Günlük Burç Yorumları - 18/03/2016

  • 18 Mart 2016 01:03
  • 634
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 18/03/2016

Koç Burcu

{burc_id:1,burc_ad:Kou00e7,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Koçlar saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, sizin doğru ve gerçekçi bir şekilde ailevi ve iş konularında analiz yapabilmenizi sağlıyor. Görülüyor ki, duygularımızla mantığımız çelişmediği sürece biz bugün bizim için gerekli olan doğru kararları alabiliriz.

Saat 10:08 Ay-Pluto karşıtlığı, iş-aile-ev hayatımızla ilgili kararların derinlikli gözden geçirilmesini sağlıyor. Ancak bilinçli olmak, gerçekleri göz ardı etmemek lazım. Geçmişin etkisinde kalmamak, geleceği önemsemek gerekir.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünümü, meslek, özel hayat, ilişki ve kişisel konulardaki hassasiyetin göstergesi. Size karşı olan sistem, kişi veya durumlarla hem dış hem iç anlamda mücadeleye zorlanabilirsiniz. Haksızlıklara dayanamayan bir kişi olarak, birileriyle çatışabilirsiniz.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlığı, gerçekçi düşünmenin önemini vurguluyor. Geleceğimiz önemli. İşlerimizi düzenli ve planlı bir şekilde yapmalıyız. Gerçekçi olmalıyız. Hayale kapılmadan, sağlıklı verimli çalışarak ilerleyebilir, gelişebiliriz.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş ve aile hayatımızla ilgili konularda seçici, detayların farkında ve gelişim anlamında karar vermemizi, artık geçmişi değil, geleceği düşünmenin faydalı olacağını gösteriyor.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünümü, ailemiz, değerli bulduğumuz her şey hakkında hassas düşünmemizi sağlıyor. Kendimizi garanti altına almak istiyoruz. Hislerimizi güvendiğimiz kişilerle paylaşabiliriz.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Boğa Burcu

{burc_id:2,burc_ad:Bou011fa,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Boğalar saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, iş görüşmelerinde size şans katıyor. Kararlarınızı bildiğiniz, tanıdığınız kişilerle paylaşabilir, yürürlüğe koyabilirsiniz. Aileniz ve yakınlarınızdan destek görürsünüz. Kendinize güvenirsiniz, hırslısınız ve yaptığınız işten zevk alırsınız, kararlarınızdan emin olursunuz.

Saat 10:08 Ay-Pluto karşıtlığı, yolculukları, ailenizle olan bağlantınızı, işlerinizi yoluna koymak amaçlı görüşmeleri, derinlikli düşünmeyi sağlıyor. Fikirlerinizi, planlarınızı hayata geçirmek kolaylaşıyor.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, sağlığınız, keşif ve bilgilenme, duygusal ve fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlığı, ideallerimizi, hayallerimizi hem toplumsal ilişkilerimizde hem de aşkta gerçekleştirme arzumuz yoğun. Umutlarımız boşa çıkmasın istiyoruz. Yaşadığımız dünyadaki olumsuzluklar bizi yoruyor. Fakat yine de ne yapmamız gerektiğini bilirsek her türlü zorluğu yenebiliriz.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğüm görünümü gayet kıymetlidir. Hem yakın çevremiz hem de hayatı gözlemlemede size algı gücü veriyor. Neyin gerekli ve gereksiz olduğunu tespitte yardımcıdır. Gelişimden yanasınız. Müzik, sanat, çalışma hayatı, aşk, çocuklar, gelecek sizin gözbebeğiniz gibi.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünümü, yakın çevremizde güvendiğimiz insanlarla düşüncelerimizi, ideallerimizi paylaşabiliriz. Hassasız. Bizi gerçekten anlayabilecek kişilere açılabiliriz.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

İkizler Burcu

{burc_id:3,burc_ad:u0130kizler,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili İkizler saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, güzel ve zevkli, ancak uzun ömürlü olanı tercih etmemizi sağlıyor. Paramızı nereye harcayacağımızı iyi biliriz. Sevdiğimiz ve bize faydası dokunabilecek kişilere (çocuğumuz-ailemiz v.b) jestler yapmamızı sağlar.

Saat 10:08 Ay-Pluto görünümü, maddi konularda tasarruf, yatırıma yönelmenizi, derinlikli düşünmeyi sağlar.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünümü, finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen isteklerinizi elde edemeyeceğinizi düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlığı, işimiz ve ailemizle alakalı konularda gerçekçi bir hedef belirlemeliyiz. Ne işimizi aksatabiliriz ne de özel hayatımızı. Bu ikisi arasındaki dengeyi mutlaka bilinçli şekilde kurmalıyız. Hayalci değil, bilakis gerçekçi olmamızda yarar var.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğinizi, ailenizi, paranızı güvence altına alacak şekilde işlerinizi takip etmeniz anlamındadır.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünümü, finansal anlamda durumumuz ve işimizle alakalı konular üzerinde yakın bulduğumuz kişilerle konuşabiliriz. Bu bir fikir paylaşımı şeklindedir.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Yengeç Burcu

{burc_id:4,burc_ad:Yengeu00e7,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yengeçler saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, akıl ve mantıkla durumumuzu gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Fazla hissi düşünmek, alınganlık yerine, gerçekçi düşünmek, yapacaklarımıza odaklanmak, çözüm yolları bulmamızda etkilidir. Bu sayede doğru kararlar veririz.

Saat 10:08 Ay-Pluto görünümü, partnerinizle aranızdaki meseleleri farklı yönde ele almanıza, bu yüzden bazen eşinizin baskıda bulunmasına neden olsa da, her iki taraf da ilişkinin devamı yönünde kararlıysa, sorunlar aşılır. Yoksa, tartışmalar yaşanabilir.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, evliliğiniz veya uzun süreli ilişkiniz, geleceğinizle alakalı konularda güven içinde yaşamak isteğinizi işaret ediyor. İster istemez her durumu kontrol altına almaya çalışırsınız. Başkalarının sizi onaylamasından hoşlanırsınız. Buna karşı gelen olursa kendinizi reddedilmiş hissedersiniz.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlık etkisinde, hayallerimizi gerçeğe dönüştürme arzumuz bir hayli yoğun olacak. Bir yanıyla ideallerimize uygun bir gelecek tasarlıyoruz. Diğer yandan gerçekçi olmamız gerektiğini bilmeliyiz. Yavaş ve emin adımlarla ilerlemeliyiz. Bilgiyi önemsemeliyiz. Hiçbir şeyi şansa bırakmadan, aklımız başımızda olursak, başarılı olabiliriz.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğüm görünüm, çevre ilişkilerinde detaylı ve gerçekçi düşünmenizi, bu çerçevede karar vermenizi sağlar. Girişim, analiz, karmaşık olanı çözerek ilerlemenizde yardımcıdır.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünüm etkisinde güven ve istikrardan yana olacağız.  Ayaklarımızı sağlam yere basmanın, kendimizi garanti altına almanın önemini vurguluyor.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

 

Aslan Burcu

{burc_id:5,burc_ad:Aslan,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Aslanlar saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, özellikle parasal kazanç ve yatırım içeren konularda bilinçli olmak gerektiğini gösteriyor. Çünkü işin içine duygularımız karışırsa elde olmadan yanış karar veririz.

Saat 10:08 Ay-Pluto görünümü, iş veya farklı bir konuda çelişki duymamıza, yönümüzü tam olarak belirlemekte zorlanmamıza yol açabilir. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Onun için, verdiğimiz kararlara dikkat edelim.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, hayatınıza renk getirecek sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir, şükredersiniz ancak bir yanınız beklemeye tahammüllünüz yoktur.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlığı, öncelikle nereye ne verdiğimizi, finansal anlamdaki durumumuzu bilmeliyiz. Yatırım, alım-satım veya başkalarıyla olan her türlü alışverişin gerçekçi şekilde analizi şarttır. Bu bizi yanlış karar vermekten korur.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğüm görünümü, maddi şartların iyileştirilmesi yönündeki incelemelerin göstergesidir. Hesabımızı iyi yaparız.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünümü, bir çok mesele üzerinde kendi başımıza düşünmemizi sağlıyor. Belki başkalarına güvenmiyoruz veya içimize attığımız sıkıntılarımız var. Bu saatlerde hassasız ve üzülmekten, huzursuz olmaktan kaçıyoruz.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Başak Burcu

{burc_id:6,burc_ad:Bau015fak,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Başaklar saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, size şans fırsatları sunuyor. Finansal anlamda kazanç sağlayan işlere, aktivitelere yönelebilirsiniz. Yapacaklarından emin olan kişi doğru karar verebilecek.

Saat 10:08 Ay-Pluto görünümü gücünüzü tecrübeli olduğunuz alanlarda göstermenizi sağlıyor. Kendinizi net olarak ortaya koyabilir, kararlı olduğunuzda geri adım atmazsınız.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünümü,  güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret eder. Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz. Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlık etkisinde, gerçekten inanabileceğimiz, sevgiyi paylaşacağımız ve yanılmayacağımız bir insana ihtiyaç duyuyoruz. Karşımızdaki kişinin veya hayatımıza girebilecek kişinin bize bu anlamda güven vermesi gerekiyor. Çünkü artık geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmekten yanayız.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğe dönük ve amacınıza uygun şekilde hareket etmenin, gelişimden yana düşünmenin kıymetini vurguluyor. Böylece vereceğiniz kararlar, doğru ve yerinde olur.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünümü, fikirlerimizi gerek partnerimiz veya dostlarımızla, güvendiğimiz kişilerle paylaşma arzumuzun işaretçisidir.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Terazi Burcu

{burc_id:7,burc_ad:Terazi,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Teraziler  saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, iş konularında kafamızı karıştıran meseleler varsa, bunları çözmeden karar vermeyelim. İnsanları ikna etmemiz gerekiyorsa, bunu nasıl yapacağımızı iyice belirleyelim. O zaman başarılı adım atarız.

Saat 10:08 Ay-Pluto görünümü, iş-ev arasındaki meseleler üzerinde derinlikli düşünelim. Bazı şeyler bizde hassasiyet yaratabilir. İyice düşünürsek, doğru yolu tespit ederiz. Çekişme, tartışmalardan uzak duralım.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlık etkisinde, hassas olduğumuz konular üzerinde düşüneceğiz. Aslında hangi yandan bakarsak bakalım, bir şeyler bize tam olarak güven vermiyor gibi. Verimli bir iş, sağlıklı bir yaşam ve huzurlu bir hayatın özlemi içindeyiz. Belki de bu yüzden biraz duygusal tepkilerde bulunabiliriz. Bir şeylerin derlenip toparlanması gerektiğini biliyoruz.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğüm görünümü, mevcut işimizin geleceği üzerinde düşünmeyi sağlar. Tabii ki gelişim, büyümeden yana olmalıyız. Buna göre karar vermeliyiz.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünüm etkisinde, işimiz ve genel olarak yaşamımızı ilgilendiren konular üzerinde düşüneceğiz. Güven arzumuz bir hayli yoğun. Ancak dışarıdaki dünya bizi yoruyor. Belki de bu yüzden birilerine karşı mesafeli davranabiliriz. Aklımıza uymayanı, yanlış olanı kabullenmemiz mümkün değil.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

 

Akrep Burcu

{burc_id:8,burc_ad:Akrep,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Akrepler saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, yolculuk, iş görüşmesi, düzenleme, yeni bir proje üzerinde çalışmanın işaretçisidir.

Saat 10:08 Ay-Pluto karşıtlığı, derinlikli analiz yapmanızı, işlerinizi hırslı bir şekilde yoluna koymanızı, insanları ikna etmenizi sağlar. Daha fazla kendinize güvenirsiniz.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünümü, uzun vadeli hedefleri belirleme, kişisel anlamda kendinizi güvende hissetme arzunuzu baskın hale getirir. Çoğu zaman dış dünyada kendini ispat etmek isteyen kişi, bazen duyguları veya karmaşık durumlar sebebiyle zorlanıyor. Bu zorlanmalarla baş etmeye çalıştıkça yoruluyor ve güçsüz kalıyor. Bu saatlerde dışa karşı tepkili davranabiliriz.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlığı, geleceğimizi asla hafife alamayacağımızın göstergesidir. Bastığımız yeri bilmenin önemi büyük. Aşkta verici olmak, duygusallık, empati bizim için kıymetli. Ancak ondan daha önemlisi, yarınlarımız. Bu yüzden aklımız başımızda karar vermek, ideallerimize uygun seçimlerde bulunmamız gerekiyor.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğümü gelişim, büyüme, verimlilik anlamında destekleyicidir.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünümü, düşüncelerimizi hem ılımlı bir şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Bu saatlerde zihnimiz sakin ve gayet huzurlu. Bir çok meseleyi tekrar gözden geçirebiliriz. Güven olgusu başımızın tacı. Soru işaretleri uyandıran, kaygılandıran hiçbir şeye izin vermeyeceğiz.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Yay Burcu

{burc_id:9,burc_ad:Yay,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Yaylar saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, karşınıza çıkacak iş veya finansal teklifleri, geleceğe dönük değerlendirilmesinin doğru olacağını vurgulamakta. Anlaşıldığı üzere, güven olgusu hem ilişkilerde hem parasal konularda hayli etkili bu saatlerde.

Saat 10:08 Ay-Pluto görünümü, mali ödemeler, yatırım, harcama gibi konuların ciddiyetle ele alınması, gerginlikle, hassasiyetle karar verilmemesinin önemini vurguluyor.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünümü, finansal-kazanımlar-aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde güvenliğinizi bir hayli önemsediğinizi gösteriyor. Bir meydan okuma veya size karşı ters bir şey yapılması halinde doğal olarak sınırlarınızı korumak istersiniz. Kararlarınızı kendiniz vermekten yanasınız.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlık etkisinde ailemiz, geleceğimizle alakalı konularda hassas düşünebiliriz. Her ne kadar dışa yansıtmasak da, kendimizi göstereceğimiz, kanıtlayacağımız işlerin peşindeyiz. Mevcut düzenimizi iyiye götürecek, rahat ve güvende olacağımız bir yaşam için çabalıyoruz. Bu istek ve kararlılıkla zorlukları aşacağımızdan şüphemiz olmasın.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğümü de, aynı şekilde bunu işaret ediyor. Geleceğimiz için, akıllı hareket etmek, hesabı bilmek lazım. Özellikle iş hayatımızla ilgili bir karar ve görüşme söz konusu ise.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünümü, finansal anlamda daha dikkatli hareket etmemiz gerektiğini vurguluyor. ihtiyaçlarımızı bütçemize göre düzenlemeliyiz. Bunun hesabını yapmakta ve kararlılık göstermekte yarar var.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Oğlak Burcu

{burc_id:10,burc_ad:Ou011flak,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Oğlaklar saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, meseleleri aklımız başımızda, olgun, mantıklı şekilde gözden geçirmenin yararlı olacağını vurguluyor.

Saat 10:08 Ay-Pluto karşıtlığı, aranızda tartışmalara yol açabilir. Biriniz başka diğeri başka düşünür. Ortaklaşa düşünmek zor olur. Böyle durumlarda sözler pek hoş olmaz. Bir daha duruma bakalım.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünümü, hem ilişkimiz hem yarınlarımızı garanti altına alabilme ve olumlu değişimleri uygulama arzumuzu gösteriyor. Ancak bu görünüm, dış dünyadaki haksızlıklara, yanlışlıklara, bazı kişilere, durumlara sabır göstermekte zorlanmamıza neden olabilir.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlığı, isteklerimizi elde etmek istiyorsak, dışa açılmaktan çekinmemeliyiz. Aynı ortam, rutin bir hayatın içinde ne kadar büyüyebiliriz ki? Kendimize güvenmeliyiz. Hedefimizi belirleyip, kararlılıkla ilerlemeliyiz.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimizi gerçekçi ve mantıklı bir şekilde analiz etmenin önemini vurguluyor.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünümü, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmanın işaretçisidir. Bir yakınımızla, partnerimizle ve güvendiğimiz bir dostumuzla konuşabiliriz. Kendimizi bu saatlerde güvende hissedeceğiz.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Kova Burcu

{burc_id:11,burc_ad:Kova,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Kovalar saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda iyi bir analiz yapmanın önemini vurguluyor. Bu,  doğru bir iş ve güçlü bir adım atmanızı sağlayabilir. Kendi aklınıza, gücünüze, tecrübenize güveniniz.

Saat 10:08 Ay-Pluto karşıtlığı, duygusal derinlik ve bazen kontrolümü yitiriyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Benim tavsiyem böyle anlarda yeni bir karar vermeyiniz.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünümü, duygusal yaşamınız-bağlantılarınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda düzenleme ve işler hale getirme çabanızı işaret ediyor. Siz yenilikçi düşünen kişilersiniz. Bulunduğunuz ortamda zekanızla, duruşunuzla ve buluşlarınızla daima göz doldurursunuz.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlığı, finansal-iş veya özel hayatımızı ilgilendiren konular üzerinde gerekli ile gereksizleri birbirinden ayırmak gerektiğini vurguluyor. Endişelerimiz olabilir. Ancak bunlar gerçekçi bir planlama, düzenleme ile ortadan kalkar. Geleceğimizi düşünerek, kısa değil, uzun vadeli şekilde duruma bakmalıyız.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğümü, başkalarına muhtaç olmadan yaşamak için geleceğimizi garanti altına almamızı sağlayan analizin göstergesidir. Şuna gereksinim var, bunları elde etmeliyim tarzında düşünmek güven duygunuzu yükseltir ve sizi azimli kılar.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünümü, güvencemiz konusunda hassas düşünebiliriz. Çünkü hiçbir şeyin garantisi olmadığını öğrendik. Hesabımızı bilerek hareket etmeliyiz.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Balık Burcu

{burc_id:12,burc_ad:Balu0131k,tarih:2016-03-17,zaman_tipi:Gunluk}

 

Sevgili Balıklar, saat 10:00 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkinin geleceği hakkında planlar yapmamızı sağlar. Aşk daha ciddi seviyelere taşınır.

Saat 10:08 Ay-Pluto karşıtlığı, güçlü duyguların, derinlemesine düşünerek verilen kararlar işaretçisidir. Hislerimizden eminizdir. Kendimizi güvende hissederiz. Partnerimize inanmakta haklıyızdır ve bunun doğruluğundan eminizdir.

Saat 13:39 Ay-Uranüs görünümü, kişisel arzu ve isteklerinizi elde etme-sosyal yaşamda ilgi görme, idealleriniz ve parasal konularda ise güven içinde yaşama arzunuzu işaret ediyor.

Saat 17:07 Merkür-Kuzey düğüm karşıtlık etkisinde, hiçbir şeyin şansa bırakılmadan, verimli, sağlıklı bir şekilde ilişkimizi gözden geçirmeliyiz. Hassas düşünebiliriz. Ancak bunun bir yararı olmadığını biliyoruz. Paylaşım, sevgi, karşılıklı düşünebilme, gelecek gibi olguların önemsendiği bir ilişkide ancak mutlu ve huzurlu  olabiliriz.

Saat 18:07 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kararlarımızı ciddi anlamda ele almamızı, ileriye taşımamızı sağlar.

Saat 18:17 Ay-Merkür görünümü, ılımlı, hoş duyguların akışını kolaylaştırıyor. Güzel bir şeyler duyabiliriz, bunlar bizi etkileyebilir. Bu saatlerde zihnimiz huzurludur. Güven ve sevgi bizim için başımızın tacıdır.

Sevgi, barış, kardeşlik duygusunun tüm dünyada değerinin anlaşılacağı günlere. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Son Güncelleme: 18 Mart 2016 01:05

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell