Yay Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Şubat 2016 18:53
  • 516
  • 0 Yorum
Yay Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

GENEL BAKIŞ

Sevgili Yaylar, 8 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay doğacak. Bu yeniay, çevre ilişkilerinde çok önemli. Kendinizi ifade edebilme, yeni ilişkiler kurabilme ve bağlantı kurma açısından oldukça verimli bir dönem olacak.

14 Şubat tarihinde Merkür, yeniden Kova burcunda olacak. Geçtiğimiz 2-8 Ocak tarihinde ilgilendiğiniz, yarım bıraktığınız ya da beklemeye aldığınız işler bu tarihte açıklığa kavuşacak.

Venüs 17 Şubat tarihinde Kova burcunda olacak. İlişkilerde ve iş ilişkilerinde güçlü yenilikler ortaya çıkacak. Bu yenilikler, huzur getirecek.

22 Şubat tarihinde dolunay, Başak burcunda oluşacak. Yeniliklere kısa sürede adapte olmanız ve ay başında başladığınız herhangi bir işin çözümlenmesi için yol açılacak.

Her şey gönlünüzce olsun.

1-7 Şubat arası:

Sevgili Yaylar haftanın hemen başındaki görünüm, iç dünyamızdaki hırs, tutku ve arzularımızın bir hayli yoğun olduğunu gösteriyor. Mevcut ilişkiniz, iş hayatınız, dış dünya ile olan her türlü irtibatınızda kimseye taviz vermekten yana değilsiniz. Çıkış yolları arayacaksınız. Çünkü şu andaki şartlar ve gelinen nokta sizi tatmin etmediği için canınızı sıkılıyor. Böyle giderse, arzu ettiğim hedefe ulaşmam mümkün değil diye düşünebilirsiniz. Ancak lütfen sakin olunuz. Mali konular haftaya bir hayli damgasını vuruyor. İhtiyaçların alınması, bazı sıkışıklıkların giderilmesi yönünde mücadelemiz yoğun olacak. Hafta sonuna doğru, harcamalarınıza dikat ediniz. Bütçenizi zorlayacak alışverişlerden kaçınınız. Yeni birisiyle tanışacak olanlar sizler de, bu kişiyi dikkatlice gözden geçiriniz.

8-14 Şubat arası:

Sevgili Yaylar,  8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, çevremizde oluşan değişikliklerin işaretçisi olup, bunlar yakın akrabalarımız ve bizim için bir hayli etkili olacağını gösteriyor. İş-eğitim veya farklı bir nedenle, bilgilenmek, yerleşmek, keşfetmek amaçlı seyahatler de söz konusu olabilir. Genel olarak tebdili mekanda fayda var sözcüğüyle ilintili olup, yaşantımıza yeni bir çehre kazandırıcıdır. Yeniayın görünümleri, bu değişimlerin nasıl karşılanacağı ve nasıl bir karar alınacağını gösteren işarettir. Merkür-Kuzey düğüm görünümü bu Yeniayda maddi ve iş hayatımızı ilgilendiren konularda çok dikkatli düşünerek karar vermenin önemini vurguluyor. İlerisi adına düşünmeli, şu anda görünen durumla yetinmemeliyiz. Ay-Uranüs görünümü, bu Yeniayın aşk hayatımız, çocuklarımız veya çocuk sahibi olmakla alakasını işaret etmekte. Sürpriz bir karar verilebilir. Ay-Mars görünümü, her ne olursa olsun değişimde bulunmadan önce etraflıca düşünelim. Bizim elimizden bir şey gelmiyorsa, bu şartlar altında ne yapabiliriz, nasıl bir yol izleriz bakalım. Tayin, terfi, işten ayrılmak, çocuk sahibi olmak gibi durumlar yaşanabilir.

14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında Merkür-Kovaburcunda ilerleyecek. Çevremizle bağlantımız artacak. Arkadaşlıklar kuracağız. İletişimde bulunmaktan, bir araya gelmekten hoşlanacağız. Yeni biriyle tanışabiliriz. Bu kişiyle sık sık bir araya gelebiliriz. Bu geçiş,  iş hayatımızla ilgili konularda da etkilidir. Daha fazla bilgi edinmemizi, kendimizi geliştirmemizi, zihnimizi kariyer hayatımıza odaklamamızı, görüşmelerde bulunarak çevremizi genişletmemizi sağlar. Anlaşmak, konuşmak, yakın çevremizde bulunan bir kişiyle ortaklaşa bir işe girişmek, zekamızı en üst düzeyde kullanmak, yeni bir çevreye dahil olmak açısından da ben gayet olumlu buluyorum.

15-21 Şubat arası:

17 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs süreci genel olarak yeniliklere hevesli, arkadaşça paylaşımlara açık bir zaman dilimidir. Aşk hayatınızla ilgili konularda hoş sürprizler yaşamak, kendinizi özgür bir şekilde ifade etmek, grup faaliyetlerinde bulunmak,  hobilerinizi paylaşmak, zevkli, uyumlu ve sıra dışı güzelliklerin tadını çıkarmak bu süreçte bir hayli etkilidir. Kültürel sohbetler, iletişim, sosyal medyada yer almak, internette kendinizi tanıtmak, bir çevre edinmek gibi aktivitelere yer verilebilir. Yaratıcı çalışmalar, fikir tartışmaları, ilginç buluşlar bu enerjinin yansımaları arasında yer alırken, farklı konularda bilgilenmenizi sağlayan insanlarla tanışabilirsiniz.

19 Şubat -20 Mart arasında Balık burcunda ilerleyecek Güneş, kendimizi en rahat, huzurlu, sakin hissettiğimiz alanlara, insanlara doğru çekilme arzumuzun işaretçisidir. Bu evimiz veya işimiz, ailemiz veya sevgilimiz olabilir. Yeter ki,  şefkat, sevgi, inanç ve ruhsal anlamda doyuma ulaşmamızı sağlasın. Bu süreçte, iki yönlü davranabiliriz. Bazen kendimizi ailemize veya başkalarına adayan tarzda hareket ederken bazen de hiçbir zorluğa katlanamayıp uzak durmaya çalışabiliriz. Bu sizin biraz da karakter yapınızla alakalı durumdur. Ancak şu var ki, bu süreçte iş veya ev değişimi, eğitim hayatı, ticari konular,  ailevi meseleler üzerinde gerçekçi olmak lazım. Aklımıza estiği gibi kararlar vermeyelim.

22-28 Şubat arası:

Sevgili Yaylar, 22 Şubat tarihinde saat 20:20 de Dolunay Başak burcunda oluşacak. Geçtiğimiz 8 Şubat tarihindeki Yeniayda, değişim arzumuz bir hayli etkiliydi. Farklı bir yerde yaşamak, yeniliklerde bulunmak istiyorduk. Sosyal yaşam bizim için kıymetliydi. Buna göre neler yapabiliriz, onlar üzerinde durduk. Parasal konularda ise, bütçemizi ciddiyetle ele alarak, kazanç elde etme amaçlı işlere ağırlık vermiştik. Bugün, o tarihten bu yana olan gelişmelere bir bakacağız. O değişimleri yapabildik mi, parasal anlamda bir gelişme oldu mu? Verdiğimiz kararlar tatmin edici mi? bu duruma bakacağız. Güne, Ay-Boşluk etkisi altında başlayacağımız için, planlarımızı istediğimiz şekilde yürürlüğe sokmak ve kabul ettirmek kolay olmayabilir. Bunun sizi öfkelendirmesine izin vermeyiniz. Bugün böyledir, yarın gelişmeler istediğiniz şekilde olur. Saat 20:20 Başak burcunda oluşacak Dolunay, iş hayatı ve ev yaşamınızla ilgili konularda kendinizi kısıtlamak, olumsuz ve endişeli düşünmek yerine, gerçekçi ve objektif şekilde duruma bakmanın önemini vurgulayıcıdır. Ne fazla özveride bulunarak kendinizi yorun ne de zorlandığınızda geri çekilip kendinize acıyın. Bu ikisi de Dolunayın gölge halleridir. Hiçbir şey hayatta kusursuz değildir. Elimizden geleni yapıyorsak, bunun kıymetini bilmeyen kişilerin sözleri, tavırları bizi üzmemelidir.

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-7-8-12-20-21-25-26
Zayıf Enerjili Günler                       : 10-16-23-24
Aşkta En Şanslı Günler                   : 12
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 5-6

Yeniay : 2-3-4-5
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 15-16-17
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Şubat 2016 19:16

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell