Günlük Burç Yorumları - 16/03/2016

  • 16 Mart 2016 05:58
  • 736
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 16/03/2016

Koç Burcu

Sevgili Koçlar Çarşamba gününe, saat 02:57 itibariyle etkili Ay-Yengeç burcu seyriyle uyanıyoruz. İç dünyamızın derinliklerinde güvence arzumuz gayet yüksek. Bize kendimizi iyi hissettiren insanlarla bir arada olmak isteyeceğiz. Huzur arayacağız. Ailemizi, sevdiklerimizi, değerlerimizi korumaktan yana olacağız. Bastığımız yerin güvenliği, nefes aldığımız ortamın eminliği bizim için gayet önemli olacak.

Saat 11:44 Ay-Venüs olumlu görünümü, ister ailenizle yaşayan genç biri,  ister evli barklı  veya kendi düzenini yalnız sürdürmekte olan biri olun  farketmez. Hem  yuvanız sınırları içindeki güvenliğinizi  hem de bağımlısı olduğunuz kişilerle olan sevgi alış verişinizi yücelticidir.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü,  manevi anlamda destekleyicidir. Neye ihtiyacımız olduğunu ve bunu elde etme, sahip olma isteğimizi gerçekçi şekilde ele alırsak doğru seçimlerde bulunmamız mümkündür.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, verimli, sağlıklı ve gerçekten yararlı olanın tespit edilmesi ve buna göre hayatımızın düzenlenmesi yönünde kuvvet verir. Jüpiter gerilediği için, bütün bunlar içsel anlamda zaten ele aldığımız, üzerinde ciddiyetle durduğumuz, derinlikli düşündüğümüz konulardır. İrademizin güçlenmesini sağlar. Hem başkaları adına hem kendimiz için gerekli olanı tespit edebiliriz. Duruma göre düzenlenmesi gerekenleri saptarız ve  bu doğrultuda bir yön belirleyebiliriz. Başkalarına karşı görev ve sorumluluklarımızın farkında oluruz. Mevcut düzen ve şartlarımızı derinlikli olarak gözden geçiririz. Gözlem gücümüz bir hayli yükselir. Bu bize doğru iş, sağlıklı yaşam, başkalarına faydalı olmak ve sorumluluk alma yönünde kuvvet kazandırır. Ruhsal anlamda bizi geliştirir. Bir alan ve konuda uzmanlaşma, başkalarıyla uyum içinde çalışma anlamında da güçlü istek uyandırır.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar Çarşamba günümüz saat 02:57 Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, hayatın her alanında güvenlik içinde yaşama arzumuzu belirginleştirir. Değerlerinize, geleneklerinize ve sevdiklerinize sıkı sıkıya sarılırsınız. Sahip olduklarınızı kolunuzun koltuğunuzun altına alırsınız. Ülkeniz, sizin insanlarınız, çevreniz, sevdikleriniz, mali gücünüz gayet kıymetlidir. Huzur ararsınız, bulunduğunuz alanı korursunuz.

Saat 11:44 Ay-Venüs olumlu görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlar. Hayatın bütün baskılarına karşın inadına inançla yol almanızda ışığınızdır.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü, güvenilir ve ılımlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylimiz daha yüksek. Uzun vadeli hedefler belirlemenizi sağlayan bu görünüm,  hayatınızı ve içinde bulunduğunuz durumu ideallerinize uygun şekilde gözden geçirmenizde size yardımcıdır.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, aşkta canlanma, kendimizi ve arzularımızı ruhsal anlamda derinlikli gözden geçirme, gerçek anlamda aşkın anlamını keşfetme yönünde olumludur. Jüpiter gerilediği için zaten sıradan bir aşk yerine, daha anlamlı ve bizi derinliklerimizle buluşturan bir ilişkiyi yeğleriz. Daha akıllıca gözden geçirmelerde bulunuruz. Gizemli olan güzelliklere yöneliriz. Yüzeyde olanı değil, ruhumuza işleyeni isteriz. Biz de aynı şekilde sevdiğimize yöneliriz. Çocuklarımız varsa onların hayatımızdaki öneminin çok daha fazla farkına varırız. Çocuğumuz yoksa, bir yavruya sahip olmanın hayatımız üzerindeki olumlu tesirleri üzerine düşünürüz. Yaşadığımız toplumun şartlarının bizim ve tüm insanlık adına ne kadar etkili olduğunu anlarız. Bilgelik yönümüz yükselir. Yetenekli olduğumuz konularda kendimizi geliştiririz ve bunları herkesin yararına olacak şekilde nasıl ifade edebiliriz, bunlar üzerinde dururuz.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, saat 02:57 Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji, parasal konularda uzun vadeli düşünmenizi sağlar. Çevrenizle ilişkinizi, içinde bulunduğunuz durumu güven çerçevesi içinde gözden geçirirsiniz. Gözlemde bulunursunuz. Bazen insanlar sizin hakkınızda önyargılı düşünürler. Oysaki bir dinleseler, belki de bir çok problemlerini, sizin önerinizle kolaylıkla halledebilirler. Ancak işlerine gelmez. Bu kadar zeki olmanızı çekemiyor olabilirler. Ne dersiniz? Ben güne, uykunuzu alarak başlamanız, ailenizle, sevdiklerinizle beraber olacak şekilde geçirmenizden yanayım.

Saat 11:44 Ay-Venüs arasındaki olumlu enerji akışı, paranıza sahip çıkmanızı sağlar. Hani benzetme yerindeyse,  -Karda yürür izinizi pek belli etmezsiniz. Kimin dost, kimin düşman olduğunu sezgileriniz yoluyla hissedebilirsiniz.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü, ek kazanç elde etmek amaçlı yeteneklerinizi değerlendirmeniz, müzik-sanat-eğitmenlik gibi alanlara yönelmeniz yönünde bu görünüm rahatlatıcıdır. Aklınıza değişik fikirler gelir, bunları yürürlüğe koyup, kazanç elde etmek istersiniz.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, aile yaşamımızın gerekleri, ortak paylaşım içinde olduğumuz kişilere karşı sorumluluklarımız, geleceğimizin sağlam inşa edilmesi gibi önemli hususları şöyle derinlikli olarak gözden geçirerek, yapılması gerekenleri tespit ederiz. Jüpiter gerilediği için zaten artık düzensizliğe pek tahammülümüz yoktur. Yalnız yaşıyorsak buna artık pek katlanmayız. Bir yuva kurmak, hayatı birlikte kotarabileceğimiz bir insan ararız. Evimizde huzursuzluk varsa, bunları el birliğiyle ortadan kaldıracak çözüm yolları ararız. Hepimizin yararına olacak şekilde bir mülk satın alabiliriz veya mal, mülk taksiminde bulunmayı düşünürüz.   Eğer başkalarının bizim üstümüzde hakkı varsa, bunları sahiplerine ulaştırırız. Bizim hakkımız varsa bunun elde edilmesi için görüşmelerde bulunuruz. Bu hem aile hem kişisel ilişkilerde dönüşüm, yararlı hale getirme ve ahlaken doğru olanın yapılması vaktidir. Mali yönden ilişkilerimizi gözden geçirme vaktidir. Herkesin üzerine düşen sorumluluğu üstlenmesi için üzerimize düşeni yaparız.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler Çarşamba günümüz saat 02:57 itibariyle  burcunuzda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Değerlerimizi sahipleneceğiz.  Sevdiklerimizi gözümüzün önünde olsun isteyeceğiz. Huzur, güvence, hayatın her alanında önemsediğimiz olgular olacak. Sizden yana olan bu güçlü enerji, içgüdüsel bir şekilde kendinizi ön planda tutmanızı, ilgi odağı olmanızı,  başkalarıyla güçlü bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır.  İçinizden geldiği gibi kendinizi ifade etmenizi sağlar.

Saat 11:44 Ay-Venüs olumlu görünümü, sizler açısından rahatlatıcı, huzur verici ve hayatı güzel yanlarıyla ele almanızda destekleyicidir. Sevdiklerinizi sahiplenir, kendinize ait değerleri koruyup kollayabilirsiniz.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü,  hoşunuza gidecek yolculukların, görüşmelerin işaretçisidir. Sanatsal, eğitsel, iletişimsel yeteneklerinizi ifade etme, sunumda bulunma, keyiflendirici aktivitelere yönelmede destekleyicidir.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, hem yakın çevremiz hem de ilişkimizle alakalı konularda yararlı olanın tespiti anlamında önem taşır. Jüpiter gerilediği için, eğer ortaklaşa bir iş veya hedef üzerinde el birliğinde bulunulacaksa, şimdi bunlar üzerinde derinlikli düşünme vaktidir. Gelişimden yana düşündüğümüz için, ilişkide artık güçlerimizi birleştireceğimiz kişilere yöneliriz. Tercihimizi yaparken, karşımızdaki kişide en çok dikkat ettiğimiz husus, ortaklaşa bir yaşamın sorumluluğunu alıp almayacağı yönündedir. İyileştirici olan bu görünüm, verimli olana yönelmemizde yardımcıdır. Çevremizi değiştirmek,  yakınlarımızla olan ilişkimizi düzenlemek,  şartlara göre yapılacakları tespit etmek yönünde faydalıdır. Böylece işlerliği olmayan ne varsa geride bırakılır. Yeni idealler belirlenir ve buna göre yaşam elbirliğiyle düzenlenir. Satürn, Mars ardından Jüpiterin geri hareket dönemleri, bütün bunların içsel anlamda gözden geçirilmesi adına Mart-Ekim arasındaki dönemi hakikaten önemli kılacaktır.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar Çarşamba günümüz, saat 02:57  Ay-Yengeç burcu geçişiyle başlıyoruz. Güven duygusu hayatın her alanında önemli hale geliyor. Ruhsal ve fiziksel anlamda huzur arayacağız. Emin olmak isteyeceğiz. Yarınımız nelere gebe, bugün uyandığımızda bizi hangi zorluk bekliyor diye endişelenmek istemiyoruz.  Bugün Ay ışığı, koruyucu ve kollayıcı bir şekilde şifalandırdığı için, endişelerimizden kurtulmamız kolay olacaktır.

Saat 11:44 Ay-Venüs olumlu görünüm, sevdiklerinize olan düşkünlüğünüzün işaretidir. Onların kılına zarar gelmesini istemezsiniz. Eskiye ait anılar aklınıza gelebilir. Bir durumun olumlu yönde sonuçlanması için dilekte bulunabilirsiniz.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü, bazı insanların yaptıklarını unutmamaya, onlara olan bağlılığımızı azaltıcı veya tersine yükseltici olabilir. Eğer mutlu ve doyumlu isek geçmişi sevgiyle anarız. Eğer zorlu tecrübeler yaşadıysak unutmaya çalışırız. Menfaatlerini düşünen kişilerden ziyade, bizi gerçekten sevebilecek insanlara yöneliriz. Kendimizi maddi-manevi anlamda huzurlu hissetmek isteriz.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, maddi ve manevi kazanç elde etmemizi sağlayacak yeni düzenlemelerin işaretçisi olarak önem taşıyor. Jüpiter gerilediği için, biz şimdi durumumuzu içsel anlamda gözden geçireceğiz. Hangi alanlarda ne gibi yeteneklere sahibiz, bunları nasıl bir iş kolunda değerlendirebiliriz, bunlar üzerinde duracağız. Bu paraya bakış açımız kadar, insanlara da faydalı olacak çalışmalarda bulunma yönünde etkili bir görünümdür. Bir yapılandırma, işlerlik kazandırma ve verimli olana yönelmek adına kuvvet vericidir. Yaptığımız işler bizde haz duygusu yarattığı gibi, boşuna zaman kayıplarının da önüne geçer. Bu öyle bir görünüm ki, insanın gerçek manada maddi ve manevi anlamda haz duygusunu yükselticidir. Kişi yaptığı işten zevk alacağı, mecbur olduğu için değil, bunu gönülden yapacağı işlere de yönelir. Paylaşmanın ve paylaştıkça çoğalmanın tadına varır.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Başak Burcu

Sevgili Başaklar Çarşamba gününe, saat 02:57 Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde merhaba diyeceğiz.  Uzun vadeli olana yönelten bu enerji,  hedeflerimiz anlamında güven tazelememizi sağlıyor. Kimi zaman geçmişe bizi götürebilir bazen de şu andaki durumu kararlı bir şekilde gözden geçirmemizi sağlayabilir. Şartlar bizi ne kadar zorlasa da, biz kendimizde eminsek önümüzdeki engellerin tek tek aşılacağından şüphemiz olmaz. Tabii ki güven çok önemli. Sizler de bu enerji sayesinde kimlere güvenip güvenemeyeceğinizi şöyle bir düşünürseniz belki de seçimlerinizi ona göre yaparsınız ve tedirgin olmazsınız.

Saat 11:44 Ay-Venüs arasındaki görünüm, neyi nasıl yapmanız gerektiği hususunda sizi destekleyicidir. Kendinizi  yönlendirme gücünüz yüksektir. Aşk hayatınızla ilgili konularda pozitif gelişmelerin yaşanacağına dair umudunuzu korumanızı tavsiye ediyorum.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü, hoşunuza gidecek biriyle tanışmanın, eğer ilişkiniz varsa, sevdiğinizle romantik paylaşımların göstergesidir.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü sizin hayatınızda bir düzen ve dönüşüm için gerekli olanların tespiti yönünde kıymetlidir. Manevi ve ruhsal manada kişinin kendi iç derinlikleriyle temasıdır. Kendinizi geliştirme, faydalı olana yönelme ve becerilerinizi ortaya koyabilmede kuvvettir. Jüpiter burcunuzda gerilediği için, bunu bir içsel uyanış gibi de ele alabilirsiniz. Aşkta güçlenme, başkalarıyla paylaşımda bulunma, işlerliği olana yönelme gibi durumlar bu görünüm sayesinde artar. Sezgiler bir rehberiniz gibi yanınızdadır. İnancınız yükselir. Kendiniz ve başkalarına yararlı olabilecekleri tespit etmeniz kolaylaşır. Zararlı büyüyen, verimsiz olandan uzaklaşılır. Sağlıklı  ve işlerliği olana yönelinir. Sadece vermeye, almaya dönük değil paylaşmaya ve birlikte yol almaya dönük çalışmalarda bulunulur. Çocuklarınız, aşk hayatınız, çocuk sahibi olmanın sorumluluğu üzerine doğru bir yön tayininde bulunulmak üzere düşünülür.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler saat 02:57 Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde Çarşamba gününe uyanıyoruz. Huzurlu bir ortam, güven duymak, etrafınızdaki insanların tutumları sizin için çok önemli. Ortamı geren, gereksiz yere olayları tırmandıran kişilere karşı mesafe koyabilirsiniz. Bugünkü enerjiler aileniz, eviniz ve duygusal yaşamınızla alakalı her konuda kendinizi güvende hissetme arzunuzu göstermektedir. Hayatta kalabilmek ve cesaretle ileriye gidebilmek için düzgün bir aile yaşamına, sahiplenilme ve korunmaya özel önem verebilirsiniz. Kendinizi dış dünyada güçlü  bir şekilde ifade edebilme isteğiniz bugün son derece yüksektir.

Saat 11:44 Ay-Venüs ile olumlu bir görünüm yaptığında, planlarınızı tekrar gözden geçirmeniz, mevcut durumunuza odaklanmanız faydalıdır. Siz kendinize inanın ve güvenin.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü, iş ve iş ortamındaki ilişkilere duyarlı olduğumuzun göstergesidir. Kimse kırılmasın isteriz. O zaman bizim de kendimize özen göstermemiz lazım. Yetenekli olduğumuz konularda kendimizi güvenelim.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, kendi ruhunuzu, arzu ve isteklerinizi keşfetmenizde, eğer zorluklar varsa bunlarla yüzleşerek düzenlemenizde rehberlik edicidir. Bununla da kalmaz, son sekiz yıldır yaşananlara daha derinlikli bakarak, durduğunuz yeri tespit etmenizde yardımcı olur. Zorlamalar, kaprisler, bir türlü bitmek bilmeyen tuhaflıklar, baskıları geride bırakmanızı sağlayacak değişimleri de işaret eder. Uzun zamandır yaşadığınız bir yerden ayrılmak, yeni bir yere yerleşmek, evde yapılan değişiklikler, onarım ve tadilatlar gibi yeniliklerin de göstergesidir. İnsan ferahlamak ister. Düzensiz ve işlerliği olmayan, sorun yaratan ne varsa ondan uzaklaşır. Eğer birilerine bağımlı yaşıyorsak ve bu bizi oldukça rahatsız ediyorsa, şimdi bunları düzenlemek vaktidir. Ruhumuzu geliştirme, gereksizleri ayıklama, kendimize yeniden gelmek için bizim de gayret göstermemizi sağlayan bu görünüm, Jüpiterin geri hareket döneminde gerçekleştiği için, önümüzdeki Haziran sonuna kadar bu konularda bir karar vermiş olacağız.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz, saat 02:57 Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde  başlıyor. Derinliklerimizle temasımız yoğun, çevremizde gelişen durumlara oldukça duyarlıyız bugün. İnancımızı dimdik ayakta tutmamız gerektiğinin farkındayız. Güvenli ve huzur verici olana yöneliyoruz. Ancak sevgi ile yol alabileceğimizin gayet iyi farkındayız. Merak ettiğimiz konularda kitaplar, dergiler karıştırabilir, müzik sayesinde ruhumuzu dinlendirebiliriz.

Saat 11:44 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünüm, her ne olursa olsun artık geriye bakmak yerine ilerlemeyi mutlaka tercih etmeniz gerektiğini gösteriyor.  Çünkü ne yaşandıysa yaşandı. Bunları değiştirme gücümüz belki yok, ama yeni bir sayfaya güzel bir şeyler yazabiliriz. Yeter ki, gelecekten endişe duymayalım. İşte bu görünüm inancınızı yükselticidir.  

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü, ideallerinizi geleceğiniz doğrultusunda belirlemenizi sağlar. Hafızanız oldukça güçlüdür. Hayallerinizi hayata geçirebilir, tasarladıklarınızı dışarıda gösterme fırsatı yakalarsınız. Yolculuklar, görüşmeler başarı geçer. Size kendinizi iyi hissettirecek dostlarla tanışırsınız.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, sizin gelecek hedeflerinizi düzgün ve hakikaten yararlı şekilde düzenlemeniz yönünde olumludur. Ayrıca değişim ve yenilenmesi gereken yakın çevrenizle alakalı konuları da gündem maddeniz içine alarak gözden geçirmenizi sağlar. Son sekiz yıldan bu yana yaşadığınız deneyimler, bunların sizde bıraktığı izler doğal olarak size bir çok tecrübeler kazandırmış olmalı. Artık yüzeysel, hiçbir işlerliği olmayan fikirlere, insanlara, durumlara prim vermiyor olmalısınız. Kimler geldi kimler geçti diyoruz ya aynen öyle. Önümüzdeki Haziran sonuna kadar, eğitim, iş veya başka bir nedenle başka bir çevreye dahil olabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek amaçlı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Jüpiter gerilediği için, bütün bunları kafamızın içinde oturtmamızı sağlayacak ve kararımızı ona göre vereceğimiz zaman dilimindeyiz. Bütün bu gözden geçirmeler gerçekten işinize yarayacaktır.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, saat 02:57 Ay-Yengeç burcu geçişiyle Çarşamba gününe adım atacağız. Ailemiz veya karşılaştığımız insanlarla olan bağlantımızda duyarlılık bir hayli ön planda olacak. Sevdiklerimizi korumak ve kollamak isteyeceğiz.  Hayatın doğal döngüsü içindeki yanlış veya doğruların, varlık ve yokluğun, sevginin, bir arada yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu hissedeceğiz.

Saat 11:44 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünüm, hakkınız olanı ne olursa olsun elde etmek istediğinizin göstergesi. Ancak biraz tedirginlik üzerinizde hakim olabilir. Böyle anlarda güven duygunuzu asla kaybetmeyiniz. Unutmayalım ki, büyük başarılar ancak cesur insanların işidir.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü,  ev satışı, kiralaması, aileye ait bir mülkün pay edilmesi, bir sıkıntı nedeniyle borç istenmesi gibi durumların ciddiyetle ele alınması şart. Elinize geçen parayı da piyasa durumuna göre değerlendirmelisiniz.

J Saat 22:06 üpiter-Pluto görünümü, tüm dikkatinizi kariyer yaşantınız üzerinde topluyor. Artık ilerlemek ve hakikaten bugüne dek edindiğiniz tecrübeleri ifade edebileceğiniz bir alan arayışındasınız. İşte bu arayış, şu andaki mevcut işinizle alakalı yapılacak derleme ve düzenlemelerin veya yeni tercihte bulunacağınız alanla ilgili hazırlıkların da işaretçisidir. Bununla da kalmıyor. Son sekiz yıldır, finansal anlamda yaşadığınız tecrübeler size bir çok dersler vermiş olmalı. Şimdi Haziran sonuna kadar, geçmişi geride bırakıp yenilenmeye yer açmak için, siz de doğru iş tercihinde bulunacaksınız. Tabii ki para ve güç önemli. Ancak bunların yanı sıra insanın manevi anlamdaki iç huzurunun temini ise, en büyük zenginlik olmalı. İnsanın bazen kendisiyle de yüzleşmesi gerekir. Daldan dala atlama zamanı değildir. Ayaklarınızın üzerinde sağlam durabilmek için hedefimizi belirleme ve buna göre hazırlık vaktidir.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz saat 02:57 Ay-Yengeç geçişiyle başlıyor.  Bizi hem eskiyle buluşturuyor hem sevgi hislerimizin yükselmesini sağlıyor hem de ilişki anlamında güven duygumuzun altını, güçlü bir şekilde işaretliyor. Doğaldır ki bugün bize karşı çıkılmasını değil, gerçekten bizi anlayabilecek birilerinin desteğine ihtiyacımız var. Belki de bu nedenle çevremizdeki kişilere, eşimize bu isteğimizi duruşumuzla, tavırlarımızla ifade etmeye çalışabiliriz.

Saat 11:44 Ay-Venüs olumlu görünümü, sizler açısından gayet olumludur. Ruhsal gücünüzü, hayata olan inancınızı yükselticidir. -Evet bak inanmıştım, haklı çıktım demeyi her şeyden daha fazla istersiniz.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü, geçmişi özletir, maziyi canlandırır, ilişkide bir tarafın fazla duyarlı düşünmesini sağlar. Ancak bu duyarlılık, fazla hassasiyet nedeniyle gereksiz meseleler üzerinde durmaya da yol açar. Dikkat edelim.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, yeniden hayata bakış açınızı gözden geçirerek, yeni tercihlerde bulunmanız için sizi güçlendiricidir. Son sekiz yıldır yaşananları hatırlayacağız. Yollar, insanlar, deneyimler, testlerden geçtik. Kimi zaman tanıdığımız kişilerce sınandık, bazen hayatımıza girdiği gibi çıkan insanların bıraktığı izleri silmeye çalıştık. Artık neyin ne olduğunu biliyoruz. Şimdi içimizdeki güçle, o gizli saklı duran belki de hiç fark etmediğimiz o güçlü yanlarımızla temasa geçerek, aslında kendimizi yeniden kazanıyoruz. Jüpiter gerilediği için, bir gözlem sürecindeyiz. Bilgilenerek, bildiklerimizi bir ideal belirleyerek kafamızın içinde oturtmamızı sağlayan bu görünüm, eğitimden iş hayatına kadar değişim ve dönüşüm anlamında bize rehberlik edecektir. Öncelikle burada önemli olan, insanın kendi yaşamı, inandıkları, hayat felsefesi ve belirleyeceği doğru hedefle ilgili kararlılığıdır. Bunu belirlediğinde, bilinçli tercihlerde bulunabilir. Bunun için Haziran sonuna kadar iyice düşünelim, taşınalım.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Kova Burcu

Sevgili Kovalar saat 02:57  Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji kendinizle olan içsel temasınızı  güçlendiriyor. Bazen duygularınızı, çevrenizden gizleyebilirsiniz. Çok hassas ve oldukça alıngan bir haliniz vardır. Bütün bunların nedeni, içinizdeki bazı hesaplaşmaların bitmemiş olmasıdır. İnsanlar sizin ne kadar yürekli ve ne kadar cömert biri olduğunuzu görmüyor gibidirler. İşte bu sizi çok üzmektedir.

Saat 11:44 Ay-Venüs görünümü, iyi niyetliliğin sınırlarını belirlemenin bazen ne kadar önemli olduğunu anlamanızı sağlıyor. Ayrıca kısa vadede elde etmemiz imkansız gibi görünen isteklerimizin, sabırlı olmamız halinde zamanla yoluna girebileceği yönünde bizi destekliyor.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü, maddi ve manevi anlamda bize kendimizi güvende hissettirecek işlere eğilmemizi sağlıyor. Ailemize oldukça düşkünüz. Onların rahatı ve emniyeti bizim için önemli. Hayallerimizde mutlu bir hayat, sağlıklı bir yaşam sürme arzusu yoğunlaşıyor. Hassas düşünebiliriz.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, iş ilişkilerimizden, finansal ortaklıklarımıza kadar geniş bir alanda durumumuzu gözden geçireceğiz. Bazen bir yanlış ilişkinin bize nasıl da zaman kaybettirdiğini, bazen hesabımızı bilmemenin nasıl da yorduğunu düşüneceğiz. Son sekiz yıldır yaşanan, bizi psikolojik anlamda yoran, zorlayan, içten içe gücümüzü azaltan meseleleri hatırlayacağız. Bunlar aslında hepsi birer tecrübe ve biz bunlardan bir ders çıkarmış olmalıyız. Şimdi bunları bastırmak yerine, yüzeye çıkmalarını, böylece bunlardan kurtulmayı başarmalıyız. Bu arınmak halidir. Küllerimizden yeniden doğmak için gereklidir. Yoksa içimize ata ata bunlar bizi yorar, yolumuzdan döndürür. Haziran sonuna kadar bütün bu konularda yapılacak değerlendirmeler sizin için yeni bir dönüşüm ve ruhsal anlamda tazelenme ve arınmanız için rehberiniz olacak.  

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

Balık Burcu

Sevgili Balıklar Çarşamba günümüz saat 02:57 Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, içimizdeki çocuğu, güzel duygularımızı, bize haz veren ne varsa her şeyi gönlümüzün içinde baş köşeye oturtuyor. Çocuklarımızla, ailemizle, sevdiklerimizle ilgilenmekten yanayız. Kardeşimizle, kardeş gibi gördüğümüz arkadaşlarımızla dertleşmek, sohbet etmek yüreğimizdekileri paylaşmak bugün bizi hem rahatlatabilir hem de kendimizi güvende hissetmemizi sağlayabilir. Aşk hayatımızla ilgili konularda da olumlu bir tesirdir.

Saat 11:44 Ay-Venüs görünümü, mucizevi güzelliklere ne kadar ihtiyaç duyduğunuzun göstergesidir.  Amacınız eskinin üzerine bir sünger çekmek, yeni olana kucak açmaksa, bu enerji size inanç ve güven duygusu verecektir.

Saat 21:09 Ay-Neptün görünümü,  romantizm, ılımlı, sevgi dolu paylaşımları güçlendiricidir. Şiir, söz, şarkı, jest, mimikler oldukça etkileyicidir. Hissi duygularımız karşılık bulur. Sevdiğimiz tarafından korunuruz, sahipleniriz, keyifleniriz.

Saat 22:06 Jüpiter-Pluto görünümü, bir ilişkinin sağlıklı, verimli, uzun seyirli yaşanması adına yapılacak iç gözlemin işaretçisidir. Kaldı ki bu iç gözlem, hakikaten faydalıdır. Bununla da kalmaz. Yarınlara dönük umut ve hedeflerimizi, son sekiz yıldır yaşadıklarımızı şöyle bir derinlikli analiz etmemizde faydalıdır. Uğruna gözyaşı döktüklerimiz, kimler için nelerden vazgeçtiklerimiz, dost sandıklarımız veya gönlümüze sarıp sarmaladıklarımız. Bütün bunlara bir bakarız. Şimdi artık anlamlı, hakikaten yaşamaktan zevk aldığımız bir ilişki ve hayatın özlemi içindeyiz. Haziran sonuna kadar bütün bunları kafamızın içinde oturtarak tercihte bulunmayı, derlenip toparlamayı başaracağız. Hayatınıza girecek kişi veya şu anki mevcut ilişkiniz belki bir çok testten geçecek. Ancak doğru ve hakikaten geleceği olan kişi ve hedefler hayatınızda tesis edilmiş olacak.

Sorunlarımızın bir an önce çözülmesi dileğimle,

 

Son Güncelleme: 16 Mart 2016 08:01

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell