veya mevcut sorunlar varsa bunların ortaklaşa çözülmesi anlamında önemlidir. Artık geçmiş değil geleceğe bakılmalıdır. Ne yaşadıysa yaşanmıştır. Önemli olan bundan sonrasıdır.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler, 22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda seyrini sürdürecek. Biz de istekli bir şekilde düşüncelerimizi, inancımızı, hayata bakış açımızı öne sürmek isteyeceğiz. Bu süreç yurtdışı, ticaret, aktif girişimler, haberler, fırsatlar, hızlı kararlar vermek yönünde etkilidir. Ayrıca yolculukların da simgesidir. Kişi iş girişimlerinde bulunmak veya eğitim, ticari konularda aktiftir.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, yakınlarımızla alakalı meseleleri gözden geçirirken yapıcı tarzda hareket etmenin önemli olacağını işaret ediyor. Çünkü bir yandan kendi fikirlerimizi önemseyeceğiz, diğer taraftan başkalarıyla aramızdaki görüş ayrılıklarına karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, çevremizi düzenleme, gerekli ve gereksizleri ayıklama anlamında olumludur. İstediğimiz şekilde hareket edebiliriz. Eğer aklımıza bir şey takılmışsa, onu hızlıca hallederiz. Okuruz, bilgileniriz, öğreniriz. Sevdiklerimize yardımcı oluruz.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, hangi konuda olursa olsun, incelemeden, detayları gözden geçirmeden, üzerinde düşünmeden yeni bir adım atmayalım. Ay Başak burcunda boşlukta ilerlediği için, insanları, durumları, olan ve biteni endişeyle izleyebiliriz. Çevremizdeki insanlara, sabır göstermekte zorlanabiliriz.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, gelişime odaklı düşünmenin, çaresizlik duygusunu yenmekle mümkün olacağını hatırlatıyor.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar,  22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihlerinde etkili olacak Merkür-Koç burcu geçişinde, İlişkinizin niteliğine göre sorunlu bir beraberliğiniz varsa, agresif konuşmalara neden olabilir. Sakin bir şekilde duruma bakmak lazım. İlişkisi mutlu olan kişiler için de, birlikte olumlu yansıma altında önemli kararlar verilebilir. Fikirlerinizi birbiriniz üzerinde baskıyla kabul ettirmeye çalışmayınız. Bu süreç mali konularda da etkilidir. Çözüm bulmak amacıyla hızlı kararlar verilebilir. Lütfen bu geçişte biraz ortam şartlarına bakın. Borçlarımız, kredi kartı harcamalarımız, nafaka, miras, ortaklaşa yapılan parasal alışverişler ve bunlarla ilgili davalar veya bir takım meseleler üzerinde bilinçli olmamız tabii ki faydalıdır.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, toplumsal konular, güvenlik, işlerimiz ve de bakım, onarım gibi giderlerimizin bütçemize uygun şekilde düzenlenmesinde fayda var. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle aramızdaki iletişimi, duygusal meseleleri bugün olgunlukla ele almamızda yarar görüyorum.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, paramızı en gerekli ihtiyaçlarımız için kullanmamız, ihtiyaçlarımızı almamız yönünde olumludur. Uzun vadeli ve işlerliği olan ürünlere yöneliriz. Emeğin hakkını biliriz. Hesaplarız, bütçemize uygun hareket ederiz.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Parayla birebir alakalı işlerimizi, hesaplamalarımızı bu zaman dilimi içinde dikkatlice yapmakta yarar görüyorum. Alacağımızı, vereceğimizi bilelim. Sağlık giderleri, kişisel bakım, temizlik ve düzenlemeler için bir miktar para harcayabiliriz. Boşluk süresince, kafamız biraz karışabilir, belli kişilerle veya durumlarla bağlantı kurmakta zorlanabiliriz. Bu nedenle gerginlik duyabiliriz. Birbirimize anlayışlı olmamızda yarar var.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bütçemizi geleceğimizi geniş manada ve ilerisi adına düşünerek gözden geçirmenin önemini işaret ediyor. Bugünün yarını  var sözünü unutmayalım.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar, 22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihlerinde etkili Merkür-Koç burcu geçişinde, İlişkinizin niteliğine göre sorunlu bir beraberliğiniz varsa, agresif konuşmalara neden olabilir. Sakin bir şekilde duruma bakmak lazım. İlişkisi mutlu olan kişiler için de, birlikte olumlu yansıma altında önemli kararlar verilebilir. Fikirlerinizi birbiriniz üzerinde baskıyla kabul ettirmeye çalışmayınız.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, bizi desteklemeyen, aynı görüşte olmadığı için baskı altına alabilecek kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz. Olayları değerlendirirken, detaylı düşünebiliriz. Çünkü ileride sorun yaşamak istemeyiz.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, iyi bir seçimde bulunmanızı sağlar ve analiz gücünüzü yükselticidir. Sağlıklı olanı, olmayandan gayet iyi ayırt edersiniz. Size güven veren, soru işaretleri uyandırmayan kişilerle olmaktan hoşlanırsınız.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz.  Etrafımızdaki gelişmeleri fazlaca incelemeye yol açabilir. Gözümüze bir şey hoş gelmiyorsa eleştirebiliriz. Açık sözlü ve dürüst davrandığımızı düşünürüz. Oysaki bir başkası için bu tartışma konusu olabilir. İstemeden de olsa gerginlik yaşanabilir. Tabii ki boşluk etkisi hepimiz için geçerli. O nedenle birbirimize karşı nazik ve anlayışlı olmakta yarar görüyorum. Eğer gün içinde yeni bir aktivite, planlama veya programın içinde yer almak zorunda kalırsanız lütfen etrafınızdaki insanlara, duruma ve gelişmelere dikkat ediniz.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, kafanızı karıştıran meseleleri, ancak ve ancak gelişimi önemseyerek çözebileceğinizi işaret ediyor. Aşırı duyarlılık yerine, çözümcü olmak, pes etmek yerine mücadele etmek. İşte bunlar sizin gelişim yolunuzdaki rehberinizdir.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler, 22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda ilerleyecek. Çalışma hayatıyla ilgili konularda kendimizi tutamamaya, fikirleri açıklamaktan çekinmemeye yol açabilir. İş arayanlar için bu süreç girişim isteği doğurur. Ancak dikkatli olacağız. Önümüzdeki şartlara iyi bakacağız.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümünde, şartlar bizi olgun hareket etmeye, çevremizle aramızdaki sınırın farkına varmaya çağırıyor. Fiziksel anlamda sağlığımıza özen göstereceğiz.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, iç dünyanızda birçok meseleyi analiz etmenizi sağlayıcıdır. Mantıklı olmaya çalışırsınız. Ancak, bazı gelişmeler, ister istemez duyarlı düşünmenize neden olabilir. Hoşunuza gitmeyen durumları kendi içinizde eleştirebilirsiniz.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Çevremizdeki insanlara, yaşanması muhtemel tersliklere, yanlış anlaşılma veya gecikmelere karşı tedbirli olmakta yarar var. Hani bazen elimizden geleni yaparız fakat istediğimiz sonucu alamayınca, endişeye kapılır hatta öfkeleniriz. Ancak daha sonra anlarız ki, olmaması daha iyiymiş. Ben boşluk süreçlerini bir mola gibi görüyorum. İnsanın içe yönelerek düşünmesi, gözden geçirmelerde bulunması anlamında gayet olumludur.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sizi endişelendiren sorunların esiri olmak yerine, çözüm yolları aramanın fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlatıcı olacağını işaret ediyor.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler, 22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihlerinde Koç burcunda ilerleyecek Merkür, bekar Yay'lar için yeni tanışmaları simgeler. İletişim anlamında fikirlerinizi gayet cesur şekilde öne sürebilirsiniz. Bu haliniz yeni tanışmalarda partner üzerinde epeyce etkili olur. Ancak bir problem varsa, biraz lafımızı bilmemizde yarar var.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, arkadaşlarımıza maddi ve manevi anlamda yardımcı olmaya çalışmanın, bu yöndeki sorumlulukların işaretçisidir. Parasal anlamda kimseye sıkıntımızı dile getirmeyiz. Kendi görüşlerimizi hislerimizi başkalarıyla paylaşırken, onların aksi yöndeki fikirlerini anlamaya çalışmak kolay olmayabilir.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, dostlarımıza destek olmamız, başkalarının ihtiyaçlarına ve toplumsal olaylara karşı duyarlılık göstermemiz yönünde önemlidir. Bir işin veya bir planlanmanın yürürlüğe konmasını sağlar. Gerçekçi oluruz. Sevdiklerimizden, çevremizden yardım görürüz.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasında Ay-Boşluk etkisinde geçecek. Etrafımıza karşı belli bir mesafe koyabilir, samimi davranmayabiliriz. Önemli ve acil işlerimizi halletmek için bazı kişilerden yardım almamız, destek görmemiz zor olabilir. İnsanlar sizden fazla beklentili olabilirler. Benim tavsiyem bu talepleri yerine getirmek için gücünüzü zorlamayınız. Rutin işlerinize öncelik tanıyınız.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bir alanda söz sahibi olmak, bildiğimiz konulara, işlere yönelerek gelişimi merkez almak yönünde olumlu bir etkidir. Bu amaçla bazı kişilerle görüşmede bulunabilir, bir araya gelerek plan ve projemizden söz edebiliriz.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar,  22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda seyrini sürdürecek. Güneş de bu bölgede ilerliyor. Bizler de, yuvamız içerisinde fikirlerimizi bir hayli aktif ve ateşli bir şekilde ifade etmek istiyoruz. İstiyoruz da, bunun ayarını bilmek gerekiyor. Ailemizle, işverenimizle, toplumsal ilişkilerimizle bir bütün oluşturduğumuzu unutmayalım. Dış şartlara bakalım. Öyle alelacele kararlar vermeyelim.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, olayları gereğinden fazla endişeli hatta bazen sanki her şey üstümüze geliyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Etrafımızda olan bitene bilinçli bir şekilde bakmakta, sakin yaklaşmakta zorlanırız. Her şeyin ardında yatan bir başka neden ararız. Bu bakış açısı, bu görünümün doğasında vardır. Ancak bizim de durumları ele alırken bilinçli düşünmeye çalışmamız gerekiyor.

Saat 04:27  çalışma hayatımızda veya genel olarak günlük yaşamda zorlanmaktan hoşlanmadığımızı gösteriyor. Biz gönlümüzce hareket etmek istiyoruz.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında yaptığınız bir şeyi  beğenmeyen kişilerle karşılaşmanız veya sizin de aynı şekilde davranmanız mümkündür. Ne de olsa boşluk etkisi her burç için farklı alanlarda etkili. Bize düşen elden geldiğince dikkatli olmaya çalışmak, anlayış göstermek. Boşluk saatleri içinde insanın kafası bir hayli karışır. Doğru-yanlış, gerekli-gereksiz arasındaki ayrımı yapmak zor olabilir.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu,  iyi bir analiz ve işlerimize odaklanarak gelişim yönünde ivmemiz yükselebilir. Burada önemli olan işimizin gereklerini bilmek ona göre hayatımızı yönlendirerek başarıya ulaşmaktır.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar, 22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihlerinde etkili olacak Merkür-Koç geçişini eğitim, iş, mali konular, çevresel değişimler yönündeki durumlar için olumlu buluyorum. Zihin hızlı çalışıyor. Çözümler de bir o kadar hızlı tespit edilebilir. Ulaşım, haberleşme, bilgi aktarımı, merak edilenlerin öğrenilmesi anlamında işinize yarayabilir. Ancak trafik kurallarına uyalım lütfen.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, enerji düzenli, sağlıklı, verimli olana yönelmemizi sağlayan bir kuvvettir. Dış dünyadaki gelişmeleri titizlikle gözlem altına alırız. O nedenle detayları önemseriz. Yararlı bilgileri, gerçek olan haberleri takip ederiz.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasındaki  Ay boşluk etkisi altında soğukkanlı davranalım. Günü kendimizce planlarken, gecikmeler olabileceğini  mutlaka göz önüne alalım. Yolculuk kararı vermeyelim. Hijyenimize özen gösterelim. İnsanlarla bağlantı kurmakta, derdimizi anlatmakta zorlanıyorsak, üstelemeyelim.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bilginizi yararlı işlerde kullanarak, sıkı çalışarak size güzel kapılar açabilir.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar,  22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda finans konularında etkili olacaktır. Yuvanız-iş hayatınız-ilişkinizle alakalı konularda insanları etkileme, rekabetçi düşünme, aklınıza koyduğunuz bir şeyi yapabilme yönünde bir hayli etkilidir. Para hırsı verir ve insan bir an önce güçlü olmak, hedefine ulaşmak, artık rahat etmek isteyecektir. Bazıları bu dönemde eviyle alakalı harcamalara ağırlık verirken, iş ortaklarınız ve partneriniz parasal konularda size müdahalede bulunabilir, ilişkinizin niteliğine göre siz eşinize mali anlamda yardımcı olabilirsiniz. Ancak ipler genelde sizin elinizdedir. Yeni bir yere yerleşim, ailevi konularda yapılacak değişimler, paraya endeksli olabilir. Gücünüz nispetinde hareket etmekte yarar vardır.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizi görüş farklılığımıza göre ele almaya neden olur. Bizim baktığımızda bir insanda önem verdiğimiz kriterler, belki de çevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hoşgörüyle karşılamak kolay değildir. Zaten bu görünüm, çevrenin üzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, her türlü konuda titizlikle hareket etmenin, işlerimizi düzenlemenin, sağlıklı, verimli ve gerekli olana yönelmenin işaretçisidir. Bazı durumlara, insanlara karşı eleştirel tarzda yaklaşabiliriz. Daha iyisi neden olmuyor, neden bazı şeyler istediğim gibi gelişmiyor diye içimizden geçirebiliriz, düzelmesini isteriz.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında herhangi bir konuda değişiklikte bulunmak,  önemli kararlar vermek, incelemeden tamam demek yanlıştır. Bunun yerine, rutin işlerimize yönelelim ve karşımıza çıkabilecek aksiliklerin bilincinde olalım. Meditasyon, nefes kontrolü, içe yönelme, ibadet, zikirle uğraşmak bu süre içinde rahatlatıcı olduğu gibi, bizi gereksiz saplantı, kuşku, endişe, kıskançlıklardan uzak tutabilir. Bu yönüyle gayet faydalıdır.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, geleceğin hayali değil, bilhassa gerçekçi şekilde iyi tahlil yapılarak kurulabileceğini söylüyor. Buna göre hareket etmek ve duruma bakmak lazım.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-22,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar,  22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda finans konularında etkili olacaktır. Yuvanız-iş hayatınız-ilişkinizle alakalı konularda insanları etkileme, rekabetçi düşünme, aklınıza koyduğunuz bir şeyi yapabilme yönünde bir hayli etkilidir. Para hırsı verir ve insan bir an önce güçlü olmak, hedefine ulaşmak, artık rahat etmek isteyecektir. Bazıları bu dönemde eviyle alakalı harcamalara ağırlık verirken, iş ortaklarınız ve partneriniz parasal konularda size müdahalede bulunabilir, ilişkinizin niteliğine göre siz eşinize mali anlamda yardımcı olabilirsiniz. Ancak ipler genelde sizin elinizdedir. Yeni bir yere yerleşim, ailevi konularda yapılacak değişimler, paraya endeksli olabilir. Gücünüz nispetinde hareket etmekte yarar vardır.

Saat 04:07 Ay-Satürn görünüm etkisinde, hoşgörülü davranmak kolay değildir. Eleştirilere gelemeyiz. Ancak problemleri olgunlukla çözmek zorundayız.

Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, düzgün, seviyeli, sağlıklı ilişkilere verdiğimiz önemin göstergesidir. Bu enerji, yeni bir iş ortaklığı veya yeni bir ilişkinin işaretçisi olabilir. Bugün biriyle buluşabiliriz. Titizlikle gözlemleriz. Eğer ilişkimiz varsa, partnerimizin bizimle ilgilenmesi, önemsemesi hoşumuza gider.

Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasında Ay boşluk etkisi altında geçecek. İlişkide taraflar birbirini anlamakta zorlanabilir. Biriniz fazla anlayışlı davranırken, diğeri olayları büyütebilir. Oysaki sakin olunmalı, içinden çıkamadığımız meseleleri en azından bugün çözmeye kalkışmamalıyız. İçe yönelmekte yarar görüyorum. Arınmak için, meditasyon, yoga, ibadet, zikir çalışmaları, resim, müzik, kitap okumak rahatlatıcı olabilir.  Partnerinizin dengesiz tavırları, çıkışları veya tümüyle ilgisiz yaklaşımları gün boyu canınızı sıkabilir.

Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişkinin ilerisi adına gelişimi için, her iki kişinin de üstüne düşeni yapması gerekliliğidir. Ilımlı yaklaşımlar, şu anki duruma odaklanarak çözüm bulmak gayet doğrudur.

Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

 

 

Son Güncelleme: 22 Mart 2016 07:09

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell