Günlük Burç Yorumları - 21/03/2016

  • 21 Mart 2016 01:01
  • 650
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 21/03/2016

Koç Burcu

Sevgili Koçlar 20 Mart -19 Nisan tarihleri arasında burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek Güneş genel anlamıyla her sene olduğu gibi bu dönemde yaşam gücünüz, kendinizi dış dünyada ifade etmeniz ve kişisel meseleler için yoğun bir enerjiye sahip olmanız açısından destekleyicidir. Kim olduğunuzu dış dünyada ifade etme arzunuz, kendinize olan güven duygunuz yükselir. Özgürce karar verirsiniz. Fiziksel açıdan kuvvetlenir, kendinizi zinde ve sağlıklı hissedersiniz. İlgi odağı olursunuz. Liderlik gücü kazanırsınız. Aktif ve girişimci yanlarınızın fazlasıyla ön planda olması, cesaretle yol almanızı sağlar. Aşk evinizin yöneticisi olan Güneş, burcunuzda ilerlediği sürelerde, sizi çekici kılar. Karşı cins üzerinde etkili olursunuz. Flört etmek, kısa maceralar yaşamak hoşunuza gider.

Saat 19:39 Ay-Başak burcu geçişi Pazar gününe denk geldiği için, genel olarak hepimizin rahatlamaya, kendimizi iyi hissetmeye ihtiyacımız vardır. Kişisel bakımımızı sağlığımızla alakalı işlerimizi gündüz saatlerinde halledebiliriz. Sözgelimi manikür, pedikür, saç boyatmak gibi. Masaj hakikaten rahatlatıcıdır. Evcil hayvanlarımıza zaman ayırabiliriz. Önemli olan biraz moralimize iyi gelecek bir şeyler yapmaktır. Yorgun zihnimiz ve bedenimizin dinlenmeye ihtiyacı var.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşumu gayet olumlu buluyorum. Çünkü Balık burcunda yücelen Venüs ile yönettiği burçta olan Neptünün  el ele vermesi, susamış topraklara yağmurun bereketli bir şekilde yağması gibi, sıkıntılı gönlünüzü rahatlatıcı, inancınızı güçlendirici ve kendinizi sevilmeye değer bulmanızı sağlayıcıdır.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Koç burcu döneminde bir şeyler ortaya koymak, uygulamak istersiniz. Ancak bunları dışarıya sunmakta güçlük çekebilirsiniz. Elden geldiğince bilinçli ve mantıklı bir şekilde hareket etmek, inancınızı ayakta tutmak ve olan bitene bakmak gerekir. Gizli ve bilinmeyen bazı düşmanlıklarla karşılaşmak olasıdır. Bütün bunların farkında olarak çevrenizde bulunan insanlara dikkat etmeli, özel ilişkiniz dahil olmak üzere size ait önemli şeyleri güvenmediğiniz insanlarla paylaşmamalısınız. Sizi tedirgin eden veya kafanızın içini kurcalayan konularda lütfen hoşgörülü ve ılımlı davranmaya çalışınız. Öfkenizin sizi esir almasına izin vermeyin. Bu dönemi kendinizi gözden geçirme anlamında kullanabilirsiniz.  Sağlığınıza mutlaka özen göstermelisiniz. İhmal edilmiş rahatsızlıklar kendini hatırlatabilir. Çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde aceleci kararlar vermeyiniz.

Saat 19:39 Ay-Başak burcu geçişinde, çocuklar,  aşk hayatı ve genel olarak her konuda seçkinliği önemsersiniz. Sakin bir şekilde yaşadığınız ilişkiyi ve olayları gözden geçirebilirsiniz. Aşkta seçiciliğiniz ön plandadır. Sütten ağzı yananın, yoğurdu üfleyerek yemesi misali öyle kolay kolay kimseye mavi boncuk dağıtmayacağınız gayet açıktır.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu,  her türlü sanatsal ve yaratıcılık anlamındaki işlerini kolaylaştırıcı, ilişkilerini ve maneviyatı güçlendirici bir etki yaratarak huzur ortamı sağlıyor.  Bu kavuşum sizin birebir kendinizle,  yaşadığınız dünya ile, çevrenizle temasınızı güçlendiriyor. Sevilmenizi, takdir görmenizi, aşkla bütünleşmenizi destekliyor. Karşınıza şefkatli, ılımlı insanları çıkarıyor. İdeallerinize uygun bir şekilde hayatınızı ele alarak, bütünün içindeki  yerinizin farkına varmanızı sağlıyor.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-20,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, yeni hedefler belirleyeceğiniz zamandır. Koç burcu zamanları tabiatın uyanışı ve hayatın canlanması demektir. Bu enerji altında İkizler aktif gücünü açığa çıkararak mücadeleci kimliğini ön plana alarak hırsla başarıya odaklanabilir. Böylece hem moraliniz hem de fiziksel gücünüz yerine gelmeye başlar.  Bu süreçte, yeni bir adım atma yönünde güven duygunuz tamdır. Ancak şartlara da bakmakta yarar görüyorum. Düşüncelerinizi öne sürerken, başkalarının farklı düşünebileceğini de göz önüne alınız. İlişki ve çocuk sahibi olma gibi konularda ise aceleci davranmayınız. İyice bir düşününüz.

Saat 19:39 Ay-Başak burcu geçişinde, dikkati çekmek için, duygu sömürülerinde bulunan kişilerin yakın çevrenizde hatta yanı başınızda olması sinir bozucu gelebilir. Aslında sağlıklı bir diyalog için elinizden geleni yaptığınızı düşünürken birilerinin dinlemediğinizi söylemesi her şeye tuz biber olabilir. Oysaki siz, karşınızdaki kişi leb demeden leblebiyi anlayacak kadar zeki insanlarsınız.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu insanın kendiyle, bütünün içindeki yeriyle olan temasını güçlendiren, endişeden uzaklaştıran, tüm benliğinizin derinliklerini kötülüklerden arındıran, temizleyen güçlü bir yansımadır. Gerilimi azaltır, geçmişi daha ılımlı bir şekilde ele almanızı sağlar. Ben bu kavuşumu, suyun içindeki nilüferlere benzettim. Öyle narin, öyle güzel ve öyle alımlı. Dilerim hayat size huzur bahşetsin. Fedakarlıklarınız size iyilik ve güzellikler olarak geri dönsün.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-20,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, kariyer hayatınız, toplum içindeki konumunuzu belirleme yönünde destekleyici son bir süreçtir. Bu dönemi olumlu yönde değerlendirmek için hedeflerinizi gözden geçiriniz. Koç burcunda ilerleyen bir Güneş, ileriye atılarak kendinizi ifade etmek anlamı taşır. Belirli bir alanda odaklanarak, girişimci düşünerek kafanızın içindekileri yürürlüğe koyabilirsiniz. İş değişimi,  özgür çalışmak, kendi işinizi kurmak gibi konularda ben bu dönemde her şeyi enine boyuna düşünmenizi tavsiye ediyorum. Evdeki huzurunuzu mutlaka önemseyiniz. Çünkü işinizdeki verimlilik biraz da buna bağlı.

Saat 19:39 Ay-Başak burcu geçişinde, olaylara, insanlara bir fotoğrafçının karesinden bakmaya benzer. O kadar dikkatli hareket edersiniz ki, gördüğünüz en ufak bir pürüz anında gözünüze çarpar. Her şeyi sınıflandırırsınız. Şu güzel, bu çirkin diyerek en güzeli elde etmek istersiniz. Çünkü mükemmelin peşindesinizdir. Zaman alıcı işlerden, zorunluluklardan bugün hoşlanmayacağız. Elden geldiğince, bedenimizi ve ruhumuzu dinlendirmek gerekiyor.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu, inancınızı, maneviyatınızı, hayata olan direncinizi yükseltir. Eğitimden yerleşime, fiziksel gelişiminizden kendiniz adına gerçekleştirmek istediklerinize kadar her alanda iç görü kazandırır. Engellerin üstesinden gelebilmeniz, yeteneklerinizi keşfedebilmeniz için size destek olur.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-20,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş süresince kendinizi güçlü bir şekilde dışarıya yansıtmanız anlamına geliyor. Güneş canlılığımızdır, sağlığımızdır, ifade gücümüzdür, güven duygumuzdur. Koç burcu geçişleri siz Aslanların eğitim hayatınızdan ticari yaşamınıza, uzak yerlere seyahatlerinizden çevre girişimlerinize kadar tüm konularda etkilidir. Bu dönemde kendinizi bu konularda aktif hissedeceksiniz. Yenilik yapmaktan yana olacaksınız. Şehir veya ülke değiştirebilir. Oturduğu yerden başka bir yere taşınmayı düşünebilirsiniz.

Saat 19:39 Ay-Başak burcu geçişinde, kusursuz, mükemmel olanı istersiniz. Sanki kurulmuş saat gibiyizdir. Her durumu kontrol ederek, hataları önüne geçebileceğimizi düşünürüz. Tabii ki bu hali abartmazsak sorun yok. Düzene kavuşturmak, temizlemek, ayıklamak, pürüzleri gidermek bu enerji sayesinde daha kolaydır. Ancak tatmin olmakta zorlanabiliriz. Her şeyi iyi yaptığımız halde birileri kusur bulacak diye endişelenebiliriz.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu, kafanızı kurcalayan bazen kendinizi çaresiz hissetmenize neden olan meseleleri, gizli ve saklı sıkıntılarınızı, fedakarlıklarınızı,  en derin duygularınızı, güçlü ve zayıf yanlarınızı,  kendinizi ve hayatı yargılamadan ele almanızda destek olur.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-20,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, finansal konular, paylaşımlar, iş ortaklıkları, borç ve alacak meseleleri üzerinde dikkatli olunması gereken süreçtir. Son zamanlarda bazıları, iş ortaklığında problemler yaşarken kimileri, anlayışsız veya bencil bir eş, iş ortağı nedeniyle mali ve manevi anlamda zorlanıyor. İşte Koç burcunda ilerleyen Güneş, bu meseleler üzerindeki belirsizliklerin, zaman olgusunu mutlaka göz önüne alarak düşünmeniz gerektiğini işaret ediyor. Bu dönemde dikkat edilmesi gereken nokta, riskten uzak durmanızdır. Önünüzü göremediğiniz, size zarar veren kim veya ne varsa bunları tekrar gözden geçiriniz. Maddi konularda da lütfen hesabınızı biliniz.

Saat 19:39 burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, hem mantıklı düşünmenin hem de hesabı bilmenin göstergesidir. Her bir ayrıntıyı gözden geçirmenizin asıl nedeni, kendinizi güvende hissetmek içindir. Çevrenizdeki aksaklıkları çabucak fark ettiğiniz için, bunları derleyip toparlayacak bir şey yapmaya gayret edersiniz. İnsanlara destek olmaya ve onların ihtiyaçlarını gidermeye çalışırsınız. Kimseye bir iş buyurmadan, yapılması gerekenleri tek başınıza halledersiniz. Yiyecek, barınma, sağlık gibi işlerinize özel önem verirsiniz.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu gayet olumludur. Aşkı yüceltir, ruhsal anlamda rahatlatır. Partnerinizin hayatınızdaki yerini, önemini, hayallerinizi, en derin isteklerinizi, duygularınızı iç görünüzü ve maneviyatınızı  yükselterek  ele almanızda rehberlik eder.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-20,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, ilişkilerde test süresi anlamına geliyor. Partnerinizle sanki birbirinize ayna tutmuş gibi, aranızdaki benzerlikleri veya farklılıkları tespit edeceksiniz. Burada önemli olan hem adil ve tarafsız bir şekilde beraberliğinize bakmak hem de düşünmeden kararlar vermemektir. Aranızdaki sorunları, sevgi-saygı-güven olguları çerçevesinde ele almak lazım. Kişisel anlamda karşı taraf bu tarihler arasında baskın kimlikte olabilir. Kendi arzu ve isteklerini ön planda tutabilir. Size muhalifmiş gibi davranabilir. Bunlara da dikkat edelim. İlişkisi olmayanlar, bu süreçte karşılaştıkları kişinin, kendinden emin hallerinden etkilenebilirler. Bu her ilişkinin başında olduğu gibi kişiye cazip gelse de, biz en başında birbirimize karşı açık ve dürüst yaklaşımlara, öncelikle birbirimizi tanımaya önem verelim.

Saat 19:39 Ay-Başak burcu geçişinde, yaşadığınız ortamı  güzelleştirmek veya düzenlemek istersiniz.  Bugün çalışmak zorunda kalan Teraziler varsa, keyifsizdirler. Enerjinizi ılımlı bir şekilde kullanmanız gereken bugün, detaylardan sıkılırsınız. Mümkün olduğunca, çok önemli konularda karar vermek yerine beklemede kalmak faydalıdır. Bazen çevrenizdeki insanların boş şeylerin peşinde koştuklarını gördüğünüzde, -Acaba birileri benim kıymetimin farkında mı diye düşünebilirsiniz.

Saat 19:45 Venüs-Neptün şifalandırıcıdır. Endişelere neden olan, sizi zayıf ve güçsüz bırakan, bağımlılıklarınızdan kurtulmanızı sağlayabilir. İş ilişkilerinizi, çalışma yaşamınızı düzene kavuşturacak gelişmeleri işaret edebilir. Size tavsiyem yorgunluk, beslenme, aşırı endişe, sürekli kafanızı bir şeylere takmaktan uzak durun. Kendinize hobiler edinin.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-20,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş etkisi altında, iş hayatınızda kendinizi kabul ettirmek, sıkı çalışmak ve bulunduğunuz alanda güçlü olmak arzusu duyabilirsiniz. Bunlar tabii ki olumludur. Ancak bu geçişte dikkat etmeniz gereken nokta, aceleci kararlar vermemektir. Sabırsızlık, yaptığınız işten çabuk sıkılmak, yeni bir şeyler yapayım derken yanlış kararlar vermek mümkündür. O nedenle lütfen şartları iyice gözden geçiriniz. İş ortamında agresif davranmayınız. Plan ve projelerinizi akıllıca bir daha ele alınız. Detayları es geçmeyiniz. Eğer alternatifiniz güçlü değilse, mevcut işinizi değiştirmeyiniz.

Saat 19:39 Ay-Başak burcu geçişinde, sahip olduğunuz değerler önemli. Eğer aşıksanız ve karşılığı varsa gün boyu mutlusunuzdur. Paranız varsa, istediğiniz bir şeyi alıyorsanız, huzurlusunuzdur. Birileri sizi dinliyor ve hak veriyorsa mutlusunuzdur.  Tam tersi bir durumda, sürekli bir şeyleri analiz edersiniz, sorgularsınız, neden-niçin sorularına cevap ararsınız.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu olumlu ve iç gözlem gücünüzü yükseltici bir etki olarak görüyorum ve faydalı buluyorum. Şefkat, duyarlılık, hoşgörü, sevgi, yaratıcılık gibi olguları öne çıkartıcı, aşkla buluşmanızı sağlayıcı, derinliklerinizde saklı duran güzelliklerin ortaya çıkmasında destekleyici bu kavuşumun sizlere olumlu yönde güzellikler getirmesini diliyorum. Çaresizlikleri, endişeleri, kafa karışıklığını, yetersizlik duygularınızı biraz da kendiniz çabalayarak, ideallerinize sahip çıkarak siz ortadan kaldırabilirsiniz. Her şeyde sende gizli derim daima. Evet bizde gizli.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-20,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında etkili olacak Güneş Koç burcu seyir döneminde, kendinizi özgür bir şekilde ifade etmekten yana olacaksınız. Zevk aldığınız ne varsa onu yapmak isteyeceksiniz. Enerjiniz gayet yüksek. Aşk hayatınızla ilgili alanda etkili olacak bu geçiş, karşı cinsi etkilemek yönünde size şans vericidir. Ayrıca mücadele gücünüz yüksektir. Yeni tanışmalar, yeni heyecanlar, hayatın farklı yanlarını yaşamak arzunuz yoğun olacaktır. Eğlence, spor ve aktivitelerde sizi görebiliriz. İnsanlar sizi ilgiyle izleyebilirler.

Saat 19:39 Ay-Başak burcu geçişinde, kendi içimizde huzuru  sağlamak için neler yapabiliriz. Gereksiz endişelerden uzak durup, hayatla bağımızı güçlü tutmalıyız. Evimiz, ailemizle ilgili konularda düzenlemelerde bulunabiliriz. Ailemize yardımcı olabiliriz. Analiz ve gözlem gücümüzün yüksek olduğu bugün, neye ihtiyacımız var, neler eksik bunları gözden geçirerek elde etmeye çalışabiliriz.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu, sizin en özel ve en mahrem olarak gördüğünüz tüm meseleleri büyük bir olgunlukla, biraz da manevi açıdan ele alarak, hoşgörülü bir şekilde devre dışı bırakabilmenizi sağlar. Özellikle ilişki meselelerinde bu fazlasıyla  öne çıkar. Kişi affetmeye hazırdır. Tabii ki ben gerçekçi düşünmeyi de ihmal etmeden bunu yapmanızı tavsiye ederim.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-20,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş süresince yuvadaki huzur, güvenlik ve bütünlüğün sağlamasına özen gösterilmesi gereken zamandır. Tartışmak ve huzuru bozmak yanlıştır. Gergin tepkilerde bulunmak, insanlarla aranızda gerilime yol açabilir. Eğer eviniz, ailenizle ilgili bir yenilik düşünüyorsanız öncelikle iş şartlarınız buna uygun mu, doğru olur mu bir bakmak lazım. Aileleriyle yaşayanların da birlik ve beraberlik içinde hareket etmelerinde fayda var. Başka bir şehre yerleşme veya başka bir eve taşınmak gibi değişimler gündem maddenizde yer alabilir.

Saat 19:39 Ay-Başak burcu geçişinde, huzur ve mutluluğun ancak sizin kendinize duyduğunuz güvenle alakalı olduğunu vurguluyor. Sandığınız kadar güçsüz olmadığınızı biliniz. Buna inandığınızda her sorun gözünüzde kendiliğinden çözülür ve siz tüm enerjinizle hayatı kucaklarsınız.  Kendinize inanmanın, tanımanın, amacınızın farkında olmanın son derece önemli olduğunu bilmekte yarar var.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşumu şifalı buluyorum. Hatta bir çok meselenin manevi gücümüzün yükselmesi sonucunda daha kuvvetli bir şekilde ele alacağımızı düşünüyorum. Yeteneklerinizi değerlendirmenizi, sevginin en saf halini kucaklamanızı, iç dünyanızda endişeleri bir yana bırakarak hayata sarılmanızı sağlayabilecek bu kavuşumun tüm Oğlaklar için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-20,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş size hem girişimde bulunma gücü sağlıyor hem de kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenizde yardımcı oluyor. Devam eden ilişkinizde ipleri elinizde tutmanızı sağlıyor. Bu zaman dilimi içinde kimsenin etkisi altında kalmadan, kararlarınızı uygulamak isteyeceksiniz. Genç ruhlu veya genç yaşta kişilerle daha iyi anlaşabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bu devrede, oldukça hevesli ve coşkunsunuz. Kovalar için özgürlük kavramı ve hızlılık son derece önemlidir. Bu süreç yeni ilişkiler, yeni girişimler değişimler anlamında gayet önemli.

Saat 19:39 Ay-Başak burcu geçişinde, önemsenmeyen, göz ardı edilen ne varsa gelip karşımıza oturur ve bunları çözmelisin diyerek kendini hatırlatır. Sizin değer vermediğiniz, umurunuzda olmayan bir sürü şeyin, sizi yönetimi altına alması keyfinizi oldukça kaçırmaktadır. Fakat elinizden bir şey gelmediği için, sanki istekliymiş gibi yerine getirmektesiniz. İşte bu sizin ilkelerinize oldukça ters düşmektedir. Bütün gün hissedilen bu duygu kimi anlarda her şeyi elinizin tersiyle itmenize neden olabilir.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu şifalandırıcıdır. Yetersizlik duygusunu ortadan kaldıran, manevi anlamda size güç kazandıran ideallerinize sahip çıkmanızı sağlayan bu olumlu enerjinin ilişki ve kazanımlar anlamında size faydalar getirmesini diliyorum.

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-20,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, 20 Mart saat 06:30-19 Nisan saat 18:29 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, siz Balıkların parasal konularda hızlı kararlar vermeniz, aktif hareket etmeniz anlamına gelse de, ben etraflıca düşünmenizden yanayım. Lütfen harcamalarınıza dikkat ediniz. Kredi çekmek, borçlanmak, daha fazla kazanayım diye aceleyle hareket etmek yanlış olabilir. İzlediğiniz yolun doğruluğundan emin değilseniz daha dikkatli olmakta yarar görüyorum.

Saat 19:39 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, inatlaşa hiçbir şeyin çözülmeyeceğini hatırlatıyor. İlişkide bütüne değil, ayrıntılara önem veriliyor.  Güzelliklerin değerini bilen Balıklar için paylaşım, sevgi, empatide bulunmak önemli. Partnerin de buna gönüllü olması lazım. Eğer bu varsa, huzurlu olabiliriz. Kaldı ki, birazdan açıklayacağım Venüs-Neptün kavuşumu olumludur. Problem varsa, bunun şimdilik kaydıyla rafa kalkması anlamına gelir.

Saat 19:45 Venüs-Neptün kavuşumu, hayallerin, ideallerin, iç gözlem yoluyla kendinize yol alışın belirticidir. Bugüne dek yaşananları güçlenen maneviyatınızla farklı bir pencereden gözlemlemenizde size yardımcıdır. Aşkın saf halini, sevmenin güzelliğini, inanmanın kuvvetini ruhunuzda hissetmenizi sağlarken, size özel yeteneklerinizi şifa ve bilgelik anlamında insanlara sunmanızda rehberlik edicidir. Maneviyatı güçlendiricidir.  

Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Son Güncelleme: 21 Mart 2016 01:01

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell