Balık Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Şubat 2016 19:00
  • 491
  • 0 Yorum
Balık Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

GENEL BAKIŞ

Sevgili Balıklar, 8 Şubat tarihinde Kova burcunda oluşacak olan yeniay, yeniliklere hazırlanma sürecini başlatıyor. İlişkileri ve çalışmalarınızı gözden geçirmeniz için verimli ortamlar oluşacak.

14 Şubat tarihinde Merkür, yeniden Kova burcunda olacak. Ocak ayında ertelediğiniz, durdurduğunuz ya da rafa kaldırdığınız işleri, yeniden gündeme getirebileceksiniz.

Venüs, Kova burcundayken ilişkileri ve arkadaşlıkları gözden geçirmeli ve yeni ilişkilere açık olmalısınız. Bu anlamda 17 Şubat tarihine dikkat.

Güneş, 19 Şubat tarihinde burcunuzda seyrine başlıyor. Bir yıl sonra, bir güneş döngüsünün başlamasıyla yeni dilekler için hazırlık mevsimi bu noktada size kapılarını açacak. 

22 Şubat dolunay karşıt burcunuz olan Başak'ta oluşuyor. İlişkilerinizdeki problemlerin ortaya çıkarılmasını ve tanımlanmasını sağlayacak olan bu hareket, kendinizi ve ilişkilerinizi gözden geçirmenizi sağlayacak. Bu dolunay, problemlerin çözümlenmesi açısından verimli bir adım olacak.

SSSHer şey gönlünüzce olsun.

1-7 Şubat arası:

Sevgili Balıklar haftanın hemen başındaki görünüm, başkalarının bizim hakkımızdaki düşüncelerini önemsememize neden oluyor. Özel ve önemli bulunmak istiyoruz. Fakat isteklerimizi dile getirip ifade etmek yerine, birilerinin anlamasını bekliyoruz. Bu olmadığında da, isyan ediyoruz. Haftanın genelinde, bu psikolojik durum bir hayli etkili gözüküyor. Oysaki bir arzumuz, hedefimiz, ihtiyacımız varsa, bunu elde etmek için biz de girişimde bulunmalıyız. Hafta ortasına doğru enerjiler, bu anlamda sizi destekleyicidir. Girişimde bulunabilir, ilişki ve finansal konularda arzu ettiğiniz adımları atabilirsiniz. Hafta sonuna doğru, parasal konularda ciddi düşünelim. Yenilikler tabii ki insanı heyecanlandırır. Ancak bunların geçmiş tecrübelerimizi unutmadan ele alınmasında yarar var.

8-14 Şubat arası:

Sevgili Balıklar, 8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, her ne kadar yenilik, değişim gibi olguların işaretçisi desek de, sizler için beklenmedik zamanda, belki de aklınızdan geçmeyen bir konuda karşınıza çıkabilecek bir durumun göstergesi olabilir. Bu durum, ilk başta kaygılandırabilir. Ancak bir hafta, on gün içinde kafanızın içinde netleştirerek ne yapacağınıza karar verirsiniz. Şimdi görünümlere bakarsak, bu Yeniayın etkilerini daha iyi çözümleriz ve onun neye işaret ettiğini anlayabiliriz. Merkür-Kuzey düğüm görünümü, bu Yeniayın ilerisi adına verilecek kararların evliliğiniz veya ilişkinizle alakalı konularda etkin olacağını işaret ediyor. Demek ki, hayatınızdaki kişi veya yalnızsanız tanışacağınız kişiyle alakalı konuları veya durumu ilerisi adına artı ve eksileriyle gözden geçirmek yararlı olur. Ay-Uranüs görünümü, paranızı risk altına alacak yatırımlardan kaçınınız. Bekleyin, araştırın, bir hesap yapın, ondan sonra karar verirsiniz. Ay-Mars görünümü, bu Yeniayda sizi kısıtlayan durumlara tepki göstermek yerine, amacınızı, hedefinizi uzun vadeli olacak şekilde gözden geçiriniz. Bugünü kurtarayım diye değil, yarınlarımı garanti altına alayım diye düşünmek doğru olur.

14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Kova burcu ilerleyişi, ilişkinizle ilgili konularda pürüz yaratan noktaları tekrar gözden geçirme gereği duyabilirsiniz. Kafanızın içindeki soru işaretlerini cevaplamak için kendinize zaman tanıyınız. Bir yanıyla size bağlı ancak diğer taraftan sanki bambaşka bir dünyada yaşıyormuş gibi davranan partneriniz ve ilişkiniz hakkında mutlaka gerçekçi olunuz.

15-21 Şubat arası:

17 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs, ilişkiler başta olmak üzere, her türlü paylaşım, arkadaşlık, dostluk, çevrenizde insanlar, sizi ilgilendiren konular üzerinde bir değerlendirmede bulunma, içe yönelme anlamında kıymetlidir. Yaşama şöyle bir mercek tutacağız.  Orada neler görüyorsunuz. Bu çok önemli. Kimlerle ilişkiniz var, sizin beklentileriniz ve idealleriniz nedir? Sizi kısıtlayan, özgürlüğünüzü denetim altına alan durumların tespit edilmesi gerekir. Dört duvar arasında yaşanan bir aşk, bağımlılık yüzünden sürdürülen ilişkilere dikkat etmeliyiz. Hayatı ele alış biçimimize uymayan bir ilişki yaşıyorsak bu süreçte gerçekçi düşünelim.

19 Şubat -20 Mart arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Güneş dönemi bir yıl sonra kendinizi tam da istediğiniz gibi ifade edebildiğiniz, huzuru yüreğinizin derinliklerinde hissettiğiniz, izlenimde bulunarak hayatı algılamaya çalıştığınız, ruhsal anlamda şifalandığınız, bütünlük arzusu içinde etrafınızdaki insanlarla kaynaştığınız süreçtir. Tabii ki olumlu yönleri sizler açısından genel olarak ön plandadır. Mistik, yaratıcı çalışmalar, bilinmeyenleri rüyalar ve sezgiler yoluyla algılama, hisleri yazıya söze dökme bu dönemin karakteristik niteliğinde vardır. Bunun yanı sıra balıkların özündeki hassasiyet bu süreçte daha fazla yükselebilir. Fedakarlık haddinden fazla yükselir. Hayatın gerçeklerinden ziyade bizim ona verdiğimiz değer daha fazla önemsenebilir. Ayarımızı bilmeyi de unutmayalım.

22-28 Şubat arası:

Sevgili Balıklar, 22 Şubat saat 20:20 de Dolunay Başak burcunda gerçekleşecek. Hatırlarsanız,  geçtiğimiz 8 Şubat tarihindeki Yeniayda, bir şeyler bizi zorluyordu, yoruyordu ve biz pek de özgür değildik. Bu nedenle ciddi manada hedeflerimizi tekrar gözden geçirip, projelerimizi ifade etmek için gayret gösterdik. Kararlar verdik ve belki de uyguladık. İşte bugün, o tarihten bu yana ne gibi gelişmeler yaşandı, bunlara bir bakacağız. Son durum nedir, üzerinde düşüneceğiz. Tatmin edici mi, yoksa hala bazı şeyler yerli yerine oturmadı mı? Güne Ay-Boşluk etkisinde adım atıyoruz. İşlerimizi veya planlarımızı uygulamada hırsımız bir hayli yüksek. Ancak boşlukta bazı işler sürüncemede kalabilir veya birileri yüzünden aksaklıklar oluşabilir. Tedbirli olmakta yarar var. Saat 20:20 de Başak burcunda oluşacak Dolunay, ilişkide karşı tarafın kendi isteklerini dayatması ve iyi niyetimizin suistimal edildiğini düşünmemize neden olabilir. Problem varsa, bunları birlikte çözmek yerine, sürekli sizi eleştiren bir partnerle yaşamak kolay değil. Bu durumda geri çekilmek veya susup katlanmak çözüm değildir. Eğer bir şeyler yanlış gidiyorsa, bunu her iki tarafın da görmesi ve gerçekçi düşünmesi gerekir.

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-5-6-10-14-18-19-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 3-4-16-23-24
Aşkta En Şanslı Günler                   : 18-19
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 12

Yeniay : 9-10-11
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 22-23-24-25
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Şubat 2016 19:18

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell