Kova Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Şubat 2016 18:57
  • 584
  • 0 Yorum
Kova Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

GENEL BAKIŞ

Sevgili Kovalar, 8 Şubat tarihinde burcunuzda yeniay oluşacak. Bu yeniay, ileriye dönük hedeflerinizi, sosyal ilişkileriniz ve planlarınız üzerinde olumlu etkliere sahip olacak. Tüm bunları olumlu şekilde düzenlemeniz için bir şans olacak.

14 Şubat tarihinde Merkür yeniden burcunuza geçiş yapacak. Adım attığınız ancak yolunda gitmeyen işlerinizin yoluna girmesi için bir şans doğabilir. 

Venüs, 17 Şubat tarihinde Merkür'e eşlik edecek. Yeni biriyle tanışma, tanımaya çalıştığınız birini netleştirme ve sosyal ilişkileri canlandırma açısından oldukça verimli olacak. 

19 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda seyrine başlıyor. Moralinizi bozabilecek ilişkilerden kaçınmanızı, bütçenizi dengelemenizi, yaratıcı düşünmenizi sağlayacak.

22 Şubat tarihinde ise dolunay Başak burcunda oluşacak. Bu dolunay da, yine sosyal veya mali konularda analiz yapmanızı işaret ediyor. Doğru kişilerle doğru projeler üzerinde çalışmanız bu tarihlerde daha da önemli hale GELİR.

Her şey gönlünüzce olsun.

1-7 Şubat arası:

Sevgili Kovalar, haftanın başındaki görünüm, iş hayatımızda tutkuluyuz ve başarılı olma arzumuzu yükseltiyor. Derinlikli düşüneceğiz. Mevcut işimizdeki şartlar bizi tatmin etmiyorsa buna katlanmamız artık mümkün olmaz. Yeni bir şeyler yapmak, kendimizi göstermek isteriz. Bazılarınız bugün yetti artık diyerek son noktayı koyabilir ve başka bir  iş için kolları sıvayabiliriz. Ancak haftanın geneline baktığımızda öyle aklımıza estiği gibi hareket etmeyelim. Evet güçlendirici enerjilerimiz var. Fakat işimizi bilmezsek, ciddi düşünüp, iyi planlama yapmazsak bir işe yaramaz. Hakkımız olanı elde etmek istiyorsak bunun yolu ve yordamı sabırlı, gerçekçi ve akıllı şekilde hareket etmekten geçiyor.  Hafta sonuna doğru, ilişkinizi, yaşamanızı, olan biteni bilinçli şekilde gözden geçirmekte yarar var. Yeni bir adım atmadan önce artı ve eksilerine bakmamız faydalı olur.

8-14 Şubat arası:

Sevgili Kovalar,  8 Şubat saat 16:39 da, burcunuz üzerinde  oluşacak Yeniay, kişisel girişim, yenilik, çevre değişimi, iş görüşmeleri gibi geniş bir alanda umutlandırıcıdır. Şu andaki mevcut sıkıntıları gidericidir ve elinizi kolunuzu bağlayan zorlukları geride bırakmanızda yardımcıdır. Yeniayın görünümleri bize yolumuzu görmede yardımcı bir güç olduğundan tabii ki incelemekte yarar var. Böylece neleri merkez almamız, nasıl bir yol izlememiz gerektiğine karar veririz. Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kafamızın bir hayli karışık olduğunu işaret etmekte. Mevcut şartlara kimseden destek görmediğimizi, kimseye güvenemediğimizi, bu yüzden de cesaretli davranmadığımızı gösteriyor. Oysaki Yeniay, bu yönde akıllıca gözden geçirmelerde bulunulması halinde, bu güçlükleri aşabileceğimizin işaretçisidir. Ay-Uranüs görünümü, bu anlamda olumludur. Sizin aktif ve girişimci davranmanızı sağlayacaktır. Yeter ki, bir idealiniz, hedefiniz ve bunu gerçekleştirme yönünde kararlılığınız olsun. Zaman tanıyın kendinize. Ay-Mars görünümü, bu Yeniayın mesleki konularda yeni bir iş teklifiyle karşılaşma, işinizle ilgili güçlü bir adımın atılmasında etkin olacağını gösteriyor.

14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Kova burcu geçişi, aşk hayatımızda iletişimin öncüsü, insanları etkilemede gücümüzün doruk noktasında olduğunu gösteriyor. Sözlerimizle nasıl da arkadaş canlısı olduğumuzu göstereceğiz. Görüş yapımız, ileri düşünce tarzımız, modern yaşam biçimimiz, kültürel etkinliğimiz bizi diğerlerinden farklı kılıyor. İlişkimizde her şey karşılıklı anlaşmaya dayalı olacak. Kafa dengi arkadaşlığa, beraberliğe önem vereceğiz. Anlaşılmaz, huysuz, dediğim dedik kişilerden hoşlanmayacağız. Bu geçişte, parasal krizlerimizi aşabilmek amaçlı düşüneceğiz. Kimlerden ne gibi destekler görebiliriz, nasıl para kazanabiliriz bunları daha dikkatli şekilde gözden geçireceğiz. Kısaca yenilenmek arzumuz, rahat yaşama isteğimiz yüksek olacak.

15-21 Şubat arası:

17 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Venüs dönemi genel olarak çevresel ilişkilerde, aşk hayatınızla ilgili konularda, paylaşım ve yenilik anlamındaki gelişmelerde şanslı bir zamanın işaret eder. Özgürlüğünüz, bireylik duygunuz, insanlarla olan irtibatınız, kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtmanız mümkündür. Arkadaşlarınızla paylaşım, çevrenizle temasınız bu süreçte ön plandadır. Fikir paylaşımlarında bulunmak, sosyal medyada güçlenmek, değişime açık bir yüreklilikle katılmak sizin için kolaydır. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Sürpriz fırsatlarla karşılaşırsınız. İdeallerinizi gerçekleştirmek arzunuz yoğunlaşır. İnsanlar sizi ilgiyle takip ederler. İlgi çekici bulunursunuz. Düşünülmemiş, sıra dışı işler, uğraşılar, hobiler, kültürel faaliyetler, çocuklarla ilişkiler bu dönemde etkilidir

19 Şubat -20 Mart arasında Balık burcunda seyredecek Güneş süresince parasal konularda aklımız başımızda olsun. Bütçenizin şartlarına göre hareket etmek, yatırımlarda piyasanın durumuna bakmak, alışverişlerde hesabınızı bilmek, borç alacak konularında gözünüzü dört açmak gerekir.  Güneş-Balık süresince de, üç beş kuruşumuz her ihtimale karşı bir kenarımızda bulunsun. Bu dönem, mistik ve şifalı alanlarda çalışanlar,  edebiyat veya yaratıcı meslek sahipleri için kazanç sağlayıcıdır.

22-28 Şubat arası:

Sevgili Kovalar, 22 Şubat tarihinde saat 20:20 de Başak burcunda oluşacak Dolunay, geçtiğimiz 8 Şubat tarihindeki Yeniayda verilmiş kararların geldiği son durumu görmemizde etkili olacak. O tarihte, kişisel istek ve arzularınızı, girişim ve planlarınızı yürürlüğe koymaktan yanaydınız. Ciddi olarak bunlar üzerinde duruyordunuz. Şimdi son durum nedir, bir bakacağız.  O tarihte verilen karardan veya gelişmelerden memnun muyuz? Yapılması gerekenler var mı diye sorgulayacağız. Güne, Ay-boşluk etkisinde başladığımız için, ikili ilişki ve iş hayatınızla ilgili meseleler üzerinde belli bir sıkışıklık, zorluk, baskı ve inatlaşmalar olabilir. Sakinlikle durumu ele almak, yanlış karar vermemek lazım. Saat 20:20 de oluşacak Dolunay, mali ortaklıklar, finansal alışverişler, yatırım, borç-alacak meselelerini gerçekçi bir şekilde ele almanın doğru olacağını gösteriyor. Bizim talep ettiğimiz veya düşündüğümüzle, başkalarının teklif ettiği arasında büyük fark olabilir. Biz detaylı hesap ederiz. Ancak umduğumuz gibi çıkmayabilir. Evdeki hesap çarşıya uymaz, biz de bunu fazlasıyla hassas ele alabiliriz. Şikayetçi oluruz ve karşı çıkarız. Birileri umursamaz. Bunları doğal karşılayıp, tarafsız bir şekilde olan bitene bakmalıyız. Gerekirse yeniden ele alabilirsek, daha uygun bir çözüm veya teklifte bulunabiliriz.

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-7-8-12-16-25-26
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-14-20-21-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 16
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 10

Yeniay : 7-8-9
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 20-21-22
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Şubat 2016 19:17

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell