Günlük Burç Yorumları - 15/03/2016

  • 15 Mart 2016 00:22
  • 875
  • 0 Yorum
Günlük Burç Yorumları - 15/03/2016

Koç Burcu

Sevgili Koçlar saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümü, çevrenizle kolayca bağlantı kurmanızı, uygun sözcükler kullanarak güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Özgür yaklaşımlar içinde, hareket etmeniz kolaylaşır.

Saat 08:58 Merkür-Pluto olumlu görünümü huzur ve emniyetin ne kadar kıymetli olgular olduğunu hatırlatıcı ve  zihinsel anlamda besleyicidir. Ne durumda olursanız olun, güven duygunuzu ayakta tutmanın, hayattan umudunuzu kesmemenin gerektiğini hatırlatır. Amacınız toplumdaki yerinizi belirginleştirmek ve güç kazanmaktır. İç derinliklerinizle temasa geçtiğinizde yenilenir ve tazelenirsiniz. Ne kadar özel biri olduğunuzu düşünürsünüz.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, meseleleri iki yönlü ele almanız mümkündür. Bazen oldukça iyimser düşünürsünüz bazen de fazlasıyla titiz ve eleştirel yaklaşabilirsiniz. Fikirlerinizi ifade ediş tarzınız da bu yöndedir.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde, insanların sizin hakkınızda ne düşündüğü, içinde bulunduğunuz durumun ne şekilde sonuçlanacağı, hayatınızın hangi yönde ilerlemekte olduğu konularında kafanızın karışmasına neden olabilir. Bazen başkalarının duymayı istedikleri sözleri söyleyebilirsiniz, bazen de sizi üzmeye çalışanları yok sayabilirsiniz.  Kimi zaman sezgilerinizin sizi yönlendirmesi mümkünken, çoğu zaman birilerinin etkisi altında kalabilirsiniz. Aslında değişim yanı başınızdadır, hatta gölgeniz gibi sizi izlemektedir. Fakat nedense bağımlılıklarınızın, alışkanlıklarınızın kurbanı olabilirsiniz. Öncelikle şunu belirteyim ki, ne durumda olursanız olun bir konuda karar verme aşamasında iseniz, ilerlemek istediğiniz yön hakkında bütün verileri toplayın. Gitmek istediğiniz yol, varmak istediğiniz konum veya ulaşacağınız hedef hakkında geniş bir bilgi sahibi olun ve değişime açık olun. Çünkü aşırı duyarlı davranmaya çalıştığınız sürece önünüzde açılan yolun farkında olmanız ve ilerlemeniz mümkün olmaz.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümü, çevrenizle iletişiminizi güçlü tutmanın işaretidir. Olayları tek yönlü ele almamanız, mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz ve uyum içinde hareket etmeye özen göstermeniz yararlıdır.

Saat 08:58 Merkür-Pluto olumlu görünümü,  iyi niyetlilik çerçevesi içinde pozitif düşünmeye çalışmanızı sağlayıcıdır. Aksayan ne varsa tümüyle temizleyip güçlenmek niyetindeyiz. Hedefimiz belli ve oraya varacağımızdan kuşkumuz olmamalıdır.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, iyimser düşünmeye gayret etseniz de, etrafınızdaki gelişmelere kayıtsız kalmazsanız. Bazen eleştirel yaklaşımlarınız olabilir. Ancak bunun nedeni, gördüğünüz yanlışlardır.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, sosyal hayatın içinde yer almak, yeni insanlarla tanışmak, geleceğe güvenle bakarak hayatınızı sürdürmek isteğinizin altında yatan en önemli sebep, maddi ve manevi konularda hissettiğiniz yetersizlik duygusunun üstesinden gelebilme arzunuzun göstergesidir. Her türlü yeni düşünceye ve deneyimlere açık olduğunuz halde kendinizi duygusal ve ruhsal anlamda güvende hissetmeyebilirsiniz. Yani çevreniz geniştir, birçok insanla muhabbetiniz iyidir, sosyal açıdan popülerliğiniz yüksektir. Kısaca çevrenizde gıptayla izlenen bir kişi olmanıza rağmen, iç dünyanızda garip bir boşluk, esen rüzgara göre kendini bırakmış bir haliniz vardır. Plan ve projelerinizi gerçekleştirme arzunuz yoğundur. Hayatı gönlünüzce  yaşamak istersiniz. Ancak şu anki  koşullar yeterli değildir. İşte bütün bunlar ilkdördün etkisi altında hissedilebilir.  Ancak moralinizi yüksek tutmaya çalışınız.  Mücadeleden yılmayınız.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

İkizler Burcu

Sevgili İkizler saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle partnerinizle ve diğer kişilerle olan ilişkilerinize  mantıklı bir şekilde bakmaya çalışınız. Olgun ve ılımlı bir şekilde olayları ele aldığınızda altından kalkamayacağınız bir sorun kalmaz.

Saat 08:58 Merkür-Pluto görünümü,  bilinçaltımızdaki birikmiş olan pürüzleri  temizleyen ve bize güç kazandıran bir etki. Bu sayede, iş hayatımız, çıkarlarımız, ilişkilerimizle ilgili meselelere bir daha derinlemesine bakacağız.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, iyimser düşünmenizin önüne geçebilir. Bir şeyleri derleyip toparlamaya çalışırsınız. Duruma göre eleştirilerde bulunabilirsiniz. Fikirleriniz birbiriyle çelişebilir. Bu saatlerde bir karar vermek pek kolay değildir.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, sabırsızlık, kararsızlık göstermenize neden olabilir. Ayrıca, partnerinizle aranızda bir takım gerginlikler söz konusu olabilir. Sanki aynı dili konuşmuyor gibisinizdir. Özellikle bugün bu durumu daha fazla hissedersiniz.  İş yerinizde biraz huzursuzluk yaşanabilir.  Kafanızın içi oldukça karışabilir. Başkalarının ne düşündüğünü tahmin etmeye çalışır, etrafınızdaki insanlarla kontak kurmakta zorlanabilirsiniz. Oysaki asıl sorununuz bu değildir. Sanki bir şeylerden  sinirinizi çıkarmak istiyor gibisinizdir. İçinizden bir ses çek git, her şeyden kurtul der gibidir. Fakat bu mümkün değildir. Sevgili İkizler bugün hissedilen bütün bu tersliklerin üstesinden gelebilmenin yolu, öncelikle işlerinizi düzgün bir şekilde yerine getirmek ve beraberliğinizdeki sorunları çözebilmek için partnerinize karşı yargılayıcı davranmadan anlaşma zemini yaratmaktır. Çünkü tam tersi durum daha fazla huzursuzluk duymanız olur ki, hiçbir işe yaramadığı gibi enerjinizi de düşürücü olabilir.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümü, etrafın düşüncelerini öğrenme, insanlarla temasa geçme arzunuzun işaretidir. Geçmiş konular üzerinde mantıklı bir değerlendirmede bulunabilirsiniz. Bazen iki yönlü düşünmek sizi yorabilir. Böyle anlarda asıl olana odaklanırsanız dağılmaktan kurtulmuş olursunuz.

Saat 08:58 Merkür-Pluto görünümü,  aşkı zihnimizin derinliklerinde  yaşamamız ve hissetmemiz adına bizi destekliyor. Güven duygumuz yükseliyor ve sevginin hayatımızda ne kadar önemli bir güç  olduğunu tekrar hissetmemizi sağlıyor.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, yolculuk, görüşme, iletişim gibi konularda dikkatli ve titiz bir analizde bulunmayı gerektirir. Bir durumu net bir şekilde algılamak, çözüm bulmakta zorlanırsanız sakin olunuz ve tekrar üzerinde düşününüz.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, bilgi sahibi olmak, değişik ortamlara girerek kendinizi ifade etmek, özgür olmak ve rutin her şeyden uzak durmak istediğiniz halde, sorumluluklarınız nedeniyle bunları yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Yenilik arzunuz bir hayli yükselir.  Etrafınızdaki insanlardan, sabahtan akşama kadar aynı tempoda koşturmaktan, birilerine hesap vermekten bıktığınız halde, yaşamınız bundan daha fazlasına yapmanıza izin vermiyor gibidir. Eğitim hayatında olanlar sınavlar, tezler, ihtisas alanı gibi konular derken, şimdi bir de staj, mecburi hizmet gibi durumlarla karşı karşıya oldukları için, kendilerini bezgin hissedebilirler. Yasal konularda sorunları olanlar, iş bulmakta zorluk çekenler, kısaca bugün tüm burç mensupları olarak,  isteklerimiz ile dış dünyanın engelleri arasında kalabiliriz. Benim tavsiyem, elinizi eteğinizi dış dünyadan geriye çekmeyiniz,  hayata havlu atmayınız. Gelin ne olursa olsun umudumuzu kaybetmeden,  hedeflerimizden vazgeçmeden, günü kendi akışı içinde sakin, tedbirli ancak bilinçli bir farkındalık içinde geçirelim.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle dikkati çekmeniz gayet kolaydır. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, aşk hayatınız ve yaşamsal alanlarda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Bu enerji sizin özellikle yaşıtlarınızla aranızda güçlü bir diyalog kurmanızı sağlayıcıdır.

Saat 08:58 Merkür-Pluto arasındaki olumlu görünüm,  hayatı anlamlı ve derinlikli  bir şekilde ele almamızı sağlıyor. Bu enerji hem zihinsel hem de  ruhsal açıdan bizi besleyici hem de dış dünyanın karmaşık hallerinden uzak durmamızı sağlayıcıdır.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, finansal konularda hesap hataları yapmamak için, dikkatli bir şekilde düşünmeyi gerektirir. Özellikle alım-satım gibi işlerinizi iyice takip etmenizde yarar var.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, partneriniz, iş ortağınız, aileniz, arkadaşlarınız kısaca çevrenizde bulunan kişilerin istekleri doğrultusunda hareket etmek isteğinizi gösterebilir.  Bunun en önemli nedeni sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz, sorunlarla uğraşmak istemeyişiniz ve aşırı duyarlılığınızdır. Bazen, sevdiğiniz kişinin ne düşündüğünü önceden tahmin etmeye çalışabilirsiniz. Fakat bunu yaparken onu yargılamak gibi bir niyetiniz yoktur. Sadece onu daha iyi anlamaya çalışmak istiyorsunuzdur. Bugün sezgileriniz son derece güçlüdür. Bir takım işleriniz umduğunuz gibi gitmese de, her şey yolunda ve ben mutluyum diyebilirsiniz. Bazı insanlar yaşadığınız ilişki hakkında negatif konuştuğu halde, onları hemen susturarak dedikodu yapmaya çalıştıklarını düşünürsünüz. Hatta sizi kimsenin çekemediğine ve kıskandığına kendinizi inandırırsınız. Sabırsızlık bugün sizde hakim olabilir. Fakat bir yandan da değişime ve yeniliklere oldukça açıksınızdır. Mantığınız bazı konularda sizi uyardığı halde, olumlu sonuçlara kendinizi öylesine hazırlamışsınızdır ki, bunun tam tersi olması size göre mümkün değildir. Bütün bu hissedilenler gün boyu etkilidir. İsteğiniz huzur bulmak ve mutlu olmaktır. Sorun, karmaşadan elinizden geldiği kadar kaçabilirsiniz. İç sesiniz ne derse desin, size göre her şey yolundadır. Benim tavsiyem, pozitif düşünmeyi sürdürmeniz ama yeri geldiğinde de mantığınızın sesini dinlemeyi bilmenizdir.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

 

Başak Burcu

Sevgili Başaklar saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümü, eviniz ve ailenizle ilgili konularda mantığınızı öne alarak düşünmenizi sağlar. Kimi zaman şöyle bir geçmişe dönerek akıllı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yerinde olabilir. İnsanlarla bağlantı kurmaya olan ihtiyacınız bu enerji sayesinde ön plandadır.

Saat 08:58 Merkür-Pluto olumlu görünümü, sevdiğimiz kişiyle veya hayatımızda özel biri  olmasa da birlik ve bütünlük duygusu içinde hayatı ve ilişkileri ele almak isteğimizi gösteriyor. Hem bizi gerçekten sevecek ve hem de bize güç aşılayacak bir kişiye, gelişmelere  ihtiyacımız var. Yaşanan tatsızlıkları yine sevgiyle çözebileceğimize bu enerji sayesinde inanabiliriz.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, insanlarla anlaşmakta, ortak bir nokta oluşturmakta zorlanmaya neden olabilir. Bir yandan iyimserlik diğer taraftan ince eleyip sık dokuma nedeniyle net bir karar vermek kolay değildir. Özellikle ilişkinizi ilgilendiren konularda bilinçli şekilde düşünmenizde yarar var.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün,  partnerinizle aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeniz yönünde önemlidir. Size göre sağlıklı bir merak duygunuz vardır ve bu ilişkide yanılmak istemiyorsunuzdur. Sizin arzunuz yuvanızda huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamaktır. Bugüne dek yaşadıklarınızı unutmak ve karmaşık durumlardan bir an önce kurtularak yeni bir hayata yelken açmak. Tabii ki geçmişin izlerini silmek kolay değildir. Bu yeni bir yoldur ve bu yolda beraberce ilerlerken, inişler ve çıkışların olması normaldir. Sizin korkunuz, daha bu yola girmeden partneriniz hakkında yanılmaktır. Çünkü iyi niyetinizin artık suistimal edilmesine tahammülünüz yoktur. O nedenle varsa bir şey baştan konuşulmalı, her iki taraf ta birbirine karşı dürüst davranmalıdır. Şu aralar böyle hissetmenizin nedeni aslında partnerinizin değil, kendinizle ilgili duyduğunuz kuşkulardır. Yani o da sizin için aynı şeyleri düşünmekte olabilir. Siz onun nasıl sizi rahat ettirmesini istiyorsanız o da aynı şeyleri sizden bekliyordur. Burada yapılması gereken, madem bir ömrü beraber geçireceksiniz veya geçiriyorsunuz. O zaman güzelce konuşmanız, sorunlarınızı birlikte çözüme kavuşturmanızdır.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler  saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle etrafınızla temasa geçmek, bilgilenmek, bildiklerinizi  başkalarıyla paylaşmak size hem zevk verir hem de etrafınızdaki insanlara örnek olmanızı sağlar.

Saat 08:58 Merkür-Pluto olumlu görünümü,  bilinçaltımızdaki yoğun duyguları yüzeye çıkarıyor ve güzelliklere sahip olma hevesliliğimizi çoğaltıyor.  Sevdiklerimizi yanımızda görme arzumuz büyüyor. Size sevgiyle yanaşan insanları gönülden kucaklamanızı destekliyor. Ayrıca gerek sağlık gerek ailevi konular ve gerekse çalışma hayatımızı ilgilendiren meseleler üzerinde derinlikli düşünmemizi sağlıyor.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, işiniz veya  günlük hayatınızda zihin yorgunluğu, dikkat dağınıklığı gibi durumlara neden olabilir. Bir meseleyi tam ve net olarak ele almakta zorlanabilirsiniz. Dinlenmekte, bir mola vermekte yarar var.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, iş ilişkilerinde şefkatli davranmanın önemini vurguluyor. Siz, yeniliklere açıksınız. Her şeyin olumlu gelişeceğine dair inancınızı koruyorsunuz. Bunun nedeni, bu güne dek karamsar düşündüm, belki de şimdi kendi kendime telkinde bulunursam güzel şeyler olur diye aklınızdan geçireceksiniz.  Belirsizlikler yine bugün de ön planda olabilir. Beklediğiniz bir haberin gecikmesi veya gelmemesi kimi anlarda sizi tedirgin edebilir. Peki bu tedirginliği giderebilmek için ne yapmamız gerekir.  Çatışma ve uzlaşmazlıklardan olabildiğince uzak kalarak kendimizi sakinleştirmemiz, dağılmadan kendi içimizdeki bütünlüğümüzü korumamız ve asıl hedefimiz için gücümüzü saklamamız gerektiğini gösteriyor. O zaman endişeli olmak yerine kendinize inanarak bugünü geçirmeniz gayet faydalıdır.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümü, zorluk çektiğiniz konular üzerinde iletişimin son derece önemli olduğunun göstergesidir. Duruşunuzla, güven duygunuzla ikna edemeyeceğiniz bir kimse olacağını  sanmıyorum.

Saat 08:58 Merkür-Pluto olumlu görünüm etkisinde, sınırlar azalıyor, sevgi olgusu öne çıkıyor ve aşk olmazsa olmazımız olarak gönül tahtımıza kuruluyor. Aşkın bizi ne kadar beslediğini ve büyüttüğünü hissediyoruz. Sözlerimiz ve tavırlarımızla dışa karşı ne kadar güçlü olduğumuzu hissettirebiliriz. Sizi üzdüklerini sananlar, yanıldıklarını yakın bir zamanda anlayabilirler. Bundan şüpheniz olmasın.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, aşk hayatınız ve günlük yaşantınızda önemli kararlar vermeden önce bir daha analiz etmekte  yarar var. Çünkü zihniniz bir yanıyla iyimser düşünmeye açık, ancak diğer taraftan gerçekleri göz ardı etmememiz gerekir.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, çevrenizdeki insanları coşturmak, neşeyle kucaklamak arzunuz gayet yoğundur. Ayrıca parasal konulardaki sıkıntılarınızın  üstesinden gelmek ve kendinizi güvende hissetmek arzunuz da yoğundur.  Bugün olayları ve içinde bulunduğunuz durumu ele alırken iki yönlü düşünebilirsiniz.  1-Karar vermeniz gereken bazı konularda zaman kazanarak gerekli bilgileri toplamak  2- Başkalarının ne düşündüğünü öğrenmek için sorular sormak. Bu sayede aşırı duyarlılık gösterdiğiniz mevzularda kendinizi daha rahat hissetmeniz mümkün olabilir.Tabii ki konu para oldu mu, bu aralar hassassınız. Bu gayet doğaldır. Ancak siz, yetenekli olduğunuz alanlara yönelin  ve  sosyal ilişkilerinizi güçlü tutun. Böyle davranmakla,  yeni kazanç yolları keşfedebilirsiniz.  Lütfen pes etmeyiniz. Olur mu?

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

Yay Burcu

Sevgili Yaylar saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümü, aklınıza hitap edebilen kişilerden hoşlanırsınız. Size göre, mantıklı konuşulmalı, sorunlara yeni çözüm yolları bulunmalıdır. Bu yönde düşünen kişilerle iletişimi tercih edersiniz.

Saat 08:58 Merkür-Pluto olumlu görünümü, arzu ettiğimiz güce kavuşmak isteğimizin altını belirginleştirerek,  paranın, huzurun, ailenin, geleceğin derinlikli bir şekilde gözden geçirilmesini sağlıyor. Önemli olan kendimizi güvende hissetmek. Eğer yarınlarımızdan emin olursak önümüze çıkabilen her engeli kolayca savuşturabiliriz öyle değil mi?

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığında, önemli meseleler üzerinde dikkatlice bir düşünelim. Bir karar vermeden önce, detaylı şekilde analiz edelim. Gerçekçi olmakta yarar var. İş-ev yoğunluğunuz nedeniyle bir şeyleri unutabiliriz. Not almayı, ajandamıza bakmayı unutmayalım.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün etkisi altında benim tavsiyem, çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi güçlü tutmanızdır. Bazen güvensizlik ve çaresizlik hissetseniz bile, bunları dışa yansıtmak istemeyeceksiniz. Sıkıntınızı gizlemeyi ve kendinizi güçlü göstermeyi bir şekilde başarabilirsiniz. Sezgileriniz bugün gayet yoğun.  Bu güç sizi kimi zaman yaşadığınız duygusal sıkıntılardan veya çevrenizde olabilecek ters durumlardan rahatlıkla koruyabilir. Eleştirmek veya insanları kendi tarafınıza çekmek gibi bir niyetiniz yoktur. Amacınız sadece, daha fazla gelişmek ve büyümektir. Bunu sağlarken, kimsenin ve hiçbir nedenin kurbanı olmadan tek başınıza ayakta durmak isteyebilirsiniz. Bağımlılık veya birilerinin güdümü altında yaşamak değil, elbirliğiyle durumların üstesinden gelerek yaşamınızı sürdürmek niyetindesinizdir. Kimi zaman bilinçli ve maksatlı bir şekilde insanları güldürmeye mutlu etmeye çalışırsınız bazen de bıraksalar da başımı dinlesem modunda olabilirsiniz. Benim tavsiyem ise, başkalarının ne düşündüğü yerine, sadece kendi isteklerinizi merkez almanızdır. Tabii ki dozunda olmak şartıyla.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümü seçimlerinizi, geçmişe ait meseleleri mantıklı bir şekilde gözden geçirmekte fayda var. Hızlı düşünen aklımız, yenilikten yana olan gönlümüz bizi şaşırtmasın. Olana bitene iyice bakalım.

Saat 08:58 Merkür-Pluto olumlu görünümü, gücünüzü dış dünyada kanıtlamanız, hal ve tavırlarınızla hakimiyeti elinde tutan taraf olduğunuzu göstermeniz yönünde size zihinsel anlamda güç kazandırıyor.  Bu görünüm,  sizi bir kalkan gibi korur. Size yönelebilecek herhangi bir söz veya müdahalede başarılı olamazlar. Çevrenizle olan  ilişkileriniz, yakınlarınızla olan irtibatınızda, dönüşüm anlamında, derinliklerinizle temasınızda bu görünümün faydası oldukça büyük.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, bir yanıyla iyimser düşünmenin ancak diğer taraftan kafamızı bir şeylerin kurcalamasına neden olabilir. Zihnimiz yorgun olabilir. Bu nedenle gerçekçi ve net bir şekilde karar vermekte zorlanabiliriz. Ayrıntıları gözden kaçırmamak için, iyi bir analize ihtiyaç var.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, sözel iletişiminizi ön planda tutarak, etrafınızdaki insanları etkilemeye çalışmanız anlamına geliyor. Amacınız, hakimiyet kurmak ve isteklerinizin yerine getirilmesini sağlamaktır. Hatta çoğu zaman kendinizi rahatlatmak içindir. Çünkü  endişe içindesinizdir. İyi bir şeyler duymaya fazlasıyla ihtiyacınız olduğu bir günde olduğunuzu söyleyebilirim. Bazılarınız ilkdördün etkisi altında,  bir işle alakalı haber bekliyor olabilir.  Bu haberin gelmesi halinde birçok şey yerli yerine oturacaktır. Bu ve buna benzer örnekler çoğaltılabilir. Bu enerjinin bugün hissettirdiği en önemli duygu, sizi yakından ilgilendiren mevzularda rahatlamak ihtiyacınızdır. Çevrenizdeki insanların size destek olması, teskin etmesi veya isteklerinizi yerine getirmeleri sizi fazlasıyla memnun edebilir. Benim size önerim, kendi kendinizi sakinleştirerek ve durumunuzun olumlu sonuçlanacağına dair inancınızı güçlü tutarak rahatlamanızdır. Yani sizi ne üzüyorsa veya rahatsız ediyorsa bunun çözümü öncelikle sakin olmak ve dağılmamaktır. Eğer siz kuvvetli olursanız, meydana gelecek sinerji, size beklediğiniz olumlu haberleri getirebilir. Bu etki altında sabırlı olmak, inancınızı ayakta tutmak en önemli koşuldur.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

Kova Burcu

Sevgili Kovalar saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümü, duygularınızın sizi etkilemesine izin vermeden gerçekçi bir şekilde durumu görebilmenizi sağlar. İlişkinizle alakalı bir konuda sıkıntınız varsa, partnerinizle konuşurken, onun yanıtlarını iyice dinleyiniz.

Saat 08:58 Merkür-Pluto olumlu görünümü,  dışarıdan gelebilecek tersliklere karşı sizi koruyor. Yüreğinizin derinliklerine daldığınızda oradaki güçlü kadın ve adamı rahatlıkla görebilirsiniz. Belki dışarıdaki insanlar kimi zaman bunu fark etmeyebilirler. Ancak siz, kendi içinizde hayatın getirileri, mücadelesi ve güzelliklerini hissedebilirsiniz.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, finansal konularda, alım-satım, alışverişlerimizde dikkatli bir hesaplamada bulunmayı gerektiriyor. Nereye ne verdiğimizi, ne alacağımızı bilelim. Analizde bulunmadan karar vermeyelim.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, paranın hangi yollar aracılığıyla elde edileceğini inceden inceye hesap etmenizi sağlayabilir. Kimileri için bu yatırım anlamındadır, bazılarınız için daha fazla gelir sahibi olma arzusudur. İlkdördün Kovalarda,  huzursuzluğa yol açabilir. Hızlıca bir karar vermeniz gerekiyorsa,  kafanız karışabilir. Böyle hissettiğinizde güvendiğiniz kişilerle konuşmayı deneyin. Bir başka etki ise, sürekli dalgalanan finansal gelirinizin yarattığı iç sıkıntısı olabilir. Kafanızın içinde bazı projeler vardır. Fakat işinizden elde ettiğiniz gelire tam olarak güvenmediğiniz için risk almaktan çekiniyorsunuzdur. Bir olasılık ise, elinizden geldiğince girişimde bulunarak doğru düzgün bir işe sahip olmak isteğiniz fazlalaşmıştır. Çünkü sevdiğiniz insanların geleceğini garanti altına almak istiyorsunuzdur. Benim size önerim, bu olasılıkların hangisi size uyarsa uysun,  inancınızı güçlü tutmanızdır. Emek sarfeden, çalışan, sorumluluklarını bilen ve iyi niyetli düşünen insanlar er veya geç arzuladıklarına kavuşurlar.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, saat 07:36 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bulunduğunuz her türlü ortamda fikirlerinizi açık ve net bir biçimde ortaya koyabilmenizi sağlar. Ancak maddi konularda dikkatli olmamız gerekiyor.

Saat 08:58 Merkür-Pluto olumlu görünümü,  hedeflerinizi derinlikli olarak ele almanızda, sağlam adımlar atmak için gözden geçirmelerde bulunmanızda sizi kuvvet aşılıyor. Kendini keşfetmeniz için,  özünüzle dürüst bir şekilde  temas etmenin önemi büyük.  İnsanın kendi içindeki gücü yeniden kazanmasında ve hayatı kucaklamasında ileriye dönük olarak bu görünümü olumlu buluyorum.

Saat 11:42 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, ilişkilerimizde iki yönlü düşünmeye neden olabilir. Bir yanıyla iyimseriz, diğer taraftan gerçekleri göz ardı etmemek gerekiyor. Net bir karar vermekte zorlanabiliriz. Tekrar analiz etmemizde fayda var.

Saat 19:03 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, mesleki geleceğiniz ve kendinizi toplum içinde güçlü bir şekilde ifade edebilme arzunuz ön plandadır. Hünerlerinizi göstererek işinizde en yüksek konuma gelmeyi arzularsınız. Yeni iş alanları araştırarak geleceğinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz. Yapılması gereken öncelikle enine boyuna düşünmek ve alışkanlıklarınızın esiri olmamaktır. Eğer çalışmalarınız ve emeğinizin karşılığını almakta güçlük çekiyorsanız veya bulunduğunuz yerde bundan daha fazla gelişip büyümeyecekseniz, mantıklı düşünmeniz çok daha faydalıdır. Bazılarınız için bugünün anlamı, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek istediğiniz halde iş konularında yaşadığınız sorunlardır. Ya uzun zamandır işiniz yoktur veya ailenizin baskıları nedeniyle hiç de mutlu olmadığınız bir görevi sürdürüyorsunuzdur. Benim size tavsiyem ne olursa olsun kendi aklınıza güvenmeniz, dışarıdan hiç kimsenin sizin fikrinizi değiştirmesine izin vermemenizdir. Yani değişime açık olmak için öncelikle buna kendinizi hazır hissetmeniz önemlidir.

İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,

Son Güncelleme: 15 Mart 2016 00:23

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell