Aslan Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Şubat 2016 18:45
  • 567
  • 0 Yorum
Aslan Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

GENEL BAKIŞ

Sevgili Aslanlar, 8 Şubat tarihinde karşıt burcunuzda yeniay doğacak. Bu yeniay, sizin için ikili ilişkileri konu alıyor. İlişkinizi gözden geçirmek, problemlerinizi çözmek ve niteliğini incelemek açısından verimli bir dönem olacak.

14 Şubat'ta Merkür, yeniden Kova burcunda olacak. 2-8 Ocak tarihleri arasında girişimde bulunduğumuz şeylerle ilgili, yeni bir şans olacak. 

Venüs Kova burcuna dolaşmaya başladığında ise yeniliklere açık olmanız gerekecek. Yeni bir işe veya ilişkiye girişmek ve birlikte adımlar atmak mühim. 

Güneş, 19 Şubat tarihinde Balık burcunda olacak. Maddi konularla ilgili girişimlerde biraz beklemek gerekecek bu dönemde. Riske girmemeniz gerek. 

Dolunay, 22 Şubat'ta Başak burcunda oluşacak. Kişisel gelirler ve kazançalr ile bütçelerin ele alınması gerekiyor. Aile ilişkilerinizi de bu dönemde gözden geçirmeniz gerek.

Her şey gönlünüzce olsun.

1-7 Şubat arası:

Sevgili Aslanlar, haftanın hemen başındaki görünüm, isteklerimizi elde etmekten yana düşünmemizi sağlıyor.  Bizi baskı altına alan her şeyi geride bırakmaktan yanayız. Ancak eğer ilişkimizde bizi tatmin etmeyen durumlar varsa veya hayatımızda kimse yoksa,  ne için mücadele ediyorum diye düşünebiliriz. Çalışma hayatı, sağlık ve günlük yaşamın içinde bazı kişilerle görüş farklılığımız olabilir. Biraz toleranslı düşünmek iyi olur. Ailemizin varlığı veya başkalarının bize olan olumlu yaklaşımı rahatlatıcı olabilir. İlişki meselelerinde hafta ortasına doğru hoş sürprizler yaşanabilir. Böylece biraz ferahlarız. Problemli ilişkilerde ise, hafta sonunda dikkatli olmak lazım. Aranızda nelerin sorun yarattığını mutlaka gözden geçiriniz. Önümüzdeki hafta Kova burcunda oluşacak Yeniay, yeniliklerin işaretçisidir. Onun için biraz sakin olunuz ve problemleri bilinçli şekilde gözden geçiriniz.

8-14 Şubat arası:

Sevgili Aslanlar, 8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda doğacak Yeniay, ilişki meselelerini bir hayli vurgulayan, beraberliğin niteliğine göre yaşanması muhtemel yeni gelişmelerin, değişimlerin göstergesi olabilir. Bununla kalmayıp, çalışma hayatımız ve finansal konularda da etkin olacağını söyleyebilirim. Bu Yeniayda işleyen demir pas tutmaz misali, ilişki hayatımıza bir değişim, bir yenilik katmak, sorunları gidermede etkin olacağı gibi, sağlam beraberlikleri de tazelendirici olabilir. Şimdi Yeniayın oluştuğu günkü görünümlere bir bakalım. Hangi konularda etkili olduğunu öğrenelim. Merkür-Kuzeydüğüm görünümü, çalışma hayatımız ve kazanç konularında mevcut durumumuzu iyileştirmek amaçlı verilen kararın işaretçisidir. Yeni bir işe başlamak veya iş ortamındaki konum değişikliği yoluyla iyileştirici çözümler bulunabilir. İkinci görünüm, Ay-Uranüs arasında gerçekleşecek. Özel hayatımız, ilişkimiz, evlilik gibi konularda verilen bir karar veya sürpriz bir gelişmeyi işaret eder.  Son görünüm, Ay-Mars arasında gerçekleşiyor. Ailemizi, evimizi, ilişkimizi ilgilendiren konularda durum ne olursa olsun, mutlaka iyi düşünmek, aceleyle karar vermemek gerektiğini vurguluyor. Eğer bir sorun varsa veya bir şeyler bizi bu karara zorluyorsa bilinçli şekilde duruma bakmak yararlı olur.

14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında Merkür-Kovaburcunda ilerleyecek. İlişkilerde iletişimin, karşılıklı fikir paylaşımının, konuşmanın, birbirinizle bilginizi bölüşmenin, endişeli, huzursuz, tutarsız şekilde hareket etmemenin önemli olduğunu söylemeliyim. Partneriniz ne söylüyor, birbirinizi dinliyor musunuz, anlaşıyor musunuz? Bunların tümü çok önemlidir. Kazanç anlamında eşimiz, iş ortağımız veya birileriyle olan ilişkimize önem vereceğiz. Merkür, bilgilenmenin işaretçisidir. Buna göre finansal konularda işi şansa bırakmayalım. Başkaları ne düşünüyor, nasıl bir yol öneriyor, piyasanın durumuna göre yeni bir yön belirlemeye çalışalım. Eğer birilerine mali yönde ihtiyacımız varsa, gergin konuşmamak, ortaklaşa düşünmeye çalışmak yararlı olur. İlişkilerde farklı hedefler olup olmadığı ele alınmalıdır.

15-21 Şubat arası:

17 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs genel olarak, ikili ilişkilerde paylaşımın kalitesini anlamamızda rehberlik edicidir. İlişkisi düzgün seviyedeki çiftler bu dönemde aralarındaki farklılıklara saygı gösterdikleri için, birbirlerini sıkboğaz etmezler. Problemli çiftler arasında belli bir mesafe oluşabilir. Partneriniz özgür davranışlar sergileyebilir, kayıtsız davranabilir, arkadaşça yanaşmanızı bekleyebilir. Bağlılık düşük seviyededir. Bu durum sorunların çözülmesinin önüne geçebilir. Bu süreçte size tavsiyem,  eşinize, sevgilinize karşı baskı uygulamak yerine, onun bu dönemdeki davranışlarını izlemeniz, yeri geldiğinde konuşmanız ancak tartışmalardan kaçınmanızdır. O farklı düşünebilir, siz de farklı. Sürpriz bir beraberlik yaşanabilir.

19 Şubat -20 Mart arasında Balık burcunda seyredecek Güneş süresince finansal konular üzerinde sözgelimi mirasla alakalı bölüşümler veya bu yolla elde edilen gelirin pay edilmesi hususlarında hakkınızı mutlaka iyi gözetmelisiniz. Ticari konularda ve insanlarla olan bu türden alışverişlerde hesabınızı iyi yapınız. İlişki meselelerinde duygularınızı anlamayan, sizi fedakarlıkta bulunmaya sevkeden partnerinize karşı daha dikkatli olunuz. Bu süreçte şartları iyice gözden geçirmeden ne ilişkiniz ne de maddi konularda hayali kararlar almayınız. Riskli işlere kalkışmayınız ve ödemeyeceğiniz borçlar altına girmeyiniz. Bu süreçte siz Aslanların mutlaka aklı başında karar vermeniz, mali konularda dikkatli olmanız gerekir. Piyasanın durumuna bakalım. El atına binen çabuk iner sözünü unutmayalım.

22-28 Şubat arası:

Sevgili Aslanlar,  Dolunay, 22 Şubat tarihinde saat 20:20 de, Başak burcunda oluşacak. Hatırlarsanız, geçtiğimiz 8 Şubat tarihinde, Kova burcunda Yeniay doğmuştu. Sizler de, ilişkinizle ilgili konularda, birbirinizin farklı yönlerini keşfetmeye, özgür bir bakış açısıyla durumları ele almaya çalışmıştınız. Belki de önemli bir karar vermiştiniz. Çalışma hayatınız, sağlığınızla ilgili meseleleri de ciddiyetle ele almanız gerekiyordu. Şimdi bugün, o tarihten bu yana olan gelişmeleri tekrar bir inceleyeceğiz. Duruma bakacağız. Güne, Ay-Boşluk etkisinde uyanacağız. İsteklerimizin mutlak kabulünden yanayız. Ev içinde biraz daha ılımlı olmakta yarar var. Çünkü boşluk süresince bir karar vermek ve uygulamak pek kolay olmaz, doğru da değildir. Ayrıca benim dediğim olacak tarzında hareket etmek huzursuzluk yaratabilir. Saat 20:20 Başak burcunda oluşacak Dolunay, finansal konularda iyi bir inceleme, titiz ve dikkatli bir şekilde duruma bakmanın doğru olacağını gösteriyor. Ancak bu endişe veya kuruntulu tarzda olmamalıdır. Tabii ki dikkat edeceğiz. Kimlerle parasal anlamda ilişkimiz varsa, (mal-mülk-nafaka v.b) bu konularda aklımız başımızda olmalıdır. İyi niyetli olmak, hakkımızdan vazgeçmemize, suistimale uğramamıza yol açmamalıdır.

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-12-16-20-21-25-26
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-7-8-14-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 3-4
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 23-24

Yeniay : 20-21-22
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 7-8-9
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Şubat 2016 19:14

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell