Başak Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Şubat 2016 18:47
  • 563
  • 0 Yorum
Başak Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

GENEL BAKIŞ

Sevgili Başaklar, 8 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay doğacak. Bu yeniayın merkez aldığı konular kariyerimiz ve çalışma hayatımız. 

14 Şubat'ta Merkür yeniden Kova burcunda olacak. Yarım bırakılmış veya bekletilen işler hakkında karar vermenizi gerektirecek bir dönem, bu tarihle beraber açılacak.

17 Şubat tarihinde ise Venüs Kova burcunda olacak. Kendinizle, sosyal hayatınızla, iş hayatınızla ilgili yenilikler için bir kapı oluşturacak olan bu hareket, yeniliklerin hızlanmasını sağlayacak.

Güneş-Balık burcu seyri ise ilişkilerinizi düzenlemeniz açısından önemli olacak. İlişkinin niteliğini anlamanız ve gidişatıyla ilgili kararlar vermeniz için oldukça önemli bir hareket olacak bu.

22 Şubat tarihinde Başak burcunun üzerinde bir dolunay oluşacak. Bu dolunay, kişisel anlamda kendi hedef ve arzularınızı düzene sokmanızı ve problemleri görmenizi sağlayarak var olan endişelerinizi giderecek.

Her şey gönlünüzce olsun.

1-7 Şubat arası:

Sevgili Başaklar, haftanın hemen başındaki görünüm, derinlemesine düşünmemizi ve bir hayli arzulu, tutkulu şekilde davranmamızı sağlıyor.  Çevremizde bulunan kişilerin bizi dinlemesini,  isteklerimizi kabul  etmelerini bekleyeceğiz. Girişimde bulunduğumuz işlerin olumlu sonuçlanmasını arzulayacağız.  Eğer çalışma hayatımız veya sağlığımızla ilgili konularda gelişmeler umduğumuz gibi gitmezse,  canımız bir hayli sıkılır ve tepkide bulunabiliriz. Hafta ortasına doğru, çalışma hayatımız, sağlığımızla ilgili konulara eğileceğiz. Aşkta olumlu ve güçlendirici etkiler var. Güven duymamızı sağlıyor. Konuştuklarımızın arkasındayız ve bize de bunu hissettiren kişiye yöneleceğiz. Hafta sonuna doğru, gerek ilişki gerekse parasal konuları  dikkatli bir şekilde gözden geçiriniz.  Çünkü problemli bir  ilişkiniz varsa sıkıntılar yaşanabilir.

8-14 Şubat arası:

Sevgili Başaklar,  8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, tatmin edici bulmadığımız her ne varsa onu geride bırakıp, yeniye yer açma veya değişiklikte bulunma arzu ve istekliliğimizi işaret ediyor. Çalışma hayatımız veya günlük yaşantımız,  bedensel ve ruhsal sağlığımızla yakından ilgileneceğiz. Bu, bazılarımız için uzun zamandır düşündüğümüz bir durum da olabilir tam tersine bir anda verilecek bir kararın da göstergesidir. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, gelişim ve kolay ilerleme yolunda özellikle aşkta doğru kararlar vermek mümkün gözüküyor. Sağlam, güvenilir ve temeli güçlü beraberlik için durumumuzu ciddi şekilde gözden geçireceğiz. İkinci görünüm, çalışma hayatımız, iş ortamındaki ilişkiler ve finansal konularda özgürce karar vermenin işaretçisidir. Ancak iyi bir analizde bulunmak gerekiyor. Uzun vadeli düşünmek, hemen sonuç alalım diye acele etmemek lazım. Son görünüm Ay-Mars arasında gerçekleşecek. İş girişimlerinde kendi isteklerimizi kabul ettirmeye çalışacağız. İşimize gelmeyen bir durum olduğunda fevri davranabiliriz. Böyle durumlarda esnek düşünülmeli, şartlara göre hareket etmeyi de bilelim.

14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında  Merkür-Kovaburcunda seyrini sürdürecek ve sizler çalışma hayatınızda bilginin önemini, yenilikçi düşünmenin, teknolojiden yararlanmanın, grup çalışmalarının, projelere eğilmenin, işinizle ilgili kendinizi geliştirmenin ne kadar gerekli olduğunu görebilirsiniz. Konuşmak, kısaca iletişim bir hayli yararlıdır. Bildiklerinizi başkalarına aktarmak, daha fazla öğrenmek, aklımızı kullanmak işimizde gelişmemizi sağlayacaktır.

15-21 Şubat arası:

17 Şubat -12 Mart tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs, çalışma ortamınızdaki kişilerle fikirsel paylaşımlarda bulunmak, işiniz ve sağlığınızla alakalı konulara ağırlık vermek ön plandadır. Baskı altına alınmaktan pek hoşlanmazsınız. Sizler genelde insanlara destek veren, titiz çalışan, işine önem veren kişilersiniz. Ancak kendinizi de düşünmeyi bilmelisiniz. Çalışma saatlerinizin düzensizliği, fazladan iş yüklenmesi, tatmin olmadığınız bir ortamda görev yapıyor oluşunuz bu süreçte sizi rahatsız edebilir. Siz de buna katlanayım derken yorulursunuz. Eğer işe yeni başlamış bir kişiyseniz bu dönemde işe alışmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü işin niteliği, sizin beklentilerinize uymayabilir.

19 Şubat -20 Mart arasında Balık burcunda ilerleyecek Güneş geçişi, romantik ilişkiler gerekse evlilik gibi uzun sürekli beraberlikler anlamında umutlarınızın, hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini arzuladığınız zaman dilimidir. Sizi derinden etkilemekte olan bir ilişkiniz varsa, biraz da üzüyorsa, problemler bir türlü çözülemiyorsa, bir taraf sürekli fedakarlıkta bulunuyorsa tabii ki bu süreçte gerçekçi düşünmeyi ihmal etmeyeceğiz. Eğer ilişkimiz yoksa bu süreçte karşımıza çıkan kişiyi izleyeceğiz, nasıl biri, ilişkiye bakış açısı nedir diye gözlemleyeceğiz. Diyelim ki, mutlu bir ilişkimiz var. O zaman birlikte hayatı demliyor olmanın huzurunu yüreğimizin içinde hissedeceğiz. Geçmişte zorlu bir ilişki yaşamışsak, izlerini yüreğimizden hala silemediysek bu dönemde geçmişi şöyle bir gözden geçirip geleceğimiz için hem akıllıca seçimlerde bulunmayı hem de hayattan umudumuzu kesmemeyi bileceğiz.

22-28 Şubat arası:

Sevgili Başaklar, 22 Şubat saat 20:20 de Dolunay-Başak burcunda oluşacak. Geçtiğimiz 8 Şubat tarihini hatırlayalım. O gün Kova burcunda bir Yeniay doğmuştu ve sizler, çalışma hayatınız ve aşk yaşamınızla ilgili konulara odaklanmıştınız. Belki de birçoğumuz yeni bir karar vermişti. Şimdi bu kararlarımızı veya o günden bu yana yaşanan gelişmeleri bugünkü Dolunayda bir daha ele alıp, duruma bakacağız. Her şey yolunda mı, yoksa hala bazı noktalar aydınlığa kavuşmadı mı? Güne, Ay-boşluk etkisinde başlayacağımız için, özellikle emin olmadığınız veya karar vermekte zorlandığınız konularda bir daha düşünmekte yarar var. Sözgelimi bir iş girişimi, yakınlarınızla ilgili konularda toleranslı düşünmek gerekiyor. Saat 20:20 de, Başak burcunda oluşacak Dolunay, ilişkide bazı durumları fazlasıyla irdelememize yol açıyor. Hassasız, ancak aynı şekilde karşı taraf da bu anlamda düşünceli. İdeallerimiz çerçevesinde ele alırken beraberliği, hiç birimizin kusursuz olmadığını bilmemiz gerekiyor. Tabii ki sorunlar varsa bunları gerçekçi ve tarafsız bir şekilde gözden geçirmek lazım. Ancak birbirinizi eleştirmek, vazgeçmek, yok saymak çözüm değil.

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-5-6-14-18-19-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 3-4-10-16
Aşkta En Şanslı Günler                   : 5-6
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 25-26

Yeniay : 22-23-24-25
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 9-10-11
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Şubat 2016 19:15

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell