Oğlak Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Şubat 2016 18:55
  • 592
  • 0 Yorum
Oğlak Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

GENEL BAKIŞ

Sevgili Oğlaklar, 8 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay doğacak. Bu yeniay, daha çok maddi konularda etkili olacak. Maddi konulardaki bir değişim ve yenilik arzusu, bütçenizde oldukça etkili olacak.

14 Şubat tarihinde Merkür yeniden Kova burcunda olacak. Bu hareket, 2-8 Ocak tarihlerinde ters giden ya da yarım kalan girişimleri olumlu sonuçlandırmanızı sağlayacak.

19 Şubat'ta Güneş, Balık burcunda olacak. Yakınınızdaki insanlardan destek görebilir, zihninizi ve ruhunuzu rahatlatacak işlerle ilgilenebilirsiniz.

Dolunay, Başak burcunda 22 Şubat tarihinde oluşacak. Aksaklık ve pürüz yaratan ya da sizi endişelendiren konuların çözümlenmesini işaret ediyor. Bu dolunay sizin için, her şeyin daha iyi hale getirilebilmesini işaret ediyor.

Her şey gönlünüzce olsun.

1-7 Şubat arası:

Sevgili Oğlaklar haftanın hemen başındaki görünüm, amacımızın farkında olmamızı sağlarken, genel olarak isteklerimizi elde etmekten tarafız. Bize kazanç sağlamayan, fayda getirmeyen, zamanımızı boş yere alan ilişkilerden uzak duracağız. Finansal açıdan bir şeyler umduğumuz şekilde gelişmediğinde sabır göstermeyeceğiz. Çünkü azla yetinmemiz artık mümkün değil. Hem finansal hem de girişim yönünde gücümüz bir hayli yüksek. İnsanlar üzerinde etkinliğimiz bir hayli yoğun. Görüşmeler iş ve özel amaçlı yapılabilir. Evimizin ihtiyaçları ve kendimizle alakalı alışverişler artabilir. Hafta sonuna doğru, eviniz, ailenizle ilgili konular üzerinde baskın davranmaya, hakimiyeti elinizde tutmaya çalışırken biraz da dikkatli olmanızda yarar var.

8-14 Şubat arası:

Sevgili Oğlaklar,   8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, finansal konular üzerindeki değişim ve gelişimin işaretçisi olup, gelişen durumlara göre alınacak kararların da göstergesidir. Bütçemizi evimiz ve kişisel ihtiyaçlarımızın karşılanması yönünde tabii ki dikkatlice ele almayı bileceğiz. Bir karar vermeden önce enine boyuna düşüneceğiz. Elimize geçen miktar, yapılan işler sonucunda elde edilecek paranın doğru yönlendirilmesi gerekir. Yeniayın görünümleri, mali konular başta olmak üzere diğer alanlarda nasıl bir yön tespitinde bulunacağımızı bize gösterir. Merkür-Kuzey düğüm görünümü, gayet ciddi ve ilerisi adına umut vaat edecek gelişmeleri işaret etmekte. Demek ki, vereceğimiz kararlar bugünü değil, yarınlarımızı kapsayacak. Oğlaklar zaten ciddi düşünen, hesap kitap yapan insanlardır. En doğru yolu, en faydalı kararı vereceklerdir. Ay-Uranüs görünümü, yerleşim yerimiz, evimiz, ailemizle ilgili yenilikleri vurguluyor. Heyecanlıyız. Ay-Mars görünümü, proje ve planlarınızı başarıyla öne sürerek kendinizi kanıtlamanız ve mali açıdan rahatlamanız yönündeki azminizi güçlendiriyor.

14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında etkili Merkür-Kovageçişinde, kazanç elde etme yönünde arkadaş çevreniz, hizmette bulunduğunuz kişiler, günü birlik işler, internet, yazışmalar, bilgi paylaşımları hayli etkilidir. Hangi konuda tecrübemiz varsa, başkalarına eğitmenlik yapabiliriz, yol gösterebiliriz, aktif bir şekilde yönlendirebiliriz. Ancak geleni bereketiyle karşılamayı, olmayan bir işi de hayrımıza bilmeyi unutmayalım. Dostumuzu düşmanımızı bilelim.

15-21 Şubat arası:

17 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs, aile-ev-para-kariyerinizle alakalı her türlü ilişki, gelişme ve değişimlerin işaretçisidir. Siz bu etki altında yenilikte bulunmak, huzur bulmak, ihtiyaçlarınızı temin etmek, evdeki huzurun devamını sağlamak istersiniz. Parasal konulardaki olumlu gelişmeler bu süreçte yaşanabilir. Ancak benim size tavsiyem, bütçenizi zorlayacak harcamalardan kaçınmanızdır.

19 Şubat -20 Mart arasında etkili olacak Güneş-Balık burcu seyir dönemi, eğitimden iş hayatınıza, başkalarıyla olan her türlü ilişkinizden, yaşamı ele alış biçiminize kadar  her konuda hassasiyetin yükseldiği zamandır. Hayal gücümüz ön plandadır. İnandığımız bir alana, kişiye, olguya kendimizi adamaya hazırızdır. Dönemin kendi içindeki özelliği bizi gerçekçi düşünmekten alıkoyabilir. Onun için  tabii ki şartlarınızı zorlamamaya, sınırları aşan bir fedakarlıkta bulunmamaya, kolay etki altında kalmaya da özen göstermek lazımdır. Oğlaklar her ne kadar gerçekçi ve aklı başında insanlar olsalar da, aslında gizli duygusal bir yapıları vardır. Bu da onların, bazı kötü niyetli ve bencil insanlar tarafından üzülmelerine neden olur. Demek oluyor ki, dikkati de elden bırakmayacağız.

22-28 Şubat arası:

Sevgili Oğlaklar, 22 Şubat saat 20:20 de Dolunay Başak burcunda oluşacak. Ancak bir hatırlatma yapmak isterim. Bu Dolunay, geçtiğimiz 8 Şubat tarihindeki Yeniayda alınmış kararların geldiği son durumu görmek anlamında da önem taşıyor. O günlerde, maddi konularda kazanç-kayıp ikilisini gözetmek, biraz rahat yaşamak adına değişiklikler düşünmüştük. Ancak bunların ciddi manada ele alınması gerekiyordu. O günden bu yana ne gibi değişimler yaşandı, verdiğiniz kararlardan memnun musunuz? Bugün bunlara bir bakmakta yarar görüyorum. Güne Ay-Boşluk etkisinde başlayacağımız için, ben finansal konularda günün şartları çerçevesinde bilinçli hareket edilmesinden yanayım. Yeni bir karar vermemekte yarar var. Saat 20:20 Başak burcunda oluşacak Dolunay, fikirlerinizi, projelerinizi geliştirme, başkalarıyla paylaşmak ve onların ne düşündüğünü anlamak yönünde önemlidir. Ancak burada bir başka önemli nokta, bildiklerimizin mutlak doğru olduğunu düşünmemek, dayatmalarda bulunmamaktır. Bazen zaman alır bir şeyler. Ve biz neden diye hayıflanırız. Oysaki hayrımıza olan gelişmelerdir bunlar. Biraz zorlanırız, sonra kendiliğinden düzelir

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-5-6-10-14-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 12-18-19-25-26
Aşkta En Şanslı Günler                   : 14
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 7-8

Yeniay : 5-6-7
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 17-18-19-20
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Şubat 2016 19:17

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell