Terazi Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Şubat 2016 18:49
  • 561
  • 0 Yorum
Terazi Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

GENEL BAKIŞ

Sevgili Teraziler, 8 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay doğacak. Bu yeniay, hayatın yeniliklerini kucaklama ve yeniliklere adım atma açısından size ön ayak olacak. İkili ilişkilerde yeni bir arkadaşlığın veya mevcut olanın çözüme kavuşturulması gerekliliği ortaya çıkacak.

14 Şubat'ta Merkür yeniden Kova burcunda olacak. Bu hareket, 2-8 Ocak tarihlerinde sona eren veya yarım bırakılan ve ertelenen şeylerin tekrar gözden geçirilmesi imkanını sizlere sunacak.

Venüs, 17 Şubat'ta Kova burcunda olacak. Yenilik ve farklılık isteğiniz, bu tarihlerde açığa çıkacak. Gerekli adımları atarsanız, olumlu sonuçlar alacaksınız.

19 Şubat tarihinde ise Güneş, Balık burcunda seyrinde başlıyor. İçinize dönmeniz, maneviyatınızı beslemeniz için oldukça verimli bir dönem. Moral ve motivasyon kazanmak için bir takım aktivitelere yönelebilirsiniz.

22 Şubat tarihinde dolunay Başak burcunda olacak. Bu dolunayda, her şeyi kontrol edemeyeceğinizi ve beklenmedik durumlara müdahale edemediğinizi kabullenmeniz gerek. Problemin üstünü kapatmak yerine, onu çözmeyi denemelisiniz.

Her şey gönlünüzce olsun.

1-7 Şubat arası:

Sevgili Teraziler haftanın hemen başındaki görünüm, kazançlı çıkmak, isteklerimizi kabul ettirmek, maddi açıdan rahatlamak isteğimizin işaretçisidir.  Tutkuluyuz ve artık kontrolü bir başkasının eline bırakmaktan yana değiliz. Bir mücadele veriyoruz. Doğal olarak bazı insanlara kırgınız, kızgınız, hayatın bize karşı pek de adil davranmadığını düşünebiliriz.  Çıkarlarımızı ön planda tutacağız. Aile içinde ve ilişkilerde zaman zaman bizi rahatsız eden, zorlayan meseleler olabilir. 3 Şubat finansal anlamda işlerimizi yoluna koymada olumludur. Ayrıca aşkta güçlendirici, kendimizi iyi hissetmemizi sağlayıcıdır. Hafta sonuna doğru, ilişkilerde dikkatli olalım. Hafta sonuna doğru, evlilik, ilişki, ev ve ailevi konularda karar vermeden önce lütfen iyice düşününüz. Aceleci davranmayınız.

8-14 Şubat arası:

Sevgili Teraziler,  8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, aşk hayatımız, çocuklarımızı ve genel olarak yaşantımızda değişim ve yeniliğe duyulan ihtiyacın, bu yönde kararlar almanın işaretçisidir. Hiçbir şeyin üzerimizde denetim kurmasına, bizi istemediğimiz bir şeylere sürüklemesine tahammül etmeyiz. Canlanmak, rahatlamak, özgür olmak isteriz.  Yeniayın oluştuğu bugünkü gökyüzüne bakarsak,  ne gibi gelişmeler yaşanacağını anlarız. İlk görünüm,  Merkür-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor. Ailevi ve evimiz içindeki sorumlulukları göz ardı etmeden ciddi anlamda düşünmeli, enine boyuna ölçüp tartarak, kararlarımızı vermeliyiz.  İletişimde kullanılan sözcükler çok önemlidir. Eğer bir şeyin sağlam ve kökünün güçlü olmasını istiyorsak iyice analiz etmeliyiz.  Biz ne kadar kendimize göre bir yol belirlemek istesek de, içinde bulunduğumuz şartları, yapabilme gücümüzü, kararlılığımızı gözden geçirmeden, bir oldubittiye getiremeyiz. İkinci görünüm, Ay-Uranüs arasında gerçekleşecek. Bu olumlu bir işarettir. Kısa dönem flört ilişkilerinin ciddiyete dönüşmesini sağlar. Bir anda evlilik kararı almak veya uzun zamandır devam eden bir sorunu çözmek gibi. Ay-Mars görünümü, biraz önce belirttiğim gibi, kararlarımızı vermeden önce iyi düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor. Hırslarımıza yenilmeyelim. Finansal anlamda da gözden geçirmede bulunalım ki, atılan adımlar sağlam olsun.

14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında Merkür-Kovaburcunda geçişini sürdürecek. Yeni biriyle tanışmanın işaretçisi olabilir. Devam eden ilişkiniz varsa, partnerinizle düşüncelerinizi paylaşmanız anlamına gelir. Bu geçişte birbirinizi dinlemek, bir mesele veya hayatın genelinde fikirlerinizi öğrenmek kıymetlidir. Arkadaşlıklar ve arkadaşça yaklaşımlar, etkinlikler, internette oyun oynamak, yeni insanlarla tanışmak bu geçişin keyifli yanlarıdır.

15-21 Şubat arası:

17 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs genel olarak sosyal hayatın canlanması, arkadaşlık ilişkilerinin güçlenmesi, dostlarla paylaşımda bulunulması, problemlerin  belli bir süreliğine rafa kaldırılması sürecidir. Aşk evinizde ilerleyen Venüs, sürpriz bir aşkın yüreğinizi hızlı bir şekilde çarpmasını sağlayabilir. Aşk bir anda kapıdan içeri girer ve siz gelen misafiri ağırlamaya hazır gibisinizdir. Her zaman özel bir insan olmak ihtiyacı duyan sizler için bu süreç bir armağan gibidir. Hayattan çalınmış güzel bir zaman, bir mola diyebiliriz buna. Bu dönemde yeniliklere açık olursunuz. Aşk, para, manevi değerleriniz ve ideallerinize sahip çıkarsınız.

19 Şubat -20 Mart arasında etkili olacak Güneş-Balık burcu seyir süresince, disiplinli bir şekilde çalışmakta ve  sistemli hareket etmekte tabii ki fayda var. Başkalarının etkisi altında kalmamak için bu dönemde dikkatli olacağız. İyi niyetimizin kullanmasına izin vermeyeceğiz. Ayrıca sağlığımızı ihmal etmeyeceğiz. Grip, cilt hastalıkları, ayaklarımızın bakımına özen göstereceğiz. Güneş Balık burcu seyrinde, hayallerinize uygun gelişmeler olmuyor diye, nasılsa böyle gelmiş böyle gider diyerek kader kurbanı olduğumuzu düşünmeyeceğiz.  Her doğan günün ne getireceğini kimse bilemez. Birileri tarafından izleniyor, bir yerler için düşünülüyor veya teklif verilmek  için bekleniyor olabilirsiniz. Onun için size tavsiyem ne fazla alıngan, kırılgan ve endişeli olunuz ne de fazla iyi niyetli davranınız. Her şeyin bir ayarı ve ölçüsü olsun. Böylece üzülmezsiniz, yanılmazsınız.

22-28 Şubat arası:

Sevgili Teraziler, 22 Şubat saat 20:20 de Dolunay Başak burcunda oluşacak. Geçtiğimiz 8 Şubat tarihinde hatırlarsanız Kova burcunda bir Yeniay doğmuştu. Aşkta özgür seçimlerde bulunmak, hayatı yenilikçi bir bakış açısıyla ele alarak canlanmak niyetindeydik. Ev içinde ise belli bir ciddiyet hakimdi. Bu Dolunayda ise, o günden bu yana verdiğimiz kararları bir gözden geçireceğiz. Ne gibi adımlar attık veya durumumuz nedir, bunlara bir bakacağız. Dolunayın oluştuğu bugüne Ay-Boşluk etkisinde adım attığımız için, tabii ki parasal konularda bir girişimde bulunmadan önce iyice düşünmekte yarar var. Çünkü satın aldığımız bir ürün veya girişimde bulunduğumuz bir mesele daha sonra umduğumuz gibi gelişmeyebilir. Mümkünse beklemede kalalım. Saat 20:20 de, Başak burcunda oluşacak Dolunay, biraz kuruntuya meyilli olduğumuzun göstergesi. Ufak bir mesele üzerinde bile o kadar fazla duruyoruz ki, kendi kendimizi kilitleyebiliriz. Kendimize yükleniriz, eleştiririz, beğenmeyiz. Oysaki Güneş-Balık burcunda ve sizin hayatla uyum içinde, kendinize ve etrafınızdaki kişilere anlayışlı olmanız gerekir. Tabii ki şu nokta önemli. Siz zaten gerekli anlayışı gösteriyor, sürekli alttan alıyor, yardımcı oluyor, kendinizi unuturcasına özveride bulunuyorsanız, o zaman bugünkü Dolunayda bunu yapmamanız gerektiğini anlarsınız. Hiç kimse bir başkasına ajitasyon yapmamalıdır. Sizin gibi nazik bir insanı da kırmamalıdır. Sağlığımıza önem verelim. Bedensel ve ruhsal anlamda iyileştirici, rahatlatıcı, endişeleri giderici ve şifa verici güzelliklere zaman ayıralım, kendimize özen gösterelim.

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-7-8-16-20-21-25-26
Zayıf Enerjili Günler                       : 5-6-12-18-19
Aşkta En Şanslı Günler                   : 7-8
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 1-28-29

Yeniay : 25-26-27
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 11-12-13
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Şubat 2016 19:15

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell