İkizler Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Şubat 2016 18:40
  • 497
  • 0 Yorum
İkizler Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

GENEL BAKIŞ

Sevgili İkizler, 8 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay doğacak. Kendinizi ifade etme ve projeler ile sosyal ilişkilere zaman ayırma açısından oldukça önemlidir.

17 Şubat tarihinde Venüs, Kova burcunda olacak. Yeni bir tanışmaya veya yeni bir kişinin hayatınıza girmesini sağlayacak. Aynı zamanda geçmişteki ilişkileriniz tekrar karşınıza çıkabilir.

19 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda olacak. Yenilik ve gerçekçi düşünmek açısından size kuvvet getirebilir.

22 Şubat tarihinde dolunay Başak burcunda oluşacak. Ailenizde gerçekleşen sorunların gözden geçirilmesi, bu hareketle mümkün olacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Her şey gönlünüzce olsun.

1-7 Şubat arası:

Sevgili İkizler haftanın ilk girişindeki enerjiler, çalışma hayatımızı ilgilendiren konularda bir hayli tutkulu olduğumuzu gösteriyor. Bizi destekleyecek, yüreklendirecek ilişkilere ihtiyacımız var. Maddi ve manevi anlamda ihtiyaçlarımıza uygun hareket edeceğiz. Eğer, umduğumuz yeni gelişmeler, değişimler gündeme gelmezse olumsuz düşünebilir, rahatsız olabiliriz. Özel veya iş ilişkimizde kazanma, elde etme  tutkumuz bir hayli yükselecektir. Eğer işimize geliyorsa, gerçekten bize faydası dokunacaksa zorlukların üstüne gitmek isteyeceğiz. Bir getirisi yoksa kimseye eğilmek, anlayışlı olmak, toleranslı davranmak niyetimiz yok. 7 Şubat tarihinde eşimiz veya iş ortağımızla ilgili konuları mutlaka ciddiyetle gözden geçirelim. Onlarla aramızdaki düşünce farklılığı sorun yaratıcı olabilir. Bir de lütfen evimiz ve kişisel ihtiyaçlarımızı ekonomik şekilde halletmeye çalışalım.

8-14 Şubat arası:

Sevgili İkizler,  8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, gelişim, ilerleme, yeniliklerde bulunma, bir durumu olur-olmazlarıyla karşılaştırma, değişimler, sürprizler, eğitim veya ticari girişimler, kanun ve yasalar, özgürlük ve inanç gibi önemli alanlarda etkilidir. Hevesle yolumuzu çizmek, deneyimler yaşamak, gelişmek isteriz. Tabii ki Yeniayın görünümleri incelenmeden, karar vermek yanlıştır. Çünkü bu görünümler, Yeniaydan yararlanma gücümüzün, işaretçisi veya ikaz edicisidir. İlk görünüm Merkür-Kuzeydüğüm arasında gerçekleşecek. Fikirlerinizi ailevi veya finansal konularda dile getirerek başkaları üzerinde etkili olmaya çalışabilirsiniz. Eğer bir şeyler ters gidiyorsa veya inandığınız yolda ilerlemek istiyorsanız bu yöntem işinize yarayabilir. Bir de şunu eklemek isterim ki, ev alımı, satışı veya ailenizi ilgilendiren kararlarınız bir daha düşününüz. Hesabınızı iyi yapınız. Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeni dostların, yeni bir çevreye girme arzumuzun işaretçisidir. Bu yönde gelişmeler sevindiricidir. Son görünüm, Ay-Mars arasında oluşacak. Bu Yeniay, hiçbir şeyi aceleye getirmemenizi,  gerçekçi bir şekilde analiz ettiğinizde çok daha olumlu sonuçlar elde edebileceğinizi söylüyor.

14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Kova burcu geçişi, hem bilgimizi ifade etme, hem yenilikleri yerinde inceleme, hayatın anlamını ve hedefimizi gözden geçirerek aktif şekilde iletişimde bulunmamızı sağlayıcıdır. Sürpriz tanışmaları da işaret eder. Açık ve geniş bakış açımız, bilgimiz, konuşmamız, yazılarımız, öğreticiliğimiz insanlar üzerinde etkili olmamızda yardımcıdır. Merkür-Kova burcu geçişi, eğitimden iş hayatına kadar geniş bir alanda bilgimizi ölçmemizi, daha başarılı olmak için yenilikçi düşünmemizi, entelektüel yanlarımızı öne sürmemizi sağlıyor. İşlerimizi hızlı bir şekilde bitirmemizde de yardımcıdır. Teknolojik gelişmeler, sergiler, insanlarla kaynaşma, elimizdeki ürünü ticari anlamda tanıtma, mesleğimizle ilgili kendimizi geliştirme veya başkalarına yardımcı olma yönünde kıymetlidir.

15-21 Şubat arası:

17 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs döneminde genel olarak,  farklı görüşten insanlarla kültürel paylaşımlarda bulunabilir, uzmanlık alanınızla ilgili çalışmalara, faaliyetlere katılabilir, sergilere, aktivitelere katılabilirsiniz. Özgür yaklaşımlarınız, farklı görüşleriniz, insanlarla aranızda hoş bağlantılar kurulmasını sağlayıcıdır. Yurtiçi ve yurtdışı gezileri sizin için geliştirici olabilir. Hatta bu geziler sırasında yeni biriyle tanışmanız mümkündür. İlginç insanlarla tanışabilirsiniz. Bu kişilerle kuvvetli dostluklar kurabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda size destek verecek, sizinle el birliğinde bulunacak insanlardan yardım görebilirsiniz. Beğendiğiniz, ilginizi çeken konularda hobilerinizi geliştirebilirsiniz.

19 Şubat -20 Mart arasında Balık burcunda ilerleyecek Güneş süresince,  iş hayatımızı ilgilendiren konularda yaşanabilecek  zorluklar, engellerle baş edebilmek için disiplinli çalışmamızda yarar var. Balık burcu geçişlerinde genel olarak belli bir dağınıklık, hayale kapılma, bazen aşırı derecede fedakarlıkta bulunma, kendimizi kurban durumuna düşürme gibi haller oluşabilir. Ne istediğimizi bilmiyorsak, hedefimiz belli değilse kolayca yoldan çıkabiliriz. Bazen fazla etki altında kalabiliriz. Kimi zaman da, verdiğimiz sözleri tutamayabiliriz. Biz aklı başında olmak durumundayız. Güneş-Balık burcu geçişlerinde izlenimde bulunmak, piyasanın durumu gözlemlemek, işlerimizi ona göre ayarlamakta yarar var. Becerilerimizi, yeteneklerimizi hafife almamak lazım. Duygularımızın ayarını iyi yapmak gerekiyor.

22-28 Şubat arası:

Sevgili İkizler, 22 Şubat saat 20:20 Başak burcunda oluşacak Dolunay, geçtiğimiz 8 Şubat tarihinde mantıklı ve idealist bir bakış açısıyla finansal durum ve ilişkilerimizi gözden geçirmiştik. Ayrıca yürürlüğe koymak istediğimiz yenilikler vardı. Bugüne gelindiğinde, duruma bir bakacağız. O tarihten bu yana ne gibi gelişmeler yaşandı, hazır mıyız değil miyiz göreceğiz. Güne Ay-Boşluk etkisinde adım atıyoruz. Biraz enerjimiz düşük olabilir. İşlerimizi yoluna koymakta zorlanabiliriz veya istediğimiz gibi olmadığında geriliriz. Boşluk etkisinin ardından saat 20:20 de gerçekleşecek Dolunay, ailemizle ilgili meseleler üzerinde ve evimiz içinde eleştirel yaklaşımlara veya bir şeyleri beğenmediğimiz için huzursuz olmamıza nedendir. Aslında düzeltilmesi, derlenmesi toparlanması gerekenler bizi yoruyordur. Bunlar gözümüze fazlasıyla çarptığı için memnun olmayız. Oysaki gerçekleri tarafsız bir bakış açısıyla ele alabilsek, kendimize ve hayata karşı bu kadar yüklenmesek ne iyi olur.

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 7-8-12-16-20-21-25-26
Zayıf Enerjili Günler                       : 3-4-10-23-24
Aşkta En Şanslı Günler                   : 25-26
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 18-19

Yeniay : 15-16-17
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 2-3-4-5
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Şubat 2016 19:13

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell