Günlük Burç Yorumları - 19/03/2016

  • 19 Mart 2016 19:20
  • 500
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 19/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar Cumartesi günümüz Ay-Aslan burcu geçiş etkinliği altında başlıyor. Bir yandan özel ihtiyaçlarınız, diğer yandan zorunluluklarınız dolayısıyla gün boyu  hızlı ve aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Her sözünüzde ve davranışınızda doğal yapınızda bulunan özgürlük göze çarpar.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, yeteneklerimizi değerlendirmede ve istediğimiz alanda başarılı olmada yardımcıdır. İnsanları etkilemek, takdir edilmek, farklı biri olduğumuzu göstermek isteyeceğiz. Bunu fazlasıyla arzulayacağız. Önümüzdeki yolu göreceğiz. Bilgimizi, tecrübemizi fikirlerimizi, davranışlarımızla dışarıya yansıtacağız. Bizi neyin mutlu ve güçlü hissettirdiğini anlayacağız. Başkalarıyla iletişimde bulunarak güçleneceğiz, takdir edileceğiz.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasındaki Ay-boşluk etkisinde  aşk hayatınız, çocuklarınız, spekülasyon, eğlence kısaca hayatı güzel algılamanızı sağlayan  konularda  kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sanatsal çalışmalar için olumludur. Ancak yeni bir karar vermeden önce her türlü konuda iyice düşünmekte yarar var. Duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar  Cumartesi gününe dün olduğu gibi Ay-Aslan burcu seyriyle adım atıyoruz. Bu enerji,  insanlar üzerinde etkili olmanızı sağlayıcıdır. Ağırlığınızı hissettirirsiniz.  Birisi canınızı sıktı veya size baskı uyguladı diyelim. Karşınıza geçip, ben böyle düşünüyorum geri adım atmaya da niyetim yok diyerek tavır alabilirsiniz.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, her ne olursa olsun ortaklaşa bir yaşamın gereği olan kararların veya gelinen durumun dikkatlice gözden geçirilmesidir. Akılcı düşünme vaktidir. Her şeyi iyice hesap etmeden gerginlikle verilen kararın pişmanlığı zor olur.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasındaki  Ay-Boşluk etkisinde, ince eleyip sık dokuruz. Neden böyle oldu diye, hem kendimize hem de çevremizdeki insanlara yüklenebiliriz.  İllaki her şey mükemmel olmalı diye düşünürüz ve bizi haklı bulmalarını isteriz. Evimiz, ailemiz, iç dünyamızda ve  her konuda baskın tavırlı oluruz.  Tabii ki bu halimiz önce bizi, sonra da etrafımızda bulunan kişilerle ilişkimizde sorun yaratabilir.  Boşluk süresince hislerimizle, arzularımız ve isteklerimizle bir hayli meşgulüzdür. Toplumla birebir alakalı işlerinizde temkinli, iletişim konularında hoşgörülü olmanız halinde, günü stresten uzak geçirebilirsiniz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler dünden bu yana etkili olan Ay-Aslan burcu seyriyle Cumartesi gününe merhaba diyoruz. Bu enerji ateşli, aktif bir şekilde kendinizi   ifade ederek, bulunduğunuz alanda sözünüzü dinletebilmeniz, duruşunuzla diğerlerine göre göz doldurmanızı, öne çıkmanızı sağlar.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, partnerinizin veya ilişki meselelerinde her iki tarafın da kendi isteklerini olgunlukla ifade etmelerinin yararlı olacağını gösteriyor. İş konularında da durum böyle.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasındaki  Ay-Boşluk etkisinde, kardeşlerimizle olan bağlantımızda hakim kişi rolü üstlenebiliriz. Bir hatalarını gördüğümüzde baskınlı kurarız. Bu zaman dilimi içinde, düşünceleriniz ve çevrenizle alakalı her türlü girişim konusunda mantıklı davranmanız ve kendinizi ifade edebilmeniz zor olabilir. Sizi birilerinin farklı algılaması veya sizin başkalarını yanlış algılamanız mümkündür. Sözlü ve yazılı ifadeniz kısıtlanabilir. Herhangi bir duruma kızdığınızda tepkiniz fazla sert olabilir. Böyle anlarda  başkalarının da bakış açılarına, görüşlerine bir kulak verelim.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler  Ay-Aslan burcu geçişinin ikinci günündeyiz. Bu enerji, hem kendinize güvenmenizi  hem de olayları kontrol altında tutabilmenizi  destekleyicidir. Tabii ki bazı durumlar zamana gebe olabilir.  Bir çıkış yolu bulmakta çektiğiniz zorlukların da tabanında zaman faktörü direkt olarak baskın bir rol oynayabilir. Eğer  sırf bu yüzden bazı durumlara  susmak zorunda kalıyorsanız biraz daha sabırlı olunuz.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, sorumluluk bilinciyle hareket edilerek, iş hayatında ve kazanç getirici işlerde duruma olgunlukla bakılmasında etkili olur.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasındaki  Ay-Boşluk etkisinde, bizim için kıymetli olan değerlerimize bir hayli düşkün oluruz. Şu şöyle olmalı, bu böyle yapılmalı diye kaideler belirleriz. Eğer birileri veya bir nedenle işler yolunda gitmezse sıkılırız. Para ve kazanç sağlayıcı her şeyi önemseriz. Ancak, maddi ve manevi anlamda risk altına gireceğimiz kararlardan kaçınalım.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar Cumartesi günümüz dün olduğu gibi burcunuz üzerinde  geçişini sürdüren Ay etkisi altında olacak. Çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz. Her konuda liderlik gücünüzü göstermek hoşunuza gidebilir. Sizi görenler veya sizinle olanlar kendinize has olan havanız karşısında etkilenebilirler.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, bizi bir miktar hizaya getiriyor. En azından sınırlarımızın farkında olmamızı sağlıyor. İllaki diretmek yerine, karşımızdaki kişinin ne söylediğini ve ne istediğini anlamaya çalışırız.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasındaki  Ay-Boşluk etkisinde bazı kişilere anlayış göstermekte zorlanırız.  Kendimizden yana düşünebilir, başkalarına veya haksızlıklara karşı tepkili davranabiliriz. Bir meseleyi inatçı bir şekilde savunabiliriz. Esnek düşünmediğimiz için, farklı görüşlere tahammül göstermeyiz. Ben boşluk etkisi altında kişisel bakımınızla ilgili işlemleri uygun görüyorum. Ancak yenilik, değişim anlamındaki kararlar için uygun görmemekteyim. Fiziksel açıdan enerjiniz düşük olabilir. Ay burcunuz üzerinde boşlukta olacağı için,  hangi konuda kendimizi daha güçlü ifade etmek istiyorsak, o konular hakkında bilgilenelim, okuyalım, öğrenelim. İlişkilerimizde baskın tavırlar sergilemeyelim.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar Cumartesi gününe,  dünden itibaren etkili olan Ay-Aslan burcu geçişiyle merhaba diyoruz. Kendi bildiğiniz  şekilde düşünmekten ve kabul edilmekten yanasınız. Sizi destekleyecek, güven duygunuzu yükseltecek insanlara veya gelişmelere ihtiyacınız gayet yoğun. Sanatsal aktiviteler için bu enerji birebirdir. Yarım kalan işlerinizi bitirirsiniz.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, başkalarının bizi değerli bulmasını, önemsemesini istediğimizin işaretçisi. Bu nedenle hırslıyız ve duygularımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz. Özellikle istemediğimiz bir şeye zorlandığımızı, kısıtlandığımızı, reddedildiğimizi, önemsenmediğimizi düşünürüz. Oysaki bu bizim hissettiğimiz bir şey olabilir.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasındaki   Ay-Boşluk etkisi altında, şartlar bizi zorluyorsa ve bir de hayal kırıklığı yaşatıyorsa dışa karşı gardımızı alabiliriz. En hoşumuza gitmeyen şey de, belirsizliktir. Beklemek, ne olup bittiğini bilmemek bu saatlerde bizi rahatsız edebilir. Ancak bunun hayrımıza olabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyelim. Hani bazen, iyi ki şöyle olmamış, iyi ki adım atmamışım deriz ya. Boşluk etkisini de böyle bir açıdan ele alalım. Biri işimize karıştığında, canımızı sıktığında şöyle bir dik durup, -Ne söylemeye çalışıyorsun diyerek kendisine gelmesi gerektiğini hatırlatırız.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler cumartesi günümüz,  dün itibariyle Aslan burcunda ilerleyen Ay etkisinde başlıyor. Hayatın güzelliklerini, sosyal yaşamın insana kattığı mutluluğu, güven içinde yaşama arzumuzu yüreğimizin derinliklerinde çok daha yoğun hissedebiliriz. İlişkimizi  önemseriz ancak önemsenmeyi de isteriz.  Sevgimizi cömertçe karşınızdaki kişiye  ifade edebiliriz ancak takdir edilmeyi de bekleriz.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü olumlu bir etkidir. Neyi istediğinizi ve hangi yolun sizin için tatmin edici ve doğru olacağını işaret eder.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39  arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde ılımlı davranmak yararlıdır.  Bu zayıf olduğunuz anlamına gelmez. Sadece zamanı olumlu değerlendirmek için yapılması gereken budur. Kişisel bakımınız, rutin kontrolleriniz, yarım kalan işleriniz, çocuklarınızla alakalı konular, sanatsal anlamdaki çalışmalar bu saatler arasında faydalıdır. Daha önceden yaparım diyerek ertelediğiniz evinizle alakalı bir iş varsa onu da yapabilirsiniz.  Ancak,  üzerinde düşünmeden, hesap yapmadan yenilik anlamında bir karar vermeyiniz. Evde bulunanlar boşluk süresince  film izleyebilirler,  müzik dinleyebilirler, kitap okuyabilirler, evlerin gereksinimi için rutin alışverişlerde bulunabilirler. Saç bakımı ve güzelleşme için, boşluk saatleri gayet yararlıdır.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler Cumartesi gününe Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyoruz. Dünden bu yana etkili olan bu geçiş, sanatsal aktiviteler, kendinizi öne sürerek başkalarına kabul ettirme geri adım atmama, direnme anlamında sizi güçlü kılıcıdır. Bildiklerinizi söylemekten sakınmazsınız. Başkaları üzerinizde baskı kursa da, alttan almaya hiç niyetiniz yoktur. Bu bir güçlü maskedir ve inandığınız yoldan gideceğinizin işaretçidir.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, size dayanıklılık ve kararlılık gücü verir. Finansal konularda taleplerinizin karşılık görmesi için dayatırsınız. Sizi kimsenin durdurması, hafife alması mümkün değildir.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aile büyükleri başta olmak üzere sizden yaşça büyük kişilere  karşı ılımlı davranmak gerekiyor. Bir büyüğünüzle bir araya gelebilirsiniz. Eski ancak pek hoş olmayan meseleler  üzerinde konuşabilirsiniz.  Ancak ben tavsiye etmiyorum. Daha ziyade, huzur verici ve bütünleştirici yönde hareket etmekte yarar var. Boşluk etkisi altında yeni bir karar vermek, karar değişikliğine gitmek uygun olmaz.  Bilakis gözden geçirmelerde bulunmak gayet yararlıdır. Bu zaman dilimi içinde, ya tümüyle olayları kendi kontrolünüz altında tutmak istersiniz veya  akışa bırakırsınız. Aslında yapılması gereken de, ikinci tercihtir.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar,  Cumartesi günümüz Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Bu enerji sayesinde kendinizle ve etrafınızla gayet barışık olursunuz. Çocuksu yanlarınız ortaya çıkar. Başkaları tarafından sevilmek, el üstünde tutulmak istersiniz. En azından hayatın size güzellikler sunmasını,  çelişkide kaldığınız noktaların aydınlığa kavuşmasını beklersiniz.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, ilgilendiğiniz iş, proje, eğitim, görüşmelerde sizi dayanıklılık, girişim, var olan sorunları çözüm, alanında deneyimli kişilerle karşılaşma, fırsatları değerlendirme anlamında güç vericidir.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, bütçenizi aşmayan planlamalarda bulunabilirsiniz.  Ayrıca ailenizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmaya çalışmanız lazımdır. Özellikle gençlerin bu konularda sorunları olması doğaldır. Büyüklerinizle ılımlı bir şekilde konuşmanız, size ihtiyaç duydukları konularda yanlarında olmanız birbirinizi daha iyi anlamanızda destekleyici olabilir. Henüz yeni tanıştığımız kişilere de dikkat edeceğiz. Kimdir, neyin nesidir diye incelememizde yarar var. Başlangıç anlamındaki iş ve uygulamalardan kaçınalım. İletişim, ulaşım,  haberleşme, yakın çevrenizle alakalı  konularda tedbirli olalım.   Bütçenizi zorlayacak alışverişlerden kaçınınız.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar Cumartesi gününe, dünden bu yana etkili olan Ay-Aslan burcu ilerleyişiyle başlıyoruz. Kendinizi rahat ve keyifli hissetmeniz için, her şeyin yolunda gidiyor olması gerekir. Sözgelimi mali açıdan bir problem yaşıyorsanız, kimseden destek görmüyorsanız, tek başınıza mücadele veriyorsanız, ihtiyaçlarınızı kısıtlı bir bütçe çerçevesinde düzenlemek canınızı sıkar.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, iç dünyamızın derinliklerini tahlil etmek, kendimizi rahatlatmak, endişelerden kurtulmak adına bir uyarı gibi düşünülebilir. Belki de çok fazla endişelisiniz veya gereğinden çok köşeliyorsunuz birçok şeyi. Bazen bedeni ve ruhu dinlendirmek faydalıdır. Bu sizin birçok konuda enerjinizi doğru yönlendirmenizde yardımcı olur.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, ilişkimizle alakalı meseleleri gözden geçirebiliriz. Ancak  bir konu üzerinde karar vermişsek geri dönmek, kararımızı değiştirmek boşluk süresince yanlış olur. Parasal konularda dikkatli olmalı,  yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Ailenizin güvenliğini ilgilendiren konularda bir hayli hassas düşünebilirsiniz. Bu zaman dilimi içinde, neden ve sonuç ilişkisine göre durumları ele almalıyız.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar dün itibariyle karşıt burcunuz Aslanda ilerleyen Ay,  gün boyu etkisini sürdürecek. Bu enerji, ilişkisinde kendisini gizleyen, sürekli bencil davranan bir kişiyle anlaşmanızın zor olacağını gösteriyor. Kaldı ki, birazdan açıklayacağım iki görünümü göz önüne alırsak, zorlanmaya pek gelemezsiniz.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, eğer istenirse pekala problemlerin çözülebileceğini vurguluyor. Olgun, ılımlı ve birbirinizin fikirlerini dinleyerek hareket ederseniz, problemleri çözebilirsiniz.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında ilişkimizi ilgilendiren konularda gücümüzü hissettirmek isteriz. Ancak bunun ayarını bilmeliyiz. İnatçı davranılmamalıdır. Aşk adına söylenen sözler ılımlı ve karşı tarafı da gözetir tarzda olmalıdır. Bencillikten kaçınılmalıdır. Hayati kararlar verilmemelidir. Boşluk süresince davranışlarınıza  özen göstermeniz yararlı olacaktır.  Kendinizi gösterme hevesiniz ön planda  olacağı için, farkında olmadan birilerini kırabilirsiniz. Engellenmek, eleştirilmek pek hoşunuza gitmez. Bir olayı sadece kendi bakış açınızla ele aldığınız için, haklı olduğunuzu düşünürsünüz.  Oysaki olaylara mantıklı bir şekilde yaklaşmalı, bencil olmamalı,  ılımlı davranmaya çalışmalısınız. Aileniz, eviniz ve  güvenlik konuları üzerinde bir hayli durabilirsiniz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-19,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar Cumartesi günümüz Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Dünden bu yana etkili olan bu enerji,  halledilmesi gereken işlerin yenilikçi bir bakış açısıyla ele almanın  doğru olacağını gösteriyor.

Saat 17:08 Ay-Satürn görünümü, daha ciddi projeler, planlamalar yapmak için idealdir. Büyük düşünüyorsanız, o zaman çaba sarf ediniz. Pes etmek yerine, nasıl daha başarılı olurum bunları düşününüz. Gelişime önem veriniz.

Saat 22:43-20 Mart saat 19:39 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Sanatsal faaliyetler, dostça ilişkiler olumlu yürür. Kişisel güzelliğiniz ve bakımınızla ilgilenebilirsiniz. Gıdanıza, diyetinize önem veriniz. Söz verdiğiniz bazı işleri yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Ulaşım, haberleşme veya başka sebeplerle çıkabilecek terslikleri göz önüne almalı, güvenliğinize özel önem vermeli, yabancı ortamlarda bulunmanız gerektiğinde iki misli dikkatli olmalısınız. Eğer ilk kez bir görüşme yapılacaksa, başvuruda bulunulacaksa mümkünse erteleyelim. Eğer olmuyorsa, dikkatlice konuşalım.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Son Güncelleme: 19 Mart 2016 21:22

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell